Peršokti į turinį

darrel.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  10.163
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  7
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  2,135 +Pervesti

darrel. paskutinį kartą laimėjo Spalio 30

darrel. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1.870 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie darrel.

 • Nario rangas
  Luciferio palikuonys
 • Gimtadienis 2003.05.27

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Zarasai
 • Pomėgiai
  Gaming, sportas

Paskutiniai lankytojai

13.640 profilio peržiūros
 1. darrel.

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  Pakankamai gerą, naują ADATA SU650 240GB už 30€ gali nusipirkti. O dėl užduoto klausimo, būtų įdomu pamatyti, kiek iš visų tų atvejų, tiesiog Windows perrašymas būtų išsprendęs problemas. Visgi, juk kalbam apie senos kartos žmonės, kuriem nerūpi technologijos, tai abejoju, kad žino kaip Windows perrašyti.
 2. darrel.

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  Vien dėl įdomumo pasiklausiu, ar tu pradžiai bent bandydavai ta HDD tiesiog formatuoti ar iškart šokdavai prie DBAN?
 3. darrel.

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  Kaip ir sakiau, būtų tas DBAN toks geras, daug kas jį rekomenduotu. Klausimas, kiek iš tavo klientų vis dar ta „ultra-fast“ greitį matė po kokios savaitės, man jis irgi apie savaitė veikia gerai po DBAN išvalymo, bet taip pat veikdavo tiesiog po paprasto Windows formatavimo. Fine, tegul temos autorius renkasi ką daryti, bet mano rekomendacija pasitikrinti RAM usage ir apskritai jų būklė su memtest86 (kad tau nuo to galvos neskaudėtu) ir galiausiai nieko neatradus įsidėti SSD.
 4. darrel.

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  Blogi RAM 90% jau pradėtu BSOD mėtyti, ko jis nepaminėjo. Fine, dėl saugos jis gali pasitikrinti RAM su memtest86, bet abejoju, kad tai kažką atras ir bent jau neužtruks 24h. ir daugiau. Gali su DBAN tikrintis, bet kai 99% šansas, kad tai nepadės, aš asmeniškai nešvaistyčiau laiko. O ir SSD gerą gali nusipirkti už 20-30 eurų, nebent reikia daugiau talpos. Jis jo nesutvarko, bet padaro kaip naują. Žymiai giliau ji pravalo, nei koks Windows setup formatavimas, nu bei kaip minėjo info parodo apie sektorius ir panašiai. Bet asmeniškai man, tai nepadėjo. Sugaišau apie 35h valydamas savo 1TB 5400rpm HDD, sektorių blogų neatrado, o kompiuteris kaip veikė kaip sraigė, taip ir veikė. Tai tiesiog nusipirkau SSD už 23e. ir sėdžių patenkintas. O ir jeigu DBAN tikrai pagreitintu seną HDD, manau ji matytumė paminėta daugelyje pamokų kur aiškinama kaip būtų galima pagreitinti savo HDD. And to my surpise, kiek pamokų peržiūrėjau, kai bandžiau sutvarkyti savo HDD, nekarto nemačiau jo paminėto, kiek forumų apklausinėjau, nei vienam jo nepaminėjo.
 5. darrel.

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  Lėtėja jis tik dėl to, kad užsipildo, o ne ant bairio. Atlaisvinsi vietos - grįš ir greitis, bet ir tai tas suletėjimas nelabai pastebimas. Pas pati stovi Samsung OEM SSD jau apie metus (ir dar naudotas pirktas), apie 10-20GB laisvos yra ir vis dar veikia kaip naujas. Sektorius patikrinti galima ir su šimtai kitų programų, kurios neužiims apie 24-35h., greitį taip pat. O ir tuo labiau, pilna senu HDD, kuriem DBAN nereikėdavo ir vis dar veikia gerai. O ir tuo labiau, bet kokiu atveju SSD yra gera investicija, ypač kai jų kainos dabar tikrai žemos.
 6. darrel.

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  SSD pinigų švaistymas? All right Ir esu 99% įsitikinęs, kad DBAN čia nepadės.
 7. darrel.

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  Sulėtina, pats esu su tuo susiduręs
 8. darrel.

  Pagalbos dėl enb

  Gal bent jau kokia nuotrauka kaip tai atrodo, nes kaip sakė, tai vanduo ir turi būti mėlynas
 9. darrel.

  Stringantis baigiantis numirt laptopas

  Dėkis SSD, jeigu jau perrašymas nepadėda ir net atidarinėjant tiesiog naršyklė, labai abejoju, kad problema procesoriuje ar RAM. Nebent jis per tuos 3 metus nekarto nevalytas ir tiesiog veikia ant aukštų temperatūrų ir dėl to tiesiog save sulėtina.
 10. darrel.

  Kiek gaučiau už pc

  450-500.
 11. darrel.

  Kiek šis kompiuteris dar būtų vertas?

  Speccy visada rodė nesamonės ant ASUS pagrindinių plokščių...
 12. darrel.

  Didysis AliExpress išpardavimas [11.11] + PROMO KODAI

  Užtenka pasižiūrėti ar matomas originalus logotipas bei ar įrašytas jis pavadinime, nes ant fakeinių Aliexpress neleidžia jų naudoti.
 13. darrel.

  Didysis AliExpress išpardavimas [11.11] + PROMO KODAI

  Aliexpress politika seniai pasikeitus, seller'iai negali pardavinėti fake brand'ų. Jeigu ant pavadinimo yra parašyta Nike, Adidas ir t.t. tai reiškia, kad tai originalas.
 14. darrel.

  Problemą Su žaidimu (DX11)

  Ištrini tą, ką neįsivaizduoju prirašei su DDU. Tada eini į vaizdo plokštės gamintojo svetainę ir atsisiunti naujausius driverius būtent savo vaizdo plokštėj.
 15. darrel.

  Problemą Su žaidimu (DX11)

  Press X to doubt, būtų atsinaujinęs, problemos nebūtų.

×