Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Apie vLRG.lt ir Zavaską!


rouD

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Rimuoti moki, geras matai aš nemoku tik tuos žodžius taikai sau? Nes čia visi tave gaidina vpš nieko vietoj esi nepatikimas, dar sako "pasitraukiau iš virtualios erdvės" :D Gal įrodymu mARIUKAU? :)

O taip, mane gaidina internetinių malaletkų, pavyduoliu grupė , kurie apart sedėjimo forumuose ir stumimo be priežasties nieko nemoka ir neturi kuom užsiimti.

 

7 mėnesiai atgal? Tai kaip čia suprast projekto atsigrąžinimą ir pardavimą jį kitam asmeniui? Suvok ką rašai visų pirma :D

Nu tai tu pateik įrodymus, kad tai melas ir šmeižtas :D ką dar tu čia veli aš nesuprantu

 

Nėra įrodymu, kad kažka padariau neteisėto. Todėl net nesiruošiu čia prieš kažkokius anonimus teisintis ant kuriu man poxui.

Projektas nebuvo atsigrąžintas, laikas išmokt skaityt prieš kažka komentuojant, o ne vien antraštes matyti. 

Parduotas prieš 7 mėnesius ,bet domenas ant tavęs dar  :funny:

Deja, domenas ne ant manęs. Parašiau, kad kanors parašyčiau? Dar vienas mažvaikis neturintis ką veikti šūdą rašantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas dar ką protingo ir " apgalvoto " parašys į mano puse? Labai patinka skaityti kaip vaikai vienas paskui kita loja ta pačia pasaka kurioje nėra ne gabalelio tiesos :D

Slėpkis po pernykščiais lapais gėda sau darai ir vsio dar jis čia "Mandru" primeta :D Krč nyk iš čia kol tavęs čia visai "neužduhino" plikiau tu :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai kodėl domenas tau priklauso jei projektas parduotas? http://prntscr.com/aa6xou

Domeno savininkas Marius Frankonis

Paklausk interneto vizijos kodėl pas juos netikslia informacija. Nes kaip matau ir įkurimo data 2013, nors buvo įkurta 2010.

Slėpkis po pernykščiais lapais gėda sau darai ir vsio dar jis čia "Mandru" primeta :D Krč nyk iš čia kol tavęs čia visai "neužduhino" plikiau tu :D

Čia tik tave sugeba užduhinti per internetą, nes tavo visas gyvenimas jame ir tavo visi korishai prieš kuriuos tau gėda. Gyvenu realybe ir man poxui tavo virtualybe.

Eik pamoku ruošti, forumas palauks.

Redaguota , nario Marius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Paklausk interneto vizijos kodėl pas juos netikslia informacija. Nes kaip matau ir įkurimo data 2013, nors buvo įkurta 2010.

Čia tik tave sugeba užduhinti per internetą, nes tavo visas gyvenimas jame ir tavo visi korishai prieš kuriuos tau gėda. Gyvenu realybe ir man poxui tavo virtualybe.

Eik pamoku ruošti, forumas palauks.

Domenas jam priklauso p*sa protą ir "ahujielina" čia :D Kažin kam čia iš forumo išeit reiktu ar pilnamečiui plikiui ar man paaugliui tai aišku kad tau nes esi suaugęs ir darai tokias nesąmones ilgai negyvensi iš to savo vlrg :D sėkmės tau.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Domenas jam priklauso p*sa protą ir "ahujielina" čia :D Kažin kam čia iš forumo išeit reiktu ar pilnamečiui plikiui ar man paaugliui tai aišku kad tau nes esi suaugęs ir darai tokias nesąmones ilgai negyvensi iš to savo vlrg :D sėkmės tau.

Čia lygiai tas pats ką dabar sakyčiau jog tavo motina prostitutė. ^^ 

 

Nepergyvenk čia nesilankau, atėjau apginti savo interesu. Viso gero.

Tave pašalino, pats sakei, nes buvai neaktyvus. ;)

Forume nesilankiau daugiau nei puse metu. Savaime aišku, kad aš nuo jo pasitraukes, tik adminas buvo per vėlai nuimtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia lygiai tas pats ką dabar sakyčiau jog tavo motina prostitutė. ^^ 

 

Nepergyvenk čia nesilankau, atėjau apginti savo interesu. Viso gero.

Forume nesilankiau daugiau nei puse metu. Savaime aišku, kad aš nuo jo pasitraukes, tik adminas buvo per vėlai nuimtas.

