Peršokti į turinį

Apie merginas


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

18 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Aš tau sakiau kad gyvai merginos užkalbinti nesugebėciau as bet vistiek siūlote gyvai man kalbinti. 

NES KITU VARIANTU NERA

 

51 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Tau jeigu kažkas nepatinka nekomentuok nes matau atėjai čia pievas rašyti. :)

Nes tu perskaitai 3 zodzius is visos litanijos, paskaityk pirmus pranesimus gal susimastysi

1 minute prieš, Tony_Good parašė:

Jo tiktų ir pasiunčia poto tave toli toli smagu iš šiuolaikinių panų ta atsakymą gauti įmanoma kad tave pasiųs.

Tai neverk kad pasius, kiekvienas buvo pasiustas stpdv bet net ne tame esme, jei bijai net pmegint tai nzn kas is taves gyvenime bus

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

23 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Aš tau sakiau kad gyvai merginos užkalbinti nesugebėciau as bet vistiek siūlote gyvai man kalbinti. 

Seni, o kaip dar? Kokių dar būdų yra? Net jei ir per tą patį Tinderį, gi vis tiek kada nors reikėtu susitikt gyvai.

Papasakok tu man kaip dar galima susirast panelę, gal čia aš kažko nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Be jokių rašteliu baik juokus :D nu taip teko apsikabinti.

Tai va, reiškiasi nesi toks jau drovus, tiesiog ne drąsiai elgiesi. Reiškiasi tau reikia susirasti draugų arba tiesiog elgtis laisviau. :D O pažįstamus tai lengvai gali susirast. Va, gražūs orai, tai jei mėgsti sportą, tai gali prisijungti prie kokių kompanijų, nėra jau visi čia tokie blogus. 

Redaguota , nario Snoop_John
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

17 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Tai va, reiškiasi nesi toks jau drovus, tiesiog ne drąsiai elgiesi. Reiškiasi tau reikia susirasti draugų arba tiesiog elgtis laisviau. :D O pažįstamus tai lengvai gali susirast. Va, gražūs orai, tai jei mėgsti sportą, tai gali prisijungti prie kokių kompanijų, nėra jau visi čia tokie blogus. 

Tiesiog per pirmą pasimatymą ji mane patį apkabino o poto isdrasejau teko pačiam. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, cCheerSs parašė:

Šaunuolis. Labai įdomiai tik sakiniai skamba tavo, "teko pačiam", "nu taip teko apsikabinti" lyg tai būtu kažkas nenatūralaus ir tu to nebūtum norėjęs. Gal per daug gilinuos, bet gan keistokai visa tai atrodo.

Nu per kitą susitikimo laiką pats apkabinau ją. ?

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

prieš 2 valandas(-ų), Tony_Good parašė:

Nu per kitą susitikimo laiką pats apkabinau ją. ?

 

 

Tai ko tu *Myliu SuperGames.lt* tada bijai gyvai kalbint paną, jei ir pasimatyme buvęs ir apsikabinęs? Neturi kokio išrašo apie invalidumą ar tiesiog net ir lietuvių kalbos nesupranti? Tau čia dahuja patarimų žmonės davė (20 minimum), o tu vieną išsitraukei iš subinės, kad kalbink paną gyvai ir dabar kaip mažas vaikas mamos sijono nepaleidi. Jeigu 100% sakai nerasi panos, tai ko čia tikies atėjęs? Tau pasakė, jei nekeisi savęs - panos nebus. Tu tą patvirtinai. Tai viskas, ką dar nori padiskutuot? Kad tau žmonės pritartų, jog visos panos sliuhos? Ne visos tokios. Tik tu per daug skystas ir nenori keistis, jog susirastum normalią

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Bendrauji būna viskas OK ir tokį skėlė ant galo zjbs fainai.... ?

XDDXDDDDDDDDDDDDDDDDDDXDXDXDXDXDXDXXDXD ŽMOGAU, ar tu RIMTAI? "jei tu ieškai santykių nieko nesigaus", "ok iki". Niekas taip nedaro. Tu privalai žmogų pažint, užjaust jį su jo turimom problemom (kaip ir dabar), vien tik tai padės suartėti ir tapti artimesniais, atvirais. Negalvok, kad viską gausi iš pirmo texto wtf.. Ir tas tavo "suprantu, užjaučiu". Palygink kiek ji plačiai aprašė savo problemą, ir kaip tu į tai sureagavai. Čia didžiausias red flagas, kad žmogus nesugeba padėti sunkiose situacijose. Privalai sureaguot daug jautriau, papasakot kažką iš savo pusės kas pastumtų ją į priekį, negalvotų jog tik jai vienai tokia situacija bloga. Jei nesi panašiai patyręs, turi sugalvoti kažką jautraus, išsilieti iš vidaus. Tai jai padėtų, nes pamatytų koks tu gali būt užjaučiantis.. XD nu krč

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...