Peršokti į turinį

PS3 vs XBOX 360


skateriux

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3306 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jis apie konsole kalba, o šitas pradėjo apie lietuviška televizija varyt :D

Čia tau supratimui pavyzdį pasakė. Nesikabinėk prie kitų, jei jie nežino kad tau reikia ypatingo paaiškinimo.

Žinau faktą, kad mano xbox 1080p ištempia labai gerai, bei gražiai :)

Dar vienas kliedesys... Tas tavo įsivaizduojamas 1080p iš tikro yra 1080i, kurį "padaro" (greičiausiai telikas) ištempdamas tą patį 720p. Prieš rašinėdami gal bent minimaliai pasidomėkit, nes tikrai atrodot kaip... :kuku:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tau supratimui pavyzdį pasakė. Nesikabinėk prie kitų, jei jie nežino kad tau reikia ypatingo paaiškinimo.

Dar vienas kliedesys... Tas tavo įsivaizduojamas 1080p iš tikro yra 1080i, kurį "padaro" (greičiausiai telikas) ištempdamas tą patį 720p. Prieš rašinėdami gal bent minimaliai pasidomėkit, nes tikrai atrodot kaip... :kuku:

Čia visus daunais vadindamas manau šiek tiek persistengi. Šiek tiek nusileisk ant žemės, turbūt mokykloje klasiokai muša, todėl čia bandai būti "kietu". Sakydamas, kad Prefixas nieko nesupranta, nėra skaitęs knygos ir dar ten kažką labai perlenki. Turbūt pats prastai gyveni, todėl bandai pripaišyti kitiems, kad tik tavęs ta tema neužkabintu.

Nemačiau tvirtai pagrįsto PS3 fakto. Beje visi mes žinom, kad geležį geresnę turi xbox'as, pasidomėk. Internetą kokybiškesni xbox'as, taip pat gali internete susirasti daug informacijos apie tai, nes microsoft'as jį tikrai gerai prižiūri. Pultelis daugeliui žymių gamerių irgi patogesnis, taip pat pasidomėk, youtube yra nemažai vaizdo įrašų su paaiškinimais (debilas nemoku aiškinti ;( ). Konsolės dizainas - čia jau nuo skonio priklauso, bet vargu ar kam rūpi kaip atrodo konsolė, juk nepirksi vienos konsolės kuri gražesnė, bet prastesnė už kitą. Domėjausi, xbox 360 sugeba "pagaminti" 1080p, taip pat pamėginau pakeisti nustatymus į 720p, vaizdas tikrai prastesnis su 720p. Taigi yra kažkoks skirtumas tarp 720p ir 1080p.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia visus daunais vadindamas manau šiek tiek persistengi. Šiek tiek nusileisk ant žemės, turbūt mokykloje klasiokai muša, todėl čia bandai būti "kietu". Sakydamas, kad Prefixas nieko nesupranta, nėra skaitęs knygos ir dar ten kažką labai perlenki. Turbūt pats prastai gyveni, todėl bandai pripaišyti kitiems, kad tik tavęs ta tema neužkabintu.

Nemačiau tvirtai pagrįsto PS3 fakto. Beje visi mes žinom, kad geležį geresnę turi xbox'as, pasidomėk. Internetą kokybiškesni xbox'as, taip pat gali internete susirasti daug informacijos apie tai, nes microsoft'as jį tikrai gerai prižiūri. Pultelis daugeliui žymių gamerių irgi patogesnis, taip pat pasidomėk, youtube yra nemažai vaizdo įrašų su paaiškinimais (debilas nemoku aiškinti ;( ). Konsolės dizainas - čia jau nuo skonio priklauso, bet vargu ar kam rūpi kaip atrodo konsolė, juk nepirksi vienos konsolės kuri gražesnė, bet prastesnė už kitą. Domėjausi, xbox 360 sugeba "pagaminti" 1080p, taip pat pamėginau pakeisti nustatymus į 720p, vaizdas tikrai prastesnis su 720p. Taigi yra kažkoks skirtumas tarp 720p ir 1080p.

