Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ką žinau, perskaičiau komentarus ir nusivyliau eilinį kartą Lietuviais, ne tai, kad žmogų palaikyti, motyvuoti stengtis tobulėti ir kurti daugiau, o jūs darot atvirkčiai, man asmeniškai nusvirtų rankos ir nebesinorėtų daryti toliau. Vienu žodžiu, kurk toliau, tobulėk ir sekmės su būsimais projektais, jeigu dirbsi ir norėsi, tai tikrai pasieksi!

Nusivylei lietuviais ? Tu pažiūrėk ,kad kokia kaina 14 LT už ką ? už šita šrotą atsiprašant ? Nu jau ne už tuos 14 Lt jau geriau vertingesnio kanors nusipirkčiau ,o lietuviai niekada nepasižymės geri žaidimų kurimose.

Žaidimo kaina yra parašyta temoje.  :)  Dėl piratavimo tai jis visa laiką buvo ir bus nesvarbu kokios apsaugos bebūtų vistiek atsiras koks žmogus kuris "nulauž" žaidimą. Na kaip Lietuvoje nežinau ar yra patyrusių nulaužėjų, bet žaidimas apsaugas tikrai turės.

Nejuokink su savo mokejimu uz zaidima, pirma parodyk ar verta ji pirkt, paskui pardavinek

  • Teigiamai 2

PlainGorgeousIrishredandwhitesetter-size

demo versija padaryk, kad žmonės galėtų pamatyt kas per grajus čia yra, aš šio žaidimo nepirksiu, kol nebus mp, nes neikiek neįdomu bent man eit ir vienam šhaudyt į zombius, o šiaip manau, kad nebus nieko įspudingo.. Eisi ir šaudysi zombius, siulyčiau išleisti greitu metu žaidimą ir jį updeitinti atsiras žmonių kurie testuos žaidimą, sakys bugus ir panašiai.

Nusivylei lietuviais ? Tu pažiūrėk ,kad kokia kaina 14 LT už ką ? už šita šrotą atsiprašant ? Nu jau ne už tuos 14 Lt jau geriau vertingesnio kanors nusipirkčiau ,o lietuviai niekada nepasižymės geri žaidimų kurimose.

Nenori, nepirk :) su tokiu nusistatymu tai ir nepasizymes, jeigu nores, tai pasieks :) o tau su tokiu nusistatymu, linkiu sekmes gyvenime, idomu ar daug pasieksi :))

Pigu, greita, kokybiška!


MAUDIO.EU

Nenori, nepirk :) su tokiu nusistatymu tai ir nepasizymes, jeigu nores, tai pasieks :) o tau su tokiu nusistatymu, linkiu sekmes gyvenime, idomu ar daug pasieksi :))

Kalbi kaip grynas verslininkas. Galetum ikurt imone ir plaut zmonem smegenis su "tokiu nusistatymu nieko nepasieksi". Cia tas pats kas suda reklamuoja, bet tave vercia ji pirkti vien del to, kad jis yra reklamuojamas, o jeigu neperki, vadinasi esi nesupratingas zmogus ir tada verslininkai suvercia kalte ant zmoniu

 

pvz left4dead uz kokius 30lt nusiperku, bet ten bent jau zinau kas per zaidimas, o cia - nieko. Parase protinguolis naujiena apie eilini megeju kuriama zaidima kuris bus uzmirstas jau savaite po jo isleidimo ir dar praso 14lt uz kazkoki slamsta. Butu protingas pacanas, isleistu zaidima nemokamai ir toliau tobuletu zaidimu kurime, nu bet matomai ubagas tai iesko durneliu kurie ale "parems", susirinks litus ir adios

  • Teigiamai 1

PlainGorgeousIrishredandwhitesetter-size

Kalbi kaip grynas verslininkas. Galetum ikurt imone ir plaut zmonem smegenis su "tokiu nusistatymu nieko nepasieksi". Cia tas pats kas suda reklamuoja, bet tave vercia ji pirkti vien del to, kad jis yra reklamuojamas, o jeigu neperki, vadinasi esi nesupratingas zmogus ir tada verslininkai suvercia kalte ant zmoniu

 

pvz left4dead uz kokius 30lt nusiperku, bet ten bent jau zinau kas per zaidimas, o cia - nieko. Parase protinguolis naujiena apie eilini megeju kuriama zaidima kuris bus uzmirstas jau savaite po jo isleidimo ir dar praso 14lt uz kazkoki slamsta. Butu protingas pacanas, isleistu zaidima nemokamai ir toliau tobuletu zaidimu kurime, nu bet matomai ubagas tai iesko durneliu kurie ale "parems", susirinks litus ir adios

 

Aiškiai matosi ,kad esi juokdarys nieko neverčiu pirkti, žmogus pats nusprendžia ar nori pirkti ar ne, tad nereikia rodyti čia pykčio jog žaidimas per daug kainuoją, kai turesi savo koki nors produktą galesi ir nustatinėti kainas, be to kaina tokia nes nuo sms žinučių mums nuskaičiuoją didelius mokesčius todel mes tik gaunam 30 % pelno nuo gautos sumos.

