cCheerSs

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  3.502
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  166 +Pervesti

cCheerSs paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 3

cCheerSs turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

833 Turintis ką pasakyti

Apie cCheerSs

 • Nario rangas
  Noriu sūrio.
 • Gimtadienis 1998.07.17

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Airsoft
 • Steam ID
  cCheerSs

Paskutiniai lankytojai

4.406 profilio peržiūros
 1. cCheerSs

  Apie merginas

  Nei vienos nepažįstu tokios, kuri reikalautu iš draugo savo didelės sumos pinigų. Ir šiaip tu gi nepažįsti tiek mergų, kad galėtum sakyti bendrai apie jas visas, ko jos nori ir ko joms reikia. Čia eilinis tavo atmazas, nes kaip jau sakiau nepažįstu nei vienos tokios, nei užimtos, nei laisvos, kuri akcentuotu algą. Svarbu dirbi, svarbu uždirbi ant maisto ir mokėsčių, nedaug gi kas turi labai gerai apmokamą darbą 20-22 metų. Bet go on meluok pats sau toliau, jeigu tai tau padeda jaustis geriau.
 2. cCheerSs

  Apie merginas

  Kodėl? Todėl, kad tau tai atrodo kaip chamiškas, naglas elgesys iš merginų pusės norėti partnerio kuris turėtu gyvenamą vietą atskirai nuo tėvų? Kad jis turėtu teises ir automobilį (jokia normali pana nekreips dėmesio į tai, ką vairuoji tarpkitko, mesk tą idėją iš galvos kad visoms Lexusiuko ar F10 būtinai reikia) tam kad galėtumėt gyvent pilnavertį gyvenimą, pramogauti, pasiekti darbus, parduotuve, tiek tavo, tiek jos tėvus be problemų? Kad uždirbtu pinigų tiek, kad galėtumėt sau leist tiek pramogas, tiek pakankamai skanų ir įvairų maistą, kurą, mokėsčius ir visus kitus svarbius ir nesvarbius dalykus? Tu vis akcentuoji, kad va jibat kaip čia blogai, panos visos gold digger'ės, reikia visoms X5, didelės trobos ir gražuolio su stora pinigine. Kai kurios išties yra ant tiek išprotėjusios, bet jos pačios gyvenime nieko nepasiekusios taip kad apie tokias net kalbėt neverta. Jokiai normaliai panai nereikia brangios mašinos, didelio namo ir kad tu būtum turtingas, bet visgi reikia kad būtu kur gyvent, dėl teisių ir mašinos dabar labai įvairios nuomonės, bet tai niekad netrukdo tai tikrai, na ir kas be ko kad uždirbtum pakankamai tiek tu, tiek ji pati. Jeigu tu nusistatęs taip, kad atsivesi paną į tėvų namus gyvent, visą laiką važinėsi su viešuoju, dirbsi kokiam lidlo sandėlį ateinančius 5 metus, tai faktas kad tau nėra šansų. Pagyvent su tėvukais, pavažinėt su viešuoju ir gyvent tokį gyvenimą jei ir sutiktu kokia nors dailiosios lyties atstovė, tai tikrai neilgam.
 3. cCheerSs

