Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Apie vLRG.lt ir Zavaską!


rouD

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2980 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O dėl ko nepagavus Zavaskio? Bijai gauti nuo jo į galvą ir nežine kodėl tu taip sakai, galbūt jis už tave vyresnis ar paprasčiausiai tu jo bijai? Galiausiai tu galėtum gaudyti jį ne vienas, jai turi gerų draugų ar pažįstamų, o tada jau jis nieko nepadarytu ir tikriausiai gražintu pinigus ir paskutinius savo triūsikus.


  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir už ką jam tas 25procentai pelno??? Už sėdėjimą namuose ir bled pelės tampyma? MARIAU TU DEBILAS.

O tau stiprybės didžiausios bandyk kažką velt su scripterių rašyk zajava nenuleisk rankų, aš vietoj tavęs tikrai nepasiduočiau, ne vien dėl pinigų, bet labiau dėl sąžinės scripterio ir Mariaus įrodyt, kad apgailėtini yra abudu.

Man nereikia nieko įrodinėti, aš parašiau viską ;)

 

O dėl ko nepagavus Zavaskio? Bijai gauti nuo jo į galvą ir nežine kodėl tu taip sakai, galbūt jis už tave vyresnis ar paprasčiausiai tu jo bijai? Galiausiai tu galėtum gaudyti jį ne vienas, jai turi gerų draugų ar pažįstamų, o tada jau jis nieko nepadarytu ir tikriausiai gražintu pinigus ir paskutinius savo triūsikus.

 

Taip, jis vyresnis už mane. Ir aš netoks, kuris gaudo kažką, tiesiog gyvenime nieko panašaus nebedarysiu. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriau susimk pasimk draugų ir pasigauk tu jį, papurtyti reikėtu biškuti ir atiduotu tau tuos pinigus aš tuo įšsitykinęs, ir kaip dar sąžinės neturi tokie žmonės apgailėtina, neturi gyvenimo tokie žmonės ;/ Tokius tik paimt ir perkreipt į kitą puse.

Mano patarymas..

Redaguota , nario `Galloway
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek zinau pats sutikai su mariaus salygomis ir viskas truko ne 3 menesius , o nuo rugsejo. Tia jau beveik 7. O finale tiesiog sugalvojai parduot projekta belekam, nesilaikant jokiu susitarimu. Kaltas tu, o Marius is dalies tiesiog negrazei siuo atveju pasielge.

Parkour'e žinai situaciją ir negink mariaus, nes jis tave pasiliko projekte, aš nekaltas, kad mane skripteris pavedė, o poto neradau kito normalaus. Aš nesugalvojau parduot projekto, o sakiau, kad aš rasiu kas nori pirkti vlrg ir taip aš atgausiu pinigus, o vlrg turės kitas žmogus. Ir kokie susitarimai, kai jis tiesiog pardavė mano pirktą projektą?!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gereu parasyk i sgscam puslapi nes ce gereuses apgaviku psl ever:) visa lt zinos:)))))))))

 

 

p.s divito jei skaitai mink n* gaidy

O žiūriu kaip suaugęs ir ale šeimą turinti žmogus daug šneki :D Gali man tai pasakyti, visada prašom.

 

 

PS: Divito, aš tave dar surasiu - O dėl to, gi sakiau jog susitikt galim, aš net siūliau tau panevežy susitikt, bet tu neustikai. nereikia būti dalbajobu ir niekas tau nieko nedarys, pats *Myliu SuperGames.lt* iškeli save kaip kokį aviną ir daugiau peiki kitus? Pats neapsisprendęs, nori naujo, nori edito nori vėl dar kažko, apsirūkęs dabar gal irgi rašai ? :o Aš tau daviau pora variantų ir tu vis nepatenkintas, man nuo tokių žmonių bloga, o jei nori man kažką į akis sakyti, galim kokiam centre kokį savaitgalį pasimatyt. 

P.S Per pažįstamus pasidomėjau apie tave, aferiūga ir narkuša esi, tai biški tyliai dabar pasedėk. Kaip apsispręsi ko nori iš visų tada samdyk ką nors. 

O beto renai, likai dalbajobu ir tokiu būsi :)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 6
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parkour'e žinai situaciją ir negink mariaus, nes jis tave pasiliko projekte, aš nekaltas, kad mane skripteris pavedė, o poto neradau kito normalaus. Aš nesugalvojau parduot projekto, o sakiau, kad aš rasiu kas nori pirkti vlrg ir taip aš atgausiu pinigus, o vlrg turės kitas žmogus. Ir kokie susitarimai, kai jis tiesiog pardavė mano pirktą projektą?!

Seip marius su zaidimais senai nebeuzsiema ir net forumuose nesedi. Jis projekta pilnai perase, taip kaip buvo sutarta su pirkeju. Todel, kad kaltint zmogu apgavystem, kai pats sulauzei visas salygas nevertetu :) o visa veikla sekiau ir zinau. O as nieko neginu. Jei intike tave apipisineja, mes nekalti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O žiūriu kaip suaugęs ir ale šeimą turinti žmogus daug šneki :D Gali man tai pasakyti, visada prašom.

