Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Apie vLRG.lt ir Zavaską!


rouD

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2980 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Be problemų, šeštadienį numesiu tau į skype ar pm'ą supergames, tik nepamiršk pracheckint. :) O dėl sąlygų, niekas nebuvo verčiamas pinigų siųst. :)

O tau kaip kokiam atsiprašant supistam nahalui reikėjo ir apipisti patiklu žmogu?

Nevirškinu tokių žmonių.

Redaguota , nario HKS Mapper
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Niekas nepranešė, kad tu esi šūdmalys :)

 

kur mano 40 eur mindaugai?

Aš nesuprantu tavo "šūdmalio" sąvokos, tu šūdmalį žmogu vadini, kuris ką sakė, tas ir yra padaryta? O dėl EN sistemų ką tu čia *Myliu SuperGames.lt* svaigsti avine, gyvenime nieko nesu paimėęs ir neimsiu. Šiaip skaitau ir juokiuos, nes verkt noris, kas pasakyta tas padaryta, nevertė pinigų vesti jei tau tai nepatiko. Tiesiog sakiau tau liko mapp darbus susikelti ir pozicijas pasikeisti, fsio, problem solved, modas veikia, tiesiog reikia tinkamai perprasti viską ir normaliai sugalvoti. :) Tiesiog jeigu pats neatidus ir per daug savanaudis plius pis protis narkašas esi, tai aš tau žodžių neturiu :)

Redaguota , nario Pranas
Narys įspėtas: 1.1. Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu tavo "šūdmalio" sąvokos, tu šūdmalį žmogu vadini, kuris ką sakė, tas ir yra padaryta? O dėl EN sistemų ką tu čia *Myliu SuperGames.lt* svaigsti avine, gyvenime nieko nesu paimėęs ir neimsiu. Šiaip skaitau ir juokiuos, nes verkt noris, kas pasakyta tas padaryta, nevertė pinigų vesti jei tau tai nepatiko. Tiesiog sakiau tau liko mapp darbus susikelti ir pozicijas pasikeisti, fsio, problem solved, modas veikia, tiesiog reikia tinkamai perprasti viską ir normaliai sugalvoti. :) Tiesiog jeigu pats neatidus ir per daug savanaudis plius pis protis narkašas esi, tai aš tau žodžių neturiu :)

tu žiūriu neturi prie ko kito prisikabint tik mano rūkymo ane? Aš tau sakau, grąžinsi tu mano pinigus iki paskutinio cento asile. :) Tik duok adresą greičiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tau kaip kokiam atsiprašant supistam nahalui reikėjo ir apipisti patiklu žmogu?

Nevirškinu tokių žmonių.

Nežinau kas tu, bet tu nežinai situacijos, žmogau. Niekas jo neapipiso, aš jam aiškinau šimtus kartu kaip viskas yra, jis tik nemoka to suvirškint. Nereikia čia kažko sakyti, kaip pats nieko nežinai, random atsiranda žmogus, ir čia kažką sako. Viskas nėra taip blogai kaip atrodo, na čia jis persifantazuoja, sakiau pakeisti pozicijas, mapp darbus gauti ir gali leisti tą modą, kaip nesugebėjo maperio susirast , kur viską būčiau iškėlęs ir viskas būtų pasirodę visos esančios sistemos o tai tik dabar padaryta.. 

Na man dzin.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tu žiūriu neturi prie ko kito prisikabint tik mano rūkymo ane? Aš tau sakau, grąžinsi tu mano pinigus iki paskutinio cento asile. :) Tik duok adresą greičiau

Adreso tikrai neduosiu, seni,  su tėvais dar esu. Mes kokiam centre miesto galim susitikt, aš va kaip tik į kauną važiuoju, tai galėsi prilėkt vistiek VIlniuj sakėi apsistojęs ar kur ten. Tai šešt galėsi prilėkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Adreso tikrai neduosiu, seni,  su tėvais dar esu. Mes kokiam centre miesto galim susitikt, aš va kaip tik į kauną važiuoju, tai galėsi prilėkt vistiek VIlniuj sakėi apsistojęs ar kur ten. Tai šešt galėsi prilėkt.