Jūs esate teisus. Kaip jums pavyko taip greit atskleisti mano klastą? Mat niekad nei vieno nepavadinau tuo jūsų žodžiu - gal jūs viską susiejote su savo asmenine liga ar jūsų tėvų nelaime, arba tiesiog siekiate dėmesio tokiu būdu. Aš kaip tik šiuo metu esu "ant žemės" - ir nėra klasiokų kurie muštų, ar būtų mušami (dėl to, kad puola muštis). Ačiū už rūpestį, bet pas mus draugiški visi, ir "kietumą" rodom žiniomis bei intelektualiais anekdotais. Tamstos užstojamasis PrefixaS nėra toks beviltiškas, kad negalėtų pats apsiginti. Taip, iš ties susidaro įspūdis kad jis tiesiog neturi pakankamai žinių, ir sakydamas knyga - omenyje turėjau ne vadovėlį kokį. Be to tikriausiai norėjai pasakyti: -lazdą labai perlenki ("ten kažką labai perlenki"), na, bet ne kiekvienas tai žino. Taip, aš paprastai gyvenu, jau esu tai minėjęs. Ir tikrai nemanau, kad makulatūros turėjimas yra pagrindas skirstyti žmones. Nenorėjau šios temos plėtoti, bet buvau priverstas - visi kas turi Xbox dedasi turtuoliais, tačiau realiai prikrauna į kelnes baimės, ar apsimeta kad nieko nematė - kaip tik paprašai jų ką įrodyti. Tai gal bent jau patyliukais ką ten tarpusavyje suderinkit? Nepasirodykit benamiais su Xbox.

Na, o jeigu nematei pagrįsto PS3 fakto - tai jau reiktų pas okulistą, psichiatrą ir į mokyklą pradėti vaikščioti. Nuoširdus patarimas. Tikrai, tu (ar jūs, nežinau kaip kreiptis) pas psichiatrą - tai ne gėda, tai (jau) būtinybė. Siūlyčiau pasidomėti ir pačiam, nes PS3 3.2Ghz, Xbox360 2.4Ghz, ir čia tik pradžia... Geležis geresnė pas Xbox360 tik jei iš jos (kaip jau minėjau) gaminsi plaktuką. Xbox360 kokybę atspindi 2-3 kartus dažnesni nepataisomi gedimai - kad tai pataisyti jie tiesiog atjungė DeathRing (tai jau irgi minėjau). O pultelis - man patogesnis PS3, negana to jis funkcionalesnis. Aišku negalėtum numesti nuorodos, kur būtų info, kad "DAUGELIUI ŽYMIŲ GAMERIŲ" patogesnis pultelis - tai tik išsigalvojimas. Pritariu tik vienam dalykui - koks skirtumas kaip atrodo konsolė, bet jei išimtų tai iš palyginimų Xbox360 išvis silpnai atrodytų bendram rezultate. O tamstos domėjimasis - sudėtingas reikalas, paremtas tik praktine patirtim. Mat jeigu būtum TIKRAI pasidomėjęs kuo skiriasi 1080p, 1080i ir 720p - nerašinėtum kad tempia 1080p, kuris iš ties yra tik 1080i (gautas konsolės vaizdo kortoj 720 ištempus iki 1080 paskaičiuojant spalvų vidurkius tarp atsiradusių tuščių juostų). Taip, yra skirtumas tarp 720p ir 1080p, kaip ir skirtumas tarp Xbox360 1080p (iš tikro 1080i) ir tikro 1080p.

Matau su tamsta diskutuoti galima tik apie vaizdo skirtumus, silpnas plokštes negeneruojančias 1080p ir TV niuansus atvaizduojant vienos ar kitos rezoliucijos vaizdą.

Xbox yra silpnesnis, geležis prastesnė, turi prisipirkt visokių š., kad būtų patogus kaip PS3.

