Peršokti į turinį

Sudarau Mitybos,Sporto Programas Kiekvienam Individualiai


Barz

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Todėl ir sakau vėliau įkelsiu, kai atsiimsiu telefoną, bet jums aiškink neaiškinęs per viena galą įeina per kita išeina :D

Kaip su manim aš taip su kitais, tai nieko kito ir nesitikėkit :D Nemanau, kad kitoks mano bendravimas su žmogumi padės pasiekt papildomų rezultatų.

Man tai žinok visiškai dzin kaip tu su kitais ten elgiesi/kalbi. Tu tik sakau čia gėdą daraisi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Man tai žinok visiškai dzin kaip tu su kitais ten elgiesi/kalbi. Tu tik sakau čia gėdą daraisi

Nematau kokia čia gėda darausi ar, kad nuotraukos neįkėlęs jei dėl to tai man tavęs labai gaila jei tik taip sugebi mąstyt (y) Norėčiau paklaust kas pasikeis jei įkelsiu nuotrauka? Gausi motyvacijos pirkt programa? Ar tavo menkom smegenims išvaizda turėtų pridėt daugiau žinių apie kulturizma ir jo sąvokas? :D

Nuuu? Jau 8 dienas laukiam foto. --_(*_*)_--

Trukt už vadžių vėl iš pradžių 

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nematau kokia čia gėda darausi ar, kad nuotraukos neįkėlęs jei dėl to tai man tavęs labai gaila jei tik taip sugebi mąstyt (y) Norėčiau paklaust kas pasikeis jei įkelsiu nuotrauka? Gausi motyvacijos pirkt programa? Ar tavo menkom smegenims išvaizda turėtų pridėt daugiau žinių apie kulturizma ir jo sąvokas? :D

Trukt už vadžių vėl iš pradžių 

Menkom smegenim :mucha:  Na žinai, man būtų smagu pasijuokti jei tu piemenys kažkoks o sudarinėji "geras programas" :)  Iš tavo kalbų šiame forume pastebėjau tik tiek, kad tu darai, bet pats nežinai ką. Juokingas atrodai. O dėl smegenų menkų, tai tu pasiek tiek nors kiek pasiekiau aš, tai būsi ŠAUNUOLIS ir paspausiu dešinę aš tau. Jei tu ir sportuoji ir nusimanai sporte kažką, tai esi iš tų sportinininkų, kuriems tik tas galvoje, o realybėje/gyvenime nieko nesigaudo daugiau niekur, kaip tik sporte. Peace, bro. :bebe:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Menkom smegenim :mucha:  Na žinai, man būtų smagu pasijuokti jei tu piemenys kažkoks o sudarinėji "geras programas" :)  Iš tavo kalbų šiame forume pastebėjau tik tiek, kad tu darai, bet pats nežinai ką. Juokingas atrodai. O dėl smegenų menkų, tai tu pasiek tiek nors kiek pasiekiau aš, tai būsi ŠAUNUOLIS ir paspausiu dešinę aš tau. Jei tu ir sportuoji ir nusimanai sporte kažką, tai esi iš tų sportinininkų, kuriems tik tas galvoje, o realybėje/gyvenime nieko nesigaudo daugiau niekur, kaip tik sporte. Peace, bro. :bebe:

Kiekvienas turim arkliuką kur galim pasireikšt labiau nei kitur :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Norėčiau paklaust kas pasikeis jei įkelsiu nuotrauka? Gausi motyvacijos pirkt programa? Ar tavo menkom smegenims išvaizda turėtų pridėt daugiau žinių apie kulturizma ir jo sąvokas? 

Na aš čia įsikyšiu ir noriu tau pasakyti, kad viskas pasikeistu jeigu įkeltum nuotrauką. Mes tavęs net nežinom, nežinom kaip tu atrodai, ką pasiekęs sporte. Aš galiu irgi lygiai tą patį padaryti - nueiti į forumą, sukurti temą, kad sudarinėju sporto ir mitybos planus, girtis koks esu stipruolis, kad stumiu 100kg+, darau tą ir tą su tiek ir tiek, bet nuotraukos neįkelsiu, nes gi mano telefonas sugedęs... Juokingai atrodo iš tiesų. :) Kai matysim tavo rezultatus t.y nuotrauką tai tada GAL ir nusipirks kas nors ką nors iš tavęs, o dabar tai.. :)

Redaguota , nario _.Life's_Clouds._
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, kad paminėjai Fb ten turiu 1 metų senumo nuotrauka daryta prieš varžybas kur tada svėriau 80. Nebuvau labai stambus nes kiek pamenu nebuvau ant masės auginimo periodo nes laukė daug trikovės varžybų tai negalėjau augint, kad nepereičiau į kita svorio gupę. O dabartinės formos neturiu, bet pasidarysiu kai galėsiu.

trlolol.png


P.S raudonas buvau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu va, šaunuolis. Kam tempei į naktį? :)

Dėkui, bet ši forma nėra verta dėmesio, o tik įrodymas, kad kažką darau. Netempiau, o tiesiog tavo žinutė su paminėjimu fb priminė, kad turiu sena nuotrauką  :)

Na aš čia įsikyšiu ir noriu tau pasakyti, kad viskas pasikeistu jeigu įkeltum nuotrauką. Mes tavęs net nežinom, nežinom kaip tu atrodai, ką pasiekęs sporte. Aš galiu irgi lygiai tą patį padaryti - nueiti į forumą, sukurti temą, kad sudarinėju sporto ir mitybos planus, girtis koks esu stipruolis, kad stumiu 100kg+, darau tą ir tą su tiek ir tiek, bet nuotraukos neįkelsiu, nes gi mano telefonas sugedęs... Juokingai atrodo iš tiesų. :) Kai matysim tavo rezultatus t.y nuotrauką tai tada GAL ir nusipirks kas nors ką nors iš tavęs, o dabar tai.. :)

Nesijaudink pirko jau nevienas :D

Redaguota , nario Barz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sudaryk, pažiūrėsim kaip tu sudarysi. Nes čia nesąmonės kaip nematydamas žmogaus , nežinodamas jo sugebėjimų tu sudarai programą. Ar sakysi, kad jis man atsiunčia nuotrauką ir aš sudarau ? :funny: Manau, kad programą gali sudaryti treneris arba dar geriau tai PATS. Pilnas internetas tų programų. Yra tam puslapis kulturizmo, kuriame tau nemokamai atliks tokį darbą ir dar TRIGUBAI geriau patars nei tu iš kažkur išdygęs.

pritūpimai 180? Čia su kiek svorio tiek pritūpi? Ar kiek serijų? Nuotrauką bijai įkelti? Tai įkelk, pažiūrėsim ar verta įsigyti tą skaitomą "programą" . Kiek dar tu pinigų už ją nori? Lupi gal kaip prof. sporto treneris :funny:

"Atitraufavęs tešlagalvis" - Karolis Šimkus UAB "Verslas nuo nulio"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...