Doomcė

Narys
 • Pranešimų skaičius

  283
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  275 +Pervesti

Reputacijos taškai

35 Bus matyti ko vertas

Apie Doomcė

 • Nario rangas
  AUTOMANAS
 • Gimtadienis 2003.12.16

Paskutiniai lankytojai

1.118 profilio peržiūros
 1. Doomcė

  Pinigų uzdirbimas ;D ?

  Patiems darbdaviams yra daug reikalavimų dėl tų nepilnamečių, tad vargu ar norės užsikrauti problemų, o tuolabiau kokiam krovimo skyriuje, afdrug kažką pasitemps, ar ivyks nelaimingas atsitikimas. Tavo vietoje, aš pasitarčiau su tėvais, juk tikrai turi kokių pažystamų, kuriem reiktų pagalbos. O gal net turi dėdę/tetą/pusbrolį/pussere kuriem reiktų pagalbos? Tad šiuo atveju, patarčiau pradėti nuo armųjų rato ir tik tada bandyti eiti svetur.
 2. Doomcė

  DŪSTA MOTOROLERIS

  A jokia dūmą nemet, kai dūsta?
 3. Doomcė

  Ciklas, while pagalbos

  Lyg ir veikia viskas, galbūt galima ir paprasčiau, bet kaip mano logic neša, taip ir darau #include <iostream> using namespace std; int main() { int t=0; double p, psum, s, ind; cin>>p>>ind>>s; psum=((p/100))*ind; while (ind+psum<=s){ ind+=psum; t++; } cout<<"t= "<<t; return 0; }
 4. Sarga lemus perku, paypals būtų geriausia.

  1. arturka420
  2. Doomcė

   Doomcė

   Saldukas#3422 Dėcė

 5. Doomcė

  Pirma masina iki 1,5k

  A4 B5FL / passat B5FL / Golf 4 1.9tdi 81kw, 1.8t 110kw (jei apie benzą ar B/D galvoji)
 6. Doomcė

  Klausimas del automobilio

  Kaip pagal škodą matau, nesi tas, kuriam reikia lakstyti. B6 jau turi atidžiau apsižiūrinėt, norint gero varianto, nes juose randama nemažai chaltūrkių. Variklį dyzelinį patarčiau gaudyti 1.9tdi arba 2.0tdi, Bet 2.0tdi toks problematiškesnis. Labiausiai per nervus kerta tas electro mechanical rankinis stabdis. Už 3.5k paimtum, bet pasilik ir zapasui. SuperB'o neteko bandyti, bet manau, jog ten viskas ant passato platformos. Dabar A4 B7 1.8t tai 120kw sočiai užtenka, važiuot tikrai patogi ir maloni, bet manęs nelabai tenkina salono mygtukai (klimos, šviesų, avarinio, esp, langų) jie greitai trinasi kažkaip :/ Taip pat stiprintuvo siurblys garsokai dirba, bet kol neužlinks, tol nekeisiu Labiausiai ir yra problematiška viskas, kas and dirželio sumesta (A/C pompos, Stiprintuvo siurbliai ir generai)
 7. Doomcė

  Pratybų atsakymai

  Googlėj įsivedi užduotį ir ieškai info.
 8. Doomcė

  Pirmasis jūsų tr.priemonė (AUTOMOBILIS)

  A4 b6 1.8T (Swapintas) 2,2k€
 9. A nieks ir nesakė kad tinklas originalus ?
 10. Atsispaudimai, prisitraukimai, atsilenkimai. Negailėk tų vaikų, reik kad visus galus skaudėtų po geros kūncės Na, o rimčiau, tai tinklinuką kokį susimeskit.
 11. Doomcė

  Paruošiame jums serveri

  Svarbiausia tai FileZilla prisijungimai Pelno uzsidirbt gerai sugalvojai, arba bus viešinu failus Tą pluginą įkelti ir sutvarkyti configus čia yra juokų darbas, kurį pasidaro vos ne kiekvienas O rimčiau, man reikia MYSQL pajungti vyrai, tai be prisijungimų sugebėsit ilysti į mano PhpMyAdmin? Hack boys :O
 12. Doomcė

  Reikia pagalbos.

  Šiaip yra geriausiai stop ir paleisti iš naujo, nes ta reload komanda, kitą kart ir suvaro viską. Example: Skript su worldguard, padarius /reload erroras konsolėj, jog nesusiderina. Išjungus ir įjungus serverį, viskas ok. Pradėk pirma nuo pačio plugin, serverio versijos.
 13. Doomcė

  Parduota masina

  Už 1k perkant, man būtų gėda net į teismą duoti Jei rimtai paduotų, tai gali teigti, jog ana dalis sukeitė, nes faktiškai įmanoma per 3d. Arba teigti, jog dėl jos kaltės susidėvėjo viskas. Galima teigti, jog pravažiavimo metu vistiek galima suprasti, jei mašina nestabili, ar eina garsai kokie iš tos važiuoklės, jei su ja kažkas negerai. Šiuo atveju ji būtų kalta, bet įstatimiškai tu, nes ana teigia jog yra paslėpti defektai, ką įrodyt ir su tokiu laikotarpiu būtų sunku. O važiuoklę tikrint reikėjo perkant, o ne jau nupirkus , nu keistai čia... Paėmus pavizdį iš NT pardavimo sutarties, nors ir yra tas punktas, jog pirkėjai žino defektus, bet jei pirkėjas teigia, jog paslėptas defektas, šis punktas "atsimeta" net po kelių metų.
 14. Doomcė

  Papildomas uždarbis

  Na visų pirmiausia, žiūrint koks užsiėmimas teikia malonumą tau, pagal tai ir bandyk užsiimti. Man pavyzdžiui, tai garažas, kuriame visą dieną ir naktį galėčiau sėdėt :D.
 15. Gpu drivers teks atsinaujinti, nes stockinius įrašo. O toliau apie kitus, tai nėra tokio prioriteto atsinaujint. Bet aš tai vistiek prachekinu gamintojo puslapį ir kai kuriuos tenka atsinaujinti. Svarbiausias dalykas būtų office paketas, kurį tuoj pat įdiegiu. Ninite man pačiam labai patinka, kad nereik landžiot po visus sites ir ieškot download mygtuko. O pagrinde tai naršyklė reikalingiausia Viskas priklauso nuo tavo naudojimo, jei jį naudoji prie grafikos, tai ir rašysies PS Illustrator ar dar kokį... Jei prie games, tai steam, discord ir t.t. Man tai pakanka defenderio, nes dabar jis nepačioj žemiausioj vietoj ir su tais siuntimais ramus būnu. Ir taip jau rašau mažai tų appsų, nes būdavo, kad įsirašau ir vieną kartą tik atsidarau