Peršokti į turinį

cCheerSs

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3.436
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  29 +Pervesti

cCheerSs paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 9 2017

cCheerSs turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

798 Turintis ką pasakyti

Apie cCheerSs

 • Nario rangas
  Noriu sūrio.
 • Gimtadienis 1998.07.17

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Airsoft ftw
 • Steam ID
  cCheerSs

Paskutiniai lankytojai

3.939 profilio peržiūros
 1. cCheerSs

  Xbox One X, worth it?

  Komentarus patingėjau perskaityt, tai gal kas jau ir patarė ką protingo, bet aš manau, kad tavo vietoje laukčiau kol išeis naujos kartos konsolės ir orentuočiausi pagal jų kainas, jeigu kišenė leidžia - One S parduot, kiek reikia dasimest ir imt arba PS5 arba Xbox Scarlett. Bet jei naujos kartos konsolės nedomina, arba jei neturi tam lėšų, tai gal ir apsimokėtu visai parduoti One S ir imti One X. Aš realiai didelio skirtumo tarp jų nematau, nes daug nežaidžiu, nors ant mano One S Red Dead Redemption 2 žaidimo pradžioje kiek lagino, bet vėliau nustojo. Kaži kaip Cyberpunk ir naujasis Microsoft Flight Simulator veiks.
 2. cCheerSs

  Klausimas del CS:GO Vac

  Tikiuosi kad neatbanins. Tie kurie gavo VAC banus, gavo juos ne šiaip sau ir tikiuosi kad tokie žmonės kitiems žaidimo nebegadins niekada.
 3. cCheerSs

  Eina per pc žaisti roleplay?

  Ne, eina tik per personalinius ir tik per tuos kuriuose 4 branduolių procesorius, wallpaper'is tamsios spalvos ir ant korpuso yra žalias lipdukas. Kitaip, sorry, niekaip neįmanoma.
 4. cCheerSs

  [GTA V RP] Orange RolePlay

  Ką tu čia gydai, niekam neįdomu kas ten pas juos "komandoje" vyko, vien dėl to jog jie melavo dar gerokai ankščiau, nei kažkokie ginčai ir kivirčai įvyko.
 5. cCheerSs

  Kaip pirkti žaidimus, jei nėra Lietuvos lokalizacijos

  Tai vat kad nežinojau. Pasikeist lokalizaciją visada galima, kad ir dabar pat galėčiau į GB pasikeisti, bet kaži kuo tai padėtu. Nes realiai aš galėjau susivesti atsitiktinį JAV adresą, bet kiekviena valstija, ar net tam tikri miestai priskaičiuoja savus mokesčius. Realiai nežinau ant kiek "saugu" yra vesti "random" adresus, jei jokių problemų vėliau nekiltu, tai Reddit'e susirasti būtu galima kokį nors adresą kur mažiausi mokesčiai. Neklausiau Xbox Support'o į kurį miestą prisibeldžiau aš jiems, bet man 4 doleriai mokesčių dasidėjo.
 6. cCheerSs

  Koki GTA RP serveri pasirinkti?

  SA:MP'e irgi buvo Roleplay tipo serveriu. GRP šifruojasi kaip glamour roleplay berods, gal klystu, nepamenu tiksliai. Žodžiu jokio roleplay, jokio vaidmenų žaidimo, tiesiog žaidi ir viskas, "nevaidini" iš savęs nieko, bendrauji taip pat kaip ir bet kokiam kitam žaidime ir tiek. Esmė ne tame kad pašaudyt ar nepašaudyt, o kad tiesiog labiau atsipalaiduoji. Paimk tarkim LMG.lt, Rls.lt ar SARG.lt back in the days kur visi žaisdavo - va ten GRP. Frakcijos, darbai, mašinos, namai, viskas kaip ir RP, tik tiek kad be vaidmenų žaidimo.
 7. cCheerSs

