cCheerSs

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  3.534
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  8
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  253 +Pervesti

cCheerSs paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 26

cCheerSs turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

854 Turintis ką pasakyti

Apie cCheerSs

 • Nario rangas
  Noriu sūrio.
 • Gimtadienis 1998.07.17

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Airsoft
 • Steam ID
  cCheerSs

Paskutiniai lankytojai

4.643 profilio peržiūros
 1. cCheerSs

  Jūsų mylimiausia spalvą?

  Tamsiai raudona, bet ne per daug tamsiai, maždaug per viduriuką. Šiaip asmeniškai mano mėgstamiausia spalva jeigu kalbant apie rūbus, daiktus, dažus ir t.t. tai juoda. Jei kalbant apie spalvą kuri labiausiai įtakoja nuotaiką, tai saulėlydžio oranžinė/rožinė. Kaip dangus prieš ar po audros, ar kaip dangus gražų vakara kai saulė jau praktiškai už horizonto beveik. Vien tik kavos išeit į kiemą atsigert tokiu metu vibe'as geras, nuotaiką pakelia.
 2. cCheerSs

  ideali konsolė

  Sena tema, bet pasireikšiu. Prieš du metus kai Tele2 dalino Xbox'us tiems kas pratęsia abonentines sutartis, pasiėmiau pora, vieną sau, vieną pardavimui. Po šiai dienai naudoju, šiaip iš esmės patenkintas, kadangi beveik nieko nekainavo, 1 euras į menesį dviem metam. Kalbant apie exclusive'us, priklauso nuo tavo skonio, bet asmeniškai man tai š krūva visiška. Vienintėliai žaidimai kuriuos nusipirkau ir žaidžiu, tai State of Decay 2 ir Forza Horizon 3 ir 4. FH3 pirkau kai tik atsirado ant PC, bet labaai sunkiai vežė, tai net nežaidžiau, State of Decay 2 tai meh, idėja super, bet nu nežinau, kažkoks nuobodokas, greit labai atsibosta, FH4 vienintėlis kurį po šiai dienai žaidžiu. Iš ne exclusive Red Dead Redemption 2, kadangi vėlgi, PC neveža ir Battlefield 1 ir 5, nes buvo už centus. BF1 gan įdomus, BF5 visiškas šlamštas, gailiuos kad pirkau. Kitas dalykas, kiek žinau visus exclusive'us gali ir ant PC žaist, tai jeigu pas tave geras kompas, kam ta konsolė. Nusiperki pultelį jeigu nori, arba vairą ir žaidi per PC. Pas mane Xbox One S 1TB, pats iš savęs veikia gerai, problemų dar neturiu su juo. Jeigu kada ir pirksiu konsolę už pilną kainą, arba naudota, tai tik PlayStation. Esu turėjęs PS3, žaidimai pasakiški, visi geriausi žaidimai būtent singleplayer, ką aš ir mėgstu, įdomus, vizualiai gražus. Ant Xbox'o nu visiškai nieko gero nėra, Wolfenstein nebent, RDR2, Blaire Witch, bet visi šie žaidimai yra ir ant PC, taip kad čia jau kiekvienam savaip, ar tu geriau PC atsinaujinsi, ar pirksi konsolę. Tik tiek, kad konsolė pigiau. Vienintėlis Xbox'o privalumas man tai pultelis, tikrai labai patogus. Trumpai drūtai, imk PS, tavo vietoj laukčiau PS5. Jeigu kada užsimanysi kažką iš Xbox exclusive, jeigu PC "vežtu" geriau pasiimti GamePass ant kompo, atsisiųsti controller emulator, pasijungti PS pultelį ir tuomet turėsi du prietaisus su skirtingais žaidimais ir mėgausies jais visais.
 3. cCheerSs

  Neuzkrauna žaidimo

  Be perstojo krauna, bet nieko nepakrauna? Crack'intas, ar Steam'inis/Epic Store'inis/Social Club'inis? Nežinau ar Epic Store galima verify'inti žaidimo failus ar ne, kadangi ant PC tik Steam'ą naudoju, bet jei nepiratinis ir yra tokia galimybė - pabandyk. GTA V Online labai ilgai kraunasi daugumai, ne visiems, bet daugumai, tai nenustebčiau dėl to, bet jei čia story mode'ą tau niekaip neužkrauna, tai *Myliu SuperGames.lt*. Arba perinstaliuok, arba verify'ink, arba google'ink. Su malonumu pagelbėčiau, bet nepamenu kada paskutinį kartą GTA žaidžiau ir aplamai niekad nebuvo problemų.
 4. cCheerSs