Ir dar vienas svarbus dalykas - Xbox360 neima PS3 išskirtinių žaidimų nes jų nepavežtų ar/ir nesugebėtų pritaikyti valdymo, o PS3 neima išskirtinių Xbox360 žaidimų nes šokinėt vidury kambario ar vaikiškas žaidimas neatrodo tinkamas rimtai konsolei. Tai faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jūs esate teisus. Kaip jums pavyko taip greit atskleisti mano klastą? Mat niekad nei vieno nepavadinau tuo jūsų žodžiu - gal jūs viską susiejote su savo asmenine liga ar jūsų tėvų nelaime, arba tiesiog siekiate dėmesio tokiu būdu. Aš kaip tik šiuo metu esu "ant žemės" - ir nėra klasiokų kurie muštų, ar būtų mušami (dėl to, kad puola muštis). Ačiū už rūpestį, bet pas mus draugiški visi, ir "kietumą" rodom žiniomis bei intelektualiais anekdotais. Tamstos užstojamasis PrefixaS nėra toks beviltiškas, kad negalėtų pats apsiginti. Taip, iš ties susidaro įspūdis kad jis tiesiog neturi pakankamai žinių, ir sakydamas knyga - omenyje turėjau ne vadovėlį kokį. Be to tikriausiai norėjai pasakyti: -lazdą labai perlenki ("ten kažką labai perlenki"), na, bet ne kiekvienas tai žino. Taip, aš paprastai gyvenu, jau esu tai minėjęs. Ir tikrai nemanau, kad makulatūros turėjimas yra pagrindas skirstyti žmones. Nenorėjau šios temos plėtoti, bet buvau priverstas - visi kas turi Xbox dedasi turtuoliais, tačiau realiai prikrauna į kelnes baimės, ar apsimeta kad nieko nematė - kaip tik paprašai jų ką įrodyti. Tai gal bent jau patyliukais ką ten tarpusavyje suderinkit? Nepasirodykit benamiais su Xbox.

Na, o jeigu nematei pagrįsto PS3 fakto - tai jau reiktų pas okulistą, psichiatrą ir į mokyklą pradėti vaikščioti. Nuoširdus patarimas. Tikrai, tu (ar jūs, nežinau kaip kreiptis) pas psichiatrą - tai ne gėda, tai (jau) būtinybė. Siūlyčiau pasidomėti ir pačiam, nes PS3 3.2Ghz, Xbox360 2.4Ghz, ir čia tik pradžia... Geležis geresnė pas Xbox360 tik jei iš jos (kaip jau minėjau) gaminsi plaktuką. Xbox360 kokybę atspindi 2-3 kartus dažnesni nepataisomi gedimai - kad tai pataisyti jie tiesiog atjungė DeathRing (tai jau irgi minėjau). O pultelis - man patogesnis PS3, negana to jis funkcionalesnis. Aišku negalėtum numesti nuorodos, kur būtų info, kad "DAUGELIUI ŽYMIŲ GAMERIŲ" patogesnis pultelis - tai tik išsigalvojimas. Pritariu tik vienam dalykui - koks skirtumas kaip atrodo konsolė, bet jei išimtų tai iš palyginimų Xbox360 išvis silpnai atrodytų bendram rezultate. O tamstos domėjimasis - sudėtingas reikalas, paremtas tik praktine patirtim. Mat jeigu būtum TIKRAI pasidomėjęs kuo skiriasi 1080p, 1080i ir 720p - nerašinėtum kad tempia 1080p, kuris iš ties yra tik 1080i (gautas konsolės vaizdo kortoj 720 ištempus iki 1080 paskaičiuojant spalvų vidurkius tarp atsiradusių tuščių juostų). Taip, yra skirtumas tarp 720p ir 1080p, kaip ir skirtumas tarp Xbox360 1080p (iš tikro 1080i) ir tikro 1080p.

Matau su tamsta diskutuoti galima tik apie vaizdo skirtumus, silpnas plokštes negeneruojančias 1080p ir TV niuansus atvaizduojant vienos ar kitos rezoliucijos vaizdą.