  Kaip pirkti žaidimus, jei nėra Lietuvos lokalizacijos

  Skaičiau kažką, kad kiekviena valstija turi savo procentą mokesčiams, amerikonai kurie tai tiksliai žino vedą kažkokių viešbučių adresus, kur kažkodėl mokesčiai netaikomi.. Žodžiu kosmosas. Draugas pasiūlė pirkti iš g2a gift card'ą tam tikrai sumai ir aktyvuoti Xbox'e ir tuomet atsiskaityti su Microsoft Ballance. Gal būt taip pavyks. EDIT: Pasidalinsiu patirtimi, jeigu kada pasitaikytu dar toks durnelis kaip aš. Nusipirkau gift card'ą ant 20 dollerių už ~17 eurų. Aktyvavau kodą, viskas čiki, turiu wallet'e 20 baksų. Einu į store nusipirkti World War Z, pasirenku atsiskaitymo būdą "Microsoft Ballance" ar kažkas ten tokio ždž, viskas lyg ir ok, pyst ant galo prašo adreso. Nu joptvaimat, nežinojau ką daryt. Susisiekiau su Xbox support'u, gerą valandą susirašinėjau, bandė ten ir taip, ir anaip, pasirodo net jei kažkaip ir nustatai store location į Lithuania, daugiau nei pusė žaidimų dingsta, nėra pirkime, net neįsivaizduoju dėl ko.. Vopšim, support'as tiesiog nusprendė per mano acc nupirkti WWZ savo adresu ir viskas, pasirodo net ir perkant wallet'u priskaičiuoja mokesčius, teko dar bled 5 dolerius dasipirkt, nes bendra suma buvo 24.49. Nu tu *Myliu SuperGames.lt* ta demokratija. Žodžiu nusipirkau tuos 5 papildomus 5 baksus iš G2A, aktyvavau, support'as prisijungė per mano acc ir nupirko World War Z savo adresu. Jeigu kokiam nors Xbox'ininkui naujokėliui taip irgi nutiks, geriausias problemos sprendimo būdas arba iškart pirkt žaidimą ir aktyvuot kodą, arba jeigu jau įsiveli į tokias nesąmones - rašyt support'ui.
 8. Pirmasis mano Xbox'as, dar nieko nesuprantu dėl pirkimų ir panašių dalykų, kiek žaidimų prieš tai esu pirkęs, visi buvo GLOBAL ir iš G2A, tai veikia, bet dabar G2A žiūrėjau World War Z, jis yra Europos ir US "location'ui", kadangi per konsolę pasirinkau US, nes Lietuvos nėra, tai man kurį pirkti? Xbox'as pagal IP mato iš kur aš ir kurį žaidimą aktyvuoti, ar pagal šalį kurią pasirinkau nustatymuose? Kaip ten bebūtu iš G2A pirkt nenoriu, nes tik vienas pardavėjas ir yra buvę problemų pas mane su juo, taip kad nutariau už dvacoką pasiimt iš Microsoft store tiesiai per Xbox'ą, bet kad *Myliu SuperGames.lt* nežinau kaip daryt dbr, prašo adreso įvedus paypal'ą, tai man vest beleką ir viskas paeis, ar net neleis pirkti, arba jei ir leis tai bus su kokiais nors "zaliotais"? Reddit'e skaitinėjau, tai visi komentarai skirtingi, vieni sako pirkti iš tokių parduotuvių kaip G2A ar Kinguin, kiti sako kad vest betkokį adresą ir *Myliu SuperGames.lt*, bet realiai net neįsivaizduoju. Gal kažkas galit patart kaip geriau daryt? Dėkui.
 9. cCheerSs

  Koki GTA RP serveri pasirinkti?

  Niekur išskyrus https://forum.eclipse-rp.lt dar nežaidžiau, bet kitur ir nesiruošiu, viena priežastis, tai jog Eclipse turi viską, ko man reikia, o kitas dalykas tai kad tiesiog atsibodo roleplay, nebeįdomu, kartais norisi tiesiog galvą pailsint po ilgos dienos ir nueinu į freeroam arba grp serverius kakalo malt.
 10. cCheerSs

  ka darot laisvalaikiu?

  Kol mokiausi pagrindinis laisvalaiko leidimo būdas buvo gym'as. Dabar į gym'ą tik po pusmečio grįšiu, tai kai visuomet dalyvauju airsoft'o eventuose kai tik jie būna, o eilinė dieną dažniausiai po WWI ir WWII mūšių vietas su metalo ieškikliu vaikštau, "artefaktų" ieškau, gamtoj laiką leidžiu.
 11. cCheerSs

  Ar gali neprileisti prie egzaminų dėl lankomumo ?