  ŽAISKI.LT | PIGIAUSIOS ŽAIDIMŲ PASKYROS

  Paskyros ir dar perkamo iš velniai žino ko? Nejuokinkit. Maža to kad niekam tos paskyros nereikalingos, tai dar ir nesuprasi net iš ko perki, grynai kaip Mantucha ir sakė.
 5. cCheerSs

  Reikia pagalbos su PC

  Man taip niekad nėra buvę, tai aš tau galiu pasakyt tik tai ką aš pats tokiu atveju daryčiau. Sign Out reiškia atsijungti, spausčiau ten, tuomet įlindęs į nustatymus bandyčiau prisijungti atgal. Bet ko gero kad pirmu atveju tiesiog pasigooglinčiau, kad neprisidaryt daugiau bėdų. Ir kadangi tu angliškai supranti tiek pat kiek aš marsietiškai, siūlyčiau Windows'ų kalbą į lietuvių pasikeist, bent aišku tau bus ką ekrane rodo. O kad kažkas kažkur savaime "susivaro", tai nieko keisto iš Win10 pusės. Pas mane daug problemų irgi yra buve ir pats Microsoft support'as man rekomendavo perinstaliuot Windows'us, kadangi tos mano problemos buvo "nepataisomos". Win10 yra ganėtinai kaprizinga sistema.
 6. cCheerSs

  Patikimas mobilaus interneto operatorius?

  ~5 kilometrai nuo Jonavos. Vat pamiršęs buvau, priminei sakydamas apie augantį vartotojų skaičių. Tele2 patys kažkada man sakė, kai buvau pas juos pasikalbėt nuėjęs, kad auga Jonavos ir Kauno rajonuose vartotojų skaičius, bet jie nesiruošia nieko tobulinti, plėstis ir dėl to maždaug "sorry yra kaip yra". Darbo dienomis, maždaug nuo 11 valandos ryto iki 16 valandos vakaro patenkinamas internetas, naudotis dar daug maž įmanoma, priklausomai nuo to ką darai. Na o prieš 11 ir po 16 galima įrenginius tiesiog išjungti, nes net žinių nepaskaitysi. Nebejuokink, kokioj šiknoj, gyvenvietė su tūkstančiais gyventojų maždaug 2km nuo mano namų, miškų praktiškai nėra. Aš užsiminiau apie tai ko aš aplamai tikiuosi? Yra sutartis ir sutartyje yra parašyta ką jie prisižada, kokias paslaugas teikti, yra aiškiom raidėm parašyta nuo kiek mbps iki kiek mpbs man bus teikiama. Domėjausi vienoje "kontoroje", pasirodo net ir į teismą galėčiau paduoti, kadangi paslaugos už kurias yra mokami pinigai neatitinka to, kas parašyta sutartyje. Žinoma čia būtu visiškas marazmas dėl tokio dalyko kelti kipišą, bet visgi surasti išeitį norisi. Netgi šiais metais, kai pakeičiau stotelę man davė mėnesį naudotis nemokamai, ale pasibandymui ir t.t., mėnuo baigėsi - po mažiau nei dviejų savaičių internetas visiškai krito, nors kol buvo nemokamas mėnuo - viskas buvo super. Pasiskaičius atsiliepimus dėl Tele2 jau viskas su jais aišku pasidaro, gaila ankščiau tų atsiliepimų tiek nebuvo, kiek yra dabar. Žodžiu viskas kaip ir aišku, vartotojų skaičius, galimai gyvenama vieta įtaką daro, operatorius kuris neitin kuom padėt suinteresuotas. Bandysiu kalbėt su jais dar kartą, gal koks gedimas kažkur, gal įrenginys mano grybauja, gal SIM keisti laikas. Bandysiu dar į Telia saloną užeiti pasiklausinėti kaip viskas pas juos atrodo. Dėkui visiems už komentarus.
 7. Jau eilę metų naudoju Tele2 mobilujį internetą namams, kadangi gyvenu sodyboje. Bet esmė tame kad zajibal tie daunai jau visiškai, pačioje pradžioje, n metų atgal mėnesį nemokamai pasibandymui davė stotelę ir SIM kortą su neribotu internetu. Viskas čiki buvo, kadangi nieko per daug nedarau, tai 2mbps siuntimo greitis man per akis būdavo, kai jau sutartį pasirašėm, pirmus gal du, tris mėnesius viskas dar ok buvo, bet jau ėjo prastyn. Dabar po daugelio metų čia jau ir stotelę naglesnę davė ir visokių bonusų kas susija su internetu, tačiau viskas ant tiek suprastėjo, kad man vos ne vos krauna puslapius. Apie failų siuntimą tyliu, šiandien 300mb atsisiųsti man reikia failų, ruoštis nuotoliniam mokymui, jau 3 valandas bandau siųstis ir vis nutraukia siuntimą, nes greitis iki 0 nukrenta. Laukia darbai iš namų, bet kad aš net orų pasižiūrėt nebegaliu. Kiek tik nekalbėjau su operatoriais, visi tą patį kalba, kad reikia pirkti naują SIM, kad reikia pirkti naują stotelę, kad reikia pirkti anteną (nusipirkau, visiškai niekuom nepadėjo). Realiai ranka kyla nueit ir sudegint tą jų saloną jau. Gal kas iš čia esančių naudojasi mobiliuoju internetu nuo kitų operatorių ir galit parekomenduot kažką? Su Tele2 kalbėt ir bandyt kažkaip išspręst problemą yra tas pats kas galvą į sieną daužyt. Kaina už paslaugas tik kyla, o paslaugos prastyn su kiekviena diena eina.
 8. cCheerSs