Xbox yra silpnesnis, geležis prastesnė, turi prisipirkt visokių š., kad būtų patogus kaip PS3.

Ir dar vienas svarbus dalykas - Xbox360 neima PS3 išskirtinių žaidimų nes jų nepavežtų ar/ir nesugebėtų pritaikyti valdymo, o PS3 neima išskirtinių Xbox360 žaidimų nes šokinėt vidury kambario ar vaikiškas žaidimas neatrodo tinkamas rimtai konsolei. Tai faktas.

http://game-consoles.venturebeat.com/compare/1-7/Sony-PlayStation-3-Slim-vs-Microsoft-Xbox-360-S

Ir štai kur tu kitus debilais vadini

Esi debilas

ir

nes tikrai atrodot kaip... :kuku:
- taip pat galima interpretuoti, kai debilą, durnių ar kitą įžeidimą. :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://game-consoles...soft-Xbox-360-S

Ir štai kur tu kitus debilais vadini

ir

- taip pat galima interpretuoti, kai debilą, durnių ar kitą įžeidimą. :)

:D prajuokinai - tai čia apie pultelius? čia net info abiejų konsolių netiksli. Tikriausiai pats darei.

O tamstos net iš konsteksto ištrauktas žodis kitoks nei pats rašei. Aišku nelabai supranti kuo jie skiriasi ir koks skirtumas tarp paprasto vartojimo ir vartojimo kaip medicininio termino. Bet nieko - tavo dėka bus galima naują darinį pavadinti - Xbox'eris :taika:

O interpretacijas pasilaikyk sau - nesupratai ką norėjau pasakyti - pamiršk. Nes tik žeminiesi visų akivaizdoje. Nesi man labai įdomus pašnekovas, bet jau žinok per daug perlenkei lazdą su tuo vaidinimu (tikiuosi vaidinimu).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielasis genijau visažini erudite. Esi debilas (čia medicininis terminas). Iš tikro nieko nesupranti, nepažįsti pasaulio ir nesi neperskaitęs nė vienos knygos. Nepulk verkti ir isterikuoti, tuoj paaiškinsiu, kodėl tamstos gyvenimas suluošintas.

1. "Seniai tuos diskus pakeitė USB atmintinės. Jog Xbox 360 techniniai duomenys geresni čia yra faktas." - VIsų pirma niekas nieko nepakeitė, mat filmų nepardavinėja USB atmintinėse, o prezentacijų niekas nesaugo diskuose. Dėl savo techninių savybių šios informacijos laikmenos net nekonkuruoja tarpusavyje. O pasakymas kad tec.duomenys geresni nėra faktas - tai apgauto menkaverčio žmogaus ego balsas - va tai yra faktas.

2. "Šiaip jau seni ir atgyvenę tie Xbox 360 ir PS3, laikas sulaukti Xbox 720, tada žiūrėsim kieno viršus." - Atidžiai perskaityk temos pavadinimą. Dar kartą ATIDŽIAI perskaityk temos pavadinimą.

3. "Nors, jums tas PS kaip Apple produktai, šūdas, bet vis tiek bando įrodyti jog yra geresni už visus kitus." - Prie ko čia "Apple" kompanija? Ir mums PS nėra Xbox vietoj. Dėl to mums net nereikia nieko įrodinėti - pasakom sausus duomenis, o kas turi Xbox kad pradės: "-ten meniu gražesnis, ten spalva kitaip atrodo, WiFi neegzistuoja čia satanistų pramanai, negi tau sunku urmu pirkti AA batareikas..." Kyla logisškas klausimas - tai kas ką bando įrodyti? kur atsakymas paremtas faktais (subjektyvi nuomonė nėra faktas).

4. "Aš bent jau paskutinį diską naudojau prieš keletą metų, nuo to laiko daugiau nepirkau." - o žaidimų neperki? Ar kišenpinigių tik XboxLive susimokėt užtenka?