kelias žinutes prieš sakei, kad duosi. :) tai kokie tavo draugai apie mane šnekėjo, jei tu gaidy net nežinai, kad aš pnvž? :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu ką axujel, dar vienas vagis *Myliu SuperGames.lt* :D Minde, negalvojau, kad ir tu toks.. :)

Tau dalbajobe visi tokie, kaip pats nieko nesugebi, kas pasakyta, nesugebi visko normaliai išreikšt tai ir visi tokie? Protingas žmogus tą modą panaudos dabar - susikels mapp darbus pasikeis kordinates, susikurs kokiu ten darbų reikia ir vuolia, žais be problemų. Reikia pirma kažką sugebėti, pasidaryti kaip sakiau, tada *Myliu SuperGames.lt* čia pisi protą dalbajobe tu. Pinigus gražinsiu ? Už ką? Už tai jog dariau ką sakei ir yra padaryta? JEi nieko nebūčiau padaręs - atiduočiau, bet kaip padaryta ir neusgebi tik pasileist, tada nichuja. 

Visus tik visaip vadini, pats nieko nesugebi ir tau atrodo jog tik tave apipisa, bet kaip sakiau paleis servą ir pasibaigt su krodinatėm ( mappų ) - nesugebėjai. Fsio. 

kelias žinutes prieš sakei, kad duosi. :) tai kokie tavo draugai apie mane šnekėjo, jei tu gaidy net nežinai, kad aš pnvž? :D

Gaidy sakei pats jog pnwž gyveni su sese ten ar pas mama nepamenu, bet db sakai Vilniuj, panevežys pilnas pažįstamų per pažįstamus viską sužinai. Nieko , gal bus proga susipažint

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau dalbajobe visi tokie, kaip pats nieko nesugebi, kas pasakyta, nesugebi visko normaliai išreikšt tai ir visi tokie? Protingas žmogus tą modą panaudos dabar - susikels mapp darbus pasikeis kordinates, susikurs kokiu ten darbų reikia ir vuolia, žais be problemų. Reikia pirma kažką sugebėti, pasidaryti kaip sakiau, tada *Myliu SuperGames.lt* čia pisi protą dalbajobe tu. Pinigus gražinsiu ? Už ką? Už tai jog dariau ką sakei ir yra padaryta? JEi nieko nebūčiau padaręs - atiduočiau, bet kaip padaryta ir neusgebi tik pasileist, tada nichuja. 

Visus tik visaip vadini, pats nieko nesugebi ir tau atrodo jog tik tave apipisa, bet kaip sakiau paleis servą ir pasibaigt su krodinatėm ( mappų ) - nesugebėjai. Fsio. 

Gaidy sakei pats jog pnwž gyveni su sese ten ar pas mama nepamenu, bet db sakai Vilniuj, panevežys pilnas pažįstamų per pažįstamus viską sužinai. Nieko , gal bus proga susipažint

Aš nieko nemoku, todėl visiems mokėjau šaibas, o tu nebijok, grąžinsi man šaibas, duodu 100proc. :) Daugiau tau asile nebeatrašinėju

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nieko nemoku, todėl visiems mokėjau šaibas, o tu nebijok, grąžinsi man šaibas, duodu 100proc. :) Daugiau tau asile nebeatrašinėju

Aš išeidamas aiškiai pasakiau , viskas padaryta - nepabaigiau visko pateikt, nes tu mappų neturėjai, o tau telieka susikelt viską ant mapp'ų, kordinates normaliai susidėliot ir gali be problemų žaist. Na , anyway... Apie narkotikų vartojimą neužmiršk tik savo ( čia geras atkirtis turėtu būt :D ), šiaip viskas yra skype. Žodžiu, neatrašinėk , tik man įdomūs tokie žmonės kaip viską ką sakiau padariau, o daugiau dejuoja . Paplatintai dabar modą, aš tau minėjau - tai didžiausia bus tavo padaryta klaida, tu man jaučiu papildomai sumokėsi dabar . :D Nepatiko man tas tavo poelgis, grąsinai į policija eit, eik, tik viskas yra parodyta, o jeigu čia dar achujelinsi ir kažką čia bandysi regzt, prašom. Bet, kada.  Tiesiog, kartais reikia pripažinti r savo klaidas, kaip pats prasimeti ant kažkur - gyvenime ir pats esi kaltas, tik to nesugebi pripažinti, įdomiausias faktas toks, o grąsinimai, tebūnie, tebūnie jie lieka. Gero vakaro, melagėlį ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rokai : 

 

Pijokas prageria, liurkis prakūrija, o durniaus ir taip pinigai praeina.

