Peršokti į turinį

Apie merginas


Vardeniss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atleisk, bet jau tu čia labai keistai galvoji. "Šiais laikais, visoms merginoms rūpi tik bernai iš štanginių, kurie rūko, geria, vaidina ir t.t. (visko nevardinsiu). Visu pirma, jeigu tu taip visada galvosi, kad visos PASAULIO merginos yra vienodos, tai ką žinau tada.. Čia jau tu į depresiją greičiau nueisi ir nustosi ieškot tu merginų su tokiom mintim tada.. Taip, galbūt šiais laikais jau nėra tokių merginų, kurios norėtu rimtos draugystės ir t.t., bet ir tai surastum kokią nors, kuri tikrai norėtu su tavim pradėt rimtus santykius ir draugauti rimtai, o ne 4 mėnesiai ir išsiskiria iš niekur nieko. BET, Tu pats turėsi rodyti jai tai, jog tu ją gerbi, myli ir jog ji yra verta tavęs. Tai yra, būsi savoj vietoj, būsi mandagus, būsi tvarkingas, nevaidinsi, daug nekalbėsi ir nesigirsi, koks tu buvai anksčiau / dabar, kokius turtus turi ir t.t. Na žodžiu, tikiuosi supratai, ką turiu omeny. 

Edit: Ir prie ko čia "Neturiu draugų, nes negeriu, nerūkau, neinu į balius"? Wtf? :DD Prie ko čia šitie iš viso? Tipo tu esi "nenormalus", jei nerūkai, negeri ir neini į balius? What? xdd C'mon, nebūk jau toks, gyvenk pozityviau, nebūk kaip, atsiprašant, senas žmogus nuskriaustas likimo. "Visi blogus, visos mergos yra prostitutės, o aš esu lonely ir d*ad inside, plius iš kažkur išsigalvojau, kad esu negražus ir nenoriu net rodyti kitiems savo nuotraukos, kadangi dirbu 24/7 visus metus be jokių pertraukų." 

Redaguota , nario Snoop_John
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
40 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Atleisk, bet jau tu čia labai keistai galvoji. "Šiais laikais, visoms merginoms rūpi tik bernai iš štanginių, kurie rūko, geria, vaidina ir t.t. (visko nevardinsiu). Visu pirma, jeigu tu taip visada galvosi, kad visos PASAULIO merginos yra vienodos, tai ką žinau tada.. Čia jau tu į depresiją greičiau nueisi ir nustosi ieškot tu merginų su tokiom mintim tada.. Taip, galbūt šiais laikais jau nėra tokių merginų, kurios norėtu rimtos draugystės ir t.t., bet ir tai surastum kokią nors, kuri tikrai norėtu su tavim pradėt rimtus santykius ir draugauti rimtai, o ne 4 mėnesiai ir išsiskiria iš niekur nieko. BET, Tu pats turėsi rodyti jai tai, jog tu ją gerbi, myli ir jog ji yra verta tavęs. Tai yra, būsi savoj vietoj, būsi mandagus, būsi tvarkingas, nevaidinsi, daug nekalbėsi ir nesigirsi, koks tu buvai anksčiau / dabar, kokius turtus turi ir t.t. Na žodžiu, tikiuosi supratai, ką turiu omeny. 

Edit: Ir prie ko čia "Neturiu draugų, nes negeriu, nerūkau, neinu į balius"? Wtf? :DD Prie ko čia šitie iš viso? Tipo tu esi "nenormalus", jei nerūkai, negeri ir neini į balius? What? xdd C'mon, nebūk jau toks, gyvenk pozityviau, nebūk kaip, atsiprašant, senas žmogus nuskriaustas likimo. "Visi blogus, visos mergos yra prostitutės, o aš esu lonely ir d*ad inside, plius iš kažkur išsigalvojau, kad esu negražus ir nenoriu net rodyti kitiems savo nuotraukos, kadangi dirbu 24/7 visus metus be jokių pertraukų." 

O surasti yra sunkiausia.. Šiaip buvo atsiradusi viena tokia bet nieko nesigavo nes daug melavo plius ja mama labai kontroliavo pradėjo atmazus metyti kad turiu išvaryti su tėvais ir t.t zdz jeigu randi per kokį fb dažniausiai nieko nesigauna nes pasitaiko va tokios visokios. ?

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tony_Good parašė:

O surasti yra sunkiausia.. 