5. "Parsisiunti, įsikeli į USB ir jungi prie televizoriaus ar pan." - Ogo kaip tu moki! O va mano brolis, 5,5 metų, vidiniu tinklu pasileidžia filmus (multikus - iš kompo ar tinklinio HDD). Aišku aš nelyginu tavęs su savo broliu, nežeminsiu jo, tiesiog konstatavau faktą. Taigi tamstai arba trūksta IT žinių, arba turi tik vieną tinklo laidą, ir nenusipirkai paipldomai WiFi adapterio.

6. "Žinau dar pardavinėja tuos filmus diskais, nes jie yra labai pigūs. Man BD nėra privalumas." - na, tai žino visi - pardavinėja VDV, BR filmus. Suprantu, kad BD BR nėra privalumas, nes negana to, kad negalėsi pažiūrėti, dar ir 5-10 kartų brangesni už VDV. O gal jūsų girioj dar tik neseniai pradėjo VDV prekiauti?

7. "Na HHD/SSD yra tikrai pakankamo greičio jog galima būtų žiūrėti 1080p filmus, net MicroSD kortelės sugeba juos pilnai rodyti." - žvengiau dvi valandas... Esi tikras girios karalius! :funny: netikiu, kad esi mates bent vieną 1080p filmą per savo Xbox360 (nenoriu tau daugiau tecninės informacijos niuansų aiškinti - vis tiek nesuprasi). Be to tave išdūrė (švelniai tariant) MicroSD negali nieko rodyti - mat ji tėra informacijos saugotoja, tad be prietaiso kuris galėtų nuskaityti info ir paversi ją vaizdu ir atvaizduot/siūsti vaizdinį signalą ji nieko negali, paprastas kalkiliatorius atlieka daugiau veiksmų, nei tavo kortelė.

8. Nė karto nesi parašęs (kaip ir visi kiti kliedesiai) argumentų* KUO IŠ TIKRO Xbox360 geriau už PS3. Jūs gal susiorganizuokit kokį forumą, ar tarptautinę diskusiją, kad bent viena REALŲ pranašumą pagrįstą konkrečiais techniniais duomenimis pasakytumėte. Nagi, nejau jūs visi tokie beviltiški?

Būtent.

Xbox ir taškas.

PS3 ir po to žaidimai online, nemokami žaidimai kas mėnesį, filmai, draugai, tūsai, 3D, įstrižainės mažiausiai metras... ^_^

Paskaičius visus tavo "komentarus" man kyla klausimas: Ar tu iš viso gyvenime esi matęs kaip atrodo ir kas per daiktai yra tie HHD/SSD/MicroSD? Tikriausiai ne, nes čia rašai totalias "pievas". Aš pats neturiu ir nežadu pirkti nei Xbox, nei PS, nes kompiuteris atstoja juos abudu ir yra daug galingesnis.

PS 3 gamintojai gal silpnai galvojo dedama į pultelius įkraunamas baterijas, mat jos po kažkiek krovimo ciklų tampa bevertės ir silpnesnės už "Optima Linija" AA baterijas.

Xbox 360 gali nusipirkti įkraunamas AA baterijas už keliasdešimt litų ir nesukti galvos kadangi nereikės pirkti brangių "L-ion" ar kokių ten "mandrų" baterijų.

Turbūt po šio komentaro vėl pradės dėstyti savo išsigalvotus faktus, pasakoti apie visokias girias ir panašiai... Turbūt tikrai stipriai esi mušamas gatvėje / mokykloje.

Kaip sakiau Xbox 360 ir PS 3 yra pasenę, laikas sutikti patobulintas PS 4 ir Xbox 720. Kad ir kiek čia stūgausim, nei viena, nei kita konsolė netaps geresnė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaičius visus tavo "komentarus" man kyla klausimas: Ar tu iš viso gyvenime esi matęs kaip atrodo ir kas per daiktai yra tie HHD/SSD/MicroSD? Tikriausiai ne, nes čia rašai totalias "pievas". Aš pats neturiu ir nežadu pirkti nei Xbox, nei PS, nes kompiuteris atstoja juos abudu ir yra daug galingesnis.