  Reikia pagalbos su PC

  Nu tai skaityk kas parašyta. Atsijunk nuo paskyros ir prisijunk iš naujo.
 9. cCheerSs

  Iš kur perkate dovanas šventėms?

  Dažniausiai iš Amazon, Aliexpress arba eBay. Retai kada į parduotuves einu, kainos aukštesnės nei užsakinėjant internetu, o ir labai retai kada dovanoju kažką "rimto". Pernai draugui žaislinį BMW su valdymo pulteliu nupirkau, nes vis winter beater'io norėjo, o negalėjo išlaidaut tuo metu, tai va nupirkau. Draugė alkoholį labai retai geria, bet jei geria, tai mėgsta pasidaryti kokteiliuką, nupirkau citrinmedį, tiesa šį jau iš Lietuvos parduotuvės, ne internetu, dabar pati citrinas auginasi gali sau ir sultis, ir kokteilius, ir ką tik nori plaktis. Kitai draugei žieminę kepurę labai fainą iš Aliexpress nupirkau, draugui kažkokią tipo juokingą apyrankę, nepamenu jau kas ten buvo. Tėvams kavos puodelių ir įrankių komplektą iš eBay kurio Lietuvoj niekur nerasdavau. Broliui mažą, bet žiauriai gerą kirvuką iš AliExpress nupirkau, jam į žygius labai gerai, aštrus kaip britva ir metalas geras, net nesitikėjau tokio kokybiško daikto gaut. Nieko tokio įpatingo niekad neperku Kalėdom, visad kažką įdomesnio, galbūt juokingo, bet paprasto.
 10. cCheerSs

  Baudų Baudą

  Skonis skoniui nelygus, bet nuo savęs galiu pasakyt tik tiek, jog tikėjausi kažko daugiau. Nepriimu to kaip rimtos dainos kurią prisidėčiau į playlist'ą ir klausyčiau besimokant, kažkur tūse ar mašinoj. Bet visgi neturiu nieko prieš tokio tipo dainas kur tiesiog beleką, tarkim kaip Kevinas Durantas, tūpa daina, o visai susiklauso tinkamoj aplinkoj, "durniuojant". Šios dainos pradžioj galvojau kad galbūt čia bus viena tų dainų kur pripisęs ar/ir pribaudęs ant prikolo paleidi, bet dainai įpusėjus nėra kabliuko jokio, beat'as toks meh, silpnas, neįdomus, neskambus vpš. Tempas, balsas irgi silpnas. Kokia pradžioj daina buvo tokia ir iki galo tęsėsi. Trumpai tariant - gavno. Tokia nuomonė.
 11. cCheerSs

  Ar dar tiketis kad bus karantinas ?

