Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PS3 vs XBOX 360


skateriux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 3 mėnesių...

PS3 tikrai geresnės grafikos, XBOX 360 pagal mane kinų šlamštas, reikia už netą mokėt, PS3 bent man netoks didelis ir patogesnis bent man pultelis ir nereik batareikų dėt, o tik kai išsikrauna į USB įdedi PS3 ir kraunas, tuo metu kol loši pasikrauna. PS3 jeigu turi PSP labai gerai sujungti juos abu ka parsisiunti į PS3 per netą gali su USB į PSP įsikelt, arba kokius žaidimus prisijungus prie PS3 su PSP per didelį ekraną lošt. XBOX 360 turi geresnį priedą kinect bet jis brangus, nors šiaip Playstation move irgi geras nors daug kas nukopijuota nuo Wii bet vistiek geras. Šiaip pats turiu PS3 labai geras dalykas įpač jeigu turi didelį televizorių erdvų kambarį ir HDMI laidą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

PS3 tikrai geresnės grafikos, XBOX 360 pagal mane kinų šlamštas, reikia už netą mokėt, PS3 bent man netoks didelis ir patogesnis bent man pultelis ir nereik batareikų dėt, o tik kai išsikrauna į USB įdedi PS3 ir kraunas, tuo metu kol loši pasikrauna. PS3 jeigu turi PSP labai gerai sujungti juos abu ka parsisiunti į PS3 per netą gali su USB į PSP įsikelt, arba kokius žaidimus prisijungus prie PS3 su PSP per didelį ekraną lošt. XBOX 360 turi geresnį priedą kinect bet jis brangus, nors šiaip Playstation move irgi geras nors daug kas nukopijuota nuo Wii bet vistiek geras. Šiaip pats turiu PS3 labai geras dalykas įpač jeigu turi didelį televizorių erdvų kambarį ir HDMI laidą.

Tu kalbi ir daugiau negu puse nusišneki...

Pirmaiusia grafika, nemalk šūdo jeigu nesupranti. Visą laiką žaidmus buvo lengviau daryti ant Xbox 360. Žaidimų kūrėjai tuo metu, po sukūrimo, bet dar neišleidimo "perkonvertuodavo" žaidimą, kad veiktu PS3 concolėms. Dažnai xbox 360 grafika buvodavo geresnė. Net nereikia kalbėti apie grafiką nes abejoms concolėms skirtingos grafikos. Vienų geresnės - kitų blogesnės. Pvz. Black Ops grafika ant xbox360 yra geresnė negu PS3. Žiūrint į Cod mw3, geresnė garso kokybė bus PS3 tačiau dydesnis FPS ant x360.

Xbox 360 kinų šlamštas? :DD Nu prajuokinai. Nori pasakysiu vieną įdomu dalyka... Žinai kur yra kompanija SONY? Taip, jų bustinė yra Japonijoje. O žinai ką SONY kuria? PlayStations... Kinai - Japonai... Kaži ar jie daug kuo skiriasi.

Netas tai taip. PS3 dėl interneto geriau, tačiau X360 bendruomėnė yra platesnė ir tobulesnė.

Dėl dydžio... Nori dar vieną dalyka pasakysiu? PS3 slim vs Xbox360 slim =

290 x 65 x 290 mm ir 3.5kg vs 270 x 75 x 264 mm ir 2.9kg = XBOX 360 Laimi

Dėl pultelio, tai čia kaip kam, bet kritikų jau senai yra nuspresta, kad x360 pultelis yra patogesnis, geresnis ir unikalesnis negu ps3. x360 pultelyje taip pat yra toks dalykas kaip "nereikia batareikų dė, o tik kai išsikrauna į USB įdedi xbox360 ir kraunas, tuo metu kol loši pasikrauna".

PS3 Move gali net nelyginti su Kinect. Moki už Kinect daugiau, bet žinai už ką moki...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Xbox 360 arba Playstation3?.

Playstation, nes jis ir galingesnis ir įdomesnis. Taip pat manau jo ateitis bus geresnė nei xbox'o.

PlayStation 3 kiek žaidžiau xbox ir ps3 pulteliai patogesni, grafikos būna geresnės :)

Grafika geresnė Xbox, nes pas jį grafikos kortą geresnė. Yra jau pilna video kuriame viskas paaiškinta ir parodyti dviejų vienodų žaidimų gameplay. Ir aiškiai matos, kad xbox geresnis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Traumos maziau prikelinekit temas arba maziau rinkit postus adaptai jus pasledni.

