Peršokti į turinį

cCheerSs

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3.438
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  31 +Pervesti

cCheerSs paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 9 2017

cCheerSs turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

798 Turintis ką pasakyti

Apie cCheerSs

 • Nario rangas
  Noriu sūrio.
 • Gimtadienis 1998.07.17

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Pomėgiai
  Airsoft ftw
 • Steam ID
  cCheerSs

Paskutiniai lankytojai

4.007 profilio peržiūros
 1. cCheerSs

  22m ir neturiu paneles ar tai yra normalu?

  Nedaug čia tavo komentarų skaičiau, bet susidarė toks įvaizdis kad tu tik ir teieškau kaip į viską "atsišaudyt". Tam kad kažkas mylėtu tave, visu pirma turi mylėti save, bent iki tam tikro lygio. Gražiai renkis, gražiai nereiškia brangiai, pirk kad ir pigiausius rūbus, svarbiausia kad tavo "outfit'as" derintusi ir kad rūbai būtu pagal tavo dydį, tai yra ko gero vienas svarbiausių dalykų. Puchavykas ant išaugimo ir seni bratkio treningai nepadės tau niekaip. Kvepinkis, vėlgi, nebūtina kad tai būtu kvepalai už 100 eurų (aš asmeniškai perku brangius vien dėl to jog nerandu pigių kurie man patiktu), išsirink normalius, vyriškus kvepalus, o ne tas nesąmones kur primena tuoletinius aerozolius. Susitvarkyk plaukus, tik nesidaryk kokių skiauterių ar kitų nesąmonių, nes vemt norisi pamačius, nors aišku kiekvienam savaip. Prisižiūrėk savo higieną, odą, tiek kiek gali. Nevaidink iš savęs kažko, kuo neesi, panos išjuokia tokius. Žodžiu, būk normalus, renkis normaliai, elkis normaliai, prisižiūrėk save kaip priklauso ir viskas bus ore. Man ankščiau pajibat buvo ant to kaip aš atrodau ir ką apie mane galvoja, bet mąstymas pasikeitė, dabar man užtenka tiesiog nusipirkti naujas kelnes kurios man tinka, nusipirkti naujus itališkus kvepalus ir aš sulaukiu komplimentų nuo dailiosios lyties atstovių be jokių pastangų. Tik nebijok kalbėt ir bendraut, aš nors ir somewhat introvertas, bet su panelėm kalbėt ir bendraut problemų niekad neturėjau, tai ir tau taip pat gali būti, parodžius save gražiai prieš visuomenę tu arba sulauksi dėmesio savaime, arba tiesiog neatrodysi kaip koks keistas bičas iš po akmens bandydamas pats kažką užkalbinti ir susipažinti. Na o ir šiaip, retas atvejis kad savo išrinktąją rastum "tyčia". Dažniausiai tokie dalykai nutinka natūraliai, aš niekad nesiveldavau į jokius santykius su tomis, kurias "pasigaudavau" plotuose, tūsuose, sodybose, belekur žodžiu, bet va sutikau nuostabiausią žmogų visiškai lygioje vietoje ieškodamas kuriama kabinete vyksta mano paskaita. Eik į miestą, dalyvauk kažkur, domėkis kažkuo, nesėdėk vietoje ir viskas gausis savaime. Tie kas verkia kad visos panos pasikėlusios ir daug reikalaujančios tiesiog sėdi ir deginas prieš PC gyvenime nieko doro nenuveikę. Čia visiška nesąmonę, yra jų visokių, bet tikrai ne tiek daug kaip dauguma kalba.
 2. cCheerSs

  Perspekytvi profesija dabar ir ateityje

  Kol pats neišbandysi tol nesuprasi. Man atrodė jog auto-elektro mechanika patiks, prasimokiau, bet visiškai nepatiko. Dabar mokausi reklamos gamyba ir nors negaliu pasakyti jog tai yra būtent ką aš noriu veikti gyvenime, bet visgi jau kažkas arčiau to. Jeigu bus noro ir galimybė, eisiu mokytis toliau, arba kitą profesiją, arba aukščiau su reklamom, bus matyt. Bet šiaip mašinos visada gedo ir ges, kompiuteriai visad gedo ir ges, programuotojų visad reikėjo ir reikės, tai kažkaip va taip. Rinkis kas tau arčiau širdies.
 3. cCheerSs

  Xbox One X, worth it?

  Komentarus patingėjau perskaityt, tai gal kas jau ir patarė ką protingo, bet aš manau, kad tavo vietoje laukčiau kol išeis naujos kartos konsolės ir orentuočiausi pagal jų kainas, jeigu kišenė leidžia - One S parduot, kiek reikia dasimest ir imt arba PS5 arba Xbox Scarlett. Bet jei naujos kartos konsolės nedomina, arba jei neturi tam lėšų, tai gal ir apsimokėtu visai parduoti One S ir imti One X. Aš realiai didelio skirtumo tarp jų nematau, nes daug nežaidžiu, nors ant mano One S Red Dead Redemption 2 žaidimo pradžioje kiek lagino, bet vėliau nustojo. Kaži kaip Cyberpunk ir naujasis Microsoft Flight Simulator veiks.
 4. cCheerSs

  Klausimas del CS:GO Vac

  Tikiuosi kad neatbanins. Tie kurie gavo VAC banus, gavo juos ne šiaip sau ir tikiuosi kad tokie žmonės kitiems žaidimo nebegadins niekada.
 5. cCheerSs

  Eina per pc žaisti roleplay?