O kaip čia sunku? Manai, kad visi tau padės, ateis mergina ant kojų ir pradės sakyti "Labas, aš tave myliu, davai susituokiam"? Niekas tau ant lėkštutės neatneš nieko, žmogeliuk. Prisimink, kad čia ne žaidimas, o gyvenimas. Laikas pradėti bendrauti su žmonėmis. O kaip su mergina susipažint? Paprastai. Kadangi tau yra 22 m. ir negaliu tiesiog pasiūlyt, kad eik į random Discord grupes ir ieškokis normalios merginos, tad.. Siūlyčiau eiti į kavines ir pradėti šnekučiuotis. Arba google is your friend. Grubus tas pasaulis, sunkus tas gyvenimas, tik tiek pasakysiu. Kovok dėl savo likimo kaip žvėris. Turi 2 pasirinkimus - arba stengiesi bendrauti su žmonėmis ir ieškai merginos, arba gyveni be merginos, kas yra visiškai normalu.

Redaguota , nario Snoop_John
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
2 minutes prieš, Snoop_John parašė:

O kaip čia sunku? Manai, kad visi tau padės, ateis mergina ant kojų ir pradės sakyti "Labas, aš tave myliu, davai susituokiam"? Niekas tau ant lėkštutės neatneš nieko, žmogeliuk. Prisimink, kad čia ne žaidimas, o gyvenimas. Laikas pradėti bendrauti su žmonėmis. O kaip su mergina susipažint? Paprastai. Kadangi tau yra 22 m. ir negaliu tiesiog pasiūlyt, kad eik į random Discord grupes ir ieškokis normalios merginos, tad.. Siūlyčiau eiti į kavines ir pradėti šnekučiuotis. Arba google is your friend. 

O jeigu aš esu nedrąsus drovus tylus? Tokiam žmogui siūlo gyvai. ?

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Tony_Good parašė:

O jeigu aš esu nedrąsus drovus tylus? Tokiam žmogui siūlo gyvai. ?

O tada jau nieko ir nesigaus, gyvenk be merginos. Kaip sakiau (ir sakė anksčiau), mergina neateis pas tave ir nepradės glamonėtis, sakydama (čia vardas kaip pvz) "Mano Joniuk.. nu tu toks gražuolis.. kaip džiaugiuosi tave turėdama..". Stenkis pats kaip vyras, įrodyk, kad esi vyras ir ji tavęs verta / tu jos vertas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Tony_Good parašė:

O jeigu aš esu nedrąsus drovus tylus? Tokiam žmogui siūlo gyvai. ?

Jeigu esi drovus ir tylus, tada arba peršok per save, arba atrask sau komortiška vietą, tarkim kad ir centre į kavinę nueik su knyga arba loptopu, pasiimk kavos ir atsisėk prie staliuko, faktas per pirmas keletą dienų į tave gali net nepažiūrėti, bet jeigu tapsi kiek pastovesniu lankytoju, tiek darbuotojai tave jau žinos ir tau pačiam bus smagu toje aplinkoje, tiek kiti dažni lankytojai ir galų gale prasidės small-talks, vėliau pilnavertiškos diskusijos ir galų gale taip ir draugų susirasti gali. Aš pats esu ganėtina tylus žmogus, tam tikrose situacijose kiek drovus, nu bet blem jeigu visi susikaustysim ir bijosim vieni kitiems žodį pasakyt tai pasaulis visiškai sustos. 

Apie kavinę aš tau ne šiaip pasakiau, aš pats neesu didelis kavinių fanas ir lankausi jose labai retai, nemėgstu išlaidauti ant man nebūtinų dalykų, bet vieną kartą su senu draugu, su kuriuo keletą metų nesimatėm, nusprendėm centre nueit į kavinę, net nepamenu kokia ten ta kavinė buvo, nes man tai tiesiog neaktualu, pasėdėjom ten gal dvi valandas, užteko tų dviejų valandų kad prasidėtu trumpi pasišnekučiavimai su kitais žmonėmis, įskaitant ir merginas, kurios sėdėjo prie gretimo staliuko. Viso labo užteko to, jog jauki vieta, daug studentų su knygom, loptopais, tylu, rami muzika tyliai groja. Apsilankyk tokiose vietose, jeigu tu taip bijai viso pasaulio, tai tau tokios kavinės kaip prieglaudos gali būti.

