Peršokti į turinį

surfneris2

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  353
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

44 Bus matyti ko vertas

1 sekėjas

Apie surfneris2

 • Nario rangas
  Dažnas dalyvis (-ė)
 • Gimtadienis 1996.09.15

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Steam ID
  EdvinasZ

Paskutiniai lankytojai

1.099 profilio peržiūros
 1. surfneris2

  Apie mokslus pasireikškit.

  Jei nesiseka mesk ko tau ten sėdėti, profesoriumi netapsi, o jei tėvas turi pinigų tai gerai tik tegu paaiškina kas, kaip, kur, ir fsio, aš pats prieš mokyklą esu, jau daugybė metų, nesąmonės mokina ir tiek, bet daryk kaip nori.
 2. Sveiki, gal kas nori tradinti steam The Steam Awards - 2017 Turiu Labor of Love (1) Haunts My Dreams (1) Suspension of Disbelief (1) Defies Description (3) o man reiktu šitu Choices Matter Mom's Spaghetti The World Is Grim Enough Cry Havoc Whoooaaaaaaa, Dude! 2.0 Šiaip nusipirkčiau aš tas kortas bet negaliu kolkas naudoti Community Market Jei susidomėjot pakvieskit http://steamcommunity.com/id/EdvinasZ
 3. surfneris2

  Steam winter sale

  Kas nori mainytis steam kortelėmis? aš Defies Descripton o man kažkokia kita
 4. surfneris2

  Mokykla neatlieka pagrindines funkcijos?

  Čia priklauso ir nuo žmogaus smalsumo vieniems labai įdomu gali būti, kitiems geriau kur nors atsipalaiduoti, linksmintis, ar šiaip pagulėti ant sofutės, arba pažiūrėti kokius filmukus kaip aš ir mėgstu bet jei mokėtu pinigus tai manau motyvacija čia daug kam atsirastu. o dabar eni kad reikia, kitaip neprileis prie specialybės, profkei ir teks arba emigruoti arba čia Lietuvoj dirbti juodus darbus, nu arba būt be darbo.
 5. Tai kad šiais laikais meilės tikros nebeliko, čia atrasti mergina kaip laimėti loterijoj neįmanoma, tai rūko tai geria tai nerimta tai per daug reikalauja ir t.t pats merginos net neturėjęs o jau 21
 6. surfneris2

  Mokykla neatlieka pagrindines funkcijos?

  Visiškai teisingai, mokykloj užtektu ir 5 klasių viską ta pati mokina, kur realiai tu net nepanaudosi, kam ta istorija mokytis? koks skirtumas kas buvo anksčiau? kas nuo to pasikeis? arba Lietuvių, kalbos dalys? kaip būdvardis ir kitą nesąmonė? chemija? kam to reikia? juokinga kai sako reikia nes tiesiog reikia? nes tėvai liepė? visuomenė? ar kad netaptum atsiskyrėlis? iš kart tegu eina į profkė ir apmokina kaip kas dirbama ir nors ir 14 - likos ir tegu dirba o dabar sėdi iki 18 likos vidurinei po to kolegija ar univeras, dar 3, 4 metai whaaat kam to reikia? į galvą kišą visokias nesąmonės man baisu kai sėdi iki 20 ir mokosi, pats gyvenimas išmokins, ko reikia, o ne kaip istorijos ar dailės kas nutapė monos lizos paveikslą? nu man tai nesuprantama, ko niekas nesikeičia, dar pasukino egzaminų pridėjo 4, 8, 10 klasėmis kas seniau nebuvo, vaikai protingi jiems mokyklos nereikia. svarbu tėvai sąmoningi ir išauklės dora žmogų. P.S. Ar jo pamiršau paminėti negailėkit paminiusokit man tai kas? dzin, aš juk žinau kad esu teisius tad net nesiginčysiu.
 7. surfneris2

  youtube dowloaderis mp3

  O, galėtu, radau kažkokie http://mp3fiber.com/ Bet jo tas pats ką gi, gaila tuomet, nebent per Sony Vegas rendinti pačiam
 8. surfneris2

  youtube dowloaderis mp3

  Man tai irgi reiktu bet kad siūstiu 320kbps
 9. surfneris2

  Lankomiausios svetainės

  https://gomovies.is ( Jei noriu kažkokį filmą ar filmuką pasižiūrėti ) Anglų. https://www.indiegala.com ( Pastatyti ant kažkokio žaidimo ) esu 4 žaidimus laimėjęs. https://www.themusic.lt ( Pasižiūrėti kokia muzika žmonės dalinasi/įdėjo ) Lietuvių. Bet visko nerašysiu, pagrindas, o šiaip naršau internete.
 10. surfneris2

  Kokie jūsų šios vasaros tikslai?

  Nesvarbu vasarą ar žiemą tikslų aš neturiu Gyvenu ir tiek.
 11. surfneris2

  Dekstopo Paveiksliukai

  http://goodfon.su daugybė yra, pats iš čia dabar tik ir imu
 12. surfneris2

  Kvepalai.

  Aš tai nenaudoju nu nebent kokia labai svarbi proga, o kadangi jų pats mane nebūna tai kaip ir ne
 13. surfneris2

  ⭐ Steam Summer Sale 2017

  Nusipirkau lenkų žaidimą Trucker http://store.steampowered.com/app/451660/Trucker/ kažkada vaikystei turėjau diską buvo LT kalbą bet išmesčiau nes galvojau kad daugiau jo nežaisiu o vėliau 2014 žiemą visur jo ieškojau bet neradau, tai gerai kad steam įdėjo pernai, tai dabar nusipirkau, atsiminsiu savo vaikystė kolkas tiek.
×
×
 • Sukurti naują...