Ką žinau, perskaičiau komentarus ir nusivyliau eilinį kartą Lietuviais, ne tai, kad žmogų palaikyti, motyvuoti stengtis tobulėti ir kurti daugiau, o jūs darot atvirkčiai, man asmeniškai nusvirtų rankos ir nebesinorėtų daryti toliau. Vienu žodžiu, kurk toliau, tobulėk ir sekmės su būsimais projektais, jeigu dirbsi ir norėsi, tai tikrai pasieksi!

Suprasčiau, kai žmogus tobulėt norėdamas kurtų žaidimą ir prašytų kitų, kad kas nors dar jį žaistų. O čia 15lt ima, už banalų šūdą atsiprašant, net istorijos nesugalvojo normalios ir galvoja, kad jį šluote šluos..

Aiškiai matosi ,kad esi juokdarys nieko neverčiu pirkti, žmogus pats nusprendžia ar nori pirkti ar ne, tad nereikia rodyti čia pykčio jog žaidimas per daug kainuoją, kai turesi savo koki nors produktą galesi ir nustatinėti kainas, be to kaina tokia nes nuo sms žinučių mums nuskaičiuoją didelius mokesčius todel mes tik gaunam 30 % pelno nuo gautos sumos.

 

O paprašyt pagalbos iš šeimos nario su bankais nelabai norėjosi ? Kam daryt lengviau ir pigiau, jeigų galima sunkiau ir brangiau, taip ? Jau ant tiek žmonės pamišę dėl tų pinigų, kad baisu žiūrėt. Skubina, į viską poxuistiškai žiūri, apie viską nepagalvoja, kad tik kuo greičiau padarytų ir parodytų žmonėm kokį jie "gerą dalyką" padarė. Va tokie taip atrodo:

 

https://www.youtube.com/watch?v=jqrhTmIdnKg

  • Teigiamai 1

SHFitnE.jpg

14LT???? :OOOOOOOOO Jau geriau dar viena CS 1.6 steam acc nupirksiu ir kokiam durneliui prangiau prastumsiu negu šita šlamšta atsiprašant pirkti. Kad pardavinėtį prekę reikia pirmą ją ištobulintį. O tu nori parduotį naujoko kūrtą žaidimą. 

TOBULĖK ir tada galėsį tos 14LT užsidirbt ir dar, atsidaryk banko sąskaitą ir nesiparink. Visgi nereikia būti pilnamečiui, kad ją atidarytį. Užtenka tūrėtį 7metų, kad atidaryti pagal ZOOM programą swedbanke banko sąsk. 
Sėkmės.

graphic.png


 


 


 


Aš iš viso tokį žaidimą padaryčiau nemokamą ir tiesiog uždėčiau "Donate" mygtuką. Kam patiktų tas ir paaukotų pinigų tolesniems projektams ir šio vystymui.
Dabar net nežinai už ką moki, ant Windows 8 rašoma jog neveiks, traileris nieko neparodo, atsiskaitymas tik SMS'u... Už 14 litų geriau 2 kebabus nusipirkčiau ^_^

  • Teigiamai 1

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Gerai gal mokėt tiek ir neverta, bet ar jūs kažką tokio patys sukurtumėt? Abejoju. Tad geriau čia net nerašykite ir patilėkite, nes paskaičius komentarus jūs esat perdaug žiaurus... Sekmės kurime.

Taip išeina jei koks Intel išleistų niekam tikusį procesorių, mes negalėtume jo kritikuoti, nes patys tokio nesukurtumėme. Jei neturi ko pasakyti, tiesiog patylėk.

O šiaip tokį žaidimuką gali sukurti bet kas turintis rankas ir proto.

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

(redaguota)

Žiūrint youtube pamokas galima tiek pat arba daugiau sukurt.

Tai prašau sukurk, kursi? Ne, žinai dėl ko? Nes tu esi eilinis noliferis kuris nemoka palaikyti žmonių ir jų motyvuoti tolimesniam kurimui, tu tik moki stumti, tu vieno dalyko kurio netingi daryti tai tik stumti... 

 

 

Taip išeina jei koks Intel išleistų niekam tikusį procesorių, mes negalėtume jo kritikuoti, nes patys tokio nesukurtumėme. Jei neturi ko pasakyti, tiesiog patylėk.

