Peršokti į turinį

Apie merginas


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, mariusqw parašė:

XDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDXDXDXDXDXDXXDXD ŽMOGAU, ar tu RIMTAI? "jei tu ieškai santykių nieko nesigaus", "ok iki". Niekas taip nedaro. Tu privalai žmogų pažint, užjaust jį su jo turimom problemom (kaip ir dabar), vien tik tai padės suartėti ir tapti artimesniais, atvirais. Negalvok, kad viską gausi iš pirmo texto wtf.. Ir tas tavo "suprantu, užjaučiu". Palygink kiek ji plačiai aprašė savo problemą, ir kaip tu į tai sureagavai. Čia didžiausias red flagas, kad žmogus nesugeba padėti sunkiose situacijose. Privalai sureaguot daug jautriau, papasakot kažką iš savo pusės kas pastumtų ją į priekį, negalvotų jog tik jai vienai tokia situacija bloga. Jei nesi panašiai patyręs, turi sugalvoti kažką jautraus, išsilieti iš vidaus. Tai jai padėtų, nes pamatytų koks tu gali būt užjaučiantis.. XD nu krč

 

Ji žada susitaikyti su tuo anuo rašė tai tegul. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, cCheerSs parašė:

Pastebėjau kad net susirašinėjant su mergom pas tave kažkoks nepilnavertiškumo kompleksas šoka į trasą. Būk užtikrintas savimi, nes kaip dabar tai nieko keisto kad susirašinėjant persvara ne tavo pusėje. 

Kad pradžią bendravimo buvo viskas ok poto toki dėjo ant galo ir nustebau. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, mariusqw parašė:

XDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDXDXDXDXDXDXXDXD ŽMOGAU, ar tu RIMTAI? "jei tu ieškai santykių nieko nesigaus", "ok iki". Niekas taip nedaro. Tu privalai žmogų pažint, užjaust jį su jo turimom problemom (kaip ir dabar), vien tik tai padės suartėti ir tapti artimesniais, atvirais. Negalvok, kad viską gausi iš pirmo texto wtf.. Ir tas tavo "suprantu, užjaučiu". Palygink kiek ji plačiai aprašė savo problemą, ir kaip tu į tai sureagavai. Čia didžiausias red flagas, kad žmogus nesugeba padėti sunkiose situacijose. Privalai sureaguot daug jautriau, papasakot kažką iš savo pusės kas pastumtų ją į priekį, negalvotų jog tik jai vienai tokia situacija bloga. Jei nesi panašiai patyręs, turi sugalvoti kažką jautraus, išsilieti iš vidaus. Tai jai padėtų, nes pamatytų koks tu gali būt užjaučiantis.. XD nu krč

 

rasliavos neskaitysiu, bet tie pasimatymai ir t. t. yra sudas. kodėl? nes tu nepažįsti pačio žmogaus, koks jis yra ištikrųjų, nesi matęs jo tikro. o per pasimatymus ir t. t. matai tik kitokį žmogų, pasitempusi ir t. t. gal xujovai parasiau, bet manau esme pagavote!

58 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Ji žada susitaikyti su tuo anuo rašė tai tegul. :D

jeigu is kauno esi, tai lekiam abu pakabinsim mergicku cosa nostroj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
2020-07-16 23:07, Delli. parašė:

Arba bukas, arba trolis.

Yra daug žmonių su įvairiais bendravimo įgūdžiais ir savitu supratimu. Jeigu žmogus nėra gabus bendrauti su merginomis, neturi tame patirties, ir prašo forume kitų žmonių pagalbos, tai vadinti tokį asmenį  "buku" arba "troliu" gali tik žemo intelekto asmuo. 

