Peršokti į turinį

Apie merginas


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar, Ark'xes parašė:

STOP. rakinam tema kol mariukas neįkels savo foto, gal rimtai perpistu veidu jis prie ekrano sedi?

Įkėlė kažkur keleta ir visi jam sakėm kad nrml jis atrodo, bet vat sunku pakelti jo savivertę vis tiek, nes netiki.

 

1 minute prieš, Snoop_John parašė:

Nusiramink, jeez. Nenori, nekalbėk su juo, ko čia prisikabinėji tiek daug? Jei bloga nuotaika, tai čia neskleisk jos visur ir nenuliūdink kitų. 

Aš ramus :D mano keiksmai ir tie žodžiai nėra tam kad jį įžeist, išreiškiu aš taip savo nuostabą. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Įkėlė kažkur keleta ir visi jam sakėm kad nrml jis atrodo, bet vat sunku pakelti jo savivertę vis tiek, nes netiki.

 

Aš ramus :D mano keiksmai ir tie žodžiai nėra tam kad jį įžeist, išreiškiu aš taip savo nuostabą. 

Iš teksto atrodė, kad tu jau baisiai supykęs ir vos ne nori su juo susimušti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Taigi ekrane matai ką ten rašo, perrašai į vertėją ir vuolia. Nebent tu nesupranti nei žodžio, kuo aš labai abejoju, gi anglų kalbą lyg ir visi žinom bent iki tokio lygio kad YT video žiūrėt. Arba rusų galiu surast, jeigu supranti.

O tu žinai kiek darbo visą video jeigu tektų perašyti man ?:d

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu nori pasakyt kad nejuokavai sakydamas, jog nekalbi kitom kalbom apart lietuvių? Kaip tai įmanoma, gi mokyklą lankei, filmus ir serialus žiūri, muziką klausai, žaidimus žaidi arba žaidei?

Galiu trumpai apibūdint tai ką tos merginos po Reddit post'u rašė ir kas buvo įtraukta į tą video - viskas tas pats ką mes tau per šiuos 13 puslapius aiškinom. Tiesiog maniau bus įdomu tau tai "išgirst" iš pačių merginų, kurios ten rašė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Tu nori pasakyt kad nejuokavai sakydamas, jog nekalbi kitom kalbom apart lietuvių? Kaip tai įmanoma, gi mokyklą lankei, filmus ir serialus žiūri, muziką klausai, žaidimus žaidi arba žaidei?

Galiu trumpai apibūdint tai ką tos merginos po Reddit post'u rašė ir kas buvo įtraukta į tą video - viskas tas pats ką mes tau per šiuos 13 puslapius aiškinom. Tiesiog maniau bus įdomu tau tai "išgirst" iš pačių merginų, kurios ten rašė.

Anglų kelis žodžius moku tik. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Ark'xes parašė:

STOP. rakinam tema kol mariukas neįkels savo foto, gal rimtai perpistu veidu jis prie ekrano sedi?

Jau ikeles buv xd

 

19 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Nusiramink, jeez. Nenori, nekalbėk su juo, ko čia prisikabinėji tiek daug? Jei bloga nuotaika, tai čia neskleisk jos visur ir nenuliūdink kitų. 

Uz tokius marazmus ka jis kalba su malonumu pistelciau zuvies

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, el_faktro parašė:

Paziurek tu i jo isitikinimus:D del negalios tai 99%

Meh, nesitikėjau šiaip sutikti dar vieno Lietuvio iš didžiosios raidės. Na, deja. 

 

5 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Anglų kelis žodžius moku tik. ?

O gal norėtum išsikalbėti, kodėl tu taip liūdnai galvoji apie viską, taip negatyviai? Gal tau vertėtu mokytis naujos kalbos (kaip pavyzdys, Anglų) ir bandyti savo laimę su kitatautėmis? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Meh, nesitikėjau šiaip sutikti dar vieno Lietuvio iš didžiosios raidės. Na, deja. 

