NTQ

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.303
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  762 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario NTQ

 1. NTQ

  Papildomas darbas

  Nenori skleisti jau viešos informacijos viešai? Wat
 2. NTQ

  SA:MP mobile

  Tai dabar yra žymiai didesnės apkrovos žaidimų kaip pubg, cod su Max grafikomis. Ir pats žaidimas negali overclockinti telefono.
 3. NTQ

  Ieškau projekto

  Niekam nesi įdomus su tokiu bendravimu. Priimtų nebent projektai tokie, kurių savininkai neturi savigarbos. Sampui reputacijos nepridedi.
 4. NTQ

  SEO klausimėlis

  Susikurk sitemap.xml pirma. Be jo ir tikėsi stebuklo.
 5. NTQ

  del google scripto

  php.net -> curl -> easy.
 6. NTQ

  blog'o turinys

  Jau rašytiniai blogai praktiškai mirę. Vaizdo įrašų blogai turi daugiau perspektyvų. Nebent labai įdomiomis temomis rašai.
 7. Jūs rankiniu būdu nekeiskite encoding apgadintų simbolių. CTRL + F, atsidarys apačioje input. Įveskite išsikraipiusį simbolį, pažymėkite Aa ikonėlę (kairėje), “ ” ikonėlę (kairėje, šalia Aa), tada dešinėje paspauskite Find All ir jums pažymės visus atitikmenis. Parašykite teisingą simbolį. Gali nueiti į žymeklio kairę arba dešinę pusę su > ir < klaviatūroje. Taip visiems atlikite. Nepasižeis didžiosios ir mažosios raidės.
 8. NTQ

  Pristatau Simonas Tvarijonas

  Malonu susipažinti, Simonai ir sveikas prisijungęs.
 9. NTQ

  Žemų resursų virtualus privatus serveris

  Čia tik pirmas mokėjimas tokios kainos. Pratęsimo kaina su užbraukimu. Panašiai kaip VPSNet daro.
 10. NTQ

  [NE]MIRGANTIS kompiuterio ekranas

  Arha su ekranu problemos, arba pagrindine plokšte (ekrano šokinėjimas, mirgėjimas). Reikės nešti į garantinį bet kokiu atveju.
 11. NTQ

  Žemų resursų virtualus privatus serveris

  Nėra ką čia argumentuoti. Kainos kosminės. Už 8 GB RAM, 2x CPU 35 EUR per mėnesį. Net Google Cloud pigiau turbūt išeitų. Hostinger komanda tokia įdomi pasidarė. Anksčiau naudojau hostinger, kokiais 2015 metais. Paslaugų kokybė tikrai nepatobulėjo. Net nesugeba įrašyti į cPanel cache modulių, tai kitų klientų projektai nereikalingai dusina vienas kitą. Pataupyk tos pinigus ir imk Dedikuoti.
 12. NTQ

  pc iki 700 800

  Didžiausia mano patirtis yra nešiojamuose kompiuteriuose. Tai praktiškai visuose situacijose, kuriuos matęs/girdėjęs, jeigu per didelis dažnis bent kažkiek ir neveiks kompiuteris (įsijungs, bet negalėsi nieko daryti su juo). Taip pat kiek pastebėjau, kai kurių gamintojų RAM yra griežtesni reikalavimai iš kompiuterio architektūros ir bet koks nesuderinamumas lygus neveikimui. BIOS dažnai užstringa taip, kad kol ją prikelsi, užtruks mažiausiai 10 minučių (vėlgi, stacionariuose mačiau tą irgi). CMOS baterijos išėmimas ir pridėjimas kartais po 5 kartų suveikia.
 13. NTQ

  pc iki 700 800

  Su dažniu geriau nežaisti. Gamintojas nurodo pats. Tokiam moduliui paskirtas 3200 MHz ir taškas. Jeigu nori, gali pirkti su didesniu dažniu. Bet tada nereikia verkti, jeigu išleisi ~80 EUR ir kompiuteris neveiks.
 14. NTQ

