Peršokti į turinį

Zero Two

Narys
 • Pranešimų skaičius

  4.524
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  22
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  1,055 +Pervesti

Zero Two paskutinį kartą laimėjo Spalio 27

Zero Two turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1.285 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie Zero Two

 • Nario rangas
  weeb

Profilio informacija

 • Lytis
  Paslaptis

Paskutiniai lankytojai

12.563 profilio peržiūros
 1. Zero Two

  Ieskau kas uzsiima bootstrapu

  kartu sudėjus užima 50KB daugiau nei šita (low quality) nuotrauka: Be to, jei nežinojai, šių laikų naršyklės naudoja tokį dalyką kaip caching'ą, o dėl to, naršyklėms nereikia kiekvieną kartą užkrauti iš naujo failų kurie nepasikeičia (ir tai kartais net ir pasikeitus rodo cachintą versiją). Atrodo, kad laikai save "geru programuotoju", bet kažkaip neatrodo lyg suprastum faktą, kad tą patį bootstrap'ą gali pats keisti pagal savo norus sutaupydamas laiką perkuriant viską pačiam.
 2. Zero Two

  Ieskau kas uzsiima bootstrapu

  Google nebuvo pirmas paieškos variklis, bet jeigu pasidomėtum, to variklio kūrimą paskatino nauja technologija, kuri nebuvo naudojama kitų variklių. Kongresas buvo dėl komunikacijos stokos ir nesusipratimo. Vienu žodžiu, tavo faktai yra lame, bandai sakyti, kad to paties dalyko kūrimas iš naujo yra gerai, nesuprasdamas skirtumo tarp įmonių ir mažų projektų ar asmeninių svetainių.
 3. Zero Two

  Ieskau kas uzsiima bootstrapu

  Na įdomūs tavo palyginimai su Google kai kalbama apie Bootstrap'ą. Gal norėtum paaiškinti ką turi omenyje ties vieta "Kitaip Google neegzistuotu" ? Tbh pasiekti facebook'ą būtų visai neblogai:
 4. Zero Two

  Ieskau kas uzsiima bootstrapu

  Twitter. Kompanijos nenori naudoti Bootstrap todėl, nes jis yra nemokamas. Supergames naudoja IPS, kuris yra mokamas, todėl ir yra kurtas be papildomų toolkit'ų kaip Bootstrap. Bootstrap yra open-source toolkitas, jame gali keisti ką tik nori ir tu taip darydamas nieko nepažeidi. Todėl gali visą tą dizainą pasikeisti pagal save. Asmeniškai kai kūriau svetainę, naudojau Bootstrap CSS dėl responsive svetainės, o patį dizainą pakeičiau pagal save - spalvas, buttonus, labelius ir pan. Ir šiaip pagal tai ką tu čia sakai, kad geriau yra kiekvieną kartą išradinėti dviratį ?
 5. Zero Two

  Ieskau kazko panasaus i Tgp-Life naujesnes versijos

  visos klaidos rastos? explain?
 6. Zero Two

  Atiduodu VPSNET-3

  kodel niekas siais laikais tokiuose video nebenaudoja sito lit tracko smh
 7. Zero Two

  reikia atsinaujint builda iki 500e

  AMD nerizikuotum imti, nes yra geresnis pick'as dažniausiu atveju?
 8. Zero Two

  Ieškau pagalbos(mailing system)

  Tai, kad parašei ką jam daryti, niekuom nepadės. Jis parašė eilėraštį tam, kad tu jam duotum visą darbą padarytą.
 9. Zero Two

  Ar verta atnaujinti šį pc

  reiktu susimąstyti
 10. Zero Two

  Ar geras šitas pc?

  csgo nera zaidimas kuri benchmarkint reiktu
 11. Zero Two

  Dovanoju steam raktus

  aš pacitavau tavo žodžius, o tu pats nuo jų įsižeidei Be to, vienas dalykas yra vadinamas atsiliepimas, kitas - reputacijos taškais. O betkurių iš jų prašymas yra big no no from me
 12. Zero Two

  Dovanoju steam raktus

  Taip, rašomas reason dėl ko davei atsiliepimą. Melagingi atsiliepimai yra šalinami. Melagingas atsiliepimas - atsiliepimas nesusijęs su pirkimu/pardavimu. "Užuojauta tau jei nesupranti"
 13. Zero Two

  Dovanoju steam raktus

  kad ir kaip beviltiška su tavimi čia ginčytis, nes matosi, kad nesi apdovanotas protu, pabandysiu paaiškinti: Atsiliepimai yra skirti, kad matyti ar žmogus yra patikimas ir ar iš jo galima patikimai pirkti jo siūlomas prekes. Tu dabar čia atidavei žaidimus kurie verti yra beveik nieko. Valio, kažkas gal ir panaudojo. Bet prie ko čia atsiliepimas? Nieko nepardavei, nieko nepirkai. Poto žmones matydami, kad žmogus turi netikrų atsiliepimų ir pasimauna ant apgavysčių.
 14. Zero Two

  Dovanoju steam raktus

  prie ko čia atsiliepimai? jie turi atspindėti savo vertę, patikimumą, jeigu už tokius šūdus juos rašyti tai kokia jų prasmė?

×