Peršokti į turinį

Apie merginas


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Jeigu kada nors ateis toji diena, kada tu suvyriškėsi ir nustosi verkšlent dėl visko ko tik įmanoma, tokį balių padarysiu kad į istoriją įeis.

Padėsiu organizavimu.

 

Šiaip tema jau čia perėjo prie išsipasakojimų tai bšk graudu skaityt darosi, nes niekam neįdomu, out of context. Toks jausmas, kad visi čia pasiguost susirinko:D Ypač tonio veršklenimas tai pzdc

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, el_faktro parašė:

Padėsiu organizavimu.

 

Šiaip tema jau čia perėjo prie išsipasakojimų tai bšk graudu skaityt darosi, nes niekam neįdomu, out of context. Toks jausmas, kad visi čia pasiguost susirinko:D Ypač tonio veršklenimas tai pzdc

as jam daviau realius pavyzdzius is savo pazistamu rato kad susivoktu jog ne pasaulio pabaiga. kvaisa pana tokia ir liks ir nereik del to verkslenti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, エーシン parašė:

as jam daviau realius pavyzdzius is savo pazistamu rato kad susivoktu jog ne pasaulio pabaiga. kvaisa pana tokia ir liks ir nereik del to verkslenti.

Nu tas tai faktas, kad ne pasaulio pabaiga. Geez labai mažas procentas kad su pačia pirma savo pana ir nugyventų visą gyvenimą žmogus. Nu, bet matai, kad jis extra jautrus :Dddd o kas įdomiausia, į visus stumimus čia net nereaguoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

10 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Lengva tau pasakyti.

O kas sakė, kad gyvenimas lengvas, kvaileli tu *Myliu SuperGames.lt*. Ką tu galvojai gimsi, užauksi ir pyzdoj kiekvieną naktį skęsi? Gyvenimas niekam nėra lengvas, nei man, nei jam, nei trečiam, nei ketvirtam. Tik tiek kad mes visi pasirinkom bent kažką daryt, kas daro daugiau, kas mažiau, bet esmė kad daro. O tu sėdi ir visiškai, nei kiek, nei truputėli nieko nedarai ir knisi protą atsisėdęs visiems koks tu vargšas, nuskriaustas, drovus vaikas.

Kada tapsi asmenybe, gal ir tokios tuščios, tūpos bobos nebus tavo vienintėlis pasirinkimas.

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir prisimink vieną taisyklę (gal čia paskutinis kartas kada komentuoju šitoj temoj, toliau kas norės, tas galės į PM rašyt) - Daryk taip, kad ir tau, ir jai būtų geros nuotaikos. Svarbiausia, kad jai būtų geros nuotaikos, o tau geros nuotaikos ateis tada, kai pamatysi, kad ji šypsosi. O šiaip dabar tau reikia pozityvumo gyvenime, nusišypsok pagaliau, gyvenimas nėra jau toks baisus. O dabar čiau! 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
prieš 1 valandą, Snoop_John parašė:

Ir prisimink vieną taisyklę (gal čia paskutinis kartas kada komentuoju šitoj temoj, toliau kas norės, tas galės į PM rašyt) - Daryk taip, kad ir tau, ir jai būtų geros nuotaikos. Svarbiausia, kad jai būtų geros nuotaikos, o tau geros nuotaikos ateis tada, kai pamatysi, kad ji šypsosi. O šiaip dabar tau reikia pozityvumo gyvenime, nusišypsok pagaliau, gyvenimas nėra jau toks baisus. O dabar čiau! 

Kad aš niekada neturėsiu merginos kaip tokios pasitaiko man.. ir plius esu mažo ūgio tai tuo labiau.

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

9 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Kad aš niekada neturėsiu merginos kaip tokios pasitaiko man.. ir plius esu mažo ūgio tai tuo labiau.

Nepradėk ir vėl, pradės iš tavęs juoktis. ^^ 1. Ūgis nieko nesako apie žmogų. 2. Nustok pagaliau būti toks liūdnas ir t.t., nes tuoj eisi į depresiją. 

Laikykis, jau dėdė Čiers rašo diktantą su keiksmažodžiais.

Redaguota , nario Snoop_John
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Kad aš niekada neturėsiu merginos kaip tokios pasitaiko man.. ir plius esu mažo ūgio tai tuo labiau.

Ūgis nėra svarbus, kai kurioms žinoma kad taip, bet tikrai nevisoms ir tikrai nedaugeliui. Turiu ne vieną draugą ir pažįstamą į kurį žiūriu žemyn kalbėdamas, bet visi jie turi merginas ir labai netgi fainas bei mandagias. 