Redaguota , nario haX0r
Pašalinti netoleruojami žodžiai.
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
Prieš 1 valandą, cCheerSs parašė:

Jeigu esi drovus ir tylus, tada arba peršok per save, arba atrask sau komortiška vietą, tarkim kad ir centre į kavinę nueik su knyga arba loptopu, pasiimk kavos ir atsisėk prie staliuko, faktas per pirmas keletą dienų į tave gali net nepažiūrėti, bet jeigu tapsi kiek pastovesniu lankytoju, tiek darbuotojai tave jau žinos ir tau pačiam bus smagu toje aplinkoje, tiek kiti dažni lankytojai ir galų gale prasidės small-talks, vėliau pilnavertiškos diskusijos ir galų gale taip ir draugų susirasti gali. Aš pats esu ganėtina tylus žmogus, tam tikrose situacijose kiek drovus, nu bet blem jeigu visi susikaustysim ir bijosim vieni kitiems žodį pasakyt tai pasaulis visiškai sustos. 

Apie kavinę aš tau ne šiaip pasakiau, aš pats neesu didelis kavinių fanas ir lankausi jose labai retai, nemėgstu išlaidauti ant man nebūtinų dalykų, bet vieną kartą su senu draugu, su kuriuo keletą metų nesimatėm, nusprendėm centre nueit į kavinę, net nepamenu kokia ten ta kavinė buvo, nes man tai tiesiog neaktualu, pasėdėjom ten gal dvi valandas, užteko tų dviejų valandų kad prasidėtu trumpi pasišnekučiavimai su kitais žmonėmis, įskaitant ir merginas, kurios sėdėjo prie gretimo staliuko. Viso labo užteko to, jog jauki vieta, daug studentų su knygom, loptopais, tylu, rami muzika tyliai groja. Apsilankyk tokiose vietose, jeigu tu taip bijai viso pasaulio, tai tau tokios kavinės kaip prieglaudos gali būti.

Šiandien buvau pasportuoti prie turniku ir pns kur yra parkelis prie Kauno Nemuno salos sėdėjo dvi merginos ant suoliuko ir nei viena į mane net nepaziurejo poto ant dar kito suoliuko irgi sėdėjo irgi nei viena nepaziurejo į mane ir ką pasakysi apie tai ? :D

dar būna kaip sumastau vienas pasivaikščioti pro laisvės alėja būna kažkokia baime viduje užeina širdis pradeda plakti stipriau siektiek atrodo kad kažko aš bijau žmonių ar kažko nesuprantu net as pats savęs istikro tas pats ir buvo kaip buvau prie Kauno pilies vienas ir pns...

 

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Šiandien buvau pasportuoti prie turniku ir pns kur yra parkelis prie Kauno Nemuno salos sėdėjo dvi merginos ant suoliuko ir nei viena į mane net nepaziurejo poto ant dar kito suoliuko irgi sėdėjo irgi nei viena nepaziurejo į mane ir ką pasakysi apie tai ? :D

Ir kas? O gal tiesiog nematė tavęs, žiūrėjo į kažką kito? Wtf žmogau.. ? Ai, nežinau, daryk kaip Cheers sako, pabūk kavinėse, prasilaužk, nebūk visada "užsidaręs savo kiaute" kaip koks vėžlys. Aš irgi buvau toks, bet prasilaužiau. Ar daug kas bendrauja su manim? Nihuja. Ar liūdna man? Nei kiek. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, Tony_Good parašė:

ir ką pasakysi apie tai ? :D

Kad tu moliūgas esi va ką aš tau pasakysiu.

 

Aš vis dar nesuprantu, ko to nori ir ko tu tikiesi iš aplinkinių. Ko joms į tave žiūrėt, ką jos čiūvo ant turniko kabančio nemačiusios? Jeigu tu kažkuo sudomintum, tada jos žiūrėtu. Tu nori visko ir iškarto, bet pats dėl to nei piršto nepajudini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar, Snoop_John parašė:

Ir kas? O gal tiesiog nematė tavęs, žiūrėjo į kažką kito? Wtf žmogau.. ? Ai, nežinau, daryk kaip Cheers sako, pabūk kavinėse, prasilaužk, nebūk visada "užsidaręs savo kiaute" kaip koks vėžlys. Aš irgi buvau toks, bet prasilaužiau. Ar daug kas bendrauja su manim? Nihuja. Ar liūdna man? Nei kiek. 

