Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar apsimoka iš 7 Windows pereiti į 10 Windowsus????


Gaudvilė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1819 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ar apsimoka naujinti kompiuterį?? Tik dabar sugalvojau, ir ar nebus kokiu nesklandumų?? 

3 minutes prieš, Gaudvilė parašė:

Ar apsimoka naujinti kompiuterį?? Tik dabar sugalvojau, ir ar nebus kokiu nesklandumų?? 

Ir beto ar visa atmintis pasilieka, o gal reikia viska susikelti kur nors??

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

59 minutes prieš, Gaudvilė parašė:

Ar apsimoka naujinti kompiuterį?? Tik dabar sugalvojau, ir ar nebus kokiu nesklandumų?? 

Ir beto ar visa atmintis pasilieka, o gal reikia viska susikelti kur nors??

Siūlau ;) iš savo patirties sakau geriau išsikelk kur nors viską ir su formatavimu įsirašyk jog neliktu 7windows niekučiu.

38 minutes prieš, Dizaino Paslaugos parašė:

Ne, geriau įsirašyk windows xp ir sedėk be atnaujinimų. Gal gali primint paskutinę data win7 atnaujinimų? 

Ne freepostink.. Naudok tuos xp windows jeigu siūlai :DDDDD 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

3 minutes prieš, lie parašė:

Kitų metų sausio 14 bus sustabdomas Windows 7 palaikymas iš Microsoft pusės, tad jeigu yra abejonių dėl Windows 10 gali laukt iki kitų metų. Ir apie kokius nesklandumus šneki?

Ir neklausyk tokių burundukų kaip to papigiai dizainerio.

Pats dėl to ir palikau windows 7 :D ir nesigailiu 2015 kai įsirašiau buvo biški strigimų todėl grįžau į 7 o šiemet vėl į 10 ir visiškai nebesigailiu :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip, jeigu kompas ne iš naujesnių ir naudoji jį minimaliai, kaip ir jau minėjo, tai dar gali pasilikti ir prie Win7, kol atnaujinimus leidžia, kai baigsis, tuomet jau galėsi rašytis naujus. Win10 ganėtinai grafiniai tokie, tai resursų spėjų daugiau suės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Offensive parašė:

Šiaip, jeigu kompas ne iš naujesnių ir naudoji jį minimaliai, kaip ir jau minėjo, tai dar gali pasilikti ir prie Win7, kol atnaujinimus leidžia, kai baigsis, tuomet jau galėsi rašytis naujus. Win10 ganėtinai grafiniai tokie, tai resursų spėjų daugiau suės.

Pvž yra švarūs windows pvž kaip enterprise ltsb jog nebus visokių windows store ar dar kokio shit

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su Windows 10 kartais klaidų žaidimuose, programuose pasitaiko.  Reikės atjungti xbox programėlę (nepamenu tiksliai pavadinimo) tada žaidimų fps padidės. Su skype taip pat gali būt problemų, SA-MP juodas ekranas, crash ir t.t. Bet viską galima sutvarkyt, nėra sunku ;) Aš manau, kad Windows 10 geriau. 

Redaguota , nario Litukas123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

windows 10 tikrai kaip perejau prie ju tikrai nesigailiu ir visas valdymas viskas man tikrai patogesnis ir geresnis. Bet priklauso ir muo kompo i koki viska desi as tai dejau i 4tb atmintis 32gb ram 16 gb vaizdo plokste ir i8 procesorius ir tikrai labai viskas gerai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš 1 valandą, Larsoniukas parašė:

windows 10 tikrai kaip perejau prie ju tikrai nesigailiu ir visas valdymas viskas man tikrai patogesnis ir geresnis. Bet priklauso ir muo kompo i koki viska desi as tai dejau i 4tb atmintis 32gb ram 16 gb vaizdo plokste ir i8 procesorius ir tikrai labai viskas gerai 

i8 procesorių? :DDDDDDDDDDDD kur tokį radai parodyk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2019-05-02 18:39, Litukas123 parašė:

Su Windows 10 kartais klaidų žaidimuose, programuose pasitaiko.  Reikės atjungti xbox programėlę (nepamenu tiksliai pavadinimo) tada žaidimų fps padidės. Su skype taip pat gali būt problemų, SA-MP juodas ekranas, crash ir t.t. Bet viską galima sutvarkyt, nėra sunku ;) Aš manau, kad Windows 10 geriau. 

Tas Xbox triukas nemanau, kad apskritai padėda, asmeniškai jo išjungimas man jokios naudos nedavė. Dėl Skype, ją apskritai kas nors naudoja šiais laikais? O, bent jau su SA:MP aš problemų neturėjau. Ir kažkokių klaidų programuose ar žaidimuose aš taip pat neturėjau.

O šiaip, tie kurie sako, kad su prastesnių kompiuterių derėtu likti prie Win7, ką jūs laikote prastesnių kompiuterių? P4 su 512MB RAM? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

prieš 12 valandas(-ų), darrel. parašė:

Tas Xbox triukas nemanau, kad apskritai padėda, asmeniškai jo išjungimas man jokios naudos nedavė. Dėl Skype, ją apskritai kas nors naudoja šiais laikais? O, bent jau su SA:MP aš problemų neturėjau. Ir kažkokių klaidų programuose ar žaidimuose aš taip pat neturėjau.

O šiaip, tie kurie sako, kad su prastesnių kompiuterių derėtu likti prie Win7, ką jūs laikote prastesnių kompiuterių? P4 su 512MB RAM? 

Pas mane buvo skype , bet ištryniau :D nes jau skype laikai praėjo dabar yra discord ar ts4

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1819 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...