Ej ej, tu raminkis didžiausia "trauma". Tu gal geriau patylėk ir nenusišnekėk. Kokie dar postų rinkimai. Tu matai žinutes tokias kaip tu pats mėgsti rašyti "Kodėl?" "Argumentuok".ir pnš. Va čia yra free-postinimas. Yra pilna senų temų kuriuose dar ir dabar rašoma todėl nenusišnekėk. Tema apima labai daug ir padeda žaidėjams apsispresti nekuriant naujos tėmos. Mynčių čia daug.

Cyt nes nieko neišmanai kas yra free-postinimas ir kas yra reikiamos temos. Taigi, adapte. Geriau neatrašyk į šitą postą nes jau viską išaiškinau, o tu susimovei. Nenoriu čia su tavim konfliktuoti. Blogiau ne man, o tau bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Traumos maziau prikelinekit temas arba maziau rinkit postus adaptai jus pasledni.

Ramink arklius... Kodėl visi mano jog čia viskas sukasi tik aplink postus ir REP? Man asmeniškai jie visai nereikalingi. Tokios taisyklės, kad jeigu tema sena jos negalima prikelti nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turiu PS Vita ir žinau jis turi HD Rezoliucijos, bei turi Liečiamą ekraną, Turiu ir 3DS gan neblogas nes gali pasidaryti 3D rėžimų ir Normalų rėžimą įjungt,

PS Vita turi Wifi ir 8GB laisvos

3DS neturi Wifi ir tik turi 1GB pas mane

Rinkčiausiu PS Vita, Lievas kad jis brangus pirkau Italijoje už 400Eu Brangus ar ne? :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turiu PS Vita ir žinau jis turi HD Rezoliucijos, bei turi Liečiamą ekraną, Turiu ir 3DS gan neblogas nes gali pasidaryti 3D rėžimų ir Normalų rėžimą įjungt,

PS Vita turi Wifi ir 8GB laisvos

3DS neturi Wifi ir tik turi 1GB pas mane

Rinkčiausiu PS Vita, Lievas kad jis brangus pirkau Italijoje už 400Eu Brangus ar ne? :DD

Lietuvoje mačiau, kad parduoda iki 1000 LT (Bent jau tada taip buvo, gal dabar pabrango. Be to nepamenu parduotuvės :DD)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ej ej, tu raminkis didžiausia "trauma". Tu gal geriau patylėk ir nenusišnekėk. Kokie dar postų rinkimai. Tu matai žinutes tokias kaip tu pats mėgsti rašyti "Kodėl?" "Argumentuok".ir pnš. Va čia yra free-postinimas. Yra pilna senų temų kuriuose dar ir dabar rašoma todėl nenusišnekėk. Tema apima labai daug ir padeda žaidėjams apsispresti nekuriant naujos tėmos. Mynčių čia daug.

Cyt nes nieko neišmanai kas yra free-postinimas ir kas yra reikiamos temos. Taigi, adapte. Geriau neatrašyk į šitą postą nes jau viską išaiškinau, o tu susimovei. Nenoriu čia su tavim konfliktuoti. Blogiau ne man, o tau bus.

Taigi ereli tu pagauciau nusikciau galva ir uzdustum.

Ramink arklius... Kodėl visi mano jog čia viskas sukasi tik aplink postus ir REP? Man asmeniškai jie visai nereikalingi. Tokios taisyklės, kad jeigu tema sena jos negalima prikelti nėra.

2011 gruodžio 18 - 22:39

Manau kad jam isvis neidomu ka jus cia rasot jau turbut nusipirkes arba jau kanors kitu tai kad idijotai patis gedos prisidaret,taspats kaip su medziu kalbeti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi ereli tu pagauciau nusikciau galva ir uzdustum.

2011 gruodžio 18 - 22:39

Manau kad jam isvis neidomu ka jus cia rasot jau turbut nusipirkes arba jau kanors kitu tai kad idijotai patis gedos prisidaret,taspats kaip su medziu kalbeti.

Tai gerai, tegul jis nesidomi ar yra jau nusipirkęs. Bet mes juk galim diskutuoti? Juk Forumai tam ir skirti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...