Susirasti merginą - tikrai nėra sudėtinga. Tik tereikia turėti tam noro ir įdėti pastangų "tai" pasiekti

Redaguota , nario akii
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nusivyliau savim, nes priėjau prie paskutinio šios temos puslapio. Apibendrintai ką galiu pasakyti: temos kūrėjas turi tam tikrą formą autizmo ar kažką panašaus į tai. Jam daugelis forumo lankytojų davė patarimų, jis į juos nei kiek nekreipia dėmesio, o tik dar labiau susigraudina, visiems siunčia savo privataus gyvenimo teksto žinutes ir t.t., menkina save ir sako, koks gyvenimas jam neteisingas. Kiek mačiau, jis jau ne pirmą ir ne antrą kartą kuria šias temas, tai jeigu tiesiog jūs nebekomentuosite, tai gal pagaliau pats pradės kažką daryt, nes dabar tai visiškas dėmesio trūkumas arba kaip sakiau, lengva forma autizmo.

P.S. Tau 22 metai ar kiek ten, tai kaip tu nemoki nei trupučio anglų? Labai keista.

Redaguota , nario Zantrilas
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesenai buvau susitikęs su mergina vakar tai žodžių nekazka tik atėjau susitikom mes ta girdžiu kaip ragelių kalbasi su drauge lygtais jai girdėjau kaip pasakė jau susitikau poto ji man pasako mano močiutei blogai turiu jau varyti tikiuosi nepyksti ir žodžių išsiskirstem mes žodžių ejau susitikt kad ją pamatyti ir išgirsti žodžius iš jos mano močiutei labai blogai turiu jau varyti as sekasi man.... iš tinderio buvo ji tai išvis dabar jaučiu mesiu tu panų paieškas tas panas nes užkniso tokios nesąmones jų..... Sunervino net mane.. ?☹️?☹️?

 

 

 

2020-07-30 16:11, akii parašė:

Yra daug žmonių su įvairiais bendravimo įgūdžiais ir savitu supratimu. Jeigu žmogus nėra gabus bendrauti su merginomis, neturi tame patirties, ir prašo forume kitų žmonių pagalbos, tai vadinti tokį asmenį  "buku" arba "troliu" gali tik žemo intelekto asmuo. 

Susirasti merginą - tikrai nėra sudėtinga. Tik tereikia turėti tam noro ir įdėti pastangų "tai" pasiekti

Netgi labai sudėtinga kaip panoms dabar rūpi mašinos pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2020-07-30 16:11, akii parašė:

Yra daug žmonių su įvairiais bendravimo įgūdžiais ir savitu supratimu. Jeigu žmogus nėra gabus bendrauti su merginomis, neturi tame patirties, ir prašo forume kitų žmonių pagalbos, tai vadinti tokį asmenį  "buku" arba "troliu" gali tik žemo intelekto asmuo. 

Susirasti merginą - tikrai nėra sudėtinga. Tik tereikia turėti tam noro ir įdėti pastangų "tai" pasiekti

perskaityk sio 'ne buko' ir 'ne trolio' temos autoriaus postus ir tik tada pakalbekime apie zemo intelekto zmones :D

Redaguota , nario el_faktro
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 16 valandas(-ų), Tony_Good parašė:

Nesenai buvau susitikęs su mergina vakar tai žodžių nekazka tik atėjau susitikom mes ta girdžiu kaip ragelių kalbasi su drauge lygtais jai girdėjau kaip pasakė jau susitikau poto ji man pasako mano močiutei blogai turiu jau varyti tikiuosi nepyksti ir žodžių išsiskirstem mes žodžių ejau susitikt kad ją pamatyti ir išgirsti žodžius iš jos mano močiutei labai blogai turiu jau varyti as sekasi man.... iš tinderio buvo ji tai išvis dabar jaučiu mesiu tu panų paieškas tas panas nes užkniso tokios nesąmones jų..... Sunervino net mane.. ?☹️?☹️?

 

 

 

Netgi labai sudėtinga kaip panoms dabar rūpi mašinos pinigai.

Ok, tu neturi pinigu, masinos, ka tu joms tada gali pasiulyti, kad joms vertetu su tavim susimest? 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, the.rsrytis parašė:

tai kuom tu busi naudingas savo merginai? kam tau jos reikia?

ciuvaz nori inmerkti

18 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Žodžiu reik pamiršti tas panas... ?

matos lauki paguodos, bet kad pats graudus esi tai ner ko bepasiulyt tau ciuvaz

Redaguota , nario el_faktro
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...