Peršokti į turinį

Sudarau Mitybos,Sporto Programas Kiekvienam Individualiai


Barz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nu ,kad kacialkej 7 metus sportuoji tai jau pisi prota :D nebent koki krepsini ar ka :D nes kaip anais metais atrodei 6 metus sportuodamas tai nk gera :D

Kalbant labai rimtai užsiimu tik 2-3metus, o likusiuos 4metus žinios mano buvo nekokios kaip dauguma galvojau sportuosiu kuo daugiau būsiu didelis, apie mityba išvis neturėjau žalio suvokimo. Tai ne kiek ėjau į pliusą, o į minusą nes įšisai buvo pas mane katabolizmas :) bet durnas buvau tai nieko nepadarysi :), o ant masės einu 1metus tai su ta nuotrauka kur daviau nepalyginamai skiresi.

Jo :D Gal pasikeitęs jis dabar, nes pavasari tik tikrinau:D

Tavo vietoj sudeginčiau riebalus pasilikčiau ant kokių 5-6bf tai būtum jau gan ryškus, o paskui eičiau vėl ant masės nes pats esu daręs tokia duobe tai paskui dvigubai atauga svoris :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalbant labai rimtai užsiimu tik 2-3metus, o likusiuos 4metus žinios mano buvo nekokios kaip dauguma galvojau sportuosiu kuo daugiau būsiu didelis, apie mityba išvis neturėjau žalio suvokimo. Tai ne kiek ėjau į pliusą, o į minusą nes įšisai buvo pas mane katabolizmas :) bet durnas buvau tai nieko nepadarysi :), o ant masės einu 1metus tai su ta nuotrauka kur daviau nepalyginamai skiresi.

Tavo vietoj sudeginčiau riebalus pasilikčiau ant kokių 5-6bf tai būtum jau gan ryškus, o paskui eičiau vėl ant masės nes pats esu daręs tokia duobe tai paskui dvigubai atauga svoris :)

šiuo metu nelabai noriu ryškumo. Bet jo, rugsėjį grįžtu į fitnesą, tad turbūt pradėsiu ryškinimą. Šiuo metu nelabai laiko yra, darbais apsikrovęs, va dabar gavau atostogyčių 10 dienų :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.instagram.com/p/BA-ZfAQrlmk/?taken-by=va_korobov

 

Nu jisai 160kg paspaudžia dar tik 18 metų :D ir jis didžiaja dalį praleidžia treniruočių ant vandens, o štanginėje dirbą tik nuo rudens iki pavasario :D ir žinai kokia jo maisto programa? :D gerai pavalgyt baltymų po treniruočių :D. Tai taip jis daugiau pasiekę už tave be 'tavo' super duper programų nes ale 'treneris' jo jam nieko nepataria nepadeda kaip tavo programos :D

 

M.Phelpsas išvis valgo ką nori ir jam *Myliu SuperGames.lt* :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.instagram.com/p/BA-ZfAQrlmk/?taken-by=va_korobov

 

Nu jisai 160kg paspaudžia dar tik 18 metų :D ir jis didžiaja dalį praleidžia treniruočių ant vandens, o štanginėje dirbą tik nuo rudens iki pavasario :D ir žinai kokia jo maisto programa? :D gerai pavalgyt baltymų po treniruočių :D. Tai taip jis daugiau pasiekę už tave be 'tavo' super duper programų nes ale 'treneris' jo jam nieko nepataria nepadeda kaip tavo programos :D

 

M.Phelpsas išvis valgo ką nori ir jam *Myliu SuperGames.lt* :D

Nesijaudink metomorfai turi gerus genus tai jie gali valgyt ką nori jiems auga raumenys, o aš šneku apie ektoformus kuriems yra tai pasiekt sunkiau, tai prašau tavęs truputį prikast liežuvį jei neišmanai tokių dalykų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesijaudink metomorfai turi gerus genus tai jie gali valgyt ką nori jiems auga raumenys, o aš šneku apie ektoformus kuriems yra tai pasiekt sunkiau, tai prašau tavęs truputį prikast liežuvį jei neišmanai tokių dalykų :)

Nu aš esu ektomorfas taip, kad pataikei tiesiai į 10 :D

 

Dar Mykolas Eigirdas irgi kiek mačiau iš senų foto buvo per kūdęs pasiekė tam tikrą rezultatą, tada tik ėmė rimčiau žiūrėt į tai ką daro

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip jis teisus. Realiai pažystu žmonių kurie valgo, bet ką ir niekas į kūna neina, o valgo viską, burgeriai, picos, ledai, saldumynai ir kitokia huijne, ir nieko nei biški nestorėja, o vat kitas pažystamas, ka nors daugiau pavalgo iškart į svori metasi, tai yra pana, ji kompleksuoja. Tad dėl maisto manau negalima keikti žmonių....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Šiaip jis teisus. Realiai pažystu žmonių kurie valgo, bet ką ir niekas į kūna neina, o valgo viską, burgeriai, picos, ledai, saldumynai ir kitokia huijne, ir nieko nei biški nestorėja, o vat kitas pažystamas, ka nors daugiau pavalgo iškart į svori metasi, tai yra pana, ji kompleksuoja. Tad dėl maisto manau negalima keikti žmonių....

Todėl, kad žmonįs yra 3 tipų tai

1.Riebūs žmonįs kurie sako, kad jie niekaip negali numest svorio tai yra - endomorfai

2.Žmonįs kurie niekaip negali priaugt svorio - ektomorfai

3.Žmonįs kurie valgo, bet ką ir jiems auga raumenys - mezomorfai 

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...