  gali kas paaiskinti apie plati.ru

  Vieną kartą prieš daug, daug metų esu pirkęs iš plati Battlefield 3 Premium. Viskas po šiai dienai veikia, bet dėl to, jog pirkau kodą, o ne paskyrą. Kiek vėliau norėjau daugiau žaidimų iš ten prisipirkt dėl gerų kainų, bet paypal'o nei vienas iš man aktualių pardavėjų nepriimdavo, tad nieko daugiau ir neesu pirkęs. Šiaip man ten neitin patikimai viskas atrodo. Jeigu noriu kokio žaidimo ir kaina kandžiojasi, arba jeigu noriu nusipirkt žaidimą ant Xbox'o (per jį patį neišeina, nes nėra Lietuvos lokalizacijos, arba aš kažko nežinau, kokio gudro apėjimo) tai perku iš g2a, bet vieną kartą pervedus pinigus žaidimo negavau, rašiau per twitter'į patiems g2a administratoriams, jie patys man žaidimo kodą atsiuntė. O šiaip Xbox Game Pass yra geras dalykas. Nedažnai prireikia man, nes retai ką ten žaidžiu, bet kažkada pusei metų Xbox Game Pass Ultimate buvau nusipirkęs (Xbox Gold Live + Xbox Game Pass viename) tai vakare rudeni, žiema, tikrai super buvo. Daugybę žaidimų perėjau, kai kuriuos ir po kelis kartus. Visas tas dalykas man 28 eurus kainavo pusei metų iš g2a. Kaip ant PC visa tai atrodo tiksliai nežinau, nes ant PC tik Steam'ą naudoju, bet internete info tikrai rastum.
 4. cCheerSs

  Juoko doze

  "Cringe" dozė labiau, ne juoko.
 5. cCheerSs

  Paprastas klausimas

  Aš neesu profesionalas, bet atsakysiu. Trumpai drūtai, pasirinkau profesiją kur įeina daug grafikos dizaino, vektorinės grafikos ir apskritai kūrybos. Niekad nebuvau kūrybiškas žmogus ant popieriaus, mėgdavau nebent konstruot kažką arba suteikt senoviniam daiktui antrą gyvenimą ir dažniausiai ne pagal paskirtį. Dažnai susiduriu su šia problema ir pats, kad tiesiog trūksta idėju ką gi tokio padarius, kuo užsidirbti sau gerą balą pas dėstytojus. Jeigu būna duota tema darbui tuomet viskas lyg ir daug maž paprasta, tarkim paskutinis šių metų darbas (karantino metu, iš namų) buvo "vėjo" temos, na tai va ir galvoji kas tau asocijuojasi su vėju. Na o kai temos nėra, bet darbą kažkokį padaryti reikia, dažniausiai einu į unsplash.com ir tiesiog scroll'inu tol, kol kokia nors nuotrauka užkabiną akį ir tuomet dažniausiai sekundžių bėgyje kyla kažkokia vizija galvoje, ką aš iš tos nuotraukos galėčiau padaryti ir kas man pačiam atrodytu gražu. Tai vienas iš būdų kaip aš sugalvoju ką ir iš ko darysiu. Kitas būdas, tai tiesiog niekur neskubant (jeigu turi laiko darbui atlikti žinoma, tarkime 4-5 dienas) pirmas ~dvi dienas dažniausiai per galvą nelipu sau ir idėju pasisemiu iš aplinkos, iš kažko ką pamačiau per filmą, serialą ar pan., kaip pvz dar mokslo metams nepasibaigus, bet jau karantino laikotarpiu, namuose žiūrėdavau ir vis dar žiūriu laidą "Ink Master" ir joje vyrukas vienas darė panelei juodai-mėlyno liūto tattoo, kaip tattoo žiūrėjosi labai keistai, bet kaip piešinys ant popieriaus, ar kompiuteryje atrodė tikrai įdomiai, tad tą pačią dieną iš to paties unsplash.com susiradau man patinkančias liūtų nuotraukas ir per Photoshop'ą padariau juodai-mėlynų liūtų kompoziją, gavosi nevisai taip kaip norėjosi, bet aš dar tik pusę metų mokausi ir iš tų pusę metų tik ~du mėnesius pačioje mokykloje su dėstytojais, tai faktas kad žinių pas mane dar nėra tiek daug. Neretai man pačiam trūksta minčių, tai kaip ir sakiau, semiuosi arba iš aplinkos, filmų, serialų, laidų, kitų žmonių kūrybos, arba jeigu turi temą ką tau reikia daryti tada jau kaip ir aišku, belieka sugalvoti tik ką tiksliai darysi. Dėl programų tai su illustratoriumi dar neteko nieko daryti, nuo rugsėjo gausim su juo padirbėt, bet nelauksiu ir pradėsiu savarankiškai ankščiau, bet realiai su juo nieko nepaphotoshop'insi, su Corel Draw funkcijų tikrai labai daug, tie kas jį įvaldę ir turi fantazijos labai įdomių ir gražių dalykų sukuria iki kurių man dar kaip iki mėnulio, per Corelį kol kas moku tik tokius dalykus kas susija su dokumentais, blankai, kortelės ir panašiai, na o su Photoshop'u įmanoma praktiškai viskas, jeigu per daug neišsiplėčiant. Edit: pridursiu, kad nuotraukos iš unsplash.com yra be autorinių teisių, t.y imi ir naudoji kur nori, dėl to pagrinde iš ten viską ir siunčiuosi.
 6. cCheerSs

