darrel.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  10.863
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  13
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  3,047 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario darrel.

 1. darrel.

  Ieškau praktiško telefono

  Mažu telefonų dabar žiauriai mažai, vienintelis variantas turbūt tebūtų iPhone, jei nori dar mažesnio nei Pixel 3a. Kaip tik iPhone SE išėjęs naujas. Bet šiaip, nebent pas tave ranka žiauriai maža, abejoju, kad Pixel 3a bus per didelis. Pats turiu Xiaomi Mi8, kuris gana stipriai didesnis už Pixel 3a, tai dar išgaliu naudotis viena ranka.
 2. darrel.

  Pagalbos dėl laptopo

  Lengviausia būtų tiesiog išsiardyti ta laptopą ir pasižiūrėti kas į jį dėdasi. Bet sprendžiant iš specifikacijų, tai kokio M.2 SSD ten tikrai neįdėsi. Tai spėjų, koks 2.5" SATA HDD/SSD statosi, kaip ir daugelyje kompiuterį, kai kuriuose būna ir mSATA, bet be modelio tiksliai nepasakysi. Jeigu dar yra CD-ROM, tai gali vietoj jo dar nusipirkti adapterį ir galėsi dar viena 2.5" SATA HDD/SSD įsidėti.
 3. darrel.

  Zaidimus uzkresina

  Kad problema su temperatūrom abejoju, dažniausiai tokiu atveju tiesiog strigti pradėtų ar apskritai kompiuteris išsijungtų. Gal XMP esi įjungęs ir tiesiog profilis nestabilus? Bandei jį išjungti?
 4. darrel.

  Žaidimų kompiuteris iki 1100€

  Nu tai, jei tau to nereikia, keiskis į 1TB HDD + 512GB SSD ar dar kaip nors kitaip. Aš juk neaiškiarėgys, tavo visų norų nežinau.
 5. darrel.

  Žaidimų kompiuteris iki 1100€

  @Tautedorus VAKAR rinktas build'as. Pasikeitei vaizdo plokštę į kokią RTX 2070 Super ar moitininę į kažką geresnio (MSI B450 Tomahawk Max pvz., bet nemanau, kad tau to reikia) ir bus tau build'as.
 6. darrel.

  Žaidimų kompiuteris iki 1,000~ eurų

  Žmogus kaip ir Lietuvoj prašo?
 7. darrel.

  Mi 10 ar Oneplus 8?

  Geriausia tiesiog turbūt būtų nueiti į kokį saloną ir pasižiūrėti, kuris telefonas tau atrodo patogesnis dėl savo svorio, dizaino ir dydžio, nes tie aspektai turbūt pagrindiniai skirtumai. Abieju kameros, sakyčiau, turi pliusų ir minusų ir turbūt su abejais rekomenduočiau naudoti Google Camera port'ą. Didžiausias skirtumas, žinoma, yra softas. Pats turiu Xiaomi Mi8 su MIUI, nenaudoju jokio Custom ROM, ir iš tikrųjų su daug problemų nesusiduriau. Net ir tas pats OxygenOS ant OnePlus, kartais turi tam tikrų glitches here and there, kaip sakoma. Tai ties bugais, nei vienas softas nėra perfect. Daugelis turbūt MIUI atsisakytų dėl bloatware, bet man asmeniškai, tai daug problemų nesukėlė ir didžiąją dalį bloatware galėjau ištrinti su pora adb komandų. Tai, kad realiai, rinktis tau.
 8. darrel.

  PC FREEZE

  Nes kitas HDD dar vis vien kažką veikia fone, dėl to jis stabdo visa kompiuterį, jeigu jo neišiimiai.
 9. darrel.

  Patarimai naujam buildui

  Nėra brangus, bet žaidimams jis kind off useless.
 10. darrel.

  AUSINUKES

  Būtų lengviau, jei biudžetą parašytum.
 11. darrel.

  Pagalbos dėl matematikos 10kl

  Dar vienas įrodymas, kad tiesiog tingi mokytis... Tam ir yra mokytojai, pas kuriuos gali nueiti pasiprašyti pagalbos, kad tau jie paaiškintų temą ir t.t. Nežinau kaip pas jūs mokykloje, bet pas mus tam yra net skiriamos atskiros pamokos, kur mokiniai gali nueiti pas mokytojus ir ten paprašyti, kad jiem padėtų su tema, kuriuos nesupranta.
 12. darrel.

  Pagalbos dėl matematikos 10kl

  Pagal kokias jūs ten programą mokotės, kad per zoom'ą tokių dalykų nemokat? Mes jau 9 ar net 8 klasėj, bent jau kai kurių, neatsimenu ar visų, uždavinių sprendimus mokėmes ir 10 klasės pradžioje dar ir pakartojom. Kažkaip jaučiu, kad čia grynas tingėjimas mokytis, o ne tai, kad per zoom'ą nieko išmokti neįmanoma.
 13. Ieškomis skelbimuose kažko su LGA 1150 socket'ų.
 14. darrel.

  Nuluzes ausiniu portas.

  Tai, kad jis kainuoja 40€ visiškai nieko nepasako...
 15. darrel.

  Nuluzes ausiniu portas.

  Nepirk šudo ir bus normali kokybė...
 16. darrel.

  Nešiojamas kompiuteris iki 300€

  Be bent 500€, nieko nebus ir tai, tokiu atveju tik į skelbimus reikėtų žiūrėti.
 17. Nuotraukos dydis, tai prosta afigiet. Mėgink memtest86 pasileisti, jeigu jis nieko neatras, mėgink restartinti BIOS, jeigu tas nepadės, mėgink tiesiog prapusti RAM lizdus, nes būna dulkių patenka ir veikia prastai. Jei tas neveikia, mėgink CPU išiimti ir tikrinti CPU/Mobo pinus. Jeigu paminėti būdai nieko neduoda, greičiausiai pažeista moitininė arba CPU.
 18. Vadinasi pats gamintojas nenori, kad tai būtų daroma, nes tada gana gerai drožiasi baterija ir neprireiks nei 30 min., kai ja vis vien reikės krauti. Bet tai nėra dėl to, kad ji neturi pakankamai smarvės...
 19. @Mantucha Jau nusišneki, tai šakęs. Pakankamai tos smarvės baterijos turi, kad pilnai išmaitinti ta laptopą, tik klausimas kuriam laikui. Kaip ir siūlyta, įsijunk High Performance per Power Options ir t.t., bet nesitikėk, kad laptopas ant baterijos ilgai gyvens pilnų galingumu. Čia jau tokia prigimtis žaidiminių laptopų.
 20. darrel.

  GTA HELP

  Tu GTA V nori ar GTA:SA?
 21. darrel.

  MCRP.LT Visa tiesa.

  Damn 2020 is amazing.
 22. Nu nepasakyčiau, kad tik 10-15fps
 23. darrel.

  Pagalbos dėl monitoriaus

  Tai bruh, tu net googlindamas dažniausiai gausi kelis sprendimo variantus, net ir su ta pačia mašina, gedimas galėjo kilti ne dėl vieno dalyko ir be normalios apžiūros tau niekas tikslios priežasties nepasakys.
 24. darrel.

  Pagalbos dėl monitoriaus

  Tai toks ir tikslas, gauti skirtingų sprendimo variantų???