Peršokti į turinį

NTQ

Narys
 • Pranešimų skaičius

  702
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  700 +Pervesti

NTQ paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 8

NTQ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

225 Turintis ką pasakyti

2 sekėjų

Apie NTQ

 • Nario rangas
  Plėtotojas (-a)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Martynas#7242

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.848 profilio peržiūros
 1. Jis paminėjo CS, tai pridėjau papildomai kaip fun fact.
 2. NTQ

  iPhone 7 No SIM

  Lituodamas naudok nitrilines arba ESD medžiagines pirštines, kad nenusidegintum odos. Tas lydmetalis kartais šlykštus, iki šiol randą turiu kai nukrito ant piršto (galvojau greitai palituosiu).
 3. Tai ko tikėsi iš sampinių? CS AMXX pats variklis tobulesnis už SAMP PAWN.
 4. NTQ

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  O, padų laižytojas atsibudo. Kai programuoju, žiūriu YouTube (Opera turi YouTube langą, kuris veikia ant kitų programų), tai nusišnekėjai truputį, multi-taskinu daugiau nei tu, nors PC su 4 GB RAM, 2 GHZ, HDD. Netrukus bus galingesnis po atnaujinimo. Ir normalūs SSD ne už 30 EUR parduodami, nebent perki ar 100 GB SSD. @darrel. iškart DBAN. Kam man su Windows formatuoti prieš DBAN?
 5. NTQ

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  Padariau follow-up su jais po mėn., viskas OK sakė. Tiesiog tai senesnės kartos žmonės, kuriems *Myliu SuperGames.lt* tas pc ir nenori investuoti į naujas detales, priešingai nei tu (pc vergas), kuris patiria orgazmą kiekvienu GHZ. Jeigu kiti to nenaudoja, nereiškia, kad tai prasta programa. Spėju 80% žmonių net nėra girdėję apie DBAN, tik sysadminai.
 6. NTQ

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  DBAN perrašo kiekvieną disko chunk, pabaigoje jį nulina. Tai taip panaikina visus duomenis, kurios Windows per tą greitą formatavimą atriša, jie pasislepia sistemoje, bet fiziniame diske vis tiek egzistuoja. Manai Windows per 2 sek. išvalo 500+ GB diską? Nejuokink. Patys tame patvirtinime parašo, kad nieko netrins, tik atriš. Tai atrišk daugiau tiek kartų ir užsipildys diskas nematomai. Atrištus duomenis sistema gali perrašyti, tačiau tik jeigu įrašai ar sunaudojo atitinkamai vietos. Tarkim tavo diskas 500 GB. Praeita Windows užėmė kokius 450 GB, ir tu greitai formatuoji. Tai Sistema užskaito kaip jai nematomi, bet viduje vis tiek tie 450 GB pasiliekia. Naudoji su tuo perrašytu Windows tarkim 100 GB dabar. Spėk kas darosi disko viduje? 450 GB vis tiek dar yra. Tiesiog jis replacina senus duomenis į naujus, bet jeigu tu neįkelsi sunkių failų, jam nebus su kuo replacinti. Iš savo patirties, DBAN nors ir oficialiai neskirtas taisyti diskus, bet valdydamas diską jį aptaiso (užpildo). Kiek tvarkiau žmonėms, programos paminėjo, kad diskas veikia nenormaliai, tai po DBAN pasitaisydavo ir greitis ultra-fast. 1 bylą, kurią tvarkiau Windows metė random blue screens. Po DBAN išvalymo, daugiau blue screen klientui nei kart nepasikartojo. Pasidomėk jo veikimą ir pagal tai suprasi, jog fiziškai turi galimybę aptaisyti, nes paliečia kiekvieną sektorių įdėmiai.
 7. NTQ