  Apie merginas

  Jis nesupras. However, well memed.
 7. cCheerSs

  Apie merginas

  Pastebėjau kad net susirašinėjant su mergom pas tave kažkoks nepilnavertiškumo kompleksas šoka į trasą. Būk užtikrintas savimi, nes kaip dabar tai nieko keisto kad susirašinėjant persvara ne tavo pusėje.
 8. cCheerSs

  Apie merginas

  Šaunuolis. Labai įdomiai tik sakiniai skamba tavo, "teko pačiam", "nu taip teko apsikabinti" lyg tai būtu kažkas nenatūralaus ir tu to nebūtum norėjęs. Gal per daug gilinuos, bet gan keistokai visa tai atrodo.
 9. cCheerSs

  Apie merginas

  Seni, o kaip dar? Kokių dar būdų yra? Net jei ir per tą patį Tinderį, gi vis tiek kada nors reikėtu susitikt gyvai. Papasakok tu man kaip dar galima susirast panelę, gal čia aš kažko nežinau.
 10. cCheerSs

  Apie merginas

  Brol, čia tau visi padėt bandė kol vaipytis kaip maža mergaitė su barbe rankose nepradėjai. Praeita tavo tema, žmonės lygiai taip pat litanijas rašė, patarimų tiek, kad galėčiau ir sau keleta atsirinkt, o tu eilinį kartą likai nepatenkintas, nusivylęs ir nedėkingas nei vienam norinčiam patart.
 11. cCheerSs

  Apie merginas

  Apmaudu, kad visi nuvylė, nes tikrai didžioji dalis nuoširdžiai patart norėjo, tik tavo arogancija ir egoizmas to nepriima.
 12. cCheerSs

  Apie merginas

  Kritika nėra blogai ir kritika nėra tas pats kas yra "patyčios". Tu be kritikos niekad niekuo netapsi, be kritikos tavęs niekaip neprivesi keistis ir augti kaip asmenybei
 13. cCheerSs

  Apie merginas

  Tu nori pasakyt kad nejuokavai sakydamas, jog nekalbi kitom kalbom apart lietuvių? Kaip tai įmanoma, gi mokyklą lankei, filmus ir serialus žiūri, muziką klausai, žaidimus žaidi arba žaidei? Galiu trumpai apibūdint tai ką tos merginos po Reddit post'u rašė ir kas buvo įtraukta į tą video - viskas tas pats ką mes tau per šiuos 13 puslapius aiškinom. Tiesiog maniau bus įdomu tau tai "išgirst" iš pačių merginų, kurios ten rašė.
 14. cCheerSs

  Apie merginas

  Taigi ekrane matai ką ten rašo, perrašai į vertėją ir vuolia. Nebent tu nesupranti nei žodžio, kuo aš labai abejoju, gi anglų kalbą lyg ir visi žinom bent iki tokio lygio kad YT video žiūrėt. Arba rusų galiu surast, jeigu supranti.
 15. cCheerSs

  Apie merginas

  Mariau, paklausyk ką kalba, ten pačios panos rašo visa tai, jeigu nesuprasi anglų pasinaudok vertėju, gal tai tau kiek padės suvokti, kad mes tau nepisam proto ir ištiesų gero tau norim.