Keliukas yra ir suoliukas yra priešais kelia dvi sėdėjo nors gal ten labai jaunos malalietkos galėjo būti istikro kas iš Kauno yra žino ta vietą.

1 minute prieš, cCheerSs parašė:

Kad tu moliūgas esi va ką aš tau pasakysiu.

 

Aš vis dar nesuprantu, ko to nori ir ko tu tikiesi iš aplinkinių. Ko joms į tave žiūrėt, ką jos čiūvo ant turniko kabančio nemačiusios? Jeigu tu kažkuo sudomintum, tada jos žiūrėtu. Tu nori visko ir iškarto, bet pats dėl to nei piršto nepajudini.

Ta prasme kaip praejau pro jas išvis nežiūrėjo nu apskritai jokių žvilgsniu nesulaukiu iš merginų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5 minutes prieš, Tony_Good parašė:

Keliukas yra ir suoliukas yra priešais kelia dvi sėdėjo nors gal ten labai jaunos malalietkos galėjo būti istikro kas iš Kauno yra žino ta vietą.

Nežinau ko tu nori šiaip, žmogau. Tik todėl, kad ten pabėgioju, padarai atsispaudimų, pakabi ant to turniko, nereiškia, kad jau būsi "mergų magnetas". Nebežinau jau, ką tau pasiūlyt šiaip.. Dirbi, sportuoji, bet esi "drovus, tylus", tai ką žinau.. Ir iš viso, tau geriau nereikėjo net pradėti šios temos Supergames forume dėl daug priežasčių. Didžiausia priežastis tai ta, kad čia yra pilna įvairiausių nuomonių ir tu nenorom turėsi eiti į diskusijas. :D

 

Redaguota , nario Snoop_John
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Nežinau ko tu nori šiaip, žmogau. Tik todėl, kad ten pabėgioju, padarai atsispaudimų, pakabi ant to turniko, nereiškia, kad jau būsi "mergų magnetas". Nebežinau jau, ką tau pasiūlyt šiaip.. Dirbi, sportuoji, bet esi "drovus, tylus", tai ką žinau.. Ir iš viso, tau geriau nereikėjo net pradėti šios temos Supergames forume dėl daug priežasčių. 

nu apskritai gatvėje nesulaukiu iš merginų žvilgsniu jokių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

6 minutes prieš, Tony_Good parašė:

nu apskritai gatvėje nesulaukiu iš merginų žvilgsniu jokių.

Hm, keistas tavo tas požiūris šiaip.. jeigu būtum mergina ir šitą sakyčiau, tai dar dar suprasčiau, o vyras.. :D Atleisk, bet tikrai juokingai skambi. Turėjai jau tikėtis prieš kuriant temą, kad iš tavęs pasijuoks daug, daug žmonių. Pasiskaityk, kaip pradėti bendrauti su merginomis, galbūt bandyk bendrauti su svetimšalę (žiūrint kokias kalbas žinai), gal pasiseks.. Kaip ir sakiau, nebūtina turėti merginos būtent dabar, gali ir vėliau, niekas iš tavęs nesijuoks ir nebadys pirštais. Ir kad ir susirasi merginą, aš tau galiu garantuoti, kad tu ateisi čia po kelių savaičių ir klausi forumiečių "Žiūrėkit vyrai, man mergina sako, kad aš lepšius.. kaip man pasikeisti?" arba "Man mergina sako, kad kažkas su manim blogai.. o kas su manim blogai?". Galbūt grubiai skamba, bet suprask, kad tau reikia pradėti bendrauti normaliau ir suprasti, kokia ta visuomenė iš tikrųjų yra. 

Redaguota , nario Snoop_John
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

4 minutes prieš, Snoop_John parašė:

Hm, keistas tavo tas požiūris šiaip.. jeigu būtum mergina ir šitą sakyčiau, tai dar dar suprasčiau, o vyras.. :D Atleisk, bet tikrai juokingai skambi. Turėjai jau tikėtis prieš kuriant temą, kad iš tavęs pasijuoks daug, daug žmonių. Pasiskaityk, kaip pradėti bendrauti su merginomis, galbūt bandyk bendrauti su svetimšalę (žiūrint kokias kalbas žinai), gal pasiseks.. Kaip ir sakiau, nebūtina turėti merginos būtent dabar, gali ir vėliau, niekas iš tavęs nesijuoks ir nebadys pirštais. Ir kad ir susirasi merginą, aš tau galiu garantuoti, kad tu ateisi čia po kelių savaičių ir klausi forumiečių "Žiūrėkit vyrai, man mergina sako, kad aš lepšius.. kaip man pasikeisti?" arba "Man mergina sako, kad kažkas su manim blogai.. o kas su manim blogai?". 

