Peršokti į turinį

Barz

Narys
 • Pranešimų skaičius

  2.779
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  16
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  1,375 +Pervesti

Barz paskutinį kartą laimėjo Balandžio 26 2019

Barz turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

1.315 Tas, kurio nuomonės klausoma

Apie Barz

 • Nario rangas
  Ponas Bicepsas
 • Gimtadienis 1997.09.30

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  Hannya#8045

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Undefined
 • Steam ID
  STEAM_0:0:506248571

Paskutiniai lankytojai

12.908 profilio peržiūros
 1. Barz

  karo prievole studentui

  Tikrai nepritariu eit jei nenori turėt nieko bendro su karyba. Pats einu tik dėl pinigų ir lengvo darbo grafiko nes stosiu į karo policija tai gauni ~1500eu į rankas ir dirbi 1 diena ir 3 laisvos. O šitie 9mėn tai yra gryna mėsmalė sumeta su krūva kaimiečiu ir grynom daržovėm, pačių vadų bukumas ir veiksmų neapgalvojimas ir nenaudingos informacijos kišimas į galva veda iš proto. Paskui sluoksnių skirstymas ir kaip kurių karių nuvertinimas tiesiog triggerina nes jie renkasi taip - nesvarbu, kad esi gudresnis, bet jei nelysi vadam į subine jie prie tavęs prisipisinės kaip nežinau kas, pats turiu būrį kelias merginas, grynai durnelės, bet moka gerai į subine palyst nors testų neišlaiko, bet kai būna karių išleidimas namo papildomoms dienom visada išleis merginas, o tuos pavyzdingus karius paliks sėdėt nesvarbu, kad iš 100 žmonių tu vienas išlaikęs visus testus ir kaip skatinima turėtų tave paleist namo, bet gali birka graužt jei nepalysi į subine. Kitas dalykas jei pastebėsi, kad koks nors vadas pjauna ten grybą ar jam nepritari ir kažką pasakysi gausi dar ir tarnybinį pasiaiškinimą parašyt, nes jie nemoka pripažint suklydę. O kas juokingiause jie tau duoda tokia atsakomybe, kad net juokas ima, gauni hujova suplyšusia ekipuote ir skundiesi, kad negali nieko daryt nes ant tiek hujova tavo ekipuote ir jų atsakymas būna "susisiųk, *Myliu SuperGames.lt* man" ir kita diena gauni pyzdi kodėl tokia ekipuotė hujova nors tokia išduoda ir pasirašai dokus, kad tau išdavė visiškai naują ekipuote ir už jos sulaužymą mokėtum pilnus pinigus kaip už nauje nesvarbu, kad gauni dėvėta. Tai krč pisa prota ir tiek, o tu bandai sugert viska su šypsena. Bet manau čia priklauso kur tarnauji nes nenoriu apie visus batalionus kalbėt mažu kitur taip nėra, bet kalbu kaip yra pas mane, grynas debilizmas, bet prasitasai tas dienas iki 17:00 kol būna laisvas laikas tai fokusuojiesi ties savo tobulimu ar kalbų mokinimuosi ar sportu nes realiai ten daržovė būtum po tų 9mėn. Tai overall tuos 9mėnesius turi kentėt su debilais aplink, bet jau pabaigus 9mėn jei lieki į profesionalus gali birka voliot.
 2. Barz

  karo prievole studentui

  Nepritariu pats esu savanoris ir pretenduoju į karo policijos pareigas ir visas šitas išpūstas šūdas, kad tave padarys vyrų tai yra toli gražu iki tiesos, nesakysiu kokiam batalione tarnauju, bet susiję su geležiniu vilku. Kadangi esu paskirtas skyriaus vyr.šauliu tai ką pastebėjau iš visų šauktinių ir savanorių nėra nei vieno patenkinto tarnyba, tiek puskarininkai ir j.karininkai yra tiek bybį dėję, kad net bybį dėję, ką sugeba tai tik išsipisinėt daugiau nieko, ir per šitus išsipisinėjimus kas antras verkę duše ir bando žudytis. Pats esu nepatenkintas, kad yra žmonių žeminimas ir skaidymas į geresnius ir blogesnius. Tai ji tavęs nieko neišmokins apie gyvenimą nes gyveni uždarytas nuo visuomenės ir būsi tik dar labiau atitolęs nuo realybės. Dėl laisvadienių pritariu dirbi nuo 7 iki 16-17:00 ir gali visa šita laiką nieko neveikt jei nėra pratybų ar kokių nors atsiskaitymų ko dažniausiai nebūna. Ir iš šauktinių ir savanorių reikalavimai visiškai tokie patys, nežinau kur čia ištraukei. Išvada: tikrai neikit jei nenorit tai yra tik išpūstas burbulas, kad įgausit kažkokios naudingos patirties, pats einu nes eisiu į karo policija ir einu tik dėl pinigų ir laisvo laiko, nors bybi dėjęs esu ant tos Lietuvos ir kariuomenės. Overall atėjus čia susidariau tik dar blogesnį įvaizdį ant kiek cancer ji yra.
 3. Barz

  Ar imanoma siais laikais uzsidirbti is 2D zaidimu?

