Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PS3 vs XBOX 360


skateriux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Užsiregistravo: 14 Rgp 2011, 13:11

Pranešimai: 228

Miestas: Birmingham, UK

Skype: edvinas.plauska

Vardas: Edvinas

Grynieji: 10.00 FLT

[Pervesti]

Banke: 867.11 FLT

Reputacija: 4

Re: PS3 vs XBOX 360

Playstation su juo net internete gali narsyt.

_________________

http://www.omg-gaming.clan.su Counter-Strike 2D klanas.

Jei ka ir su xbox gali internete narsyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
xBox, ką mokėt? Jeigu nevykėliai nusipirkot xBox, ir nemokat jį athack'int, ir padaryt taip, kad nemokamai galėtum žaidimus siustis, ir internete but? Tai jūsų problemas jeigu nk nemokat ..

Anyway, xbox geriau.

Su xbox'u internetė nemokamai nepabūsi niekaip, nes,bet kokių atvejų reiks mokėti už Xbox Live. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
.Zinau kas yra XBOX ir kas yra PS3.Is tavo pasirinkimu sakau,kad XBOX360.Daugiau funkciju..o be situ tai mano patarimas PSP.Daug zaidimu,netoks brangus,geros grafikos.

Nuo kada PSP turi geras grafikas? Tu gal turėjai omeny PS3? PS3 - nemokamas internetas (bet žaidimus pirkti kiek žinau vistiek reikės). Xbox360 - man asmeniškai atrodo patraukliau, kaip kažkas minėjo patogesnis pultelis ir šiaip jis atrodo geresnis. Esu kažkur skaitęs, kad galima xbox live sistema kažkaip apeiti. Tik nežinau kaip, nes internete nelabai kas dalinasi tokia informacija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.Zinau kas yra XBOX ir kas yra PS3.Is tavo pasirinkimu sakau,kad XBOX360.Daugiau funkciju..o be situ tai mano patarimas PSP.Daug zaidimu,netoks brangus,geros grafikos.

Nuo kada PSP turi geras grafikas? Tu gal turėjai omeny PS3? PS3 - nemokamas internetas (bet žaidimus pirkti kiek žinau vistiek reikės). Xbox360 - man asmeniškai atrodo patraukliau, kaip kažkas minėjo patogesnis pultelis ir šiaip jis atrodo geresnis. Esu kažkur skaitęs, kad galima xbox live sistema kažkaip apeiti. Tik nežinau kaip, nes internete nelabai kas dalinasi tokia informacija...

Pultelis vieniem patogesnis xbox kitiems ps3. Taip sutinku xbox atrodo patraukliau, bet jo internetas MOKAMAS, o daugelis jug megsta zaidimus zais ONLINE teisingai. Be to ps3 kaip kazkas sake brangesnis taip jis brangesnis,bet ir jo kokybe GERESNE. Juk visi girdejom kad xbox megsta ir perkaist baisiai uzia senieji net diskus braize ir be to jie pasirinko formata kuris pralose, o ps3 pasirinktas formatas vis labiau ir labiau verziasi i rinkas kalbu apie blu-ray. Ir tiesa ta kad xbox populiaresnis vien del REKLAMOS ir tuom kad jis pigesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Vasarą ar dar ankščiau tikrai pirksiu playstation3. Dabar argumentuosiu kodėl.

Aš esu toks žaidėjas kuriam single player yra š, man patinka žaisti online ir bendrauti su kitais žmonėmis iš pasaulio. Vien dėl to ps3 yra geriau, nes už online režimą nereikia mokėti. Be to kuo toliau tuo žaidimai darosi sunkesni, kitaip tariant daugiau užima ir jiems reikia daugiau galios. Playstation šioje vietoje nurungė Xbox žaidime Kill zone 3, jo ant xbox net nedarė, nes neišveštų :). Blu ray dar vienas pliusais playstakui. Ps3 pultelis beveik toks pat kaip ps2, o ps2 daug gero laiko praleidau ir man jo pultelis buvo tikrai patogus, any way šiais laikais ir su xbox pulteliu galima žaisti ps3 :). Kainą ps3 didesnė, bet vien dėl xbox live jūs per metus sumokėsite už xbox tiek pat kiek kainuoja ps3. Mačiau vienas sakė microsoft labiau rūpinasi xbox, na juk jie pinigus gauna už live tai kaip nesirūpins. Kiekvienas save gerbiantis konsolių megėjas tikrai pirmiau rinksis ps3. Kas protingas rinksis konsolę ateičiai, o ps3 tikrai dar nemažai gyvuos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

PS3 Jėga ,nes tai yra tiesą ,kad atrodo per youtube kai žiuri ,pvž pažėjau tapati game kuri turiu per youtube ,ten ne effectu geru nei nieko ,bet ,kad lošiu kai viskas paliubomu geriau čia kova xbox 360 vs PS3 ,kaip ir PS VITA su 3ds ,visi žinome ,kad PS vita geriau nei 3ds ,bet pasakykit man jaigu išeina nauja console kaip PS VITA ,rodos ant jos net HD nėra ......

Vienas per kita svetaines foruma rašė ,kad Ps3 š ,PS Vita 100 procentu geriau ,čia netiesa ,pas mane drauges esa nupirkes PS Vita ..Bet po savaites jis ji nori parduoti ,nes pas ji brolis ir nori lošti kartu ir beto jis sako ,kad nekurs Rockstars Games ant PS vitos gamu .........

O vat Xbox 360 ,aš jau kai buvau nupirkes PS3 ,iškart geriau buvo ,negu pusbrolio Xbox 360

Ir Xbox 360 savininkai ,nebereikia sakyti ,kad xboxas geriau ,vat nereikia lažyntis ,visas pasaulis žino ,kad PS3 geriau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
PS3 Jėga ,nes tai yra tiesą ,kad atrodo per youtube kai žiuri ,pvž pažėjau tapati game kuri turiu per youtube ,ten ne effectu geru nei nieko ,bet ,kad lošiu kai viskas paliubomu geriau čia kova xbox 360 vs PS3 ,kaip ir PS VITA su 3ds ,visi žinome ,kad PS vita geriau nei 3ds ,bet pasakykit man jaigu išeina nauja console kaip PS VITA ,rodos ant jos net HD nėra ......

Vienas per kita svetaines foruma rašė ,kad Ps3 š ,PS Vita 100 procentu geriau ,čia netiesa ,pas mane drauges esa nupirkes PS Vita ..Bet po savaites jis ji nori parduoti ,nes pas ji brolis ir nori lošti kartu ir beto jis sako ,kad nekurs Rockstars Games ant PS vitos gamu .........

O vat Xbox 360 ,aš jau kai buvau nupirkes PS3 ,iškart geriau buvo ,negu pusbrolio Xbox 360

Ir Xbox 360 savininkai ,nebereikia sakyti ,kad xboxas geriau ,vat nereikia lažyntis ,visas pasaulis žino ,kad PS3 geriau....

Kiek tau metų? 10-11 duočiau. Tad jaunuoli nei tu nusimanai apie tai nei tau kalbėt.

PS3 ima tie kurie vos pinigus susikrapšte pasiimė ps3

O xbox 360 ima tikri geimeriai, nebyjodami tam išleisti pinigų.

Oj čia už interneta mokėti, už taškus. PS3 geriau.

Tai pašly *Myliu SuperGames.lt* jei bomžas esi ir dar padevėta ps3 nusipirkes jis kalba už ką čia reikia mokėti. ir kad ps3 geriau... Juokdariai tie lietuviai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...