Peršokti į turinį

Sudarau Mitybos,Sporto Programas Kiekvienam Individualiai


Barz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

rsz_400411_1tcfqg1463460361.png

Sveiki draugai!

Kadangi jau vasara eina į pabaiga ir jau pats laikas pradėt ruoštis kitam sezonui tai noriu pasiūlyt individualių lygių sporto programas, skirtas atlikt tiek namuose ar sporto klube (priklausomai nuo jūsų norų).

Individualias treniruočių programas sudarau atsižvelgdamas į asmens amžių, fizinį aktyvumą, sveikatos būklę bei siekiamą tikslą. 

rsz_1rsz_wheat_allergy_512.pngrsz_83592_200.png

 

Programos Privalumai
:
Turėsite dailias kūno formas
Numesite nereikalingus kilogramus
Priaugsite raumenų masės kurio taip norit
Sutaupysite pinigų
Stebėsime kartu jūsų pasikeitimus
Spręsime iškilusius klausimus
Padidinsite jėga
 

Kadangi tikrai norit sužinot ką aš pats esu pasiekęs, kad galiu teigti tokias paslaugas.

:

Esu daug kartinis Lietuvos Štangos Spaudimo prizininkas

Esu dalyvavęs begale daug varžybų.

Sporto patirtis 7metai

Didelės žinios šiame reikale

 

Mano rezultatai

:

Štangos Spaudimas:130

Mirties Trauka:220

Pritūpimai:180

 

Platesnė informacija šiuo metu (Masės auginimas)

:

Ūgis:184

Svoris:95

 

Šiuo metu programas sudariau didesne dalį draugams bei keletai klientų, su kuriais bendravau visi rezultatus pasiekė bei juda toliau. Jei susidominot ir nebenorit toliau būt dulkėm ir tapt tikrais vyrais rašykit AŽ ar susisiekit skype. Dėl kainos ir atsiskaitymo susitarsim

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sudaryk, pažiūrėsim kaip tu sudarysi. Nes čia nesąmonės kaip nematydamas žmogaus , nežinodamas jo sugebėjimų tu sudarai programą. Ar sakysi, kad jis man atsiunčia nuotrauką ir aš sudarau ? :funny: Manau, kad programą gali sudaryti treneris arba dar geriau tai PATS. Pilnas internetas tų programų. Yra tam puslapis kulturizmo, kuriame tau nemokamai atliks tokį darbą ir dar TRIGUBAI geriau patars nei tu iš kažkur išdygęs.

pritūpimai 180? Čia su kiek svorio tiek pritūpi? Ar kiek serijų? Nuotrauką bijai įkelti? Tai įkelk, pažiūrėsim ar verta įsigyti tą skaitomą "programą" . Kiek dar tu pinigų už ją nori? Lupi gal kaip prof. sporto treneris :funny: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sudaryk, pažiūrėsim kaip tu sudarysi. Nes čia nesąmonės kaip nematydamas žmogaus , nežinodamas jo sugebėjimų tu sudarai programą. Ar sakysi, kad jis man atsiunčia nuotrauką ir aš sudarau ? :funny: Manau, kad programą gali sudaryti treneris arba dar geriau tai PATS. Pilnas internetas tų programų. Yra tam puslapis kulturizmo, kuriame tau nemokamai atliks tokį darbą ir dar TRIGUBAI geriau patars nei tu iš kažkur išdygęs.

pritūpimai 180? Čia su kiek svorio tiek pritūpi? Ar kiek serijų? Nuotrauką bijai įkelti? Tai įkelk, pažiūrėsim ar verta įsigyti tą skaitomą "programą" . Kiek dar tu pinigų už ją nori? Lupi gal kaip prof. sporto treneris :funny:

Labas norėčiau paklaust ar treneris žinos daugiau savokų apie baltymus ar treniruotes? Turbūt galvoji jei esi treneris tai turi super žinių kurių niekas daugiau nežino? Visos mano žinios yra sužinotos tiek iš profesionalių trenerių,knygų,straipsnių ir t.t. Jei manai, kad internete tau tiks programa tai turbūt būsi vunderkindas. Internete nerasi tu jokių programų gali nenusišnekėt, o jei ir bus tai ji tau netiks vien dėl kcal,baltymų,anglių,baltymų kiekio. Nesudarys tau niekas programos už dyka :D Nežinau kiek turi būt kvailas ar nesiorientuot sporte, kad rašytum tokius dalykus. Nesijaudink lankausi ir tuose kulturizmo forumuose tai kaip tu galvoji ten nėra nes didele dalį ateina naujokai kurie dar galvoje, kad bcaa su skoniu stabdo svorio metimą tai tu manau būsi vienas iš tų.