  Dar prieš mėnesį galvojau kad niekam tai nepadėtu ir nuo to būtu tik blogiau. Ekonominiu atvžilgiu taip, tikrai būtu blogiau. Tačiau pirmą kartą per visą šį "nesąmonių" laikotarpį asmeniškai susidūriau su sergančiais asmenimis, tiek pagyvenusiais, tiek jaunais, savo pažįstamų žmonių rate. Visad galvojau kad tai tėra gripas su skambiu pavadinimu ir tiek, bet žmonės kenčia nuo jo kur kas labiau, skausmai per visą kūną, pagal jų žodžius dusina taip lyg kažkas ant krūtinės ir kaklo užlipęs būtu. Dabar pats esu peršalęs ir jau "užpūdrino" tas smegenis kad net nejauku su tuo įprastu peršalimu sėdėt. Jeigu įvedus karantiną, uždarius šalį mažiau žmonių susirgtu - mano akimis tai pergalė. Žinoma su pinigais būtu sunku, na visos tos problemos sugrįžtu, tai nebūtu gerai mūsų kišenėm, bet aš verčiau pasėdėsiu ant grikių ir makaronų, nei toliau klausysiu kaip vis daugiau mano pažįstamų žmonių suserga šiuo gripu. Aš netikiu skaičiais apie kuriuos rašo mūsų media, netikiu kad yra Lietuvoje mirusių būtent tik nuo kovaldo aplamai jau galvojau kad tas virusas yra, bet ne tokiu mąstu, bet va per vieną savaitę 7 žmonės bam ir susirgo. Nu ką žinau galima čia svarsyt įvairiai, bet dėl savęs ir dėl kitų geriau pabūčiau užsidaręs dar ten tą mėnesiuką ar du.
 12. cCheerSs

  Ar dar tiketis kad bus karantinas ?

  Na, kad mano akimis ne tiek jau ir daug ribojimų. Tik kad su kaukėnais lakstyt visur tenka, o daugiau kaip ir jokių nepastebėjau pakitimų nuo įprasto gyvenimo (pasibaigus karantinui turiu omeny). Profkei pas mane kalbėjo visi apie tai jog ruoštumėmės nuotoliniams mokymui, dabar kas tyli, kas sako kad jau galim nebesvajot apie mokslą iš namų. Bet per šią savaitę susirgo ~7 pažįstami žmonės, prieš tai Lietuvoje nei vieno sergančio ar persirgusio nepažinojau. Tai lyg ir kyla abejonės dėl karantino įvedimo, nes tiek dėstytojai nuteikinėja mus, kad mokslai tęsis, tiek politikai lyg ir kalba jog viskas visur gerai, nors skaičiai tikrai dideli ir netgi asmeniškai pažįstu kas susirgo. Atvirai tai neprieštaraučiau iš vienos pusės jeigu vėl jį įvestu.
 13. cCheerSs