Tavo logika tokia toks jausmas kad nesu susitikęs su merginomis tekę per visą laiką susitikt su kokiom 5, 6. ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seni nebesvaik tu taip baisiai. Aš jau sunkiai parenku ką atrašyt tau, bet tiek prisijuokiu iš šitos temos, kad vis noriu tęst diskusiją. 

Palik tu tas vargšes malalietkas ramybėj *Myliu SuperGames.lt* ot prisipisai kad nežiūri į tave. 

Kitas patarimas - tu pats nežiūrėk į malalietkas. Ten galvoj dar vėjas siaučia. Gatvėje žmonės neretai eina su savais rūpesčiais, turi savo tikslą, o ne žvalgosi kur čia kokį bernioką pakirkint. Faktas pažintys gatvėje irgi vyksta, bet visgi pats pažinčių epicentras yra kavinės, vakarėliai, klubai, šokiai, įvairūs renginiai ir festivaliai. 

Dabar 153 kartą pasakysi, jog negeri ir nerūkai - ok visi jau žinom. Tai nėra būtina, yra masės renginių kur visa tai nėra būtina ir yra pilna kitokios veiklos. Realiai tau gal net užtektu į sporto klubą užsirašyt, sportuot lyg ir mėgsti, ten net ir prasčiausiai atrodantis žmogus atranda save. Iš patirties sakau, ankščiau labai drovėjausi sporto klubų, atrodė kaip čia mažoje patalpoje tiek žmonių, o dar ir persirengti prie visų. Pasirodo viskas ten labai paprasta ir niekam tai kaip tu atrodai yra visiškai neįdomu ir per maždaug metus laiko spėjau susidraugaut ir su visa administracija, ir su savininkais ir su visais klubo lankytojais kurie ateidavo maždaug tuo pačiu metu kaip aš. Galiausiai net ir su administratore vieną spėjau artimiau susidraugaut. 

Viskas vyksta natūraliai, tereikia atsirinkti ko tu nori gyvenime, kas tau patinka, eiti tuo keliu ir jeigu skleisi pozityvumą, žmonės tai jaus ir bus pas tave ir draugų ir panų. Mėgsti sportą? Eik į klubą, ten kur žmonės, įvairūs žmonės, susipažinsi, pamatysi kaip gyvenimas verda.

Suprask tu tokį dalyką, jeigu visad negatyvus būsi, nuleidęs nosį, nusibaudęs, tai tu kad ir gražiausias kaimo bachūras būk - niekas nenorės tavęs. Būk pozityvus ir išlysk iš savo burbulo.

 

 

Redaguota , nario cCheerSs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
6 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Seni nebesvaik tu taip baisiai. Aš jau sunkiai parenku ką atrašyt tau, bet tiek prisijuokiu iš šitos temos, kad vis noriu tęst diskusiją. 

Palik tu tas vargšes malalietkas ramybėj *Myliu SuperGames.lt* ot prisipisai kad nežiūri į tave. 

Kitas patarimas - tu pats nežiūrėk į malalietkas. Ten galvoj dar vėjas siaučia. Gatvėje žmonės neretai eina su savais rūpesčiais, turi savo tikslą, o ne žvalgosi kur čia kokį bernioką pakirkint. Faktas pažintys gatvėje irgi vyksta, bet visgi pats pažinčių epicentras yra kavinės, vakarėliai, klubai, šokiai, įvairūs renginiai ir festivaliai. 

Dabar 153 kartą pasakysi, jog negeri ir nerūkai - ok visi jau žinom. Tai nėra būtina, yra masės renginių kur visa tai nėra būtina ir yra pilna kitokios veiklos. Realiai tau gal net užtektu į sporto klubą užsirašyt, sportuot lyg ir mėgsti, ten net ir prasčiausiai atrodantis žmogus atranda save. Iš patirties sakau, ankščiau labai drovėjausi sporto klubų, atrodė kaip čia mažoje patalpoje tiek žmonių, o dar ir persirengti prie visų. Pasirodo viskas ten labai paprasta ir niekam tai kaip tu atrodai yra visiškai neįdomu ir per maždaug metus laiko spėjau susidraugaut ir su visa administracija, ir su savininkais ir su visais klubo lankytojais kurie ateidavo maždaug tuo pačiu metu kaip aš. Galiausiai net ir su administratore vieną spėjau artimiau susidraugaut. 

