Peršokti į turinį

Monster_Full

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3.361
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario Monster_Full

 1. Sveiki,gal zinote siu objektu ID. 1.Toks garazas kur butu galima ivaziuoti buna naudojamas mechaniku bazese. 2.Toks apvalus daigtas violetinis per viduri raktas toks nu naudojamas masinom taisyt 3.Uzvaziavimas toks paprastas. 4.Ir dar tokios pailgos lempos.
 2. Sveiki,taigi aš parduodu LMG/SARG serveriu duomenu bazę už ja galite atsiskaityti LMG serverio valiuta arba tikrais pinigais t.y papildymu arba sms žinute.Duomenu baze yra 2011-2013 metu yra dar kaškiek ir 2014 metu nežinau ar tai tiesa bet man taip pasake kai aš ja gavau .Taigi norintis pirkti parašykite savo skype į komentarus ir susitarsim
 3. Sveiki, vis galvoju kuri strateginį žaidimą pasirinkti. Tiesa sakant neteko žaisti labai daug tu strateginių žaidimų, tai noriu paklausti. Kuris žaidimas lengvesnis, Dota 2 ar League of Legends?
 4. Sveiki, taigi pamaniau kad reikia pasidalinti kai kuriais savo .psd failais, nes man jie visiškai nereikalingi JustGames.LT userbar'as http://www8.zippyshare.com/v/hxOQ0SlL/file.html Rangai http://www8.zippyshare.com/v/pVcvYxGw/file.html http://www8.zippyshare.com/v/kcpVWpiy/file.html Random š kažkoks http://www8.zippyshare.com/v/XXmuJkCs/file.html Random v2 http://www8.zippyshare.com/v/CdGh4eat/file.html Sakykit jei norit daugiau eilinių mano darbų
 5. Platforma : Vannilla Į serverį gali jungtis Premium/Cracked žaidėjai Priimsiu 5 žaidėjus Kodėl toks pavadinimas? Dabar manau visi pradės šnekėti nesamonės kad aš nukopijavau nuo MineIrCraft a.k.a Darius (kas žiūri Dariaus kanalas supras). Bet jūs pirma įsitikinkit ar Darius pats tokį pavadinimą sugalvojo . O šiaip aš tiesiog tokį pavadinimą pasirinkau kad jis man gražiai skambėjo. Kodėl priimsi tik 5 žaidėjus? Kadangi į serverį galima patekti Premium/Cracked žaidėjams tai nenoriu daug žaidėjų priimti kad nebūtų kažkokios mesmalės serveryje. Ar serveris veikia 24/7? Priklausys nuo žaidėjų skaičiaus Kaip patekti? Parašyti man į AŽ, gausite keletas klausimų. Jeigu atsakysite kaip reikia - sveikiname, jūs priimtas! Jeigu negaute atsakymo, tai reiškia kad serveryje nėra laisvų vietų arba jeigu gavote anketa bet irgi negaunate atsakymo reiškia jūsų anketa buvo atmesta. Esi ištikimas Aukso Amžiaus žaidėjas? Užsidėk ši parašą!
 6. Sveiki, taigi pagaliau prisistatau ir aš. Mano vardas Tomas o pavardė Filipavičius, aišku dauguma tai jau žino. Kiek man metų? 12. Visa didžiaja dalį informacijos rasite apačioje Bet palauk, tu man sakiai kad tau 15, 16 metų ir panašiai - Taip, daugumai aš melavau bet tam yra priežastis. Manau dauguma mano amžiaus asmenų supranta kad dabar dauguma apie žmogų sprendžia ne pagal jo sugėbėjimus, charakterį bet pagal jo metus. Kuo daugiau metu - tuo tu kietesnis. Gal ir kitaip, bet aš suprasdavau taip. Bet tai tu gi kai kuriuose vadinai vaikais nors pats dar toks esi? Manau daugumai tai neturėtu būti kaip įžeidimas, vis vien puse forumo lankytojų nėra "suaugėliai" kažkokie, tik tokius primeta. O ištikru sėdi ant tėvu sprando ir kapoja CS'ą. Tai manau tie kuriems melavau neįsižeis. Kuo tu užsiiemi? - Nuo 10 metų buvau pradejas užsiiminėti grafikos dizainu, ir taip kažkur gal iki 11 metų bet paskui gal puse metų padariau pertrauką. Dar yra mano senas išlykes deviantart vartotojas, dabar esu patobulėjas bet nelabai stipriai ir čia yra mano naujas deviantart vartotojas. Prieš keleta dienų pradėjau mokytis HTML/CSS kodavimų tai sakyčiau visai neblogai sekasi. Buvau bandęs kažką daryti su zModeler, jeigu tai kam nežinoma programa tai pasistengsiu paiškinti trumpai ir aiškiai - daromi tiesiog įvairiausi modeliai, tiksliau taip sakant puošiami. Lyg ir buvau padaręs keletas mašinų bet tiesiog kažkaip pasidare per sunku. Buvau dar bandęs piešti per Cinema 4D bet tiesiog kompas jau nelabai tam skirtas. Tai kaip suprantu tu turi antra supergames vartotoja - Taip, aš jį turiu ir nenaudoju kažkokiems blogiems tikslams kaip +REP deliojimas ar forumo eurų pervedimas. Antras supergames vartotojas. Iš šio IP tiesa sakant turiu gal dar keletas vartotojų bet tikrai jau senai su jais nesinaudoju. Lyg ir sakiai iš antro vartotojo kad leavini supergames - Taip buvo taip. Man tiesiog atsibodo kai kurie žmones nepasako tavo daromų klaidų, nemažai freeposterių yra ir daug daugiau priežaščių. O kodėl aš ir vėl čia? Aš aišku galėjau pasilikti daugumai gerai žinome labirinte bet tiesiog ten nėra didelis aktyvumas tai teko gryžti čia. Aišku yra dar keletas panašių forumų bet jie ilgai neišsilaiko. Kur tu gyveni? - Aš gyvenu Zarasuose, manau nedaugelis ši miestelį/miestą žino bet man jis visai patinka Parodyk savo nuotrauką - Deja kaip atrodau šiuo metų nuotraukos neturiu. Yra keletas išsaugotu nuotraukų nuo vaikystės bet ir tai jos albumuose ne kompiuteryje. Koks tavo ūgis ir kiek tu sveri ? - Tikriausiai dauguma tai norėjo sužinoti. Ūgis - maždaug 1,60m koks tiksliai nežinau. Svoris - 60kg. Taip, aš neesu plonas bet ir neesu storas kaip dauguma sako.. Tai manau tiek apie mane. Manau dabar tikrai atsiras nemažai tokių komentarų kuriuose išsipisinesite iš manęs bet žinote ką? Man giliai pochui ant jūsų įžeidžiančios nuomonės, aš džiaugiuosi būdamas toks koks esu.
 7. Sveiki, įsirašiau Windows 10, vaizdo tvarkyklės bet GTA man vis vien nepasileidžia, gaunu klaidą. Grand Theft Auto SA requires at least DirectX version 9.0
 8. Sveiki, ar yra tokių programelių kaip Uento. Nu kad tiesiog spaudinėt reklamas ir gauti dolerių ar eurų.
 9. Monster_Full

