Peršokti į turinį

NTQ

Premium Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.119
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  496 +Pervesti

NTQ paskutinį kartą laimėjo Sausio 26

NTQ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

341 Turintis ką pasakyti

4 sekėjų

Apie NTQ

 • Nario rangas
  Plėtotojas (-a)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Martynas#7242

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.434 profilio peržiūros
 1. NTQ

  Atiduodu vairavimo mokyklą ir SPAWN

  Nesijaudink gi. Jeigu paplatinti, tai nereiškia, kad kažkas blogai su jais. Pasikartojimas gali būti. Jeigu taip visi free open-source dalykai būtų prastai žiūrimi, viskas taptų uždara.
 2. NTQ

  Kobe Bryant RIP

  Ar pamiršote jo sexual assault prieš moterį (išprievartavimo byla), kad taip liūdite?
 3. NTQ

  Kiek kainuotų arba.

  Gan didelė sistema, kaina prasideda nuo tūkstančio ir tik tęsesi. O ir valdymo skydas, be 3 tūkst. niekaip.
 4. NTQ

  Nebeįsijungia laptopas

  Pirmą kartą ardant gali būti baisu, bet visi komponentai atsparūs. Elkis švelniai, netrauk nieko per jėgą, apžiūrėk ar nėra paslėptų pritvirtinimų ir viskas. Tą patį darys technikas, tik ant galo su multimetru patikrins ir sumokėsi 30 eur, jeigu atsisakysi taisyti.
 5. NTQ

  Nebeįsijungia laptopas

  Kokie dar gedimai pagrindinės plokštės? Nejuokinkite Gal darei upgrade detalių? Jeigu ne, tai turbūt išsiklibino kažkas. Kompiuteris nerodys jokių gyvybės ženklų jeigu neturi disko, RAM prijungtų. Išimk visus flex cable ir iš naujo įdėk. Su detalėmis tas pats. Jeigu nepadeda, pradedame CMOS atstatymą. Atjunk bateriją (jeigu paslėpta, jos flex cable) ir CMOS bateriją. Paspaudinėk daug kartų įjungimo mygtuką, kad jeigu prisisiurbė elektros, išsikrautų pilnai iš komponentų. Dabar prijunk krovėją (be baterijos), paspausk pirmą kartą įjungimo mygtuką. Jis nereaguos vis tiek. Tai 2 kartą paspaudus, palaikyk iki 1 min. Jei vis tiek nepadeda, trumpai paspaudi 3 kartą. Sveikinu, kompiuteris įsijungė. Paspausk Enter, kad atstatytų BIOS. Kai baigs, įkiši vėl CMOS bateriją. Bet kaip ir minėjau, jeigu nešiojamas nepriima RAM, jis neįsijungs (greičiausiai). Kiek dirbęs su nešiojamais, tai blogas dažnis ir viskas, fsio.
 6. NTQ

  Ieškomas domeno owner.

  @Sparrow. čia projektas
 7. NTQ

  Pagalbos su WINDOWS 10.

  Nebūtinai. Gali sukurti su sistemos CMD naują vartotoją ir jam uždėti admin teises. Bet jeigu leis patekti į paslėptą adminą žinoma Sukūrimo kodas: net user /add pavadinimas O admin teises pasigooglink
 8. NTQ

  Pagalbos su WINDOWS 10.

  Brickinai savo Windows. Dar daugiau indų pamokų pasižiūrėk ir liks be veikiančio pc
 9. NTQ

  parduodu Datahost serveris 3 savaitėm

  Tai čia faktas. O dar visi laižo @nogalosa subine. Mačiau jų to fizinio serverio rodyklius, jie neturi resursų tiek, kiek parduoda
 10. NTQ

  Reikalinga pagalba su callback.php

  Visas tavo kodas turi būti try viduje. Nereikia jokio removequotes. Neseniai rašiau Paysera programuotojui. + įsitikink, kad projekto nustatymuose yra POST parametras, o ne GET. Sutvarkytą pavyzdį gali rasti čia - https://www.supergames.lt/topic/320519-pagalbos-su-callback/
 11. NTQ

  Iš kur gauti įdomesnių užkandžių?

  http://candypop.lt Jeigu gyveni Vilniuje, tai iš viso rojus tau
 12. NTQ

  Elektronines cigaretes

  pirkdamas iš visokių aliexpress, tai vėliau nesistebėk, kodėl išdegins gerklę
 13. NTQ

  Ar įmanoma paaugti?

  Nepadeda užaugti krepšinis? Nes visos moterys krepšininkės tampa kaip monstras (pasidaro gan aukštos). Ir su krepšiniu tikrai ūgis padidėja.
 14. NTQ

  Ar įmanoma paaugti?

  Pradėk žaisti krepšinį, iškart paaugsi gan nemažai
 15. NTQ

  Ieškau kas pakonsultuotu su css

  HTML kodas yra, o kur CSS kodas? Be to, į pastebin.com įkelk, iš nuotraukos neatkartos ir nežais. + kurią liniją nori? Yra vertikali linija, horizontali linija. Dabar pas tave į left center right pasiskirsto. P.s. pagr. lygiuotojas privalo būti už ciklo (foreach) ribų. Ciklas kartoja nereikalingai lygiavimo klasę ir taip niekada į horizontalią liniją neįdėsi.

×