Peršokti į turinį

Į pabaiga kūriamas Lietuviškas žaidimas Z17 [Pirmojo asmens šaudyklė]


M0R3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Čia tik mano nuomone ,bet čia @KEIKSMAŽODIS pagal tai kokia kaina prašoma žaidimas antikvarinių grafikų 14 LT dar kainuoja ?? Nu jau @KEIKSMAŽODIS @KEIKSMAŽODIS jau geriau pasitaupyt LT ir koki csgo gifta iš žmonių nusipirkt už 20LT

Redaguota , nario Deividas
Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tik mano nuomone ,bet čia šūdas pagal tai kokia kaina prašoma žaidimas antikvarinių grafikų 14 LT dar kainuoja ?? Nu jau vapšie pizdiec jau geriau pasitaupyt LT ir koki csgo gifta iš žmonių nusipirkt už 20LT

O tu pažiūrėk steame, kokia šūdinų game kainą. Pavyzdys:

 

Sproggiwood

 

Kaina: 14,99€

Litais: 51.75 Lt

 

O dabar pažiūrėk į Z17 žaidimą ir palygink, kuris geresnis ir įdomesnis.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, kad daugiau prie Z17 dirba, nes jį kuria ne 50 ir ne 100 žmonių, todėl daug sunkiau.

 

Nežinau iš kokios tu planetos atskridai, bet aš kalbėjau apie darbo kiekį įdėtą į žaidimą. Kaip suprantu tu taip mąstai: vien dėl to, kad vieną žaidimą kūrė vienas žmogus ir nesukūrė daug, o kitą žaidimą kūrė daugiau žmonių ir sukūrė žymiai daugiau, bet geresnis žaidimas būna tas, kurį kūrė vienas arba mažiau žmonių, nepaisant, kad ten nieko daug nesukurta ? Tu lygini žaidimus, kur viename vaikštai tarp dėžės, vaikštai ir šaudai, o kitame tu gauni unikalų pasaulį (randomly generated kaip ir minecraft), kurio niekas kitas negaus ir yra daug daugiau galimybių ir pasirinkimų.

 

Tikriausiai reikės susikurt sąrašą žmonių, su kuriais beprasmiška kalbėt.

 

Redaguota , nario Virsenas
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau iš kokios tu planetos atskridai, bet aš kalbėjau apie darbo kiekį įdėtą į žaidimą. Kaip suprantu tu taip mąstai: vien dėl to, kad vieną žaidimą kūrė vienas žmogus ir nesukūrė daug, o kitą žaidimą kūrė daugiau žmonių ir sukūrė žymiai daugiau, bet geresnis žaidimas būna tas, kurį kūrė vienas arba mažiau žmonių, nepaisant, kad ten nieko daug nesukurta ? Tu lygini žaidimus, kur viename vaikštai tarp dėžės, vaikštai ir šaudai, o kitame tu gauni unikalų pasaulį (randomly generated kaip ir minecraft), kurio niekas kitas negaus ir yra daug daugiau galimybių ir pasirinkimų.

Tikriausiai reikės susikurt sąrašą žmonių, su kuriais beprasmiška kalbėt.

Turėsiu tave nuvilt, ne apie tai rašiau. Na, kadangi tau nedaeina apie ką aš čia, tai siūlyčiau patylėt ;) Bet koks skirtumas, vistiek neklausysi. Redaguota , nario `Foxonas.
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesupratau, ar čia man vienam pasirodė, kad šis žaidimas (nesupykit kūrėjai), tikrai nieko vertas. Vien pasižiūrėjus į grafiką ar Story line galima tai suprasti. Nežinau, kam reikia kurti tokį žaidimą, kuris nėra patrauklus akiai ar bent kuo sudomintų... Kad Lietuviškas, tai nereiškia, kad turi būti ,,šlamštas''.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką žinau, perskaičiau komentarus ir nusivyliau eilinį kartą Lietuviais, ne tai, kad žmogų palaikyti, motyvuoti stengtis tobulėti ir kurti daugiau, o jūs darot atvirkčiai, man asmeniškai nusvirtų rankos ir nebesinorėtų daryti toliau. Vienu žodžiu, kurk toliau, tobulėk ir sekmės su būsimais projektais, jeigu dirbsi ir norėsi, tai tikrai pasieksi!

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką žinau, perskaičiau komentarus ir nusivyliau eilinį kartą Lietuviais, ne tai, kad žmogų palaikyti, motyvuoti stengtis tobulėti ir kurti daugiau, o jūs darot atvirkčiai, man asmeniškai nusvirtų rankos ir nebesinorėtų daryti toliau. Vienu žodžiu, kurk toliau, tobulėk ir sekmės su būsimais projektais, jeigu dirbsi ir norėsi, tai tikrai pasieksi!

Tai blemba tu pasižiūrėk kokia kaina, tikras lietuvis.... :D

Galėtu žaidimą nemokamai duoti arba kaina padaryti ne tokia žiauria pvž 5lt, nes pvž aš tai nematau tikslo leisti ten tuos 14lt ant senovinio žaidimo, kai už tokia kaina gali nusipirkti ant steam kažka geresnio. Pvž jeigu kaina būtų 5lt tai man pačiam nebutu gaila, + ir pats žaidimo kurėjas uždirbtu iš to šiek tiek.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai blemba tu pasižiūrėk kokia kaina, tikras lietuvis.... :D

Galėtu žaidimą nemokamai duoti arba kaina padaryti ne tokia žiauria pvž 5lt, nes pvž aš tai nematau tikslo leisti ten tuos 14lt ant senovinio žaidimo, kai už tokia kaina gali nusipirkti ant steam kažka geresnio. Pvž jeigu kaina būtų 5lt tai man pačiam nebutu gaila, + ir pats žaidimo kurėjas uždirbtu iš to šiek tiek.

 

Nenori nepirk, atsiras kas nusipirks. Ne nuo taves kaina priklauso, niekas veltui nenori dirbt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesupratau, ar čia man vienam pasirodė, kad šis žaidimas (nesupykit kūrėjai), tikrai nieko vertas. Vien pasižiūrėjus į grafiką ar Story line galima tai suprasti. Nežinau, kam reikia kurti tokį žaidimą, kuris nėra patrauklus akiai ar bent kuo sudomintų... Kad Lietuviškas, tai nereiškia, kad turi būti ,,šlamštas''.

 

Nope. Nope.

Jei lietuviškas tai reiškia šlamštas. Lietuviai neturi galimybių sukūrt kažko, bent jau "gražaus".

Redaguota , nario meh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nope. Nope.

Jei lietuviškas tai reiškia šlamštas. Lietuviai neturi galimybių sukūrt kažko, bent jau "gražaus".

Aš tai tiesiog negaliu pakęst tų žmonių, kurie ant savo tautybės stumia. Jeigu esi lietuvis tai bent palaikyk Lietuvą ir ją siekiančius išgarsinti žmones. Jei net to nesugebi, tai eik į lenkyną ar rusyną ir toliau varyk ant Lietuvos. Šūdą patys krauna ant savo šalies o paskui skundžiasi kokia ji bloga...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai tiesiog negaliu pakęst tų žmonių, kurie ant savo tautybės stumia. Jeigu esi lietuvis tai bent palaikyk Lietuvą ir ją siekiančius išgarsinti žmones. Jei net to nesugebi, tai eik į lenkyną ar rusyną ir toliau varyk ant Lietuvos. Šūdą patys krauna ant savo šalies o paskui skundžiasi kokia ji bloga...

 

Tau būtų laikas išeit į lauką ir prasivėdint makaulę.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3473 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...