 

 

PS: Divito, aš tave dar surasiu - O dėl to, gi sakiau jog susitikt galim, aš net siūliau tau panevežy susitikt, bet tu neustikai. nereikia būti dalbajobu ir niekas tau nieko nedarys, pats *Myliu SuperGames.lt* iškeli save kaip kokį aviną ir daugiau peiki kitus? Pats neapsisprendęs, nori naujo, nori edito nori vėl dar kažko, apsirūkęs dabar gal irgi rašai ? :o Aš tau daviau pora variantų ir tu vis nepatenkintas, man nuo tokių žmonių bloga, o jei nori man kažką į akis sakyti, galim kokiam centre kokį savaitgalį pasimatyt. 

P.S Per pažįstamus pasidomėjau apie tave, aferiūga ir narkuša esi, tai biški tyliai dabar pasedėk. Kaip apsispręsi ko nori iš visų tada samdyk ką nors. 

O beto renai, likai dalbajobu ir tokiu būsi :)

Asile, aš duok man savo adresą privažiuosiu. :)

Buvom susitarę kurti naują, bet poto pradėjom greyhlife editint, kad greičiau baigtume. Kuo baigėsi??? Davei new-life ar kokio gm editą, kur kaikurios sistemos angliškai net parašytos, tu baik spangt, kad darei kažką, tiesiog tylėk kaip tylėjai. Daune :DDD Kokių pažįstamų *Myliu SuperGames.lt*, kokia aferiūga, aš vilniuj pastaruosius tris metus buvau, tu gal nebesvaik ble :DDD

Seip marius su zaidimais senai nebeuzsiema ir net forumuose nesedi. Jis projekta pilnai perase, taip kaip buvo sutarta su pirkeju. Todel, kad kaltint zmogu apgavystem, kai pats sulauzei visas salygas nevertetu :) o visa veikla sekiau ir zinau. O as nieko neginu. Jei intike tave apipisineja, mes nekalti

Jis man nieko neperrašė, apskritai nieko. Kokias sąlygas aš sulaužiau *Myliu SuperGames.lt*? Kur mano 40 eurų asile

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seip marius su zaidimais senai nebeuzsiema ir net forumuose nesedi. Jis projekta pilnai perase, taip kaip buvo sutarta su pirkeju. Todel, kad kaltint zmogu apgavystem, kai pats sulauzei visas salygas nevertetu :) o visa veikla sekiau ir zinau. O as nieko neginu. Jei intike tave apipisineja, mes nekalti

Kiek tas senai neužsiima su žaidimais?

https://www.supergames.lt/topic/253646-lineage-2-ie%C5%A1kau-pagrindu-mokytojaus/

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaltinta apgavystėm yra lengviausia, beabejo mano situacijoje kaltės taip pat yra, nieko nesakau, nesakau jog būtent tu pilnai kaltas, prisiemu ir aš šiokia tokia atsakomybę, bet pats vedei pinigus, ką pasakiau tas padaryta, tai, kad kažkaip ir perdaug nepergyvenu. O jei tu mane nori susirasti, panevežy gali be problemų, galėsi išsiliet, jei pavyks, tai pavyks, jei ne, tai ne. niekas tavęs nevertė mokėti pinigų, bet kaip minėjau - kas minėta tas ir padaryta ten. Tai, jei ieškai, galiu net pasakyti kur ieškoti. :) Gerai, nereikia man čia tos nesamonės iš "sauaugusio/vaiko lūpų" . 

  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaltinta apgavystėm yra lengviausia, beabejo mano situacijoje kaltės taip pat yra, nieko nesakau, nesakau jog būtent tu pilnai kaltas, prisiemu ir aš šiokia tokia atsakomybę, bet pats vedei pinigus, ką pasakiau tas padaryta, tai, kad kažkaip ir perdaug nepergyvenu. O jei tu mane nori susirasti, panevežy gali be problemų, galėsi išsiliet, jei pavyks, tai pavyks, jei ne, tai ne. niekas tavęs nevertė mokėti pinigų, bet kaip minėjau - kas minėta tas ir padaryta ten. Tai, jei ieškai, galiu net pasakyti kur ieškoti. :) Gerai, nereikia man čia tos nesamonės iš "sauaugusio/vaiko lūpų" . 

Nu, tai numesk į pm adresą :)

Renas savam stiliui :D

O dėl visko, tai ištikrūjų nežinom BEVEIK visi, kokios buvo sąlygos ištikrūjų ir kas jų nesilaikė ir t.t.

Bet jei iš tiesų, ne tu buvai kaltas, tai turėsi didele ir labai skaudžia pamoką :)

O taip :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2980 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...