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  All right, nusipirks tą SSD už 50 ar 70 EUR, bet jeigu still jam pc lėtai kraus, pvz, dėl sugadintų RAM? Tu finansuosi jam tuos sumokėtus pinigus ar čia bazarini be jokios atsakomybės? 24 val. JAU geriau su DBAN patikrinti nei be reikalo išleisti pinigus. Kam pirkti kažką, jeigu veikia puikiai? Nebent dėl procesoriaus prasto ir kadangi nešiojamų pc yra nustatyti limitai, negali naujausių įdėti, tai tik dėl to SSD keisti ir RAM daugiau pridėti. Šiaip taip švaistytis yra kvaila.
 8. NTQ

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  Turiu HDD, kuris pagamintas 2012 m. (nešiojamas). Užsisakiau SSD tik dėl procesoriaus senesnio, šiaip taip nekeisčiau. Bet HDD diskas veikia kaip bitutė. Mažiau porn siųskis. P.s prieš perrašant Windows, visad naudojau dban. gal dėl to ir taip išsilaikė.
 9. NTQ

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  DBAN nuskaito disko greitį kartu valydamas, taip pat jeigu kažkuris sektorius pažeistas išmes klaidas. Taip pat diske *galimai* galėjo prisikrauti kažkokių failų, kurie nėra nulinti, tai gal čia ir lėtina. Valymo metu stebėti laiką, kiek užtrunka ir reportuoti. + HDD stabilesnis už SSD, nors net jeigu lėtesnis. Tokios pabrangos SSD neturi ir lėtėja po naudojimo.
 10. NTQ

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  DBAN tai nuspręs, o ne tuščios išvados. Žmogui švaistyti pinigus dėl spekuliacijų tavo kvaila. Atlik DBAN HDD disko išvalymą. Užtruks apie 24 val., priklausomai nuo dydžio.
 11. NTQ

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  Žmogau, diskas taip nesulėtina PC, nors ir net jeigu turėtų pažeistų sektorių. Pažeidimas arba CPU arba RAM. Ir taip, gali būti aušintuve problemos, temperatūras taip pat reikėtų patikrinti.
 12. NTQ

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  SSD neišgelbės viso PC. Temos autoriui, tai patikrink per Task Manager kurioje dalyje bottleneck'as vyksta. Ar CPU, ar RAM.
 13. Vaikiūkšti tu mažasis. http://www.siteliner.com/xtremetop100.eu?siteliner=site-dashboard&siteliner-sort=scan_time&siteliner-from=1&siteliner-message= Štai pasižiūrėk kokį algoritmas informaciją matys apie tavo nulamintą puslapį. Baclinkai naujuose projektuose neturi reikšmės, nebent tas puslapis patvirtintas algoritmo. Kai sėdėsi TOP 10 paieškose įvedus tavo tą pavogtą pavadinimą, tai tada čia ir kažką šnekėk. Ateisiu po 1 mėn. patikrinti kaip tavo ta "SEO". Jeigu per tą laiką jau nebūsi užsidaręs.
 14. NTQ

  EBAY, WISH, ALIEXPRESS ir paštomatai

  Kai kurie išsiunčia į paštą, kai kurie į namų pašto dėžutę (ypatingai jeigu mažo dydžio pirkinys), o kiti į Omniva paštomatą. Dažniausiai Omniva paštomatą siunčia pardavėjai, kurie parduoda mobiliųjų įrenginių ekranus. Kiti kiek teko turėti patirties, į paštą. Apsaugotus siuntinius (kur reikia pasirašyti), negali siųsti į namų pašto dėžutę. Jeigu perki už sumą mažesnę nei 6 EUR, 60%, kad gausi į namų pašto dėžutę. Jeigu perki už 10+ EUR tik į paštą arba Omniva.
 15. DDR3 tipo. Būtų šaunu 4 GB RAM x 2 (iš viso 8 GB) arba 1 po 8 GB RAM. Ieškau panaudoto, kadangi nėra naujas nešiojamas kompiuteris. Atsinaujinu savo nešiojamą, liko ši paskutinė detalė pakeisti.

×