Peršokti į turinį

PS3 vs XBOX 360


skateriux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3306 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Xbox360 Geresnis ;) Turiu Pats jį ir Sekmingai Žaidžiu ir su Kinect Motion'ais ir su joistikais

Ir gerą grafiką, nes XBOX 360 Turi 3 minusus internetas mokamas,braižosi diskai,vaikiška grafika.

Tikrai klysti kad mokamas internetas tiesiog pasijungiu per modema koda suvedes ir uolia , tarkim nesibraižo ps3 diskai? :D lygtais būtų angelas ps3 ir to nebūtų ;DD o ką žn grafika gera taip nenuvertinčiau ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

PS3. nes Xbox lenkia tik konsolės grožiu (?) ir gražesniu meniu (labai "reikalingas" dalykas žaidžiant žaidimus).

Pabaigai: Blu-Ray. Blu-Ray 3D. Rodo 1080, o ne imituoja (inicijuoja, kas nesuprato). Jei negana, dar yra (nereikia pirkti priedo) Wi-Fi.

P.S. Xbox "ptobulėjo", nes nebėra "Death ring" - jį tiesiog atjungė. Problem solved :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PS3. nes Xbox lenkia tik konsolės grožiu (?) ir gražesniu meniu (labai "reikalingas" dalykas žaidžiant žaidimus).

Pabaigai: Blu-Ray. Blu-Ray 3D. Rodo 1080, o ne imituoja (inicijuoja, kas nesuprato). Jei negana, dar yra (nereikia pirkti priedo) Wi-Fi.

P.S. Xbox "ptobulėjo", nes nebėra "Death ring" - jį tiesiog atjungė. Problem solved :D

Bet su tuo gražesniu menu daugėja ir funkcijų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet su tuo gražesniu menu daugėja ir funkcijų :)

Na, ir PS3 daugėja funkcijų - bet aš tiesiog jų nenaudoju. Įsijungiu konsolę, pasileidžiu žaidimą ir pirmyn. Na, kartais patikrinu ką draugai žaidžia (tinklu pažaidžiam tada), ar žinutėms pasirašinėjam. Ir psio. Facebook yra kompas, naršyti internete per naršyklę - kompas, youtube - kompas. Kartais netfliksą (ar kaip ten) pajungiu - bet dažniau iš namų tinklo per PS3 filmą paleidžiu, ar Blu-Ray filmą pajungiu. Be to PS3 meniu patogesnis - tik pajungus (kiek draugų bebandė) iškart aišku kur kas, ir išdėliota patogiai. Man asmeniškai patogiau nei Xbox 360. O tų funkcijų gausa - kiek daug jų realiai naudoji? Vieną? Dvi? Nei vienos? Turiu teliką, konsolę ir kompą. Ir su PS3 nenardau internete ar dar ką, kas patogiau su PK, o su PK nežaidžiu žaidimų kuriuos smagiau žaisti su konsole.

Naudingas patarimas visiems: Nelyginkit džiostikų patogumų tai kiekvieno asmeninis reikalas, meniu priedų kurie adaptuoti (ne unikalūs, pvz.: Facebok, naršyklė) ir nebus nuolat naudojami. Tokius argumentus gali sakyti tik tas, kuris nusipirko telefoną tik dėl to, kad jo meniu patogesnis ir gražesnis.

P.S. pats tyčia palyginau, kad atsigautumėte - gi ne po meniu landžiojat iki išnaktų o žaidžiat žaidimus. O žaisdami negalvojat: -"koks patogus nepatogus džoistikas, o jei būtų atvirkščiai tai kaip būtų..." :kiets:

Redaguota , nario TuBalvonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, ir PS3 daugėja funkcijų - bet aš tiesiog jų nenaudoju. Įsijungiu konsolę, pasileidžiu žaidimą ir pirmyn. Na, kartais patikrinu ką draugai žaidžia (tinklu pažaidžiam tada), ar žinutėms pasirašinėjam. Ir psio. Facebook yra kompas, naršyti internete per naršyklę - kompas, youtube - kompas. Kartais netfliksą (ar kaip ten) pajungiu - bet dažniau iš namų tinklo per PS3 filmą paleidžiu, ar Blu-Ray filmą pajungiu. Be to PS3 meniu patogesnis - tik pajungus (kiek draugų bebandė) iškart aišku kur kas, ir išdėliota patogiai. Man asmeniškai patogiau nei Xbox 360. O tų funkcijų gausa - kiek daug jų realiai naudoji? Vieną? Dvi? Nei vienos? Turiu teliką, konsolę ir kompą. Ir su PS3 nenardau internete ar dar ką, kas patogiau su PK, o su PK nežaidžiu žaidimų kuriuos smagiau žaisti su konsole.