Viskas vyksta natūraliai, tereikia atsirinkti ko tu nori gyvenime, kas tau patinka, eiti tuo keliu ir jeigu skleisi pozityvumą, žmonės tai jaus ir bus pas tave ir draugų ir panų. Mėgsti sportą? Eik į klubą, ten kur žmonės, įvairūs žmonės, susipažinsi, pamatysi kaip gyvenimas verda.

Suprask tu tokį dalyką, jeigu visad negatyvus būsi, nuleidęs nosį, nusibaudęs, tai tu kad ir gražiausias kaimo bachūras būk - niekas nenorės tavęs. Būk pozityvus ir išlysk iš savo burbulo.

 

 

Tai nežiūriu aš į tokias bet sakau yra kažkokia baime vienas kaip sumastau kažkur nuvaryti pasivaikščioti nu viduje kažkas ne to būna atrodo kad bijau aš kažko.. todėl ne visada prisiverciu kažkur nuvaryti.

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Social anxiety is a thing. Man taip irgi būdavo ankščiau, nes retai iš komforto zonos išlysdavau.

Žodžiu, esmė tokia. Dabartinėje savo stadijoje tu kaip asmenybė bet kokiai panai būtum prakeiksmas, o ne dovana ir sielos draugas. Tau reikia hobio, normalaus hobio, tau reikia atsikratyti savo nerimo, o kad tai padaryti tereikia išlysti iš komforto zonos, sėsti į autobusą, išvažiuoti į visiškai nepažįstamą miestą, praleisti ten dieną ir grįžti namo, pradėti sportuoti ne bet kur, o arba sporto klube, arba prie kokių turnikų kur būna daug žmonių.

Vopšim tau reikia lavinti save, nes toks koks esi dabar tu jokios panos prie savęs per 15 metrų neprisiviliosi. Draugų taip pat nesusirasi, kad ir kaip nuoširdžiai noriu tau gero, bet tu su savo veršklenimais taip zajibal, kad realiai aš tokio draugo kaip tu ir už pinigus nenorėčiau. 

Perlipk per save, įgauk pasitikėjimo savimi, išeik į žmones, tapk asmenybe ir tada pamatysi kaip savaime viskas gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
44 minutes prieš, cCheerSs parašė:

Social anxiety is a thing. Man taip irgi būdavo ankščiau, nes retai iš komforto zonos išlysdavau.

Žodžiu, esmė tokia. Dabartinėje savo stadijoje tu kaip asmenybė bet kokiai panai būtum prakeiksmas, o ne dovana ir sielos draugas. Tau reikia hobio, normalaus hobio, tau reikia atsikratyti savo nerimo, o kad tai padaryti tereikia išlysti iš komforto zonos, sėsti į autobusą, išvažiuoti į visiškai nepažįstamą miestą, praleisti ten dieną ir grįžti namo, pradėti sportuoti ne bet kur, o arba sporto klube, arba prie kokių turnikų kur būna daug žmonių.

Vopšim tau reikia lavinti save, nes toks koks esi dabar tu jokios panos prie savęs per 15 metrų neprisiviliosi. Draugų taip pat nesusirasi, kad ir kaip nuoširdžiai noriu tau gero, bet tu su savo veršklenimais taip zajibal, kad realiai aš tokio draugo kaip tu ir už pinigus nenorėčiau. 

Perlipk per save, įgauk pasitikėjimo savimi, išeik į žmones, tapk asmenybe ir tada pamatysi kaip savaime viskas gausis.

Nu tai būna susirenka žmonių pasportuoti kur aš einu prie Nemuno salos toks vienas išeidamas net pamenu atsisveikino :D

https://www.part.lt/perziura/639ac181d73a9f744aab93be26adb28e159.jpeg

https://www.part.lt/perziura/b70620387ef166a859187bf3cf29fa6398.jpeg

https://www.part.lt/perziura/63b891e7aaa47e09050ec6949dec3758495.jpg

Čia mano foto labai kažkas norėjo pamatyti. :)

Redaguota , nario Tony_Good
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1367 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...