  Žinoma įmanoma vienas iš variantų yra tibia (https://www.tibia.com/news/?subtopic=latestnews) kuris turi open source failus pavadinimu (TFS) ir gali kurt savo žaidimą norimu stiliu kuris yra 2D. Pagrindinė programavimo kalba yra LUA ir C++. Žaidimas nėra žinomas Lietuvoj tačiau labai populiarus Lenkijoj, Švedijoj, Brazilijoj, Ispanijoj. Žaidimas yra MMO stiliaus kaip koks runescape. Kalbant apie uždarbį pinigai vaikšto tikrai dideli net labai. Gali labai lengvai pragyvent iš šio dalyko, turiu labai daug pažįstamų turinčių net top serverius su kureis dirbu kaip dizaineris tai pinigais mėtosi, už paprasta teksto parašymą ant nuotraukos moka po 100-200eu tai pasako kokius pinigus darosi, o kalbant plačiau pasakysiu kiek gauna kiekvienas per metus kadangi visus ownerius pažystu. https://www.gunzodus.net (Turi 3serverius visuose žaidžia apie 1k ir daugiau tai overall 3-4k žaidėjų turi on daily bases kiek kalbėjau su juo per metus pasidaro 500k - 1mln eu. Vyrukas GTR nusipirkes ir būdamas jaunas jau ownina ahujiena hata. Kiek sakė per diena žmonės donatina pas jį apie 5-10k per diena ir daugiau tačiau labai nestabilus dalykas) Tačiau po kelių metų kiek minėjo turėtų uždaryt visus savo projektus nes legally talking jis neownina šito žaidimo, o cipsoft yra tibia kūrėjai ir jie gali, bet kada jį paduot į teismą, kitaip sakant jis naudoje tik vogta engine iš jų kuris yra (TFS) kaip minėjau https://archlightonline.eu/ (Turi EU ir Na serverius abu uždeklaruoti kaip verslai ir komandoi jei neklystu yra 10žmonių visiem moka po 1k į mėn, jo income kai kalbėjau prieš metus buvo 100-200k eu dabar bus daugiau) https://www.wono-cj.net/wono/news (Turi 3 Projektus abu anime stiliaus pats žaidžiu su draugais, pirmus mėn žaidžia apie 600 per starto diena pasidaro 30-40k Eu iš vieno serverio ir paskui income lėtėją ir po kokių 5-6mėn padaro vėl restart su update ir vėl susirenka tiek pat žaidėjų ir vėl pasidaro tiek pat šaibų per viena diena tai overall jo income per metus apie 300k eu ir daugiau) Pats turėjau projektą su šiuo dalyku tačiau labai tingėjau pirkt reklamas tai surinkau tik 50-60 žaidėjų tačiau per savaite pasidariau 1k eu. Tačiau prie progos ir vėl atidarysiu su geresne reklama. Overall manau supratai, kad gali pasidaryt pinigų viskas priklauso ką įdomaus sukursi.
 4. Barz

  Reikia patarimo dėl multiplayer dviem ar trim asmenims

  7 Days to Die
 5. Barz

  Kaip redeemint rockstar activation code ant steam

  Eina *Myliu SuperGames.lt* pasirodo, kad reikėjo paspaust tik ant to `CHECK` ir fsio. Ble dar ant tiek durnai nesijaučiau.
 6. Kur čia ant steam redeemint šita shit niekaip nerandu
 7. Barz

  Kaip perveisti iš Paypal to swedbank?

  Surišk paypal su swedbank kaip example https://i.postimg.cc/g2kgwMHL/Untitled.png
 8. Barz

  Problema su PayPal

  Rašyk arba skambink į support paaiškins kas kaip ir kodėl, pats buvau perma banned and seno paypal account už paypal naudojimą neturint 18 metų su ~2k eu balancu. Paiškinus, kad man jau senei virš 18 metų ir pasigrasiojus kelias savaites pasakė susikurt nauja paypal account, o jie ištrins iš to account banko informacija ir leis kurtis naują su ta pačia informacija ir perves visus pinigus. Tavo atvėju daryk same shit kito varianto nėra.
 9. Barz

  Ką daryti dėl mokslo ir darbo?

  Nežinau ar liūdniau matyt komentuojančius ir galvojančius, kad this shit is real ar kad temos autorius toks trolis.
 10. Barz

  Keičiu Paypal pinigus į Swedbank

  Tu čia juokauji?
 11. Barz

  nuomones ar siuncia y lietuva

  Man atrodo būtų geriau jei parašytum į support e.paštu
 12. Barz

  Itin lengvi ~11.5 € vos per 10 min (PAYMENT PROOF)

  Itin lengvi ~11.5 € vos per 10 min Tačiau per 2-3 dd. gaunate + 10£(11.5eur~) į savo sąskaitą
 13. Barz

  Ieskomas Grafikos dizaineris

  `KODAVIMO`
 14. Barz

  ieškau Ieškau kas pakeistu pinigus iš Banko į PayPal

  Kiek reik?
 15. Barz

  Klausimas del csgo dpi

  https://prosettings.net/counterstrike/

×