  pc iki 700 800

  Į visas reklamas taip naiviai tiki? Šiame net modulio neparašyta.
 15. NTQ

  pc iki 700 800

  Tokie tavo procesoriaus reikalavimai. Juos gali rasti čia: https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-5-3600 Geriausiai imti 2 diskus, kadangi SSD retai parodo gedimo simptomus. Taip neprarasi visų duomenų.
 16. NTQ

  rsrytis ws. NTQ

  Dėl 1 darbo ir tokias dramas keliate. Tai paprasčiausias dizainas. Rytis norėjo pakelti savo savimeilę, kodėl jam nesuteikus šios galimybės? Visgi, darbus siunčia koduotojui. Niekad nekoduoju taip, kaip yra nupiešta dizainerio. Nebent viskas 100% tikslumu. Turiu patobulinti ir kažkiek savo nuožiūra. Panašu, kad Rytis pasirinko netinkamą profesiją ir mėgina savo nepasitenkinimą perteikti savais būdais. Tai galima matyti pagal jo temas/pranešimus. Discord yra kita aplinka, todėl nėra prasmės teršti forumo.
 17. NTQ

  SWED TO PAYPAL

  Tai persivesk tuos 43 eur į paypal...
 18. Jeigu neišmanai kažkokio dalyko, nereiškia, kad tai klėdesys, jei kitas jį paaiškina. CS 1.6 žaidžiu pakankamai ilgai. Matęs įvairiausių serverių. Dauguma serverių, kuriuos žaidžiau jau nebegyvuoja, nors buvo populiariausi. Kai kurie ir iš lietuvių rinkos tapę tarptautiniai. Tiek modų anksčiau buvo... Dabar, jeigu surasi zombie serverį su sandbags arba daugiau nei 7 zombių klases, normalų nemesis – bus stebuklas. Kada tavo projektas tokie patys šūdserveriai, tai ir priimi kritiką per giliai. Bet koks nemokša gali paleisti cs:go ar public per 30 min. O kai reikia sukurti entities, prasideda dejavimai, nes be skinų, duomenų bazės daugiau nieko nebemoki. Atsiversk sunkesnių pluginų source code ir palygink su savo. Suprasi, kad nieko apie AMXX pilnas galimybes neišmanai, kurias panaudodavo labai seni serveriai. Kuo toliau, tuo technologijos labiau tobulėja, tačiau cs 1.6 matyt šis dalykas atvirkščiai, nes visi geri dev'ai palikę žaidimą. Dabar tik pas rusus kažką įdomesnio rasi.
 19. Prieš dedant pristatymus, normalų screen recorder atsisiųsk. Taip pat tie skinai nėra nieko verti, kada CS 1.6 leidžia visiems jos redaguotis. Kam darai CS 1.6 į CS:GO? Čia tiems, kurie neįperka vis dar geresnių kompiuterių? Serveris neturintis tikslo. Kaip public, tik jau per tiek metų atsibodęs, kad užmigdo iš nuobodulio. Apmaudu, kada < 2010 senumo serveriai turėjo unikalesnių dalykų ir žymiai daugiau darbo pridėta. Dabar public, csgo š prišikta.
 20. NTQ

  Pagalbos su LinuxGSM_

  Straipsnių pilną, kodėl Ubuntu yra prasčiausia distribucija. Nevykusi Debian kopija. Resursų stabilumo niekad neturėsi su ja.
 21. NTQ

  Žemų resursų virtualus privatus serveris

  Dedikuoti.lt – nėra lygių LT rinkoje. O hostinger siūlyčiau iš viso apeiti.
 22. NTQ

  Ar patikimas itwork.lt

  Itwork parduota kompiuterius su panaudotomis detalėmis. Jeigu nori panaudoto kompiuterio, gali laisvai pirkti. Jei nori pirkti naują, apeik.
 23. NTQ

  Mozilla Firefox

  Atkurk nustatymus į pradinius arba perrašyk naršyklę, greičiau susitvarkysi nei tikrindamas individualiai.
 24. NTQ

  Pasiūlykit gerą „android“ žaidimą

  Call of duty mobile. 3x geresnis už pubg mobile. Jau savaitę kaip žaidžiu be perstojimo. Very addicting