Peršokti į turinį

Vidmantas.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  727
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  484 +Pervesti

Reputacijos taškai

224 Turintis ką pasakyti

Apie Vidmantas.

 • Nario rangas
  PHP back-end services.

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Vidmantas#9888

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

8.141 profilio peržiūros
 1. Vidmantas.

  Masyvai

  rimtai net nepastebėjau iškart galvojau daryt su unset, bet paskui pamačiau, kad rezultatas bus toks pat kaip array_filter, aišku galima tai ištaisyt su array_values, bet kam naudot du foreachus, geriau viską į vieną sumest
 2. Vidmantas.

  Masyvai

  ką dar papasakosi kad tik prisikabint
 3. Vidmantas.

  Masyvai

  @Ignas. metodas toks pat tik supaprastintas, bet atlieka lygiai ta patį, jei nori sužinot kaip funkcija veikia pažiūrėk šitą + pas jį patikrina ar int, o čia patikrina ar number. Bet gali pakeist is_numeric to is_int, beto pastebėjau, kad pas jį tik pašalina, o index nesutvarko. (tai galima padaryt ir su array_values($array);)
 4. Vidmantas.

  Masyvai

  papraščiausiai gali foreachint ir viską persirašyt į kitą array patikrindamas juos. O indexai prasideda nuo 0: 0 1 2 3
 5. Vidmantas.

  Nupirkčiau unikalią SA-MP modifikaciją

  ne lietuvių nosiai, kalbu ne apie skripterius, o apie auditoriją pasiekt kažką su sampu. Kad ir naują serverį atidaryt, tiesiog jau esamų milžinų nelabai aplenks. O investuot keturženklę sumą nemanau ar tikrai būtų verta. Didesnė tikimybė užsidirbt yra investuojant kitur į marketingą ir pnš.
 6. Vidmantas.

  [Pagalbos] Windows 10 - CPU 100

  nereikia į garantinį nešt, reiktų pažiūrėt kiek ko sunaudoja ir taip toliau, perrašyt windowsus, susirašyt driverius.
 7. Vidmantas.

  Pelnas ir žaidimai nemokamai dirbant su STEAM

  taspats kad užsiimt marketu kokiu, kiša šudą kažkokį, ir taip supranta visi, kad lengvų pinigų nebus, investuosi į kažkokį gidą 50e ir kas tada? kol atsipirks jie tiek ir tebus daugiau uždirbtum iš kitų dalykų,
 8. Vidmantas.

  Pelnas ir žaidimai nemokamai dirbant su STEAM

  Nieko išvis neparašyta, net nežino į ką investuot ir į ką žiūrėt.
 9. Vidmantas.

  Filmai.in nemokami taškai

  ne visi tokie protingi, kad įeitų į filmai.in nebūtų padarę filmai.tv tai ir butūmėt sakę, kad užsidarė jau filmai.in
 10. Vidmantas.

  Acountai.lt Pardavinėja Scam

  Visų pirmiausia tai ne jo account'ai, todėl taip ir būna, ir nereikia kaltint pardavėjo, jis tik perpardavinėja, o atsiradus problemai visada pakeičia į kitą paskyrą. Pats pirkau GTAV už 3e ir jau gal 10 kartą atsigražino paskyrą, bet visada pakeičia iš rusų perkant.
 11. Vidmantas.

  Ekranas su defektu kaip ištaisyti

  na žiūrint kaip tu jį uždėjai ar gerai priklijavai.
 12. Vidmantas.

  Platinu Vidmanto kūrybą (botas)

  laisvas tuomet. + ten nebuvo kritika, ten tik buvo mano įžvalga. Aš nekaltas, kad tu ją priėmei taip.
 13. Vidmantas.

  Platinu Vidmanto kūrybą (botas)

  oho ačiū už gražią kalbą. Pirma noriu paminėti, kad visą HTML struktūrą kūriau ne aš, nes man tai nėra reikalinga. "Ajax užklausų Jūsų naršyklė sėkmingai užlūs" o tikrai taip, žinai ką paplosiu, nes taip ir buvo, bet man visiškai tas pats, nes visgi kodas kurtas už 2€, o aš prie jo nesedėsiu visą dieną. Visų antrą galvojau, kad su intervalu bus geriau, bet išėjo kitaip, nei tikėjaus. "Kreipkitės į visų sričių žinovą" nesu visų sričių žinovas toks kaip tu ir taip savęs nepristatinėju, nes tiesiog pradės suktis galva ir pradėsiu laidyti tokias kosmines teorijas, kad net pats pradėsiu nebepatikėti savimi. Dar noriu paminėti, kad botų nekuriu ant PHP šis buvo pirmas ir paskutinis kadangi python yra geriau, nesu front-end žinovas kaip @NTQ, bet jam tai pasirodė kitaip. Nepradėsiu karo su tavim, bet tu pats jau kasi duobę vien su savo teiginiais. Kada suaugsi pagaliau?.... Jei daryčiau dabar, vėl daryčiau kitaip, nes įgavau žinių ir taisau savo klaidas, ten kur jos turi būti taisomos, nežiūriu ką dariau praeity, kad galėčiau judėti toliau. Viską darau savo malonumuj. Kiek mačiau pats rašai kodą kuris yra 5 metų senumo tokį kokį rašiau prieš gerus 5 metus WAP žaidimuose. Priimu kritiką iš visų, nes taip galiu mokytis, o tu jos nelabai moki priimti, aš matau ką tu darai.
 14. ⚠️ Ieškomas dizaineris altV platformoje kuriamam GTA V projektui į komandą. Projektas greitai juda, bet mums reikia žmogaus kuris nusimano šioje srityje. Laukiu pasiūlymų DC/PM⚠️ 

 15. Vidmantas.

  Apie nary Ricci (nepatikimas)

  taip visada buvo ir bus, čia žaidimų forumas, "rimtų dalykų, temų mažai". net neverta gaiš laiko su pirkimais, pardavimais daiktų, nes 90% auditorijai tai neaktualu. O kas, kad pakėlė statymą, taisyklių nėra, moderatoriai nieko nepažiūri ir nepritaiko jų forume.

×