Peršokti į turinį

NTQ

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.195
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  628 +Pervesti

NTQ paskutinį kartą laimėjo Kovo 9

NTQ turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

372 Turintis ką pasakyti

4 sekėjų

Apie NTQ

 • Nario rangas
  Plėtotojas (-a)

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Martynas#7242

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

2.811 profilio peržiūros
 1. NTQ

  Wifi adapteris USB

  Kadangi Lietuva atsilikusi šalis, kažin ar rasi USB su tokiu greičiu. Bet ieškok 5 GHz USB. Tik neapsigauk su fake. 2.4 GHz = 300 Mbps (max), 5 GHz = 1 Gbps (max), jei prekės aprašyme rašo kitaip, tai bus fake news. Visi telefonai dabar su 5 GHz sėdi ir greitį pasiekia 1 Gbps (realiai 866 Mbps).
 2. NTQ

  Problemos su Tele2 internetu

  Jeigu gyveni Kaune, tai siūlau https://www.k-sistemos.lt/ tiekėją. Sėdžiu su 1 gbps (oficialiai), o įrenginiai 5 GHz laisvai ima 860 Mbps, t. y. telefonas. Jokių trikdžių, nepriklausomai nuo dienos laikotarpio ar kiek naudojasi. Pasijungęs routerį, o iš dar 4 laidus. Visų greitis vienodas, maksimalus. Šiti greičio matuokliai nerodo tiksliai dėl didelės paklaidos. Tik programinė įranga mato tikslius duomenis. Naršyklėje realaus greičio niekada nematysi. O į Android siųstis programą, kad pamatyti greitį yra kvaila, nes tavo telefone ši informacija yra pateikiama. Tiesiog reikia atsidaryti Wi-Fi nustatymus, pasirinkti prie kurio prisijungęs ir rodys. Duomenų srauto (mobilieji duomenys) irgi matai nustatymuose arba per hidden meniu (tiksliai neprisimenu).
 3. NTQ

  Del domeno klausimas labai svarbu!!!!!!!

  Kaip matau daug kas nesupranta ką daro domenas. Jis tik internetui išverčia žodinį/raidinį pavadinimą į IP adresą. O jeigu tavęs tas IP adresas neaptarnauja (1 pusė, t. y. domenas rodo ryšį, bet kita ne, šiuo atveju serveris, DNS serveriai jo nepripažins). Kai kurie tiekėjai suteikia autorizaciją iškart, kada registruoji tik domeną vien dėl to, jog nemokama reklama. Bet nenusipirkus talpinimo paslaugos negalėsi nieko ten keisti. Tai užsisakai shared hosting arba savąjį serverį administruoji su apache || nginx. Pastarasis daugiau laiko reikalauja ir investicijų. Bus surištas automatiškai, nebent jie naudoja atskirus vardinius serverius ir atsiskyrę pagal planus, kas mažai tikėtina. Jeigu pirksi iš kito tiekėjo, turėsi pakeisti vardinius serverius. Tada tas tiekėjas aptarnaus tavo domeną, bet jo nevaldys (mokėti pinigus už pratęsimą turėsi kur pirkai domeną pirmoje vietoveje), nebent perkelsi. Jei nori savo web serverį leisti, turėsi turėti 2 ip adresus (rekomenduojami 4) ir tada susikurti savo vardinius serverius. Tuomet galėsi jungtis bet kokius domenus į vieną vietą be apribojimų.
 4. NTQ

  Reikia pagalbos dėl raidinio IP padarymo

  Pridėjau tave.
 5. NTQ

  Reikia pagalbos dėl raidinio IP padarymo

  Pridėk DNS A įrašą ir bus raidinis IP adresas. Nepamiršk, kad raidinis IP adresas resolvina į tavo numerinį IP adresą ir nepalaiko prievadų. Teisingas A DNS įrašas: samp.domenas.lt (IP adresas x.x.x.x) Neteisingas: samp.domenas.lt:7777 (IP adresas: x.x.x.x)
 6. NTQ