PS 3 gamintojai gal silpnai galvojo dedama į pultelius įkraunamas baterijas, mat jos po kažkiek krovimo ciklų tampa bevertės ir silpnesnės už "Optima Linija" AA baterijas.

Xbox 360 gali nusipirkti įkraunamas AA baterijas už keliasdešimt litų ir nesukti galvos kadangi nereikės pirkti brangių "L-ion" ar kokių ten "mandrų" baterijų.

Turbūt po šio komentaro vėl pradės dėstyti savo išsigalvotus faktus, pasakoti apie visokias girias ir panašiai... Turbūt tikrai stipriai esi mušamas gatvėje / mokykloje.

Kaip sakiau Xbox 360 ir PS 3 yra pasenę, laikas sutikti patobulintas PS 4 ir Xbox 720. Kad ir kiek čia stūgausim, nei viena, nei kita konsolė netaps geresnė.

Girinuk, tai ko čia ardaisi dėl to kreivo Xbox? Turi tik PK ir džiaukis. O kaip atsigausi nuo pigių narkotikų, dar kartelį atidžiai perskaitysi ką čia rašo, tuomet ir parašysi ką nors adekvataus. Ir nesikrimsk, kad esi čia paskutinis - jei pažiūrėtum iš kitos pusės būtum pirmas !!! ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Girinuk, tai ko čia ardaisi dėl to kreivo Xbox? Turi tik PK ir džiaukis. O kaip atsigausi nuo pigių narkotikų, dar kartelį atidžiai perskaitysi ką čia rašo, tuomet ir parašysi ką nors adekvataus. Ir nesikrimsk, kad esi čia paskutinis - jei pažiūrėtum iš kitos pusės būtum pirmas !!! ;)

Narkotikų ir alkoholio nevartoju, neesu vienas iš tų durnių. Gal tau rimtai reikia psichinės pagalbos jog kažkokie "girinukai" vaidenasi?

Tavo tas išsireiškimas "tik PC(PK - lietuviškai :blink:)" kažkoks absurdiškas, atrodo jog kompiuteris net neprilygsta konsolėms. ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Girinuk, tai ko čia ardaisi dėl to kreivo Xbox? Turi tik PK ir džiaukis. O kaip atsigausi nuo pigių narkotikų, dar kartelį atidžiai perskaitysi ką čia rašo, tuomet ir parašysi ką nors adekvataus. Ir nesikrimsk, kad esi čia paskutinis - jei pažiūrėtum iš kitos pusės būtum pirmas !!! ;)

Visa tai kažkaip keistai ritasi į kovą ne tarp konsolių, o tarp mūsų kelių, stumiat vienas ant kito... Kaip ir pats sakei, viską įrodyk faktais, nes čia nė vieno dar nemačiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Narkotikų ir alkoholio nevartoju, neesu vienas iš tų durnių. Gal tau rimtai reikia psichinės pagalbos jog kažkokie "girinukai" vaidenasi?

Tavo tas išsireiškimas "tik PC(PK - lietuviškai :blink:)" kažkoks absurdiškas, atrodo jog kompiuteris net neprilygsta konsolėms. ^_^

Beviltiškas variantas. Bet sako ir tokių reikia - tikriausiai tavęs nebuvo matę. Gal tu nebedaryk tėvams gėdos - išmok taisyklingai rašyti, sužinok žodžių reikšmes, bei pasitreniruok sekti mintį ir suvokti kontekstą. Mat tokių "Specų" pilni kaimai, ne tik Druskininkai, kur viską išmano apie konsoles tik paveiksliukuose jas apžiūrinėję (laimingesni net parduotuvėse būna matę!). Pradėjai kliedėti apie AK (Asmeninis Kompiuteris - va čia, tai tikrai lietuviškai :soka: ) temoje "PS3 vs Xbox360" - tau tikrai kažkas negerai. Nenoriu būti blogu pranašu, bet pranašu kad turi RIMTŲ dvasinių sutrikimų. Jau geriau būtum narkomanas - lengviau pagytum..

