Peršokti į turinį

Apie merginas


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

2 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Nu žinau pats šitą kad nesu išvaizdus grožiu nespindziu as paprastas bernas esu :D ir kodėl joms patinka tie chamai visokie nesuprantu šito dalyko aš :D

Nes su chamais smagiau? Ką tu gali jom pasiūlyt? Vieną monotoniją, jokio excitmento, adrenalino. Panų neužtenka 'pakabinti', reikia tą intrigą pastoviai palaikyti, kitaip labai greitai viskas nusibos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, el_faktro parašė:

Nes su chamais smagiau? Ką tu gali jom pasiūlyt? Vieną monotoniją, jokio excitmento, adrenalino. Panų neužtenka 'pakabinti', reikia tą intrigą pastoviai palaikyti, kitaip labai greitai viskas nusibos.

Nu jo nieko ne man pana turėti tokiam ramiam kaip aš vaikinui. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Tu bent kažką aplamai supranti ką aš ir visi kiti tau čia rašo? Skiriam savo laiką dėl tavęs, kad tau bent kažkokią naudingą informaciją apie mus supantį pasaulį suteikti, o iš tavo pusės tik atmazai ir kažkokie marazmai.

Tai juk sako joms adrenalino reik aš to suteikti negaliu nes ramus žmogus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir vėl atmazai, ir vėl į klausimą apie žemę atsakymas apie dangų. Koks tu dužęs turi būt kad ant tiek nieko nesuprast, braškės krūmas mano darže didesnį IQ turi nei tu *Myliu SuperGames.lt*. Adrenalinas kiekvienam žmogui yra savotiškas dalykas. Vienam adrenalinas su kartingais pasivažinėt, kitam adrenalinas su parašiutu šokt, trečiam adrenalinas siaubo filmą žiūrėt. Negi ant tiek balvonas esi kad nieko visiškai negali išmąstyt? Pafantazuokim kad turi draugę ir ją nori kažkur pakviesti, suteikti jai to adrenalino, tai nusivesk su kartingais pasivažinėt, negi tu to net negali? Arba į žygį kažkur nueit su palapinėm, su baidarėm plaukt, primąstyt belekiek visko galima. 

"Adrenalino susidarymą organizme skatina stiprios emocijos, sunkus fizinis darbas, šaltis."

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Ir vėl atmazai, ir vėl į klausimą apie žemę atsakymas apie dangų. Koks tu dužęs turi būt kad ant tiek nieko nesuprast, braškės krūmas mano darže didesnį IQ turi nei tu *Myliu SuperGames.lt*. Adrenalinas kiekvienam žmogui yra savotiškas dalykas. Vienam adrenalinas su kartingais pasivažinėt, kitam adrenalinas su parašiutu šokt, trečiam adrenalinas siaubo filmą žiūrėt. Negi ant tiek balvonas esi kad nieko visiškai negali išmąstyt? Pafantazuokim kad turi draugę ir ją nori kažkur pakviesti, suteikti jai to adrenalino, tai nusivesk su kartingais pasivažinėt, negi tu to net negali? Arba į žygį kažkur nueit su palapinėm, su baidarėm plaukt, primąstyt belekiek visko galima. 

"Adrenalino susidarymą organizme skatina stiprios emocijos, sunkus fizinis darbas, šaltis."

Aj zdz teks varyti šiandien vėl sportuoti nes tokį patarimai kaikurie kad tyliu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Tai tu neverk, o sakyk su kuo nesutinki. Ką čia iškart bėgi slėptis po lapais

Kas antras žmogus yra ramus ir tylus, bet vis tiek visi veda, susilaukia vaikų ir gyvena pilnom šeimom, o tu taip ir liksi vienas su tokiu požiūriu.

Nes jie kazka turi kas panom rūpi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
1 minute prieš, el_faktro parašė:

ASMENYBĘ? 

Iškalba charizma daug šneka nėra tylus yra drąsūs turi mašina prie pinigų yra stilingi yra nesirengia paprastų rūbų kur kainuoja mažai galima vardinti ir vardinti. :)

 

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

O tu neturi ir jeigu su tokiu požiūriu gyvensi niekad ir neturėsi. Kokia pana norės su tavim būti jeigu tu bijai iš namų išeit, ką tu jai veikt pasiūlysi? Prie turniko nueit?

neturėsiu tai neturėsiu..

