Zoniie

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

0 Bus matyti ko vertas

Apie Zoniie

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. Zoniie

  CALL OF DUTY MW3 TURNYRAS

  Klounas *Myliu SuperGames.lt* Už registracija 5 nuo kiekvieno. 10 žmoniu minimum. Antrą vietą 10 litu. Tai dar kiek sau pasiliksi už nieka Durnelis eilinis *Myliu SuperGames.lt* :DDD
 2. Zoniie

  PS3 vs XBOX 360

  Kiek tau metų? 10-11 duočiau. Tad jaunuoli nei tu nusimanai apie tai nei tau kalbėt. PS3 ima tie kurie vos pinigus susikrapšte pasiimė ps3 O xbox 360 ima tikri geimeriai, nebyjodami tam išleisti pinigų. Oj čia už interneta mokėti, už taškus. PS3 geriau. Tai pašly *Myliu SuperGames.lt* jei bomžas esi ir dar padevėta ps3 nusipirkes jis kalba už ką čia reikia mokėti. ir kad ps3 geriau... Juokdariai tie lietuviai.
 3. Zoniie

  PATARIMAS KA IMTI XBOX AR PS3

  Viskas yra taip. Tau siūlys tą ps3 visas forumas, nes lietuviam jis yra priimtinesnis. Nes visi pradėjo nuo ps2 dauguma ir niekas nenorėjo megint ito xbox išėjo ps3 ir xbox 360 vistiek dauguma lietuviu pasiimė ps3 nes jau buvo žinoma. Bet kalbant atvirai xbox 360 pranašesnis. Tikras save gerbiantis geimeris pasiims XBOX 360 nes tai tikra geimeriu mašina. O ne supistas ps3 kurį nusiperka tie kurie vos geimina puse dalyku nesupranta su tuo ps3 bele nusiperka, o x360 byjo megint... Ir kaina ps3 priimtinesnė. Nes nereikia tiek daug pinigu leist intikui ms pointam ir etc. PS3 - Varguoliam XBOX 360 - Gamer'iam
 4. Sveiki yra žaidžiančiu? Jei taip rašykit čia savo gamertagus nueisim sulošim !
 5. Zoniie

  xbox raudona 4 raudonos lemputes

  Jos idejo nes jie zinojo kad tokia problema yra , jie dar nezino kaip ta probleme isprest delto ir nepasirodo naujesis xbox 720 nes bando tapacia beda isprest kad nebebutu tokiu nesamoniu Tu *Myliu SuperGames.lt* axujenai nusišnekėjai, žiuriu čia debilu netrūgsta supergeimse. Ant slimo jau neimanoma gaut rrod. O xbox 720 kuriamas kadangi jau pradeda eiti nauji žaidimai kuriu x360 nebepaveš. Bet gta v dar bus traukiamas xbox 360.
 6. Sveiki ar galėtu čia kas nors, surašyt man kompo spec'a na ta prasme surinkt kompa ir surašyt detales kokias reiketu kad ir per kilobaitas.lt ar dar per kokį puslapį. Apie pc nieo nenusimanau todėl prašyčiau kad surinktumėt man ta prasme surašytumėt detaliu pavadinimus, kaina ir kokiam puslapi rinkot. Reikia kad vežtu tiktai Minecraft, runescape, sa-mp. Nes kažkokio super pc man nereikia turiu x360 tam.
 7. Prašiau seniau, gal atsiras ir dabar gerų žmogeliu ;xx Taigi, žaidžiu runescape privačiame serveryje. Ir ten yra tokia sistema, kad kai pravotinat už serveri gaunat koda ir nuo jo galit gauti gerų daikčiuku. Taigi kam nesunku: http://playsilab.com/v/vote.php Pasirenkate vote tickets, Tada viršuj matot parašyta Runelocus, top500 ir etc. Taigi pasirinkę norimą daigta, vote tickets. Kiekviename tu puslapiu viršuje prabalsuokite. Ir kai prabalsuosite už visus spauskite get rewarded. Kai gaunate atsiūskit man į PM ! Thanks ! Tam +rep
 8. Zoniie

  pns.lt

  Tai va užsisakiau hosta, viskas ok, noriu jungtis valdyt serva per pcp.lt surašau viską kokie duomenys sako jusu acc neaktyvuotas prašome plaukti nors jis yra aktyvuotas nes prie webo leidžia prisijungt so wtf?
 9. http://playsilab.com/v/vote.php Pažymėkite 5 vote tickets, ir prabalsuokit už visus puslapius, ir spauskit reward, gavę kodą, atsiūskit man į pm. NEJAUGI GAILA? :XX kelių votu reikia iki d claws'u :XX Nagi nestūmkit. DUOSIU +REP !!!!!!