iVron

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.225
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  883 +Pervesti

iVron paskutinį kartą laimėjo Vasario 28

iVron turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

377 Turintis ką pasakyti

9 sekėjų

Apie iVron

 • Nario rangas
  var_dump(is_best($amount));
 • Gimtadienis 1995.05.26

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

3.592 profilio peržiūros
 1. iVron

  Ps5 kaina

  Kalbant apie žmogų dėl to 8K realus dalykus ko to nesugebėsim išmanyti bet kalbant techniškai manau tikrai bus kažkada .
 2. iVron

  Pagalbos dėl LGSL monitoriaus

  Tiesiog naudok bootstrap modal elementai ir rodys tau. Ir viskas. O jei nori kad paspaudus rodytu nauja linka su galune čia biški čiut reikalo bus google pavyzdžiu pilna
 3. iVron

  Ar saugu pirkti iš dhgate.com?

  Ten tas pats kas wish yra tik kas skiriasi UI ir viskas. tai jau geriau Amazonu naudotis.
 4. iVron

  Pirmas BAISUS dizainas

  Naudok Bootstrap'a labiau tokio tipo template'ams plius bus žymiai geriau. Nes dabar .. - Nelygu - Tekstas baisus (akys rėžia) - Spalvos nesiderina - Navigacija per didelė - Nuotraukų kokybė tragedija - Plius Tiesiog Nuotraukos ištampytos - Socialių tinklų vietos.. Gal tu tiesiog padaryk migtuka viena iš kurio iššoka visi social i mean " Sidebar open'eri" - Naujienu section padaryk žymiai mažesni kad į eile tilptu 4 tik ir padaryk side bar ( kokia nors dainų sąrašą ar kažką įdomesnio nes dabar plėmai kaip žiūri ) - Pačioje apačioje padaryk Rėmėjų / Partnerių linija naudok js jog būtų koks judesiukas ( kad jie pajudėtu ar eitu į šoną i mean ( jei naudosi javascript tai source code google pavydžių pilna tiesiog ) - Media playeri padaryk modernesni ir nedaryk tokiu borderiu nes nesiderina.. - Po media player'io trauk lauk ta "Parašyk mums" geriau padaryk in side Šone prilipuse ( dešnėje pusėje ) migtuka, kuri paspaudus išoktu modal ir tiesiog galėtu žmogus ten kažką rašyti.. - Dainų sąrašas bereikalingai tiek stulpu .. Jei jau tiek darai tai daryk tiesiog pagal kategorijas pvz : TOP MĖNESIO , SAIVATES , DIENOS, DAUGIAUSIAI KLAUSOMI ir panašiai tiesiog pasinaudok labiau vaizduote šiam reikalui . - Padaryk normalu minimalistini footer Kur tiesiog bus copyrights ir dar koks mini tekstukas nes navigacija nereikalinga ten. - Scrool UP migtukas per mažas... Naudok JS jog būtų normalus rezulatas ( jei nesupratai ką noriu pasakyti tai tiesiog padaryk jog tas migtukas atsirastu paėjus žemiau kokius 40% ir tuomet jis atsiranda ir ant jo paspaudus švelniai pakyla į viršu.. - DAR KARTĄ PAKARTOSIU NAUDOK BOOTSTRAP'A ir PRAKTIKUOKIS SU JAVASCRIPT. nes dabar pažiūrėjus į toki dalyka... > function openNav() { document.getElementById("mobile-navigacija").style.width = "250px"; } function closeNav() { document.getElementById("mobile-navigacija").style.width = "0"; } Darosi labai baisu.... O Su bootstrap'u būtų lengviau ir nereikėtu tokiu pievų daryti. Aš suprantu kad tu čia kaip ir pirma kartą daraisi tai ir praktikuojiesi tai šaunuolis. Bet pirma labiau pasidomėk su kuo šiais laikais labiau dirbti reikia ( i mean įrankius kokius naudoti ) Kalbu tiek Dizaino atžvilgiu ir kodavimo ..
 5. Na jei jos nemaišys tam kuris kažką raukia tai sėkmės
 6. Visu pirma reikia šimtu procentu pabaigti svetainės sutvarkyma ( klaidu yra )
 7. iVron

  Klausimas apie fb page

  Tiesa sakai ir pats tai bandžiau už 600.000 Ale vadinamu memberiu ( 230.000k buvo tik tikru ) bet vistiek Viso šito kaina buvo tik 50 Eur Bet ant pardavimo atsiėjo žymiai daugiau .
 8. iVron

  Griliai Kepsnines

  Taip turiu Tikrai nepasigailėjau nusipirkes Aš ji net iš Lietuvos persivežiau į UK Nes troškiniai.. Hotdogai, stack'ai, šašlykai,.... Nu viskas.. Tiesiog pasaka tiesiog pasaka. Bet jei pirksi, atsargiai žiūrėk, nes kad nebūtų fuflo, pamenu senukose buvo variantas vienas kaip fuflo buvo pastatytas Už nerealiai maža kaina ...
 9. iVron

  ATERNOSRP Naujas lietuviškas Fivem projektas!

  Na jus nusiraminkite, žmogus su vizija ir jisai galvoja kad jam pasiseks išplėtoti ja labiau. Kaip ir visiems kuriantiems naujus projektus turintis vizijas bet dažniausiai nenusiseka, tai va leiskit jam nors tiek pasidžiaugti. Nepasiseks tai nepasiseks, svarbiausia ko nedarytu tai reklamu per kitus projektus. Out.
 10. iVron

  [Prašymas] Dėl "High End" kompiuterio!

  Tavo pirmasis variantas parodytas tinka Ir to užtenka šioms programams ( ir darbo pobudžiams ) + žaidimams užteks. Ačiū @Tautedorus +-- Rakinkite temą . @Adomas J.
 11. iVron

  Ar tai būtų aktualu svetainių turėtojams?

  @Darius 1G - Turi ką pasakyti ?
 12. Parduodu/mainau(į UK) FINLAND 50 Euru papildima. 
  Tarpininka pasiimtume @Adomas J.

 13. iVron

  [Prašymas] Dėl "High End" kompiuterio!

  Man realiai nelabai aktualu ką čia parašei.. Iš kur prekės bus idk svarbu pagrindas šalys tos
 14. Žaisk rimtesni žaidima warzone.. O ne ForkNite'us nes ten bent išsilieti galėsi ką čia šneki.