Matosi jog nesubrendęs dar esi tik ant tėvų ane? :D Jau nervai nelaiko Mariukui :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

juokdariai.. rimtai :DDD

 

rouD, ant kiek turi buti patiklus idijotas, jog tokiom sumom uzsisakinedamas internetines paslaugas ( kalbu apie Divito ) nepasirasai jokios sutarties? ir isvis, kaip imanoma is tokiu "skripteriu", kaip divito isvis kazka uzsisakineti :DD ? vaikis gyvena wikipedija, o tu dar sugebi is jo paslaugas imt.. pirma pasidomek apie tokius klaunus, kaip jis :DD o del Zavasko, slidus ir slykstus zmogus. teisingai buvo pasakyta, jog jeigu jam projektas nenes pelno, tai jis susigalvos afera ir is jos uzdirbs tiek, kiek tas projektas jam pinigu net neatnesu. apgailetina.

Redaguota , nario pyro.nia
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

juokdariai.. rimtai :DDD

 

rouD, ant kiek turi buti patiklus idijotas, jog tokiom sumom uzsisakinedamas internetines paslaugas ( kalbu apie Divito ) nepasirasai jokios sutarties? ir isvis, kaip imanoma is tokiu "skripteriu", kaip divito isvis kazka uzsisakineti :DD ? vaikis gyvena wikipedija, o tu dar sugebi is jo paslaugas imt.. pirma pasidomek apie tokius klaunus, kaip jis :DD o del Zavasko, slidus ir slykstus zmogus. teisingai buvo pasakyta, jog jeigu jam projektas nenes pelno, tai jis susigalvos afera ir is jos uzdirbs tiek, kiek tas projektas jam pinigu net neatnesu. apgailetina.

Man projektas tiek yra atnešęs kiek tu per 10 metų už minimalke dirbdamas neuždirbsi ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

juokdariai.. rimtai :DDD

 

rouD, ant kiek turi buti patiklus idijotas, jog tokiom sumom uzsisakinedamas internetines paslaugas ( kalbu apie Divito ) nepasirasai jokios sutarties? ir isvis, kaip imanoma is tokiu "skripteriu", kaip divito isvis kazka uzsisakineti :DD ? vaikis gyvena wikipedija, o tu dar sugebi is jo paslaugas imt.. pirma pasidomek apie tokius klaunus, kaip jis :DD o del Zavasko, slidus ir slykstus zmogus. teisingai buvo pasakyta, jog jeigu jam projektas nenes pelno, tai jis susigalvos afera ir is jos uzdirbs tiek, kiek tas projektas jam pinigu net neatnesu. apgailetina.

na kaip galėsi sukurti, tai ką sukuręs, tai galėsi kažką sakyt. Vaikis, tarkim :D 

Bet kas yra juokingiausia, dalbajobai sėdi prie kompo, neturi ką veikt pamato temą ir "O , reik čia parėkaut, biški vierchą primest". O čia kažkoks klounas dabar ateina ir dar rėkauja, nueik į kiemą išsirėk, gal ramiau gyvensi. Klounai, kurie nežinot situacijų, tyliai būkit. 

O ES. ok, sir, you are the best! Dar vienas klounas. 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tu pievas rašai, taip ir aš.

Jei nervai nelaikytu tai atvažiuočiau ir tavo kompiuterį pro langą išmeščiau, galėtum pas tėvus atsiklaupęs prašyti, kad nauja nupirktu, nes negalėtum gyventi be jo.

Tai atvažiuok pasipuošiu vlrg atributikos pasidarysiu :D Laukiu kada būsi? Ai gi tau tavo čiolė neleis :D iš vilniaus per didelės išlaidos :D

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na kaip galėsi sukurti, tai ką sukuręs, tai galėsi kažką sakyt. Vaikis, tarkim :D 

Bet kas yra juokingiausia, dalbajobai sėdi prie kompo, neturi ką veikt pamato temą ir "O , reik čia parėkaut, biški vierchą primest". O čia kažkoks klounas dabar ateina ir dar rėkauja, nueik į kiemą išsirėk, gal ramiau gyvensi. Klounai, kurie nežinot situacijų, tyliai būkit. 

O ES. ok, sir, you are the best! Dar vienas klounas. 

 

hDY06PF.png

 

uzuodziu frag moda :DD

 

ne, o jei rimtai, tai tokiam kaip tau, pienburniui, reiketu tik pabuti tyliai ir nesiklounuoti, o dabar beviltiskai ir visiskai graudziai galima iszvelgti tavo neveiksnius "atmazus". 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2997 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...