prefis

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  3.508
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Forumo eurai

  270 +Pervesti

prefis paskutinį kartą laimėjo Sausio 4

prefis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1.422 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie prefis

 • Nario rangas
  Žmogus
 • Gimtadienis 1998.03.19

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  prefis#1856
 • Tinklalapis
  prefis.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Druskininkai
 • Steam ID
  prefis

Paskutiniai lankytojai

17.294 profilio peržiūros
 1. prefis

  Mikrofonas įrašinėja klaviatūros garsus

  Patrauk mikrofoną toliau nuo klaviatūros ir prisitrauk arčiau savęs arba pabandyk RTX Voice triukšmo šalinimo filtrą (reikia turėti NVIDIA vaizdo plokštę, kiek girdėjau jau veikia ir su GTX plokštėmis by default).
 2. prefis

  Duokite pasiūlymų ausinių su mikrafonais!

  Cooler Master MH751 ypač patogios ausinės su geru mikrofonu. Vienintelis minusas (kai kuriems gali būti ir pliusas) jog gana uždaros. Ne per seniausiai pradėjau šių ausinių mikrofoną naudoti tiesioginėse transliacijose, gali pasiklausyti kaip skamba.
 3. prefis

  Pelė darbui

  Prekybos centruose tu gali įsigyti įvairių pelių už įvairia kaina. Man asmeniškai 30€ už pelę yra pigu, jam gal 60€ yra pigu. Apie kokį jis būtent produktą kalba? Tai va. Žmogus turi biudžetą iki 100€ ir planuoja atsinaujinti iš Logitech B170, o jūs jam "maksimines" vos ne brukat. Nerekomenduoju taupyti perkant visišką šlamštą, įsigyk normalų produktą, jis tarnaus tau ilgiau ir naudotis bus daug maloniau. Apie "papigučius" atsiliepia gerai tik tie kurie nėra naudoja ar net rankoje laike normalaus produkto.
 4. prefis

  Pelė darbui

  Ir kuo ši informacija naudinga temos autoriui? Logitech G305 turi viską ką tu išvardinai ir kaina nesikandžioja, bet jei norėtųsi kažko produktyvesnio yra Logitech MX Master 3.
 5. prefis

  mėgėjiški video įgarsinimai / aVoice

  YouTube kanale labai žemo lygio turinys, nerekomenduočiau tokio dėtis į savo portfolio ypač su viešnamių reklamom pabaigoje. Garso kokybė labai prasta lyg pigių ausinių mikrofono ir naudok pop filtrą, nes girdisi kaip pūti į mikrofoną. Nusipirk padoresnį mikrofoną (pvz.: Samson Q2U), atsisakyk vaikiškų keiksmažodžių, pasidomėk kaip tinkamai apdoroti garso įrašus (pašalinti triukšma, compression, EQ ir pan.).
 6. prefis

  fivem Tropical Life RP

  Domenas su web hostingu šiais laikais beveik nieko nekainuoja, jei nesugebate investuoti poros eurų vietai internete, nelabai galima daug tikėtis iš tokio projekto. Matosi tema sukurta labai atmestinai, tik visiems sudarote prasta pirmą įspūdį, ko pasekoje išvadinami "šūdserveriu". Produkto pateikimas yra svarbiau už patį produktą, nes jei jo niekas net neišbandys nesvarbu ant kiek jis geras bebūtų.
 7. Spėju šitas visiems į Discord DM spamina tokį šlamšta, nes net nesivargino pašalinti Discord markdown sintaksės. Svetainė atrodo kaip iš 2009-ųjų, Comic Sans fontas, net nupurtė apsilankius. Eikit jūs jaunieji vištininkai...
 8. prefis

  Interneto greitis.

  Mobiliojo interneto ryšio greitis priklauso nuo signalo stiprumo ir stoties apkrovos. Dėl antrojo jau nieko nepadarysi, nes ryšio bokštai turi ribotą pralaidumą ir karantino metu jų apkrova žymiai padidėjus ko pasekoje interneto greitis visiems sulėtėja, bet su pirmuoju gali pasigerinti situacija. Ieškokis namuose vietos kurioje stipriausias signalas. Lengviausias būdas vaikščioti su telefonu (jei turi to pačio operatoriaus kortelę) ir žiūrėti koks signalo stiprumas, prasižiūrėk visus namų kampelius, nes vienam kambaryje gali iš vis beveik nebūti ryšio, o kitame jau "pilnos padalos". Kalbant
 9. prefis

  Neapsimetinėk tuo kuo neesi, Ricci

  Oho kokiais briedais užsiiminėja supergames tarpininkai. Nežinia kiek dar žmonių yra taip nureketavę.
 10. prefis

  Windows 10 home x64 20H2

  Patikrink CPU / GPU temperatūras ir dažnius žaidžiant, nes gali būti thermal throttling ir ženkliai kristi darbinis dažnis esant aukštai temperatūrai bandant išvengti perkaitimo. Dėl to turbūt pradžioje žaidžiant viskas gerai kol neužkylą temperatūra.
 11. prefis

  Kokio gamintojo telefoną naudojate?

  Neseniai perėjau nuo Samsung Galaxy S7 į Xiaomi Poco X3. Tikras stebuklas jog galima rasti telefoną su tokiais parametrais (120 Hz FHD IPS ekranas, stereo garsiakalbiai, 5160 mAh baterija, Snapdragon 732G) už vos 169 €'uropinius įskaitant pristatymą į namus. Telefoną naudoju socialiniams tinklams ir multimedijai, kol kas su viskuo susidoroja puikiai. ☺️
 12. prefis

  Elektriniai paspirtukai.

  Aš asmeniškai rinkčiausi elektrinį dviratį, nebent biudžetas mažesnis ir/ar reikia kažko nedidelio (nors sulakstomi dviračiai irgi neužima daug vietos). XIAOMI MI365 jau gana senas vilkas, dabar geresnių elektrinių paspirtukų pagal savo skonį gali rasti kiniečių saituose tokiuose kaip Banggood, Gearbest, Geekbuying. Jei nori toliau nuvažiuoti - žiūrėkis su didesne baterija, jei nori daugiau galios - su galingesniu motoru ir aukštesne įtampa.
 13. prefis

  windows 10x

  Ar taip sunku?
 14. prefis

  serverio panelė

  Jei nepavyksta pačiam įsidiegti, ieškokis žmogaus kuris už nedidelį mokestį tau sukonfigūruos visa tai arba tiesiog naudokis SSH.