  Ne, eina tik per personalinius ir tik per tuos kuriuose 4 branduolių procesorius, wallpaper'is tamsios spalvos ir ant korpuso yra žalias lipdukas. Kitaip, sorry, niekaip neįmanoma.
 6. cCheerSs

  [GTA V RP] Orange RolePlay

  Ką tu čia gydai, niekam neįdomu kas ten pas juos "komandoje" vyko, vien dėl to jog jie melavo dar gerokai ankščiau, nei kažkokie ginčai ir kivirčai įvyko.
 7. cCheerSs

  Kaip pirkti žaidimus, jei nėra Lietuvos lokalizacijos

  Tai vat kad nežinojau. Pasikeist lokalizaciją visada galima, kad ir dabar pat galėčiau į GB pasikeisti, bet kaži kuo tai padėtu. Nes realiai aš galėjau susivesti atsitiktinį JAV adresą, bet kiekviena valstija, ar net tam tikri miestai priskaičiuoja savus mokesčius. Realiai nežinau ant kiek "saugu" yra vesti "random" adresus, jei jokių problemų vėliau nekiltu, tai Reddit'e susirasti būtu galima kokį nors adresą kur mažiausi mokesčiai. Neklausiau Xbox Support'o į kurį miestą prisibeldžiau aš jiems, bet man 4 doleriai mokesčių dasidėjo.
 8. cCheerSs

  Koki GTA RP serveri pasirinkti?

  SA:MP'e irgi buvo Roleplay tipo serveriu. GRP šifruojasi kaip glamour roleplay berods, gal klystu, nepamenu tiksliai. Žodžiu jokio roleplay, jokio vaidmenų žaidimo, tiesiog žaidi ir viskas, "nevaidini" iš savęs nieko, bendrauji taip pat kaip ir bet kokiam kitam žaidime ir tiek. Esmė ne tame kad pašaudyt ar nepašaudyt, o kad tiesiog labiau atsipalaiduoji. Paimk tarkim LMG.lt, Rls.lt ar SARG.lt back in the days kur visi žaisdavo - va ten GRP. Frakcijos, darbai, mašinos, namai, viskas kaip ir RP, tik tiek kad be vaidmenų žaidimo.
 9. cCheerSs

  Kaip pirkti žaidimus, jei nėra Lietuvos lokalizacijos

  Skaičiau kažką, kad kiekviena valstija turi savo procentą mokesčiams, amerikonai kurie tai tiksliai žino vedą kažkokių viešbučių adresus, kur kažkodėl mokesčiai netaikomi.. Žodžiu kosmosas. Draugas pasiūlė pirkti iš g2a gift card'ą tam tikrai sumai ir aktyvuoti Xbox'e ir tuomet atsiskaityti su Microsoft Ballance. Gal būt taip pavyks. EDIT: Pasidalinsiu patirtimi, jeigu kada pasitaikytu dar toks durnelis kaip aš. Nusipirkau gift card'ą ant 20 dollerių už ~17 eurų. Aktyvavau kodą, viskas čiki, turiu wallet'e 20 baksų. Einu į store nusipirkti World War Z, pasirenku atsiskaitymo būdą "Microsoft Ballance" ar kažkas ten tokio ždž, viskas lyg ir ok, pyst ant galo prašo adreso. Nu joptvaimat, nežinojau ką daryt. Susisiekiau su Xbox support'u, gerą valandą susirašinėjau, bandė ten ir taip, ir anaip, pasirodo net jei kažkaip ir nustatai store location į Lithuania, daugiau nei pusė žaidimų dingsta, nėra pirkime, net neįsivaizduoju dėl ko.. Vopšim, support'as tiesiog nusprendė per mano acc nupirkti WWZ savo adresu ir viskas, pasirodo net ir perkant wallet'u priskaičiuoja mokesčius, teko dar bled 5 dolerius dasipirkt, nes bendra suma buvo 24.49. Nu tu *Myliu SuperGames.lt* ta demokratija. Žodžiu nusipirkau tuos 5 papildomus 5 baksus iš G2A, aktyvavau, support'as prisijungė per mano acc ir nupirko World War Z savo adresu. Jeigu kokiam nors Xbox'ininkui naujokėliui taip irgi nutiks, geriausias problemos sprendimo būdas arba iškart pirkt žaidimą ir aktyvuot kodą, arba jeigu jau įsiveli į tokias nesąmones - rašyt support'ui.
 10. Pirmasis mano Xbox'as, dar nieko nesuprantu dėl pirkimų ir panašių dalykų, kiek žaidimų prieš tai esu pirkęs, visi buvo GLOBAL ir iš G2A, tai veikia, bet dabar G2A žiūrėjau World War Z, jis yra Europos ir US "location'ui", kadangi per konsolę pasirinkau US, nes Lietuvos nėra, tai man kurį pirkti? Xbox'as pagal IP mato iš kur aš ir kurį žaidimą aktyvuoti, ar pagal šalį kurią pasirinkau nustatymuose? Kaip ten bebūtu iš G2A pirkt nenoriu, nes tik vienas pardavėjas ir yra buvę problemų pas mane su juo, taip kad nutariau už dvacoką pasiimt iš Microsoft store tiesiai per Xbox'ą, bet kad *Myliu SuperGames.lt* nežinau kaip daryt dbr, prašo adreso įvedus paypal'ą, tai man vest beleką ir viskas paeis, ar net neleis pirkti, arba jei ir leis tai bus su kokiais nors "zaliotais"? Reddit'e skaitinėjau, tai visi komentarai skirtingi, vieni sako pirkti iš tokių parduotuvių kaip G2A ar Kinguin, kiti sako kad vest betkokį adresą ir *Myliu SuperGames.lt*, bet realiai net neįsivaizduoju. Gal kažkas galit patart kaip geriau daryt? Dėkui.
 11. cCheerSs