O tu neturėsi merginos, arba kaip nors pakris korta ir bus šansas vienas iš tūkstančio susirasti tokią pačią bukaprotę kaip prieš tai, tol, kol nepradėsi ties savimi dirbti. Tu mane stebini tuo, kad neatrodo jog būtum visiškai nuleidęs rankas, bet tuo pačiu nieko ir nesiruoši savyje keisti, ir prie viso to sėdi kitam laido gale, verkšleni dėl visko ir drąskai kitiems akis dėl to, kaip kaip gi jie drįsta tau siūlyti išeiti į miestą, kai tu esi toks drovus ir ramus.

Tu nori visko nedarant nieko. Tu nori sėdėt namie ir kas pas tave eitu gražiausios panos ir kristu tau į glėbį sakydamos kaip tave myli ir galiausiai tavo tobulas pasimatymas būtu į piceriją nueit įkirst po picą ir nupirkt jai šokolado. Jokia tvarkinga pana gyvenime su tavimi tokiu nesusidės. Dėl to šimtas dvidešimt devintą kartą sakau tau - puoselėk save, mokykis kalbas, skaityk knygas, keisk savo išvaizdą, keisk gyvenimo būdą ir užsiaugink pautus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
5 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Ūgis nėra svarbus, kai kurioms žinoma kad taip, bet tikrai nevisoms ir tikrai nedaugeliui. Turiu ne vieną draugą ir pažįstamą į kurį žiūriu žemyn kalbėdamas, bet visi jie turi merginas ir labai netgi fainas bei mandagias. 

O tu neturėsi merginos, arba kaip nors pakris korta ir bus šansas vienas iš tūkstančio susirasti tokią pačią bukaprotę kaip prieš tai, tol, kol nepradėsi ties savimi dirbti. Tu mane stebini tuo, kad neatrodo jog būtum visiškai nuleidęs rankas, bet tuo pačiu nieko ir nesiruoši savyje keisti, ir prie viso to sėdi kitam laido gale, verkšleni dėl visko ir drąskai kitiems akis dėl to, kaip kaip gi jie drįsta tau siūlyti išeiti į miestą, kai tu esi toks drovus ir ramus.

Tu nori visko nedarant nieko. Tu nori sėdėt namie ir kas pas tave eitu gražiausios panos ir kristu tau į glėbį sakydamos kaip tave myli ir galiausiai tavo tobulas pasimatymas būtu į piceriją nueit įkirst po picą ir nupirkt jai šokolado. Jokia tvarkinga pana gyvenime su tavimi tokiu nesusidės. Dėl to šimtas dvidešimt devintą kartą sakau tau - puoselėk save, mokykis kalbas, skaityk knygas, keisk savo išvaizdą, keisk gyvenimo būdą ir užsiaugink pautus. 

Nepakris man jokia korta prisigalvoji nesąmonių jo jo tik dauguma nori kad bernas būtų 190 ūgio arba 2m. 

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tony_Good parašė:

1.80cm neturiu 190 ar 2m

Tu durnas *Myliu SuperGames.lt*? Su tokiais savo marazmais tu tik įžeidi tuos kurie yra realiai žemi. Apie savo draugus ir pažįstamus kuriuos minėjau, jų ūgis nuo 1.60m iki 1.70m ir tu drįsti balvonas sakyt, kad esi žemas? Mano paties ūgis 1.90 su centais, 1.80m yra pats vidurkis, didžioji dalis vyrų yra tarp 1.80 ir 1.90. Kas tau su galva negerai blbl

Tu neesi žemas ir baik išsigalvok sau problemas.

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, cCheerSs parašė:

Tu durnas *Myliu SuperGames.lt*? Su tokiais savo marazmais tu tik įžeidi tuos kurie yra realiai žemi. Apie savo draugus ir pažįstamus kuriuos minėjau, jų ūgis nuo 1.60m iki 1.70m ir tu drįsti balvonas sakyt, kad esi žemas? Mano paties ūgis 1.90 su centais, 1.80m yra pats vidurkis, didžioji dalis vyrų yra tarp 1.80 ir 1.90. Kas tau su galva negerai blbl

Nieko aš neizeidziu tiesiog man taip atrodo ir tiek mano tokia nuomonė apie save kad esu žemas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Tu durnas *Myliu SuperGames.lt*? Su tokiais savo marazmais tu tik įžeidi tuos kurie yra realiai žemi. Apie savo draugus ir pažįstamus kuriuos minėjau, jų ūgis nuo 1.60m iki 1.70m ir tu drįsti balvonas sakyt, kad esi žemas? Mano paties ūgis 1.90 su centais, 1.80m yra pats vidurkis, didžioji dalis vyrų yra tarp 1.80 ir 1.90. Kas tau su galva negerai blbl

Nusiramink, jeez. Nenori, nekalbėk su juo, ko čia prisikabinėji tiek daug? Jei bloga nuotaika, tai čia neskleisk jos visur ir nenuliūdink kitų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...