 

O gal norėtum išsikalbėti, kodėl tu taip liūdnai galvoji apie viską, taip negatyviai? Gal tau vertėtu mokytis naujos kalbos (kaip pavyzdys, Anglų) ir bandyti savo laimę su kitatautėmis? 

Tai tu maziau reiksminkis cia, visa tema is tonio prikolint tai smagu gi, ciuvas nesigaudo ka raso isvis

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Meh, nesitikėjau šiaip sutikti dar vieno Lietuvio iš didžiosios raidės. Na, deja. 

 

O gal norėtum išsikalbėti, kodėl tu taip liūdnai galvoji apie viską, taip negatyviai? Gal tau vertėtu mokytis naujos kalbos (kaip pavyzdys, Anglų) ir bandyti savo laimę su kitatautėmis? 

tiesiog turiu nuoskaudų merginoms nusivylęs jom esu labai todėl nemanau kad turėsiu mergina kažkada gyvenime užteko man tu nesąmonių kaip ji ypač pasielgė ir kuo daugiau iskaudintas lieki tuo labiau galvoji kad visos vienodos.

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, el_faktro parašė:

Tai tu maziau reiksminkis cia, visa tema is tonio prikolint tai smagu gi, ciuvas nesigaudo ka raso isvis

O kodėl aš turėčiau juoktis iš žmogaus? O gal jam iš tikro reikia pagelbėti? Jus tokie ir esat lietuviai - vienas ant kito varot, kol po to sakot "Oi, kam aš kalbėjau..". 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Tony_Good parašė:

tiesiog turiu nuoskaudų merginoms nusivylęs jom esu labai todėl nemanau kad turėsiu mergina kažkada gyvenime užteko man tu nesąmonių kaip ji ypač pasielgė.

Hm, o kodėl tada ieškai merginų, jeigu manai, kad jos yra sučkos? Žinoma, ne visos, bet iš mano patirties, tai lietuvės blogiausios. Ar tiesiog trūksta tau su kažkuo bendraut? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Snoop_John parašė:

O kodėl aš turėčiau juoktis iš žmogaus? O gal jam iš tikro reikia pagelbėti? Jus tokie ir esat lietuviai - vienas ant kito varot, kol po to sakot "Oi, kam aš kalbėjau..". 

As nesuprantu, ko tu toks svelnus:DDDD 

matei jau kiek visi jam megina iaiskint ta pati per ta pati ir jis niekaip to nesupranta tai kieno cia problemos. 

kuom tu jam nori pagelbet? Ciuvas nori imerkt, nesigauna, sako net uzkalbint nenori, tai ka tu jam padesi? Zmogus kol nekeis savo mastymo tol nieko nebus, megink nemegines

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, el_faktro parašė:

As nesuprantu, ko tu toks svelnus:DDDD 

matei jau kiek visi jam megina iaiskint ta pati per ta pati ir jis niekaip to nesupranta tai kieno cia problemos. 

kuom tu jam nori pagelbet? Ciuvas nori imerkt, nesigauna, sako net uzkalbint nenori, tai ka tu jam padesi? Zmogus kol nekeis savo mastymo tol nieko nebus, megink nemegines

O ką, turėčiau būti kaip jus kolchoznikai-kaimiečiai? "Tu beleat nakui fidarastas, nori tik savo čigariuką inmerkt in skyluti, beleat nimoki bindravt su mergom, tik pezavoji su savo ūgiu ir t.t."? Ne, ačiū. Būsiu tas vienas, kuris nors bandys padėti jam. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Hm, o kodėl tada ieškai merginų, jeigu manai, kad jos yra sučkos? Žinoma, ne visos, bet iš mano patirties, tai lietuvės blogiausios. Ar tiesiog trūksta tau su kažkuo bendraut? 

Kad šiuo metu išvis neieskau ju bandau ta ana pamiršti nes spejau prisirišti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...