  Po nesėkmingos tonzilektomijos operacijos įpjovė arteriją, bet nestipriai kiek supratau, nes ji "prasivėrė" tik po dviejų dienų po operacijos, jau kai namie buvau. Tai vieną kartą prasivėrus staigiai ledą ant kaklo užsidėjau ir virš kriauklės stovėjau, kruajavau, laukiau kol kraujas užstings nuo šalčio, nu ir be abejo tuo metu greitoji jau skubėjo pas mane į namus, tuomet greitajai atvažiavus staigiai lėkėm į Kauno klininkas, ten paguldė, bet kraujavimas buvo sustojęs, keista, tai žodžiu paskui jau klinikose naktį vėl *Myliu SuperGames.lt* gerklėj atsivėrė ir pasipylė iš burnos ir nosies kraujas, pradžiai kol chirugas iš savo namų važiavo iki klinikų kažkokios kitos srities chirurgas su vata užkimšo arteriją ir sėdėjom laukėm specialisto, kai jis atvažiavo aš jau arti tunelio galo buvau tai staigiai vežė į operacinę, reanimacijoj pagulėjau kelias dienas po to ir viskas buvo gerai, sugaudė arteriją, susiuvo. Gyvas likau dėl to kad pas mane hemoglobino skaičius kraujyje didesnis nei pas daugumą žmonių, man tai paaiškino kaip "kraujo atsargų turėjimas", tai galėjau ilgiau kraujuoti (kraujavau apie pusantros valandos, nes nors ir užkimšo skylę kur chirurgas važiavo į ligoninę, bet per vatą kraujas sunkėsi ir ją kas kelias sekundes keist tekdavo), tai va pasisekė kad kraujo turėjau kiek daugiau nei dauguma žmonių, tai net perpylimo neteko daryti, nors jau kai viskas pasisekė, chirurgas pripažino kad arti mirties buvau jau. Tokia va istorija
 12. Šiandien pirmą kartą prisijungiau - nu labai patiko. Gal kiek netikėta buvo pamatyti, jog modifikacija neišversta pilnai į lietuvių kalbą, bet realiai koks skirtumas. Žaidžiau apie keletą mėnesių angliškam jūsų serveryje, kai tik atsidarėt, tai iš vienos pusės net ir gerai jog modifikacija praktiškai ta pati, na nedaug tų tokių "core elements" pasikeitė, tai ir pradžia nebuvo sunki. Tikrai planuoju pas jus žaisti, galbūt fortūna pasisuks mano linkme ir net įsidarbint į kokią nors frakciją pavyks. Sėkmės su serveriu!
 13. cCheerSs

  [GTA V RP] Orange RolePlay

  Kiek suprantu pereinat ant kitos platformos? ALT:V? Jeigu taip, tai siūlyčiau redaguoti temą ir pranešti jog visa tai dar gerokai užtruks, kad neklaidinti žmonių.
 14. cCheerSs

  Ar gali neprileisti prie egzaminų dėl lankomumo ?

  Gali. Daug pažįstamų, draugų, buvusių klasiokų ir grupiokų buvo neprileisti prie egzaminų dėl šios priežasties. Tai priklauso nuo tam tikro procento, tiksliai nepamenu dabar visos tos tvarkos. Pats 12 klasėj praleidau gal 4 mėnesius, bet buvo apie 2 mėnesius praleidau dėl svarbių priežasčių (svarbi priežastis buvo ta, jog dėl perpjautos gerklėj arterijos praradau beveik pusę turimo savo kraujo ir vos neužilenkiau, kitam grupiokui tiesiog ranka lūžo tuo pačiu metu, tai jam neužskaistė kaip svarbios priežasties, nes realiai galėjo eiti toliau mokytis maždaug po 2-3 savaičių, o jis nėjo irgi apie pusantro - du mėnesius, taip kad ne kiekviena priežastis mokyklos administracijai atrodo svarbi), na o dėl kitų kelių mėnesių tiesiog teko pist protą ir žinoma antram pusmetį truputi pasistengt - prileido prie egzų. Jeigu tu nesiruoši taip praleisti pamokas ir toliau, tuomet nepergyvenk, vienas mėnuo nieko nepakeis, čia jie tik šiaip šiurpint bando. Šiaip žiauriai daug priklauso nuo mokyklos ir mokytojų. Aš Kaune SRC mokiausi, 11 klasėje matematikos pamokoje buvau gal du kartus, nes pastoviai būdavo 7 arba 8 pamoka, o aš kantrybės neturėdavau tiek sėdėt, bet kadangi neišsipisinėjau ir chamiškai nesielgiau su mokytojais - truputi pakalbėjus su mokytoja ir žinoma ne be auklėtojos pagalbos problemų nekilo.
 15. Ką tu svaigsti, gi tie patys kūrėjai. Angliakalbių serverį sukūrė lietuviai, ši pati kompanija, tiesiog taikėsi plačiau. Na o dabar po šitiek laiko ir susikaupus tikrai puikia reputaciją kuria tokį patį serverį (turiu omeny pavadinimu tokį patį, dėl sistemų net nenutuokiu) lietuviams, kurie pasikuklino ir "neprasimušė" angliakalbių serveryje.

×