Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PS3 vs XBOX 360


skateriux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nu nzn cia kaip kam as turiu ps3 ir dziaugiuosi kad bent viena is siu konsoliu turiu su xbox esu tik pora kart zaidias bet paliko tikrai gana nebloga nuomone su ps3 jau apie 1,5 metu kalu trukumu kaip ir nepastebejau dideliu ir visu pirma zmogus turetu liginti konsoles kai bent su abiejomis yra nors po kokius 4 menesius atsedejas ir tada galetu pasakyti normalius trukumus ir oliusus o dabar vienas sako as tik ta turiu kito nebandziau todel jis blogesnis uz tai ka as turiu kam tokiu nesamoniu kaip ir sakiau abi konsoles geros laika galima smagei praleisti taip kad mano patarimas pagalvok pats ko nori ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu abu ta xbox 360 slim ir ir playstation 3 slim ka galiu pasakyti , man abu geri tie pulteliai bet R1 ir R2 biski nervina . antra ps3 yra lengvesnis uz xbox ir isvaizda man grazesne . dar jis taip neuze kaip ps3 neveltui tiek daug yra vietu praleidzenciu orui vietu nei ps3 ps3 labai konfortiskas ir baikit viena karta gyncitis kas yra geresnis visi zinom kad ps3 ir nebeginkit to xbox viena karta . PEACE bet dar keista kad neprabilo niekas apie naujaji PS3 konsole isleista patobulinta :)

Redaguota , nario evaldukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

idomiai tu cia del

1.grafikos 100% pas ps3 geresne.

2. zinovas atsirado :DD jei nezinojai japonija vienos is auksciausiu technologiju kuria, ant kiek tu daunas negaliu, matos toks pat kaip puse cia irgi primeti zinova bet nihuje nezinai.

3. ps3 daug mazesnis, ps3 super slim pagooglink..

4. gal ir geriau, todel kad moki... o zaist online tas pats lygiai..

5.pultelis daug geresnis, bent man + galima prijungti prie kitu sony prietaisy kaip telefonai bluetooth rysiu.

6. kinect geresnis, bet ne viskuom deja, yra + ir - bet vistiek laimi kinect.

Jei turi xbox tai ir turek cia nehatines, nes man pavyzdziui yra poxuj, kad tau jis geresnis, bet istikro nemanau, kad taip yra jis kuo gali but geresnis tai tik xbox live ir del kainos, arba dar gal kam del pulto, nors man tai pultas nekazka.. + savo dual shock3 pulteli gali prijungt per bluetooth prie telefono, ir zaisti zaidimus, telefone arba onlive programoje kur yra dauguma ps3, xbox, pc zaidimu net neparsisiuntus, bet kur ir bet kada, tuo tarpu xbox pultelyje tam reikia minimum laido + root teisiu telefone... Dar va ps3 galima prijungt prie ps vita ir zaist ps3 zaidimus tiesiog vitoje.

Xbox 360 pulteli gali naudoti kaip controleri prie PC ( Ko PS3 kiek žinau negali ) Taigi, x360 turi dar viena didelį pliusą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

idomiai tu cia del

1.grafikos 100% pas ps3 geresne.

2. zinovas atsirado :DD jei nezinojai japonija vienos is auksciausiu technologiju kuria, ant kiek tu daunas negaliu, matos toks pat kaip puse cia irgi primeti zinova bet nihuje nezinai.

3. ps3 daug mazesnis, ps3 super slim pagooglink..

4. gal ir geriau, todel kad moki... o zaist online tas pats lygiai..

5.pultelis daug geresnis, bent man + galima prijungti prie kitu sony prietaisy kaip telefonai bluetooth rysiu.

6. kinect geresnis, bet ne viskuom deja, yra + ir - bet vistiek laimi kinect.

Jei turi xbox tai ir turek cia nehatines, nes man pavyzdziui yra poxuj, kad tau jis geresnis, bet istikro nemanau, kad taip yra jis kuo gali but geresnis tai tik xbox live ir del kainos, arba dar gal kam del pulto, nors man tai pultas nekazka.. + savo dual shock3 pulteli gali prijungt per bluetooth prie telefono, ir zaisti zaidimus, telefone arba onlive programoje kur yra dauguma ps3, xbox, pc zaidimu net neparsisiuntus, bet kur ir bet kada, tuo tarpu xbox pultelyje tam reikia minimum laido + root teisiu telefone... Dar va ps3 galima prijungt prie ps vita ir zaist ps3 zaidimus tiesiog vitoje.

