Peršokti į turinį

Sudarau Mitybos,Sporto Programas Kiekvienam Individualiai


Barz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

o tai kuo skirasi mases priaugimas ir svorio juk vienas ir tas pats ar aš klystu? beto jei auginu svori tai man nesportuoti? nes aš kažkaip galvoju jei sportuosiu kaskart tuojau plonas būsiu :D

Čia jau kalba turėtų eit apie to svorio kokybe asmeniškai man nepriimtina masės auginimo periodo žiūrėt vien į svarstykles nes jei norėčiau galėčiau svert 110kg, bet jei tai sudarys kokius 20-30bf tai aš nusiryškines vėl liksiu prie nulio. Kad jei ir susižiūrėtum sporto programa ir labai gerai, be sporto augs ne raumenys, o riebalai tai sportas yra būtinas. O kad svoris kristų sporto metu gali to nesijaudint jei mityba yra gera to nebus.

Sveiki. Jai tikrai jūsų skypė: henkas8 pakviečiau jūs. Norėčiau, kad sudarytumėt programas, sporto/mitybos.

Už viska bus sumokėtą :)

Labas. Priėmiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tipo nuo 11 metu sportuoji ? :D inmesk ft apgaudineji dar cia :D

Tokiais dalykais galėtų apgaudinėt tik nesveiko proto žmogus. O toks nesu.

Viešai pasidalink savo nuotrauka, visi manau nori pamatyti žmogų, kuris sudarinėja programas :)

Nuotraukos pasidaryt šiuo metu neturiu galimybės. Bet nesijaudinkit jums turėtų tai rūpėt mažiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokiais dalykais galėtų apgaudinėt tik nesveiko proto žmogus. O toks nesu.

Nuotraukos pasidaryt šiuo metu neturiu galimybės. Bet nesijaudinkit jums turėtų tai rūpėt mažiausiai.

Matosi, kad esi pilnai protiškai atsilikęs deb****:) Sudarinėji programas, teiki paslaugas už kurias turi žmonės mokėti pinigus, nors bijai save rodyti viešumoje. Ai tiksliai kameros neturi, nėra galimybės pasidaryti nuotraukos, taip paslaugas teikdamas ir ant tos kameros neužsidirbsi :) Tad chebra, nuotraukos nesulauksim. :)

Redaguota , nario Reklameris1
Žodinis įspėjimas dėl 1.1.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Matosi, kad esi pilnai protiškai atsilikęs debilas:) Sudarinėji programas, teiki paslaugas už kurias turi žmonės mokėti pinigus, nors bijai save rodyti viešumoje. Ai tiksliai kameros neturi, nėra galimybės pasidaryti nuotraukos, taip paslaugas teikdamas ir ant tos kameros neužsidirbsi :) Tad chebra, nuotraukos nesulauksim. :)

Skirkim baime ir galimybės neturėjima :) Juokinga kai tokie skinny fat rašo nematydami kokios žinios pas mane :) turbūt būsi Viršilos parankinis. O taip ir toliau smaukykis prie pc (y)

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi, kad esi pilnai protiškai atsilikęs debilas:) Sudarinėji programas, teiki paslaugas už kurias turi žmonės mokėti pinigus, nors bijai save rodyti viešumoje. Ai tiksliai kameros neturi, nėra galimybės pasidaryti nuotraukos, taip paslaugas teikdamas ir ant tos kameros neužsidirbsi :) Tad chebra, nuotraukos nesulauksim. :)

Jau geriau galėjai nesirodyt koks atraufaves esi, baisu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skirkim baime ir galimybės neturėjima :) Juokinga kai tokie skinny fat rašo nematydami kokios žinios pas mane :) turbūt būsi Viršilos parankinis. O taip ir toliau smaukykis prie pc (y)

Turint noro bus ir galimybės, sportininke :lol: Skinny fat :D :D :D Sakai, skinny fat, nors tu net nežinai kas aš toks, pingvine :lol:

 

Jau geriau galėjai nesirodyt koks atraufaves esi, baisu.

:D :D :D dar vienas padlaižys, šok iš čia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turint noro bus ir galimybės, sportininke :lol: Skinny fat :D :D :D Sakai, skinny fat, nors tu net nežinai kas aš toks, pingvine :lol:

 

:D :D :D dar vienas padlaižys, šok iš čia

Nu žmogau nesidaryk jau daugiau čia gėdos tiek man muši reitingus tiek sau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Denek aka Barz (esu įsitikinęs, kad tai tu),

 

tu geriau nuotrauką kelk gėdos nesidaręs sau, o ne aiškinęs ką man daryti.

Jau buvau minėjęs, kad nuotrauka įkelsiu su laiku, bet tavo tuščiai galvai nedaeina :D

P.S jei nori toliau ginčytis eik į pm nes man bereikšmių tavo komentarų nerik.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmooogaauuu, kelintas dabar amžius, žinai tu? Panašu, kad nelabai... Kaip tai neturi galimybių padaryti ft? Tai tu ką, neini į sporto salę? Negali kolegų paprašyti, kad nufotkintų? Tu ką, neturi foto iš anksčiau? Kabini makaronus save traukdamas žemėn..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmooogaauuu, kelintas dabar amžius, žinai tu? Panašu, kad nelabai... Kaip tai neturi galimybių padaryti ft? Tai tu ką, neini į sporto salę? Negali kolegų paprašyti, kad nufotkintų? Tu ką, neturi foto iš anksčiau? Kabini makaronus save traukdamas žemėn..

Sporto salė pas mane namuose. Jei jau taip įdomu kodėl tai telefono šiuo metu kaip ir nėra, o kada bus negaliu tiksliai pasakyt.

 

P.S mažiau verkit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sporto salė pas mane namuose. Jei jau taip įdomu kodėl tai telefono šiuo metu kaip ir nėra, o kada bus negaliu tiksliai pasakyt.

 

P.S mažiau verkit.

Mama, tėtė, brolis, sesė. Irgi telefonų neturi? Galų gale kaimynai kur?

O foto kai turėjai tel? Ką, nedarydavai?

Ir jei tau 18, tai labai jau neiškalbingas ir nekultūringas.Iš tokio programą nemanau ar pirkčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mama, tėtė, brolis, sesė. Irgi telefonų neturi? Galų gale kaimynai kur?

O foto kai turėjai tel? Ką, nedarydavai?

Ir jei tau 18, tai labai jau neiškalbingas ir nekultūringas.Iš tokio programą nemanau ar pirkčiau

Todėl ir sakau vėliau įkelsiu, kai atsiimsiu telefoną, bet jums aiškink neaiškinęs per viena galą įeina per kita išeina :D

Kaip su manim aš taip su kitais, tai nieko kito ir nesitikėkit :D Nemanau, kad kitoks mano bendravimas su žmogumi padės pasiekt papildomų rezultatų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...