O šiaip tokį žaidimuką gali sukurti bet kas turintis rankas ir proto.

 

Bet ar jį kurs? Na taip jį sukurs žmogus kuris netyngi, bei kaip tu sakai turi proto ir rankas. Bet iš čia šitoje temoje papeike šį žaidimą vienetai kurie galėtų sukurti panašu žaidima, vien dėl to, nes jie tingėtu.

Redaguota , nario DemoN'

 

 

Tai prašau sukurk, kursi? Ne, žinai dėl ko? Nes tu esi eilinis noliferis kuris nemoka palaikyti žmonių ir jų motyvuoti tolimesniam kurimui, tu tik moki stumti, tu vieno dalyko kurio netingi daryti tai tik stumti... 

 

 
 

Bet ar jį kurs? Na taip jį sukurs žmogus kuris netyngi, bei kaip tu sakai turi proto ir rankas. Bet iš čia šitoje temoje papeike šį žaidimą vienetai kurie galėtų sukurti panašu žaidima, vien dėl to, nes jie tingėtu.

 

Kadangi žaidimų kūrimas nėra mano sritis (šiek tiek domiuosi), tai - ne, nekurčiau. Daug sprendi apie žmogų, kurio niekada nesi sutikęs realybėj. Tu tai Half-Life'ris, jo ? Aij, tai palei tave viską ką aš darau, tai - stumimas ? Čia taip nusprendei iš pranešimų šitoj temoj ar kaip ? Einšteinu nereikia būt, kad nuspręstum tai geras dalykas, ar - ne. Nereikia iš šūdo išaugint dar didesnio šūdo. Viskas turi būti proto ribose. Motyvuoju tik tuos, kuriuose matau norą tam tikram dalykui daryti. Aš čia matau nekantrų žmogų, kuris laukia aukso puodo.

 

Jeigų kada sugalvosiu - sukursiu. O gal neverta ? Nes man atrodo pradėsi sakyt: "Įrodyk, kad tą žaidimą sukūrei tu" ir dar bandysi visaip kaip "pastumti" kaip tu sakai.

SHFitnE.jpg

(redaguota)

Aš tai tiesiog negaliu pakęst tų žmonių, kurie ant savo tautybės stumia. Jeigu esi lietuvis tai bent palaikyk Lietuvą ir ją siekiančius išgarsinti žmones. Jei net to nesugebi, tai eik į lenkyną ar rusyną ir toliau varyk ant Lietuvos. Šūdą patys krauna ant savo šalies o paskui skundžiasi kokia ji bloga...

 

Dabar dar kartą perskaityk ką aš parašiau. Kur tu matai stumimą? *B*et, gražiai pasakiau, kad lietuviai neturi galimybių, tai dėl to ir neišeina jiems sukurt "nešūdo".

Redaguota , nario meh

7f1d657af87f408184ad0da6852b802459ac03cb

 

 

 

 

R.I.P lukonic will be missed

 

 

2009-12-03 - 2016-12-29

 

Tai prašau sukurk, kursi? Ne, žinai dėl ko? Nes tu esi eilinis noliferis kuris nemoka palaikyti žmonių ir jų motyvuoti tolimesniam kurimui, tu tik moki stumti, tu vieno dalyko kurio netingi daryti tai tik stumti... 

 

 
 

Bet ar jį kurs? Na taip jį sukurs žmogus kuris netyngi, bei kaip tu sakai turi proto ir rankas. Bet iš čia šitoje temoje papeike šį žaidimą vienetai kurie galėtų sukurti panašu žaidima, vien dėl to, nes jie tingėtu.

Tavo akimis visi žmonės kurie išreiškia savo nuomone ir nekuria žaidimų yra tinginiai? Nepagalvojai jog yra kita veikla be žaidimukų kūrimo?

Kokį tu čia š... bandai blizginti?

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Tarkim žaidimą galima sukurti tokį PAY TO WIN pirk ir laimėk pats žaidimas nemokamas,bent norint greičiau išsižaisti arba užsikelti tektu pirkti kalbu apie visokią ginkluote,amunicija,šarvus ar lygio pakelimas gyvybių padauginimas kažkiek procentu kas 5 sekundes per 1 misiją to negautum jei nebusi nenusipirkes tiesiog žaisi paprastą žaidimą paeiliui kaip ir kūrėjas sukūrė istoriją bet ir vėl glaudžiasi MP galimybės SP maža galimybė,kad pirks,nes jei bus MP noras kažką nusipirkti bus didesnis nes norės pasirodyti prieš kitus.

  • Teigiamai 2

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...