Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Apie vLRG.lt ir Zavaską!


rouD

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Edgarai , tikra tiesą sakai. :)

 

O koks tavo reikalas kada jis startuos? Projekta nusipirko , ką nori tą daro... Tau prigautas esi... Tai manu tau geriausiai tylėt nes jau tokias atmazkes šaudai , kad juokini iki ašarų :DDDDDD

Paskaityk viską iš naujo pirkėjau, nes apsimyši tuoj iš juoko veltui. Jeigu jis butu nusipirkes be sąlygu kuriuos dalinai mane palieka bendrasavininku ir laikytusi visu susitarymu jis galėtu daryti ką tik nori ir projektas senai butu buves ant jo vardo. Komentuojam toliau nežinodami situacijos ir kokiu pagrindu buvo šis pirkimas/pardavimas.

  • Neigiamai 11
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paskaityk viską iš naujo pirkėjau, nes apsimyši tuoj iš juoko veltui. Jeigu jis butu nusipirkes be sąlygu kuriuos dalinai mane palieka bendrasavininku ir laikytusi visu susitarymu jis galėtu daryti ką tik nori ir projektas senai butu buves ant jo vardo. Komentuojam toliau nežinodami situacijos ir kokiu pagrindu buvo šis pirkimas/pardavimas.

Nu tebunie tavo buvo salygos. Bet kodėl žmogus sumokėjas ~300e už projekto nieko negavo? Tik tu turėjai prie ftp ir kitu dalyku priėjimu ir mParkour į ftp o Rokas , kaip net neegzistuotu? Paaiškink visiems normaliai. O ne tuom ginkis , kad sumokėjo pinigus ir "nesilaikė sąlygų" o tu vėl per parduodi o jam negražini pinigu. Nes kaip minėjai tu buvai paliktas , kaip už bendra savininką tai ir jam 50 proc kainos priklauso :) Ar ne tiesą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rokai, ir aš tau sakiau + taip ir galvojau kad taip atsitiks su Marium prasidėti yra labai slidus reikalas, iš seno mano projekto pareklamavo jo "vlrg" tai tas Mariukas geriau žinomas dar kaip SG administratorius užbanino mane SG'e nors aš net ne prie ko + tas SG ne prie ko, ką padarysi kad žmogus durnas ir ieško sau naudos.

 

O tą vlrg uždarė nes lankomumo nebuvo ir pelno neliko vsio visa varkė - pelno nėr iš pačio projekto tada pasidarom pelno taip Mariau?

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne nu jus žiaurus, negalit taikiai išsiaiškinti pasikalbėti susitikus kokioje kavinukėje pasirašyti kokia sutartele ar pns kam reikia vienam ant kito varyti suprasčiau jei Marius būtų sabalys tai jau kita kalba būtų. Dažniausiai jūs darote klaidas neapgalvoje tolimesnių pasekmių. Po to verkia kad apkalba ar pasako tiesa. Kad ir kaip tarp jūsų ten buvo užkąsti karo kirvį susitaikykit ir galų gale galbūt susitikit pasikalbėti. Vieni rašo jog aferistai ir t.t. Nebijokit susitikti kad ir kaip būtų baisu. Realiai susitikus viskas būtų kitaip nemanau jog kiltų muštynės manau jog viską taikiai issprestumete. Užbaigiam šią muilo opera ir pabandykite susitaikyti. Palinkėsiu jums gero kelio ir kad nebūtų kivirčų bereikalingų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir kartojau man tavo istorijos visiškai neidomios ir su vlrg nieko bendro nebeturiu :)

Nepi*k proto tik benkarte :D, po mėnesio, dviejų pamatysim vėl naują temą apie tave, su panašiu turiniu, kaip ši tema. Daug nenukeliausi su tokiu mąstymu, kitą kartą papulsi ant rimtesnio ir gg wp. Tik nesuprantu vieno dalyko, kam dar čia bandai įrodinėt, jog tu nekaltas? Viskas ir taip aišku, jog tu čia vienintelis lavonėlis esi :D. Jei nori įrodyt, kad esi nekaltas, tai įrodymus pateik, tada visi įtarimai ir šmeižimai iš visų dings ir atsisuks į priešingą pusę - @rouD

  • Teigiamai 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manęs niekas nenušalino, o aš pasitraukiau nuo virtualios erdvės. ;)

Vėl tu juokini žmones savo bukumu. "Pasitraukiau nuo virtualios erdvės", tai jeigu tu pasitraukei nuo virtualios erdvės, kam gaiši laiką su projekto pardavimu? Senai būtum pardavę viską ir ramiai gyvenęs be tos "virtualios erdvės", ai beje, kaip su Lineage 2 servais sekasi? Pagal tave čia jau ne virtuali erdvė ar kaip? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ai jo tiksliai "perpirks" šiaip jo jis sugeba čia visiems banus dalinti tik tais daugiau nieko. Toks tas buvęs Adminas valdžia pajutes :D

Apsiverk ir paplok pats sau už puikius žodžius.

Vėl tu juokini žmones savo bukumu. "Pasitraukiau nuo virtualios erdvės", tai jeigu tu pasitraukei nuo virtualios erdvės, kam gaiši laiką su projekto pardavimu? Senai būtum pardavę viską ir ramiai gyvenęs be tos "virtualios erdvės", ai beje, kaip su Lineage 2 servais sekasi? Pagal tave čia jau ne virtuali erdvė ar kaip? 

Projektas parduotas buvo 7 menesiai atgal. Lineage neįgyvendinta vizija. Neturiu laiko. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Apsiverk ir paplok pats sau už puikius žodžius.

Projektas parduotas buvo 7 menesiai atgal. 

7 mėnesiai atgal? Tai kaip čia suprast projekto atsigrąžinimą ir pardavimą jį kitam asmeniui? Suvok ką rašai visų pirma :D

Kas dar ką protingo ir " apgalvoto " parašys į mano puse? Labai patinka skaityti kaip vaikai vienas paskui kita loja ta pačia pasaka kurioje nėra ne gabalelio tiesos  :D

Nu tai tu pateik įrodymus, kad tai melas ir šmeižtas :D ką dar tu čia veli aš nesuprantu
Redaguota , nario fOmeN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2995 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...