  C++ masyvo pagalba

  Kaip suprantu jis prašo pagalbos su 3 žingsniais: else if(pasirinkimas==1) [Jauniausio gyventojo kodas] else if (pasirinkimas==2) [Pasirinkto miesto gyventojai] else if (pasirinkimas==3) [Visos moterys iš Klaipėdos] Parodyk Gyventojai.txt turinį kokia ten struktūra.
 7. Greičiausiai gal pasijudino kažkas arba įvyko kokia nors žiežirba ir apgadino informaciją. Kompiuterio detalės praktiškai visos surištos prie to pačio maitinimo srauto. Per pagrindinę plokštę, o iš jos į kitus komponentus. Šiuo atveju nukentėjo diske esanti informacija. @S'Jobs tikėkis, kad čia tik vienetinis atvejis. Stenkis iš tikrųjų nejudinti detalių per dažnai. Gal tik per kokius 5 metus padaryti generalinį išvalymą, o šiaip užtenka paviršutiniškai išvalyti/išpūsti dulkes. Elektronika nemėgsta būti judinama. Kad ir tie flex cable su laiku nusidėvi, jeigu ištraukinėji ir vėl įdedi. Termopastą taip pat nereikia dažnai keisti. Daug kas gauna vos ne addictioną išvalyti viską iki pamatų. To tikrai nereikia. =] Kiek dirbęs su elektronika, išardymai turi savo kainą. Nuo varžtų dulimo iki fiksuotojų nusidėvėjimo (pasilanksto plastmasė ir t. t.).
 8. Obviously visko nebandei. Yra programinės įrangos gedimai ir fiziniai. Kadangi po sudėjimo įvyko tokios problemos, pažeidei kažką fiziškai ir programinė įranga gavo įtakos. Reiškiasi taip: atstatai CMOS sistemą su baterija. Jeigu turi galimybę su USB atnaujink BIOS (tą pačią versiją irgi tinka, persirašys vis tiek). Ir tada formatuojame diskus, įrašome Windows. Problem solved. P.s. čia šitas klaidos kodas yra baitų lygio. Problemų gali būti n.
 9. Kas naudoja beribį ciklą su while, rašykite taip: while (true) { Sąlyga, jeigu neatitinka – continue; (ir neprileidi prie pabaigos kol negauni ko nori). break; – čia šalia paskutinis kodo įvykdymas (būtina, šios dalies neturėjo pasiekti, jeigu validacijos nepraeina, mėtai continue) } Nedarykite su kintamaisiais, kadangi beribiai ciklai turi būti valdomi/uždaromi su continue, break. Be jų prastai skaitosi kodas.
 10. NTQ

  Paramos fondai Lietuvos medikams padėti!

  Ne mes turėtume aukoti pinigus, o valstybė, nes mokame tam ir mokesčius. Tegul mažiau vagia ir gal biudžetas bus didesnis. O tokie kaip Andrius Tapinas ir trėdžia, kadangi virusas ir buvo sukurtas tokių pravalymui. Niekas neverčia jų dirbti daugiau nei 8 valandas. Čia jau jų asmeninis pasirinkimas. Jeigu sutartyje parašytos 8 valandas, po jų ir gali išeiti.
 11. NTQ

  Kaip sujungti DNS?

  US.LT DirectAdmin tau auto sugeneruoja DNS įrašus. Nenaudoju us.lt, tačiau bent turėtų, kada pridedi naują domeną. Reiškiasi tau nieko nereikia daryti per us.lt. Hostingas.in – čia nustatai savo domeno DNS vardinius serverius, kokius ir parašiau. Lyg reikės tau IP adresus irgi nurodyti (jos pateikiau ankstesniame pranešime). Tada palauki 48 val. ir us.lt DirectAdmin automatiškai pasieks viską. Kadangi hostingas.in nebevaldys tavo domeno vardinių serverių, naudosi us.lt FTP. Hostingas.in bus tik tavo domeno užsakovas, reiškiasi per ten pratęsi domeną. Ši procedūra nėra domeno perkėlimas.
 12. NTQ

  Kaip sujungti DNS?