Visa tai kažkaip keistai ritasi į kovą ne tarp konsolių, o tarp mūsų kelių, stumiat vienas ant kito... Kaip ir pats sakei, viską įrodyk faktais, nes čia nė vieno dar nemačiau.

Paprašyk mamos, kad išmokintų naudotis forumu - anksčiau esu parašęs viską paremdamas faktais ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beviltiškas variantas. Bet sako ir tokių reikia - tikriausiai tavęs nebuvo matę. Gal tu nebedaryk tėvams gėdos - išmok taisyklingai rašyti, sužinok žodžių reikšmes, bei pasitreniruok sekti mintį ir suvokti kontekstą. Mat tokių "Specų" pilni kaimai, ne tik Druskininkai, kur viską išmano apie konsoles tik paveiksliukuose jas apžiūrinėję (laimingesni net parduotuvėse būna matę!). Pradėjai kliedėti apie AK (Asmeninis Kompiuteris - va čia, tai tikrai lietuviškai :soka: ) temoje "PS3 vs Xbox360" - tau tikrai kažkas negerai. Nenoriu būti blogu pranašu, bet pranašu kad turi RIMTŲ dvasinių sutrikimų. Jau geriau būtum narkomanas - lengviau pagytum..

Paprašyk mamos, kad išmokintų naudotis forumu - anksčiau esu parašęs viską paremdamas faktais ;)

Pats nemoki rašyti, radau kelias klaidas tai tikrai :). O didžiausia iš jų esi tu, keista, kad už tave tada greitesnių nebuvo...

Na va tu stumsi ant kitų, o dar kiti ir ant tavęs nestums. Moku aš forumu naudotis, jei nepastebėjai, aš čia užsiregistravęs gerokai seniau, galbūt ir vyresnis esu. Bandai būti protingesnis už kitus, juos keikdamas, bet taip atrodai tik labai vaikiškai. Matosi, kad vietoje galvos nešioji kopūstą... Taigi, dabar norėdamas kažką įrodyti nepradėk varyti ant kitų, o draugiškai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Beviltiškas variantas. Bet sako ir tokių reikia - tikriausiai tavęs nebuvo matę. Gal tu nebedaryk tėvams gėdos - išmok taisyklingai rašyti, sužinok žodžių reikšmes, bei pasitreniruok sekti mintį ir suvokti kontekstą. Mat tokių "Specų" pilni kaimai, ne tik Druskininkai, kur viską išmano apie konsoles tik paveiksliukuose jas apžiūrinėję (laimingesni net parduotuvėse būna matę!). Pradėjai kliedėti apie AK (Asmeninis Kompiuteris - va čia, tai tikrai lietuviškai :soka: ) temoje "PS3 vs Xbox360" - tau tikrai kažkas negerai. Nenoriu būti blogu pranašu, bet pranašu kad turi RIMTŲ dvasinių sutrikimų. Jau geriau būtum narkomanas - lengviau pagytum..

Paprašyk mamos, kad išmokintų naudotis forumu - anksčiau esu parašęs viską paremdamas faktais ;)

PK - Personalinis kompiuteris, jei tamsta protas nežinojote. Beviltiška kažką sakyti tokiam ligoniui kaip tu, vis tiek nieko nesuprasi kaip matau...

Dabar turbūt "atšausi" dar viena labai "protinga" komentarą apie tai kaip aš nemoku rašyti, darau gėda tėvams ir pan. ^_^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats nemoki rašyti, radau kelias klaidas tai tikrai :). O didžiausia iš jų esi tu, keista, kad už tave tada greitesnių nebuvo... Na va tu stumsi ant kitų, o dar kiti ir ant tavęs nestums. Moku aš forumu naudotis, jei nepastebėjai, aš čia užsiregistravęs gerokai seniau, galbūt ir vyresnis esu. Bandai būti protingesnis už kitus, juos keikdamas, bet taip atrodai tik labai vaikiškai. Matosi, kad vietoje galvos nešioji kopūstą... Taigi, dabar norėdamas kažką įrodyti nepradėk varyti ant kitų, o draugiškai...