Naudingas patarimas visiems: Nelyginkit džiostikų patogumų tai kiekvieno asmeninis reikalas, meniu priedų kurie adaptuoti (ne unikalūs, pvz.: Facebok, naršyklė) ir nebus nuolat naudojami. Tokius argumentus gali sakyti tik tas, kuris nusipirko telefoną tik dėl to, kad jo meniu patogesnis ir gražesnis.

P.S. pats tyčia palyginau, kad atsigautumėte - gi ne po meniu landžiojat iki išnaktų o žaidžiat žaidimus. O žaisdami negalvojat: -"koks patogus nepatogus džoistikas, o jei būtų atvirkščiai tai kaip būtų..." :kiets:

Jei "Facebook yra kompas, naršyti internete per naršyklę - kompas, youtube - kompas", tai ir žaidimai - kompas. Kam pirkti konsole? Kompiuterio galimybės beveik neribotos, tai pat turi daug kartų geresne žaidimų grafika + kompiuterio dalis gali keisti į naujas ir galingesnes. Aš niekad apie konsolės pirkimą nemasčiau. Mano manymu tai pinigų švaistymas. Aišku PS3 savininkai giria savo konsole, aišku tą patį daro ir Xbox 360 savininkai. Mano manymu jei turi gera interneto ryšį ir mėgsti žaisti online, tada be jokių abėjonių - XBOX 360, o jei neketini mokėti pinigų už žaidimus, žaidi offline, neturi pinigų ir taip toliau, tada PS3.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas, galvojau jau verki kur kamputyje susigūžęs.

Smagu, kad nusišluostei ašaras ir rašai. :) Tad norėjau paklausti pono piniguočio - kiek temps gumą su tuo xbox'u? Nupirksi ir asmeniškai perduosi? -per siuntas? -pervesi pinigus? Ar neturi visgi (nesakau kad būtent per Xbox) centukų? Nesi toks bagotas kaip pūtiesi?

O realybė tokią:

geležis geresnė PS3

ekskliuzyviniai žaidimai (daugiau, smagesni) PS3

Meniu gražesnis - tai svarbu tik tiems, kas neturi žaidimų ir nuo ryto iki vakaro "geimina" principu: ON; meniu; OFF. tegu laimi Xbox.

Papildomos funkcijos (realiai naudojamos ir realiai naudingos) PS3

Kaina PS3 brangesnis (ir priedai brangūs). Xbox pigesnis* (bet priedai brangūs, priedo reikia beveik kiekvienai funkcijai, ir kad galėtum naudotis 100% nuolat turi mokėti).

Palyginimui:

apsigauni ir pigiau nusiperki Xbox keli šimtukai sutaupyti. Arba gerai pasvarstęs nusiperki PS3

pirmą savaitę džiaugiasi Xbox, mat sutaupė pradžiai

pirmą pusmetį - apylygiai (neperkant Xbox priedų).

pirmus netus - PS3 keliais litais lenkia (jei Xbox neperki priedų)

antrus metus - PS3 turėtojai perka 3D telikus, o Xbox taupo galimybei online žaisti (o jei nusipirks priedų, kad turėtų tiek patogumo kiek PS3, tai kaži ar dar po dviejų pirks 3D teliką) :)

Tad nebesvaikit, kad turtuolių Xbox - Xbox perka tie, kas nemoka skaičiuoti, ir tiki viskuo (vaikai), ir nereikia kliedėti, kad esi geimeris nes turi Xbox - tai tas pats kas girtis, kad esi lenktynininkas jei nusiperki raudoną Porsche.

PrefixS - asmeniškai tau - gal tu nori man mokėti už tai, kas galėtum skaityti šį forumą ir rašyti? Ne? o xboxui moki :D ir kada tu man xbox 360 išrūpinsi? pasirodyk, kad gali atsakyti už savo žodžius. :soka:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas, galvojau jau verki kur kamputyje susigūžęs.

Smagu, kad nusišluostei ašaras ir rašai. :) Tad norėjau paklausti pono piniguočio - kiek temps gumą su tuo xbox'u? Nupirksi ir asmeniškai perduosi? -per siuntas? -pervesi pinigus? Ar neturi visgi (nesakau kad būtent per Xbox) centukų? Nesi toks bagotas kaip pūtiesi?