Čia iš tavo serijos, kad visi tave "apgavo"

 

Jeigu aš toks kaip tu čia mane pateikei, kodel projektas buvo sekmingai parduotas naujajam savininkui, viskas įvyko pagal susitarima. Gavau pinigus, atidaviau viską ką turėjau keliai išsiskyrė, abi pusės laimingos. Man mažiausiai 20 žmoniu rašė del projeko pirkimo, jeigu bučiau toks šudžius tiesiog paimčiau iš kiekvieno, kad ir po 50 euru ir užblokuočiau.

 

Kaip ir visuomet stebina forumo publika, pamačiau, perskaičiau, parašysiu beleka.

Ar bent vienas žino situacija ir jos eiga? Nežinot, todel reikia pabuti protingu ir patylėti.

 

Sekmes toliau rašyti iš tuščio į kiaurą. 

Tie kas ten siūlėt su chebra atvažiuoti pinigu išmušinėti, mažiau žiūrėkit filmus pažymėtais ženkliukais n-14 ar n-16.

 

Smagu, kad tema sulaukė tokio populerumo, kažkas domisi manimi ir mano gyvenimu ^^

Redaguota , nario Marius
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesiog, viskas buvo paaiškinta ir parekomenduota, vienas, kitas pasakė - neįsitikinę, nes beabejo prie svetimo dirbti sunkiau nei prie savo, tas pats kaip važinėjai visa gyvenimą su vienu transportu ir remontuoti tenka kitą eksprontu, viskas skiriasi, čia panašiai. Viską pirma reikia susidelioti į vietas ir pasidaryti planą kaip ir aš jam minėjau, bet manau, jog beabejo tai yra sunku suprasti ir geriausias variantas - važiuoti į svečius. Jeigu visi , kurie būtų nepatenkinti darbais rašytu "apgavo mane" tai nemanau jog liktu žmonių , be papeikimų ar kritikų, tiesiog kartais reikia viską apsvarstyti ir susidelioti kaip ir minėjau, viskas, manau šia diskusiją aš baigiu, užtenka man tokios palevos čia, kiek po to turėjau užsakymų , visi patenkinti iš įvairių sričių, vienam nepatiko - parašė "apgavo", išėjau ir parašė taip pat, pasakiau kaip daryti, nepklausė. Gero vakaro.

P.S Ramygala už Panevežio, jei kam įdomu. 

Redaguota , nario Divito
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rokai : 

 

Pijokas prageria, liurkis prakūrija, o durniaus ir taip pinigai praeina.

Čia iš tavo serijos, kad visi tave "apgavo"

 

Jeigu aš toks kaip tu čia mane pateikei, kodel projektas buvo sekmingai parduotas naujajam savininkui, viskas įvyko pagal susitarima. Gavau pinigus, atidaviau viską ką turėjau keliai išsiskyrė, abi pusės laimingos. Man mažiausiai 20 žmoniu rašė del projeko pirkimo, jeigu bučiau toks šudžius tiesiog paimčiau iš kiekvieno, kad ir po 50 euru ir užblokuočiau.

 

Kaip ir visuomet stebina forumo publika, pamačiau, perskaičiau, parašysiu beleka.

Ar bent vienas žino situacija ir jos eiga? Nežinot, todel reikia pabuti protingu ir patylėti.

 

Sekmes toliau rašyti iš tuščio į kiaurą. 

Tie kas ten siūlėt su chebra atvažiuoti pinigu išmušinėti, mažiau žiūrėkit filmus pažymėtais ženkliukais n-14 ar n-16.

 

Smagu, kad tema sulaukė tokio populerumo, kažkas domisi manimi ir mano gyvenimu ^^

Tai, kad man nepavyko sutinku, bet tu neturi teises atsiimti projekto, kai aš už jį sumokėjau, kai mes taremės nebuvo tokio dalyko, kad tu atsiimsi jį, jei man nepavyks. Na tiek to, pasistengsiu, kad jums pasisektų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2980 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...