  Koki GTA RP serveri pasirinkti?

  Niekur išskyrus https://forum.eclipse-rp.lt dar nežaidžiau, bet kitur ir nesiruošiu, viena priežastis, tai jog Eclipse turi viską, ko man reikia, o kitas dalykas tai kad tiesiog atsibodo roleplay, nebeįdomu, kartais norisi tiesiog galvą pailsint po ilgos dienos ir nueinu į freeroam arba grp serverius kakalo malt.
 12. cCheerSs

  ka darot laisvalaikiu?

  Kol mokiausi pagrindinis laisvalaiko leidimo būdas buvo gym'as. Dabar į gym'ą tik po pusmečio grįšiu, tai kai visuomet dalyvauju airsoft'o eventuose kai tik jie būna, o eilinė dieną dažniausiai po WWI ir WWII mūšių vietas su metalo ieškikliu vaikštau, "artefaktų" ieškau, gamtoj laiką leidžiu.
 13. cCheerSs

  Ar gali neprileisti prie egzaminų dėl lankomumo ?

  Po nesėkmingos tonzilektomijos operacijos įpjovė arteriją, bet nestipriai kiek supratau, nes ji "prasivėrė" tik po dviejų dienų po operacijos, jau kai namie buvau. Tai vieną kartą prasivėrus staigiai ledą ant kaklo užsidėjau ir virš kriauklės stovėjau, kruajavau, laukiau kol kraujas užstings nuo šalčio, nu ir be abejo tuo metu greitoji jau skubėjo pas mane į namus, tuomet greitajai atvažiavus staigiai lėkėm į Kauno klininkas, ten paguldė, bet kraujavimas buvo sustojęs, keista, tai žodžiu paskui jau klinikose naktį vėl *Myliu SuperGames.lt* gerklėj atsivėrė ir pasipylė iš burnos ir nosies kraujas, pradžiai kol chirugas iš savo namų važiavo iki klinikų kažkokios kitos srities chirurgas su vata užkimšo arteriją ir sėdėjom laukėm specialisto, kai jis atvažiavo aš jau arti tunelio galo buvau tai staigiai vežė į operacinę, reanimacijoj pagulėjau kelias dienas po to ir viskas buvo gerai, sugaudė arteriją, susiuvo. Gyvas likau dėl to kad pas mane hemoglobino skaičius kraujyje didesnis nei pas daugumą žmonių, man tai paaiškino kaip "kraujo atsargų turėjimas", tai galėjau ilgiau kraujuoti (kraujavau apie pusantros valandos, nes nors ir užkimšo skylę kur chirurgas važiavo į ligoninę, bet per vatą kraujas sunkėsi ir ją kas kelias sekundes keist tekdavo), tai va pasisekė kad kraujo turėjau kiek daugiau nei dauguma žmonių, tai net perpylimo neteko daryti, nors jau kai viskas pasisekė, chirurgas pripažino kad arti mirties buvau jau. Tokia va istorija
 14. Šiandien pirmą kartą prisijungiau - nu labai patiko. Gal kiek netikėta buvo pamatyti, jog modifikacija neišversta pilnai į lietuvių kalbą, bet realiai koks skirtumas. Žaidžiau apie keletą mėnesių angliškam jūsų serveryje, kai tik atsidarėt, tai iš vienos pusės net ir gerai jog modifikacija praktiškai ta pati, na nedaug tų tokių "core elements" pasikeitė, tai ir pradžia nebuvo sunki. Tikrai planuoju pas jus žaisti, galbūt fortūna pasisuks mano linkme ir net įsidarbint į kokią nors frakciją pavyks. Sėkmės su serveriu!
 15. cCheerSs

  [GTA V RP] Orange RolePlay

  Kiek suprantu pereinat ant kitos platformos? ALT:V? Jeigu taip, tai siūlyčiau redaguoti temą ir pranešti jog visa tai dar gerokai užtruks, kad neklaidinti žmonių.

×