  Krepšinio batai aliexpress

  Pirk batus originalius. Jeigu tau jų tikrai reikia, tada nepagailėk pinigų, jeigu krepšinį žaidi tik karts nuo karto, sutinku kad galbūt užtektu ir paprastesnio varianto. Pats anksčiau niekad nepirkdavau vardinių, originalių batų, atrodė man kam čia leist tuos pinigus, batai kaip batai, ar vienokie ar kitokie. Galiausiai 2014 metais pirmą kartą nusipirkau Adido runnerius, kedukus, vaikščiojimui į paskaitas, sportui, laisvalaikiui, žodžiu naudojimui visur ir visada, nes nesugebėjau įpirkti kelių porų. Naudojau juos visur, galiausiai po dviejų metų nusipirkus naują porą senąją paleidau į gym'ą, dar dabar aš juos turiu ir dar dabar jie atrodo kaip nauji, neišblukę, neprasitampę, nesuplyšę, padai neatšoke ir šie kedai buvo pati patogiausia avalynė ką teko nešioti. Kainavo 80 eurų. Galiausiai 2015 metais nusipirkau Adidas Originals CHASKER BOOTS už 70 eurų, vėlgi su jais ir po kaimo purvus rudenį vaikščiojau, ir per ledą, sniegą šaltą žiemą, žodžiu visur ir visada, nes buvo mano vienintėliai žieminiai batai. Dar dabar juos turiu, bet jau nekoks kvapas iš vidaus ir kiek išblukusi spalva ant pačio priekio. Atitarnavo virš 5 metų. Šiemet nusipirkau Adidas Terrex Ax3 Beta už ~60 eurų ir tikiuosi kad šie man taipogi tarnaus ateinančius ~5 metus. TL:DR perki originalius batus ir nesuki sau galvos ateinančius keletą metų, na nebent krepšinio jie gal greičiau susidėvi bežaidžiant. Nors tai akimirkai ir nemažai pinigų sumoki, bet pagalvok pats, ar geriau kas 5 mėnesius mokėti ~30 eurų, ar kas 4-5 metus 80 eurų? O ir patogu neapsakomai, koja nepavargsta, neprakaituoja, neperšlampa. Paskutinius batus pirkau iš sportsman, internetu. Mačiau yra ir krepšinio batelių https://sportsman.lt/sportiniai-drabuziai-ir-avalyne-vyrams/avalyne/krepsiniui Iš Ali esu pirkęs batus tiesiog ant durniaus, kad pasižiūrėt kas ateis. Vieni atėjo tikrai labai gražūs, bet padas labai slidus, šalta su jais (jie skaitosi rudeniniai) ir buvo gal 2 dydžiais mažesni (pirkau vienu didesnius nei kad nešioju), atidaviau tėvui. Kitus pirko brolis darbui miške, padai neapsiųti, priklijuoti, bet laikosi labai tvirtai, tačiau forma ne žmogaus kojai, pirštai į krūvą sukrenta, skauda, nepatogu ir taipogi šalti. Abi poros kainavo apie 20 eurų.
 14. Sveiki, Kažkokio velnio pas mane nebeveikia Microsoft Store. Įsijungt įsijungia, prijungtas mano account'as, viskas kaip ir čiki, bet negaliu atsisiųst jokių naujinimų ar programų/žaidimų. Viskas prasidėjo nuo to kad norėčiau įsijungt Xbox'o apps'ą kad atsisiųst į PC kelis savo screenshot'us iš RDR2, app'sas parodė jog būtinas atnaujinimas, atsidariau MS Store, paspaudžiau ant "update" - nieko nevyksta. Okey, ištryniau Xbox'o app'są, pagalvojau atsisiųsiu jį iš naujo ir viskas, problema išspręsta. Deja paspaudus "install" tiesiog nieko nevyksta ir galiausiai po kurio laiko išmeta error'ą ir viskas. Pabandžiau atsisiųsti State of Decay 2, iš 15-to karto pradėjo siųst, bet atsiuntus jis net nepasileidžia. Aplamai nieko nevyksta. Galiausiai po kurio laiko vieną kartą išmetė kad timeout'as ir viskas. Išbandžiau visą krūvą skirtingų būdų kaip tai sutvarkyti, išbandžiau viską ką radau reddit'e, Microsoft forumuose, žodžiu - visur. Pasileidau troubleshooter'į, viskas problemas ką jis rado sutvarkė, tuomet reset'inau MS Store app'są, perinstaliavau MS Store per PowerShell, bandžiau wsreset per cmd, bandžiau atsijungti ir paskui iš naujo prisijungti prie savo paskyros. Dar ten kažką dariau jau pats pasimečiau, nes tikrai daug visko išbandžiau ir absoliučiai niekas nepadėjo. Jau zajibal ne tas žodis. Windows'ai perinstaliuoti buvo neperseniausiai, vėl perinstaliuoti ir tikėtis jog tai sutvarkys mano problemą visiškai nesinori, čia jau nebent kaip paskutinis variantas ir tai kažin ar verta. Gal kas ęsat susidūrę ir žinot kas *Myliu SuperGames.lt* per gaidynas čia su tuo microfostu?
 15. cCheerSs

  Ar dar tiketis kad bus karantinas ?

  Dar gegužės mėnesi girdėjau gandus jog kažkas "nuleakino" informaciją iš seimo jog jau tada priimtas sprendimas buvo apie antrą bangą spalio pradžioje, kiek ten tiesos žinoma ne man spręsti. Mokinuosi profkėj, dėstytojai nuo rugsėjo lyg ir ruošiasi nuotoliniam, bet tuo visiems mokiniams sako jog jo nebus ir jie ruošiasi tiek dėl "viso pikto". Tačiau profkėse šalia mano, kolegijoje, univeruose kur draugai studijuoja ir mokyklose kur mokosi sesių vaikai visi tam ruošiasi ir kai kur jau net ir mokosi mišriu būtu dabar. Na ir aplamai dabar už kiekvieno kampo, visi ir visur kalba jog vėl viskas bus uždaryta nuo spalio 16 dienos. Vėlgi kur tiesa kur ne neaišku, pagyvensim - pamatysim.