 

O tu varge parašiau, kad tupiu su 180kg  ir dar rašai su kiek svorio pritūpi :D Tokiu atvėju aš tau patarčiau toliau eit savo keleis nes apgailėtinai tu čia atrodai. Masės auginimo periode nepamatysi nieko įspūdingo tik didelį žmogų. Nuotrauka įkelsiu su laiku, o baimės nėra kai rašo toki "Rockei". Profesionalus treneris gali nulupt ir 100eu, bet nesijaudink tokių sumų neimu nors pasakau tą patį ką profesionalus treneris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas norėčiau paklaust ar treneris žinos daugiau savokų apie baltymus ar treniruotes? Turbūt galvoji jei esi treneris tai turi super žinių kurių niekas daugiau nežino? Visos mano žinios yra sužinotos tiek iš profesionalių trenerių,knygų,straipsnių ir t.t. Jei manai, kad internete tau tiks programa tai turbūt būsi vunderkindas. Internete nerasi tu jokių programų gali nenusišnekėt, o jei ir bus tai ji tau netiks vien dėl kcal,baltymų,anglių,baltymų kiekio. Nesudarys tau niekas programos už dyka :D Nežinau kiek turi būt kvailas ar nesiorientuot sporte, kad rašytum tokius dalykus. Nesijaudink lankausi ir tuose kulturizmo forumuose tai kaip tu galvoji ten nėra nes didele dalį ateina naujokai kurie dar galvoje, kad bcaa su skoniu stabdo svorio metimą tai tu manau būsi vienas iš tų.

 

O tu varge parašiau, kad tupiu su 180kg  ir dar rašai su kiek svorio pritūpi :D Tokiu atvėju aš tau patarčiau toliau eit savo keleis nes apgailėtinai tu čia atrodai. Masės auginimo periode nepamatysi nieko įspūdingo tik didelį žmogų. Nuotrauka įkelsiu su laiku, o baimės nėra kai rašo toki "Rockei". Profesionalus treneris gali nulupt ir 100eu, bet nesijaudink tokių sumų neimu nors pasakau tą patį ką profesionalus treneris.

Oho koks tu šaunuolis... Tai pasirodyk "treneri", pažiūrėsim kaip atrodote, gerbiamasai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oho koks tu šaunuolis... Tai pasirodyk "treneri", pažiūrėsim kaip atrodote, gerbiamasai.

Atsiūsiu ta nuotrauka gali čia neverkt :) Dažniausiai tokie ektomorfai nelabai turi ką pasakyt daugiau tik kažką suvelt ir paskui pasakyt atsiųsk nuotrauka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad nesąmonė jog reikia mokėti kodėl dykai negali? nu va, dulkė ir liksiu... nes kiek besportočiau vistiek kūdas kaip pagaliūkai padariau pritūpimų daugiausia 10 

 

P.S. Gaila labai bet ką padarysi :D

Redaguota , nario surfneris2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad nesąmonė jog reikia mokėti kodėl dykai negali? nu va, dulkė ir liksiu... nes kiek besportočiau vistiek kūdas kaip pagaliūkai padariau pritūpimų daugiausia 10 

 

P.S. Gaila labai bet ką padarysi :D

Dykai galiu aš tau duot tik patarimų, bet programų nenoriu dalint dykai nes tai užima laiko. Būdams lieknas svorio gali priaugt lengviau nei būnant fat. Turėtum koncentruotis ne į sportą o maisto porcijas ir žiūrėt ką valgai. O neaugi nes per savaite turbūt suvalgai 100g ryžių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dykai galiu aš tau duot tik patarimų, bet programų nenoriu dalint dykai nes tai užima laiko. Būdams lieknas svorio gali priaugt lengviau nei būnant fat. Turėtum koncentruotis ne į sportą o maisto porcijas ir žiūrėt ką valgai. O neaugi nes per savaite turbūt suvalgai 100g ryžių.

Nu bent jau už tai dėkui  :nice:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Duok patarimų kaip priaugti svorio. Dabar sveriu 85, ūgis 1.90. Norėtūsi priaugti vieną kitą kilogramą

Pakelk kalorijų kiekį kurį gali apsiskaičiuot programų dėka ir žinosi kiek tiksliai reik rinkt. Kitas dalykas surinkt 2g baltymų vienam kūno kilogramui, angliavandenių 6g vienam kūno kilogramui, riebalų 1g vienam kūno kilogramui. Kitas patarimas būtų treniruotės metu atlikt didesnę dalį bazinių pratimų ir tik kelis pratimus su izoliaciniais. Tai būtų pagrindiniai dalykai ką turėtum žinot, o žinodamas medžiagų kiekius kiek tau reik rinkt, tau tebelieka susidėliot mityba ir laikytis rėžimo.

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2809 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...