O realybė tokią:

geležis geresnė PS3

ekskliuzyviniai žaidimai (daugiau, smagesni) PS3

Meniu gražesnis - tai svarbu tik tiems, kas neturi žaidimų ir nuo ryto iki vakaro "geimina" principu: ON; meniu; OFF. tegu laimi Xbox.

Papildomos funkcijos (realiai naudojamos ir realiai naudingos) PS3

Kaina PS3 brangesnis (ir priedai brangūs). Xbox pigesnis* (bet priedai brangūs, priedo reikia beveik kiekvienai funkcijai, ir kad galėtum naudotis 100% nuolat turi mokėti).

Palyginimui:

apsigauni ir pigiau nusiperki Xbox keli šimtukai sutaupyti. Arba gerai pasvarstęs nusiperki PS3

pirmą savaitę džiaugiasi Xbox, mat sutaupė pradžiai

pirmą pusmetį - apylygiai (neperkant Xbox priedų).

pirmus netus - PS3 keliais litais lenkia (jei Xbox neperki priedų)

antrus metus - PS3 turėtojai perka 3D telikus, o Xbox taupo galimybei online žaisti (o jei nusipirks priedų, kad turėtų tiek patogumo kiek PS3, tai kaži ar dar po dviejų pirks 3D teliką) :)

Tad nebesvaikit, kad turtuolių Xbox - Xbox perka tie, kas nemoka skaičiuoti, ir tiki viskuo (vaikai), ir nereikia kliedėti, kad esi geimeris nes turi Xbox - tai tas pats kas girtis, kad esi lenktynininkas jei nusiperki raudoną Porsche.

PrefixS - asmeniškai tau - gal tu nori man mokėti už tai, kas galėtum skaityti šį forumą ir rašyti? Ne? o xboxui moki :D ir kada tu man xbox 360 išrūpinsi? pasirodyk, kad gali atsakyti už savo žodžius. :soka:

Geležis geresnė xbox'o. Pasidomėk prieš rašydamas :). Be to Microsoftui moki už internetą, bet hackeriai nors nesilaužia arba jiems nepavyksta pavogti tavo asmeninių duomenų, kaip, kad buvo įvykis su Sony :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geležis geresnė xbox'o. Pasidomėk prieš rašydamas :). Be to Microsoftui moki už internetą, bet hackeriai nors nesilaužia arba jiems nepavyksta pavogti tavo asmeninių duomenų, kaip, kad buvo įvykis su Sony :).

O, antras. :D

jei ATIDŽIAI paskaitysi ką parašiau - suprasi, kad kiekvienas mano argumentas, skirtingai nuo tamstos pasvajojimų, yra PAGRĮSTAS, paremtas FAKTAIS. O gal aš nesuprantu išsireiškimo, gal pasakymas "Geležis geresnė" reiškia, kad išlydęs Xbox'ą gali pasidaryti neblogą plaktuką (jei rasi pagalį kokį, kad plaktukas kaip plaktukas būtų). Tuomet gal taip. Velniai žino kas čia sapaliotojo galvoje, kaip parašo "meniu gražesnis, nes vaikiškai atrodo, kelnė" (ir man keista, kad viena "kelnė", ir prie ko ji? -a.p.).

O dėl nulaužimo - man tai kas? Moku elgtis su pinigais, tad galiu "hakeriams" pats pasakyti kortelės numerį, kodus. Imkit ir naudokitės! Na, o Xbox nulaužti tai nebandė - "respektas". Nes koks tolkas žinoti kas išsipirko internetą, kad žaidimas eitų visu 100%. Aišku PSN gali prisijungęs parsisiųsti svetimų pirktų žaidimų - pakankamai nebloga priežastis laužtis. Be to hakeriai nenaudoja Xbox - o vat jie tai nusimano apie geležį :taika: Dėl to jei ir girtas (jį apgauna) nusiperka Xbox - tai tik tam, kad stalas neklibėtų kur PS3 stovi :soka: *

P.S. * - tai neparemta jokiais faktais, bet prie jūsų "nenuginčijamų tiesų" tai tampa tiesa, faktu, argumentu ir netgi dogma vienu ir tuo pačiu metu. Susitaikykit su tuo. Ir nepamirškit nusipirkti AA batareikų - savaitgalį norėsit gi kažką pažaisti :mucha:

P.P.S. už internetą aš moku C-gates, o Xboxininkai tuoj turės mokėti kaimynams, kelininkams, šilumininkams ir traukinių mašinistams... Apip***ja jus ;)

Redaguota , nario TuBalvonas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O, antras. :D

jei ATIDŽIAI paskaitysi ką parašiau - suprasi, kad kiekvienas mano argumentas, skirtingai nuo tamstos pasvajojimų, yra PAGRĮSTAS, paremtas FAKTAIS. O gal aš nesuprantu išsireiškimo, gal pasakymas "Geležis geresnė" reiškia, kad išlydęs Xbox'ą gali pasidaryti neblogą plaktuką (jei rasi pagalį kokį, kad plaktukas kaip plaktukas būtų). Tuomet gal taip. Velniai žino kas čia sapaliotojo galvoje, kaip parašo "meniu gražesnis, nes vaikiškai atrodo, kelnė" (ir man keista, kad viena "kelnė", ir prie ko ji? -a.p.).

O dėl nulaužimo - man tai kas? Moku elgtis su pinigais, tad galiu "hakeriams" pats pasakyti kortelės numerį, kodus. Imkit ir naudokitės! Na, o Xbox nulaužti tai nebandė - "respektas". Nes koks tolkas žinoti kas išsipirko internetą, kad žaidimas eitų visu 100%. Aišku PSN gali prisijungęs parsisiųsti svetimų pirktų žaidimų - pakankamai nebloga priežastis laužtis. Be to hakeriai nenaudoja Xbox - o vat jie tai nusimano apie geležį :taika: Dėl to jei ir girtas (jį apgauna) nusiperka Xbox - tai tik tam, kad stalas neklibėtų kur PS3 stovi :soka: *

P.S. * - tai neparemta jokiais faktais, bet prie jūsų "nenuginčijamų tiesų" tai tampa tiesa, faktu, argumentu ir netgi dogma vienu ir tuo pačiu metu. Susitaikykit su tuo. Ir nepamirškit nusipirkti AA batareikų - savaitgalį norėsit gi kažką pažaisti :mucha:

P.P.S. už internetą aš moku C-gates, o Xboxininkai tuoj turės mokėti kaimynams, kelininkams, šilumininkams ir traukinių mašinistams... Apip***ja jus ;)

Geležis geresnė xbox. PASIDOMĖK. Vaizdo korta yra geresnė xboxe. Pas jį ir grafikos geresnės yra palyginimai ir ne vienas... Bėje su nicku "TuBalvonas" protingai neatrodai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eikit jūs juokdariai, už XBOX LIVE moki nes jis yra žymiai saugesnis, ir nežiūrint į saugumą, gražumą, menu ar taip toliau bet kokiu atveju XBOX pasaulyje turi daugiau žmonių negu PS3.

Vieninteliai geri dalykai susiję su PS3 tai yra:

BLU-RAY (nėra toks svarbus iš tikrųjų, jeigu moki tausot, diską turėsi ilgai)

Nemokamas internetas ? Xujnia, čia vienas privalumas gal kurį PS3 turi, o kitų tai nemanau, kad pranašesnių dalykų turi lyginant su XBOX, beje, pažiūrėkit Youtubėj, PILNA PILNA PILNA video kur PS3 lygina su XBOX ir daugumoj sako, jog XBOX turi geresnę vaizdo plokštę, stipresnius procesorius ir taip toliau. Beje, nežiūrint į tai, kad pats XBOX turiu, nesakau, kad PS3 šūdas.

Aišku, kiekvienam skirtingai, bet nereiškia, kad jeigu tau patinka PS3 tai XBOX jau didžiausias šūdas nes matai sutaupai pinigų ant interneto, taip pat kaip ir iš tikrųjų jeigu turi XBOX sakai kad PS3 didžiausias šūdas, ne, taip neturėtų būti.

Šios konsolės visą laiką "kovojo" tarpusavyje katra geresnė, bet gerai pagalvojus kas šiais laikais "nekovoja" tarpusavyje ? APPLE ir SAMSUNG paėmus tarkim, su kiekvienu produktu dar daugiau tarpusavio konkurencija yra.

Taip , kad iš tikrųjų žmonės manau turėtų nustoti kurti tokius dalykus kaip "XBOX vs PS3" nes tai yra beviltiška, kiekvienas parašys , kad XBOX šūdas turintis PS3 o kas turės PS3 parašys, kad XBOX šūdas, nežinodami kuris iš tikrųjų geresnis .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3306 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...