:D kelias klaidas... Gali mamai pasigirti ;)

Kaip ką nors TIKRAI žinosi parašyk, o kol kas aš pasidžiaugsiu savo kopūstu - vis geriau nei tamstos pečių papuošalas. :mucha:

PK - Personalinis kompiuteris, jei tamsta protas nežinojote. Beviltiška kažką sakyti tokiam ligoniui kaip tu, vis tiek nieko nesuprasi kaip matau... Dabar turbūt "atšausi" dar viena labai "protinga" komentarą apie tai kaip aš nemoku rašyti, darau gėda tėvams ir pan. ^_^

:funny: Kaip keliausi su visa trupe apvalios palapinės - parašyk! Būtinai ateisiu! :lol:

ABIEMS "GENIJAMS"

Jei neturit ką parašyti protingo temoje "PS3 vs XBOX 360" - dėmesio pabandykit ieškoti kur kitur nuliukai.

P.S. Jeigu daugiau jums nebe atrašysiu - reiškia judu per daug "protingi", kad suprastumėte savo likimo ironiją. Arba tiesiog neturit konsolių, tad net nesuprantat ką kliedit.

Čikirabau dudukai. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D kelias klaidas... Gali mamai pasigirti ;)

Kaip ką nors TIKRAI žinosi parašyk, o kol kas aš pasidžiaugsiu savo kopūstu - vis geriau nei tamstos pečių papuošalas. :mucha:

:funny: Kaip keliausi su visa trupe apvalios palapinės - parašyk! Būtinai ateisiu! :lol:

ABIEMS "GENIJAMS"

Jei neturit ką parašyti protingo temoje "PS3 vs XBOX 360" - dėmesio pabandykit ieškoti kur kitur nuliukai.

P.S. Jeigu daugiau jums nebe atrašysiu - reiškia judu per daug "protingi", kad suprastumėte savo likimo ironiją. Arba tiesiog neturit konsolių, tad net nesuprantat ką kliedit.

Čikirabau dudukai. ;)

Vienintelė ironija tai kai tave tėvas nuleido ne ten kur reikėjo -.-

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D kelias klaidas... Gali mamai pasigirti ;)

Kaip ką nors TIKRAI žinosi parašyk, o kol kas aš pasidžiaugsiu savo kopūstu - vis geriau nei tamstos pečių papuošalas. :mucha:

:funny: Kaip keliausi su visa trupe apvalios palapinės - parašyk! Būtinai ateisiu! :lol:

ABIEMS "GENIJAMS"

Jei neturit ką parašyti protingo temoje "PS3 vs XBOX 360" - dėmesio pabandykit ieškoti kur kitur nuliukai.

P.S. Jeigu daugiau jums nebe atrašysiu - reiškia judu per daug "protingi", kad suprastumėte savo likimo ironiją. Arba tiesiog neturit konsolių, tad net nesuprantat ką kliedit.

Čikirabau dudukai. ;)

Va, va... pradėsi dar savo kaimiška žodyną reiškti. "Cikirabau dudukai"... Jau gal geriau ir daugiau neberašyt, nes tik sau gėda darai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 metų...

Aš bent už PS3, kadangi esu žaidęs tik su PS konsolėm o XBOX gyvenime nebandžiau :D Tai neįsivaizduoju kuom tas XBOX geresnis. Bei kaip ten kažkas sakė kad bomžai tie kurie negali už internetą susimokėti naudojant XBOX konsolė. Tai noriu pasakyti koks tikslas leisti papildomus pinigus jeigu jų gali neleisti nusipirkus PS3 konsolė.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3306 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...