Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PS3 vs XBOX 360


skateriux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

.... BITCH

PS 3 geresnis tik tuo, kad nemokamas internetas ir tiek. Xboxas tūrėtų nemoka internetą tai verktu tas PS3, o xboxas neturėtu konkurentų. Ir šiuo metu žmonės mokantys už interneta daug labiau džiaugiasi nes ten moki už internetą ir kažka įdomaus gauni, o PS 3 bevertis tas internetas išskyrus žaidimams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

XBOX kuria kompanija "Microsoft", o tai jums ne koks šuns "kaka". Man PS3 yra tik išreklamuotas pavadinimas ir tiek, vienintelis jo pliusas jog gali prieiti prie draugo ir sakyti: "Ė! Girdi? Nusipirkau vakar PS3..." pasigirti kokias kelias dienas visiems ir fsio baigtas malonumas. O su Xbox tikrai bus ką veikti, nes jis suderinamas ir su WINDOWS sistema ir su daugiau programų, bei žaidimų, nei PS3... Tai pat yra galingesnis už PS3.

Niekada gyvenime tikrai nežiūrėsiu į PlayStation kol bus Xbox... Geriau pasikliausiu JAV gaminiu, nei kažkokių japonų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

.... BITCH

PS 3 geresnis tik tuo, kad nemokamas internetas ir tiek. Xboxas tūrėtų nemoka internetą tai verktu tas PS3, o xboxas neturėtu konkurentų. Ir šiuo metu žmonės mokantys už interneta daug labiau džiaugiasi nes ten moki už internetą ir kažka įdomaus gauni, o PS 3 bevertis tas internetas išskyrus žaidimams.

Nežinau kodėl, bet man atrodo, kad visgi po kurio laiko Microsoft padarys xbox 360 live pigesnį, o gal ir nemokamą kai įsibėgės Xbox 720 pardavimai. (ar kaip ten to naujo xbox pavadinimas būsimas)

XBOX kuria kompanija "Microsoft", o tai jums ne koks šuns "kaka". Man PS3 yra tik išreklamuotas pavadinimas ir tiek, vienintelis jo pliusas jog gali prieiti prie draugo ir sakyti: "Ė! Girdi? Nusipirkau vakar PS3..." pasigirti kokias kelias dienas visiems ir fsio baigtas malonumas. O su Xbox tikrai bus ką veikti, nes jis suderinamas ir su WINDOWS sistema ir su daugiau programų, bei žaidimų, nei PS3... Tai pat yra galingesnis už PS3.

Niekada gyvenime tikrai nežiūrėsiu į PlayStation kol bus Xbox... Geriau pasikliausiu JAV gaminiu, nei kažkokių japonų.

Pritariu :)

Redaguota , nario InspecT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žada tiesiog Xbox pavadinti naujajį xbox 720. Begalo laukiu E3 parodos per kurią bus pristatytas ir PS4 ir Xbox. Žinau jau gan daug gandų kadangi daug domiuosi apie jas. Reikėtu sukurti manau naują temą - "xbox 720 ir Ps 4"

Na kai išleis manau tikrai tokia atsiras :). Gaila, bet naujojo xbox nežadu pirkti, kadangi jau jaučiu, kad žaidimai nebetaip traukia kaip ankščiau, be to turiu naują PC.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PS3 Jėga ,nes tai yra tiesą ,kad atrodo per youtube kai žiuri ,pvž pažėjau tapati game kuri turiu per youtube ,ten ne effectu geru nei nieko ,bet ,kad lošiu kai viskas paliubomu geriau čia kova xbox 360 vs PS3 ,kaip ir PS VITA su 3ds ,visi žinome ,kad PS vita geriau nei 3ds ,bet pasakykit man jaigu išeina nauja console kaip PS VITA ,rodos ant jos net HD nėra ......

Vienas per kita svetaines foruma rašė ,kad Ps3 š ,PS Vita 100 procentu geriau ,čia netiesa ,pas mane drauges esa nupirkes PS Vita ..Bet po savaites jis ji nori parduoti ,nes pas ji brolis ir nori lošti kartu ir beto jis sako ,kad nekurs Rockstars Games ant PS vitos gamu .........

O vat Xbox 360 ,aš jau kai buvau nupirkes PS3 ,iškart geriau buvo ,negu pusbrolio Xbox 360

Ir Xbox 360 savininkai ,nebereikia sakyti ,kad xboxas geriau ,vat nereikia lažyntis ,visas pasaulis žino ,kad PS3 geriau....

Vat deja, bet gerbiamasis PS3 fane kuri teigia, kad visas pasaulis žino jog PS3 geriau - išgraužk.

Pažiūrėjęs ne vieną klipą youtubėj XBOX 360 vs. PS3 esu matęs, jog XBOX turi geresnę vaizdo kokybės "aparatūrą" ar kaip čia pavadint, vienu žodžiu - XBOXO procesoriai, vaizdo plokštė ir visa kita stipresni ir galingesni negu PS3, ir šiaip, ne vien dėl to.

Turi PS3 ir tau jis patinka - nebūtina sakyt, jog visas pasaulis sako, kad jis geresnis.

Vien dėl to, kad PS3 brangesnis, nereiškia, kad jisai geresnis, ir beto, PS3 nėra geresnis tuom, kad galimybė žaist ONLINE yra nemokama.

Taip, kad jeigu turi savo nuomonę - turėk, bet nesireikšk tokiom frazėm jog visas pasaulis žino, kad PS3 geresnis.

Taigi aš už X360

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagal pasaulinę rinką, abu oponentai yra apyligiai. Aš nei už x360, nei PS3. Xbox - turi geresnę vaizdo plokštę, kitą geležį, ir yra daug suderinamumo naujovių, geresnį multiplayerį(gaila, bet mokamą). PS3 internetas yra nemokamas, jis populiaresnis, bei yra gausus žaidimų pasirinkimas, kurių nėra ant xbox. Labiau linkęs už PS3, bet kas geresnis - galim spręsti tik pagal geležį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...