  Yra įvairūs DNS sujungimo būdai. Vienas iš jų kai serveris nevaldo pilnai domeno DNS. Reiškiasi visus pakeitimus darai rankiniu būdu ir DirectAdmin, cPanel ir kt. DNS įrašai automatiškai sukurti yra ignoruojami. Suteikti serveriui pilną DNS zonos administravimą, turi turėti mažiausiai bent 2 IP (išorinius). Čia LT domeno toks reikalavimas. Turėdamas 2 IP, sukurti savo nameserverius per kur registravai domeną. Užtrunka iki 48 valandų DNS zonos atnaujinimas. Iš serverio pusės nereikia nieko daryti, gali naudotis teikiamais privalumais. Kadangi naudoji US.lt, nukreipi savo domeną iš Hostingas.in į us.lt. Dažniausiai tiekėjų vardiniai serveriai tokie: ns1.domain.com ns2.domain.com ns3.domain.com ns4.domain.com Tai vietoj domain.com pakeiti į us.lt. dnschecker.org gali patikrinti kiek domenas turi vardinių serverių aktyvių. US.lt turi 3 vardinius serverius: ns1.us.lt – 79.98.27.133 ns2.us.lt – 109.235.64.106 ns3.us.lt – 185.65.200.61 Tai šitus ir nurodai hostingas.in. Šią informaciją gali sužinoti per: https://dnschecker.org/#A/ns1.us.lt Arba norint pamatyti, kokius vardinius serverius domenas pats naudoja: https://dnschecker.org/#NS/us.lt
 13. NTQ

  Lėtas telefono krovimas

  Manyčiau pažeidimas nėra kažkoks reikšmingas. Greičiausiai USB-C (telefono lizde), per vidurį kontaktas susilanksė arba nutrupėjo golden connectoriai. Jo pagalba iš USB laido perduoda energiją telefonui. Siūlau pravalyti pirmiausiai su izopropilo alkoholiu. Jeigu kažkur buvo kontaktas su nešvariu skysčiu, užsideda tokia žalia arba ruda plėvele (korozijos simptomas), kuri blokuoja signalus. Ir gal net su šepetuku (vieno danties) patrink truputį įpylęs izopropilo alkoholio. Turėtų sutvarkyti. Jeigu ne, tai tau reikės pakeisti USB-C lizdą. Jį nuo plokštės atlituoti ir naują detalę prilituoti. Tuos USB-C parduoda už 1 EUR lyg ar kiek ten, brangiai nekainuoja. Nelabai kas keičia plokštę, kurioje USB-C yra prilituotas, jeigu tik tai pažeista. Taisymo kaina neturėtų viršyti daug. Max gal 10 EUR.
 14. NTQ

  Samp Gaudynių sistema (+source)

  Sublime Merge atlieka lygiai tą patį ką ir terminal + parašo komandas, kurias naudoja. Kas patinka, kad rodo visus pakeitimus. Redaguoji 10 failų iškarto. Spaudi Stage All. Bet persigalvojai ir nori, kad tik 6 būtų commite. Deselectini nereikalingus ir commitini. Sutaupai daugiau laiko. + Matai žymiai lengviau visus pakeitimus. Kurie pakeitimai atlikti, kitus commitus, stage/unstage failus ir t.t. Tai jų tikslas sutaupyt laiką.
 15. NTQ

  Samp Gaudynių sistema (+source)

  Jeigu vienas dirbi prie projekto, nereikia jokių branchų. Dirbi ant masterio. NEBENT išleidi BETA versiją ar kt., kuri greičiausiai nėra stabili. Nors GIT yra versijų kontroliavimo sistema, tai nereiškia, kad turi vadovautis ja be logikos. Kurdamas nuo nulio geriau paleisti pirmąjį versiją, o tik vėliau, jeigu ateityje bus pakeitimų commitinti ir pushinti. Taip išlaikai švarią istoriją ir kt. nemato, ką ten eksperimentavai. Su bracketais sutinku. + Sublime Merge geriausiai naudotis.

×