Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lineage 2 ieškau pagrindu mokytojaus


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

 

Artimiausiu metu turėčiau turėti daug laisvo laiko, todėl nusprendžiau jį panaudoti tinkamai.

Senai turėjau svajone sukurti didelį lineage 2 projektą. 

 

Žadu rimtai užsiimti šiuo reikalu ir sudrebinti europos rinka. Ieškau mokytojo kuris galėtu man atsakyti į keleta klausimų, pamokyti pradinių dalykų, o paskui jau su viskuom susitvarkysiu pats. Kitaip tariant man reikia, kad pasakytu pagrindinius dalykus kuriuos reikia žinoti besimokant dirbt su l2 serveriais , bei atsakymu į keleta klausimų.

 

Jeigu tokiu atsirastu malonu, kad paliktumėte savo skype , stengsiuos skoloje nelikti.

Redaguota , nario Marius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai kiek supratau, vLRG nebeveiks serveris, ar parduosi kaskam ta serveri?

Savininkas vis dar aš, tačiau teoriškai jis jau parduotas. Prie jo dirba kita komanda, aš irgi joje esu, tačiau kaip bebutu gaila sampas man nebeaktualu. Padėsiu kiek galėsiu su projektu ir ji jau prižiūrės kiti asmenys. 

 

Savo tiksla aš pasiekiau su sampu, padariau tai ką norėjau visa laiką. O išlaikyti sampo aš jau nebemoku ir nebeturiu tos ugnelės, noro ir tiek laiko, bei tuo labiau kantrybės. Laikas judėti toliau.

Redaguota , nario Marius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry, bet žinant tai kaip tu dirbai prie SA-MP serverio, abejoju ar kas pavyks su L2. O šiaip viskas priklauso, kokį serverį darysi Low/Mid/High/GVE, o gal būt jų mišinį? (Nuo rate priklauso kiek darbo reikės. Low/mid daugiausiai darbo, tačiau pinigų taip pat daugiausiai galima gauti) Ar bus custom item (ginklai, šarvai)? Be šių klausimų pirmiausia norint padaryti rimtą serverį turi išmanyti patį Lineage 2 (tai atsilieps klasių balanse). Reikia gerai suprasti, kaip kiekvienas (pabrėžiu KIEKVIENAS) skill veikia. Na ir galų galiausiai BŪTINA mokėti JAVA programavimo kalbą. Aišku viską galima padaryti paprasčiau jei to neišmanai, tačiau reiks pakloti ne 200 ir ne 500 eur, nes nėra nė vieno open source pack, kuris visa tai turėtų (tinkamai veiktų).

Tai tiek trumpai.

P.S. Ar bus serveryje mėnulis? Venera? Marsas? Jupiteris? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sorry, bet žinant tai kaip tu dirbai prie SA-MP serverio, abejoju ar kas pavyks su L2. O šiaip viskas priklauso, kokį serverį darysi Low/Mid/High/GVE, o gal būt jų mišinį? (Nuo rate priklauso kiek darbo reikės. Low/mid daugiausiai darbo, tačiau pinigų taip pat daugiausiai galima gauti) Ar bus custom item (ginklai, šarvai)? Be šių klausimų pirmiausia norint padaryti rimtą serverį turi išmanyti patį Lineage 2 (tai atsilieps klasių balanse). Reikia gerai suprasti, kaip kiekvienas (pabrėžiu KIEKVIENAS) skill veikia. Na ir galų galiausiai BŪTINA mokėti JAVA programavimo kalbą. Aišku viską galima padaryti paprasčiau jei to neišmanai, tačiau reiks pakloti ne 200 ir ne 500 eur, nes nėra nė vieno open source pack, kuris visa tai turėtų (tinkamai veiktų).

Tai tiek trumpai.

P.S. Ar bus serveryje mėnulis? Venera? Marsas? Jupiteris? :)

Kam tos vaikiškos pavydo scenos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam tos vaikiškos pavydo scenos :)

Pavydėt? Tau? Dėl ko? Nesijausk kažkokiu išskirtiniu ar kažko labai stipriai pasiekusio. Esi 'pasišikęs' prieš visus. Ir turbūt yra visai kita problema, kodėl būtent palieki SA-MP rinką ir pereini į kitą. Viską, ką rašiau buvo patarimas, kad jei neturi tam gebėjimų geriau ir nepradėti. O, kad jų neturi (bent jau šiuo momentu) tai tikrai. :)

P.S. Išmok skaityt 'tarp eilučių' ir priimt kritiką.

Chill.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki.

 

Artimiausiu metu turėčiau turėti daug laisvo laiko, todėl nusprendžiau jį panaudoti tinkamai.

Senai turėjau svajone sukurti didelį lineage 2 projektą. 

 

Žadu rimtai užsiimti šiuo reikalu ir sudrebinti europos rinka. Ieškau mokytojo kuris galėtu man atsakyti į keleta klausimų, pamokyti pradinių dalykų, o paskui jau su viskuom susitvarkysiu pats. Kitaip tariant man reikia, kad pasakytu pagrindinius dalykus kuriuos reikia žinoti besimokant dirbt su l2 serveriais , bei atsakymu į keleta klausimų.

 

Jeigu tokiu atsirastu malonu, kad paliktumėte savo skype , stengsiuos skoloje nelikti.

 

Per vėlų kažką darytį, globalai nemokami, privatai greit išmirštą, topai pustuščiai, jau gal kokiais 3+ metais pavėlavai :D

Galį bandytį čia, visą info rasi bet kol išmoksį, jau galutinai mirs tas l2 : [:D]

http://llb.lt/

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per vėlų kažką darytį, globalai nemokami, privatai greit išmirštą, topai pustuščiai, jau gal kokiais 3+ metais pavėlavai :D

Galį bandytį čia, visą info rasi bet kol išmoksį, jau galutinai mirs tas l2 : [ :D]

http://llb.lt/

Kad stipriai klysti pas rusus po 10k online. Tas pats blaze su 3k startavo :)

Niekur l2 nepabės, tik dabar nebegyvuoja tokie serveriai kaip bfdr, bfde ar beyond. Dabar šiektiek kitokia sistema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad stipriai klysti pas rusus po 10k online. Tas pats blaze su 3k startavo :)

Niekur l2 nepabės, tik dabar nebegyvuoja tokie serveriai kaip bfdr, bfde ar beyond. Dabar šiektiek kitokia sistema.

 

Tie servai jau užsitarnave ir gana seni, paliginus su naujas atsidarančiais.  blaze prieš mėnesi startavo ir jau liko 1.3k online liko.  Ir tai nesimato in game to 1.3k visi miestuose tupi ir verkšlena, nėrą veiksmo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tie servai jau užsitarnave ir gana seni, paliginus su naujas atsidarančiais.  blaze prieš mėnesi startavo ir jau liko 1.3k online liko.  Ir tai nesimato in game to 1.3k visi miestuose tupi ir verkšlena, nėrą veiksmo :D

Tereikia, kad žaidėjai pamatytu nauja projekta , bei, kad juos sudomintu reklama. Suprantu, kad tai nebus paprasta, bet tikiu, kad man pavyks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...