Taip šviežiai senai juokiausi :DDD Tu nebenusišnekėk.

Žaidžiau ilgai ir su PS3 ir su xbox 360.

1. Nebesvaik su grafika. Daugiausia žaidimų grafikos geresnės ant Xbox 360. Ant PS3 žaidimą yra žymiai sunkiau sukurti negu ant PS3, todėl žaidimų kūrėjai pirmiausia ant Xbox 360 sukuria, o tada perkuria ant PS3.

2. Tu nors įsivaizduoji kas aš ir koks aš žinovas. Galvą nusilaužtum manau... Prie ko čia technologijos? Japonijoj geros techonologijos? Japonai robotukus ir tekuria... Visi išradimai naujovių ir mokslo eina į JAV. Ką tu lauki? Vaikščiojančio PS4 ? :DDD

3. Super slim.... Tai taip, o ar žinai kodėl sukūrė Super Slim? Todėl, kad PS3 išleido Slim. Tada Microsoft be vargo išleido savo Slim kuris "padarė" PS3 Slim. Tuomet Sony užsiimė Super Slim kurimu ir po ~2 metų darbo jie išleido Super Slim vien tam, kad vėl dydžiu aplenku Microsoft. Microsoft nebekurė jokio Super Slim Xboxo todėl, kad jau Xbox 720 kūrimas buvo įsibegėjas. Jeigu butu užsimanes sukurti tai jis dar nebutu išleistas aišku. Užtruktu kokie 2 metai tai tokio dalyko kaip Xbox 360 Super Slim butume sulauke tik 2013 pabaigoje..

5. Tame ir esmė - bent tau. Daugelio kritikų nuomone xbox 360 pultelis yra gersnis už ps3 kadangi apimamas visa ranka. Pasiskaityk...

6. Pasakyk kuo Kinect blogesnis už PS move? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Nežuvus, tikrai PS3 Naudoju ir XBOX 360 Slim buvau lietes, tikrai abu šaunūs dalykai, ir nei vienu nenusivyliau, bet daugiau patiko aišku man bent jau PS3 Slim. Tikrai jis idealus, grafika tikrai maloni, aš manau jimsiu vietoj XBOX 720 pirksiu kai tik atsiras PlayStation 4, kiek girdėjau jis jau eina į pabaigą, lyg ir 2014 m. Išleis, jeigu kažką teisingai išgirdau, ir šiaip jei nori, galim palošt kokį game ant PS3 online, sorry ne į temą čia: jeigu norėsi į skype: avejurga.(be taško) Ir bėje, draugas sakė, kad ant XBOX turi užsisakyti internetą, įeiną į tavo internetą žiūrint kiek naudosi gb ar mb. Šiaip PS3 Patarčiau, nes tikrai nesamone su tuo XBOX 360 dėl to nes ten reik mokėti mėnesinį mokėstį, ir svarbiausia, kad tai reikia mokėti el. bankininkyste, o tas pervedimas irgi kiek ten nuiims -10Lt ar daugiau.Kaip ir patarčiau pirkt PS3.

Redaguota , nario L00K.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nežuvus, tikrai PS3 Naudoju ir XBOX 360 Slim buvau lietes, tikrai abu šaunūs dalykai, ir nei vienu nenusivyliau, bet daugiau patiko aišku man bent jau PS3 Slim. Tikrai jis idealus, grafika tikrai maloni, aš manau jimsiu vietoj XBOX 720 pirksiu kai tik atsiras PlayStation 4, kiek girdėjau jis jau eina į pabaigą, lyg ir 2014 m. Išleis, jeigu kažką teisingai išgirdau, ir šiaip jei nori, galim palošt kokį game ant PS3 online, sorry ne į temą čia: jeigu norėsi į skype: avejurga.(be taško) Ir bėje, draugas sakė, kad ant XBOX turi užsisakyti internetą, įeiną į tavo internetą žiūrint kiek naudosi gb ar mb. Šiaip PS3 Patarčiau, nes tikrai nesamone su tuo XBOX 360 dėl to nes ten reik mokėti mėnesinį mokėstį, ir svarbiausia, kad tai reikia mokėti el. bankininkyste, o tas pervedimas irgi kiek ten nuiims -10Lt ar daugiau.Kaip ir patarčiau pirkt PS3.

Nors vienas išdėstė savo nuomone pagrįstai, nesvarbu, kad vistiek aš už xbox'ą, o jis už PS3....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3290 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...