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tony_Good parašė:

Iškalba charizma daug šneka nėra tylus

Nu va, pats pasakei ties kuom tau reikia tobulėt. *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt* kiek žinau *Myliu SuperGames.lt* čiuvų kur su golfais ketvirtais važinėja ir turi ledovas panas. Ne piniguose esmė, bet man rodos tik tau viskas sukasi aplink finansus ir tau tai yra kaip atmazas. Neturi pinigų? Užsidirbk. Visada bus variantų. Bet tu taip mąstysi tol, kol nepatobulėsi kaip asmenybė, o kaip asmenybė tu nenori tobulėti. So tuščios kalbos

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, el_faktro parašė:

Nu va, pats pasakei ties kuom tau reikia tobulėt. *Myliu SuperGames.lt* *Myliu SuperGames.lt* kiek žinau *Myliu SuperGames.lt* čiuvų kur su golfais ketvirtais važinėja ir turi ledovas panas. Ne piniguose esmė, bet man rodos tik tau viskas sukasi aplink finansus ir tau tai yra kaip atmazas. Neturi pinigų? Užsidirbk. Visada bus variantų. Bet tu taip mąstysi tol, kol nepatobulėsi kaip asmenybė, o kaip asmenybė tu nenori tobulėti. So tuščios kalbos

aga tikrai ne piniguose tik dažniausiai panas turi kurie vairuoja BMW X5 ir pns. :d

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Iškalba charizma daug šneka nėra tylus yra drąsūs turi mašina prie pinigų yra stilingi yra nesirengia paprastų rūbų kur kainuoja mažai galima vardinti ir vardinti. :)

Taigi tu dirbi, tik tą ir darai kad dirbi. Nusipirk gražius rūbus, gražūs nereiškia brangūs, aš pats išlaidauju tik ant avalynės, nueik pas gerą kirpėją, susitvarkyk save ir iškart bus geriau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Taigi tu dirbi, tik tą ir darai kad dirbi. Nusipirk gražius rūbus, gražūs nereiškia brangūs, aš pats išlaidauju tik ant avalynės, nueik pas gerą kirpėją, susitvarkyk save ir iškart bus geriau. 

Deja žmogau apsikirpes aš esu nesikerpu madingai nes neapsimoka visišką nesąmonė tuos šonus kirptis nes dvi savaites ir vėl reik pievą totali geriau paprastai apsikerpi ir 4 3 mėnesius sau ramus būni. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Tony_Good parašė:

aga tikrai ne piniguose tik dažniausiai panas turi kurie vairuoja BMW X5 ir pns. :d

Seni tu tkrj esi moliūgas :D 

Tu stpdvj žiūri į 9-10-es kurios tikrai ne tavo nosiai. Nes matosi vien kaip tu bendrauji. Apskritai man rodos su tavo charakteriu, bobiškumu, norais geriau keliaut pagyvent į koki super mažą miestą ar kaimą, ir ten RAMIAI, be jokio adrenalino nugyvent RAMŲ gyvenimą kaip tu ir mėgsti. Nereiks nei tavo iksų nei šaibų, nes tu gyveni Kaune, kur reikia suktis, o ne šiaip sau stradalint, kad negauni įmerkt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

13 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Deja žmogau apsikirpes aš esu nesikerpu madingai nes neapsimoka visišką nesąmonė tuos šonus kirptis nes dvi savaites ir vėl reik pievą totali geriau paprastai apsikerpi ir 4 3 mėnesius sau ramus būni. 

:DDdd *Myliu SuperGames.lt* dužena gražių šukuosenų tuzinas ir kiekvienam sava, kas negražiai žiūrisi ant mano galvos, gali gražiai žiūrėtis ant tavo. Nebūtina trim'inti šonų, tai nėra vienintėlis variantas. Gyvenime neesu sutikęs dar tokio kadro kaip tu, ką tik tau nepasakyčiau viskas tau blogai, niekas tau netinka.

 

Tau, Mariau į armūchą reik. Ten iš tavęs žmogų padarytu, nes dbr visiškai beviltiškas esi ir tu net nepriėmi patarimų ir kritikos. Eik savanoriu ir grįžęs bent į žmogų panašus būsi.

Redaguota , nario cCheerSs
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...