  Reikia Coverio

  Glazu ir kokibiska
 10. Monster_Full

  Padėkit palyginti PC

  Tu bent žinai kiek jis kainuoja?
 11. Monster_Full

  Pasitairauti

  PhotoScape, GifApp, GiftedMotion, SSuite Gif Animator.
 12. Monster_Full

  Padėkit palyginti PC

  http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Acer/ACER_Aspire_E5-571G_/_15,6_HD/NXMLCEL030/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=588824- Šitas turi 2-3% galingesne vaizdo plokšte bet http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Fujitsu_Siemens/Fujitsu_Lifebook_A555_GFX_/_15/VFYA5550M55A5PL_8GB/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=611119- šitas turi daugiau ram'ų bet lyg ir prastus korpusus turi nors ir same su Acer.
 13. Monster_Full

  Padėkit palyginti PC

  http://www.cpu-monkey.com/en/compare_cpu-intel_core_i5_4210u-444-vs-intel_core_i5_5200u-470na čia labai plačiai pamatysi skirtumą dar tu procesorių.
 14. Monster_Full

  Padėkit palyginti PC

  Ir 2% galingiau
 15. Gal ir nevisiems bet tai pochuiii..
 16. Lyg tu manęs nepažinotum
 17. Monster_Full

  dalinu forumo pinigucius

  Šiaip noriu kad didesnis f.eur skaičius būtų
 18. Monster_Full

  Pasiūlykit žaidimų lievam kompiuteriui

  Ko jūs čia iškarto šokinejat su tokio mintim kaip galvok apie naują PC? Nevisi gyvenam tokioje šeimoje kurių tėvai viską perka ką tik norim.
 19. Monster_Full

  Padėkit palyginti PC

  http://www.kilobaitas.lt/Nesiojamieji/Acer/ACER_Aspire_E5-571G_/_15,6_HD/NXMLCEL030/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_409&ID=588824vos vos galingesnis procesorius. Tai jeigu nori didesnio ekrano gali imt antra varianta, vis vien didelio skirtumo nepajusi. Nusipirks aušinimo padą ir viskas..
 20. Monster_Full

  Pasiūlykit žaidimų lievam kompiuteriui

  Uždarytas šitas žaidimas jau, nebeveikia jis. Counter-Strike 1.6 ir neesu įsitikines kad paveš bet gali bandyt Crossfire, Blackshot.
 21. Monster_Full

  Parduodu pakvietimus

  Liko 1 pakvietimas.
 22. Sveiki, turiu 10 forumo pakvietimų ir galiu juos jums parduot už forumo eurus. 1 vnt. - 3 forumo eurai Dėl pirkimo rašykit asmenine žinutė.
 23. Monster_Full

  Kokia temperatūra?

  31-32 maždaug prie Zadojos kaimo (jei kas žinot vpš kas per kaimas ).
 24. Monster_Full

  Windows 10 Šinpinėjimo/Trackingo šalinimas

  Matyt dėl to ir padarė nemokama ta Windows 10 OS visiems metams.
 25. Monster_Full

  Ieškau kas padarytu banneri.

  Čia man rodos gif'as darytas iš video..

×