Virsenas

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  1.253
 • Užsiregistravo

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  413 +Pervesti

Viskas, kas parašyta nario Virsenas

 1. Virsenas

  Kokio žaidimo serverių trūksta?

  Runescape.
 2. Virsenas

  Parodyk, ką veiki!

  @SnoutUp Siūlyčiau kelt media failus į spoilerius, kad neapkraut puslapio krovimo.
 3. Virsenas

  Nesuprastas įspėjimas.

  Nusišneki. Anksčiau kaip tik būdavo draugelių ratas uždaras tarp moderatorių ir/ar administratorių. Zavackienė vienas iš jų. Jeigu kas nepatikdavo jam iš kart užtildydavo tą žmogų. Tai džiaukis, kad random'ai, o ne uždaras draugelių ratelis.
 4. Virsenas

  Ką rinktis po 10kl ?

  Kas jam geriausia būtų tai pabaigt 12 klasių ir jeigu dar nebus apsisprendęs ką nori daryti ateity gali eiti į profesinę ir žiūrėti ar jam tas dalykas iš tikrųjų patinka ir jeigu patinka tada galės tęsti mokslus ties tuom. Kodėl siūlau jam baigti 12 klasių? Nes jis pats dar nežino ką jis nori daryti ateity. 16-17 metų vis dar yra paauglystė ir proto suvokimas vis dar skiriasi nuo šiek tiek labiau subrendusio asmens (18-20). Kuo ankstesnio amžiaus žmogus priima sprendimą, tuo didesnė tikimybė, kad jis gailėsis juo ateity. 11 ir 12 klasės dar labiau užgrūdiną žmogų ir paruošia jį labiau ne vien tik profesiniu atžvilgiu. O labiau pasiruošusių žmonių dabar ne per daugiausia Lietuvoj. Jeigu kas nors kada turėsit galimybę pabendraut kartu su žmonėmis, kurie baigė 10 ir 12 klasių ir palygint tuos du asmenis - nepraleiskit tokios progos. Baigęs 12 klasių nieko neprarandi, o tik įgauni dar daugiau patirties ir jeigu vis dar norėtum, galėtum baigti ir profesinę. Tik tais jeigu jis jau nusprendė baigti tik 10 klasių, tada jau kita kalba ... LABAI abejotina. Bet jeigu ir baigei, tai tikriausiai nosį krapštei tas dvi klases. Vietoj to, kad būtų atsakęs kažką, uždėjo minusinę reputaciją. Vat toks ir skirtumas tarp baigusių 10 ir 12 klasių.
 5. Virsenas

  Ką rinktis po 10kl ?

  O tu bent mokeisi gimnazijoj?
 6. Virsenas

  Parduodamas faraiRP projektas.

  O po 3-4 mėnesių laiko ir motyvacijos vėl atsiras ir vėl sukursi projektą ir po kurio laiko vėl pardavinėsi jį. Nereik sekt čia pasakų.
 7. Virsenas

  Parduodamas faraiRP projektas.

  O parduodi, nes nemoki kurt projektų ir nori dar pasipelnyt parduodamas už kosminę kainą kai jo reali vertė ne didesnė kaip 70€. Bet koks žmogus nuėjęs į FiveM forumą, atsisiuntęs RP serverio failus, pašalinęs viską apart policijos darbą ir nusikalstamą veiklą turėtų tą patį ką pats turi. Pardavęs vėl kursi kokį projektėlį, laikysi merdėjantį ir po kurio laiko ir tą pardavinėsi. Nes iš tikrųjų kurt ir tobulint serverį reikia įdėt darbo, o pardavinėt projektą ir sekt pasakas, kad jis neša pelną ir atsipirktų greitai gali kiekvienas durnelis.
 8. Virsenas

  Paranormalus reiškiniai

  00:20 Nėra vėjo, bet medis visas siubuoja kažkodėl. Ne tik, kad nesąmones kelia į youtube, bet dar ir voice changer'į naudoja. Tokiem žmonėm, kurie kelia tokius video ir žmonės, kuriem patinka tokios nesąmonės reikėtų pasigydyt. Ir dar galvoja žmonės kodėl šiais laikais jaunimas turi problemų su mokslais ir įsidarbinimu.
 9. Virsenas

  Gal kas nori kurti projektą ?

  Gal galėtų koks moderatorius uždėt šitą pranešimą ant forumo viršelio? Gal daugiau žmonių/vaikų susiprotėtų kokį storą ir gauruotą tie "kūrėjai" yra dėję ant jų Labai įdomu paskaityt tokių "kūrėjų" temas, kur jie pristato savo projektus, kur jie sako, kad labai daug padarė
 10. Pasilik savo lėkštą išsišokimą ir sarkazmą sau, vaikiščiau.
 11. Virsenas

  Padekite del csgo

  Integrity check bandei padaryt?
 12. Virsenas

  Padekite del csgo

  Ar nesenai žaidei community serveryje?
 13. O jeigu tu galvoji, kad jie per tą laiką labai pakeitė žaidimo kodą tai esi didelis naivuolis.
 14. Nauji mapai, naujos operacijos, skinai ir visas kitas šūdas pagal tave pakeitė daugumą žaidimo kodo? Tu bent supranti ką tu šneki...?
 15. Iš pradžių Cuckstar su savo dingimais, o dabar Volvo. Panašu, kad Dievas vis dėl to iš tikrųjų yra ir jis mane išgirdo.
 16. Virsenas

  Ar būtų įdomu mergina streamere?

  Čia šitą sakei savo psichologui, kai pasakei savo tėvams, kad nori būt streamer'iu? O pagal tave tikriausiai besiplečianti žaidimų rinka neturi nieko bendro su vienodai besiplečiančiomis socialinėmis problemomis?
 17. Virsenas

  Ar būtų įdomu mergina streamere?

  Ir ką jie man pasakytų? Kad žaist žaidimus, rodyt savo žaidimą kitiems žmonėms ir švaistyt kitų žmonių pinigus yra zajabys?
 18. Virsenas

  Ar būtų įdomu mergina streamere?

  Kas tas pewdiepie? Profesorius koks? Ką jis sugebėjo padaryt dėl žmonijos apart pridėt dar daugiau dramos ir betikslumo su savo video?
 19. Virsenas

  Ar būtų įdomu mergina streamere?

  Tų išlaikytinių jau ir taip daug. Amerikiečiai vaikai tai pametę galvas dėl tų streamer'ių. Apskritai žaidimų srityje jie išprotėję. Lietuva ir kitos Europos šalys dar ne taip stipriai užsikabinę. Ir ačiū Dievui. Dar yra vilties, kad vis mažiau ir mažiau žmonių praras sveiką protą. Kai pamatau žmogų norintį tapti streamer'iu tai į galvą šauna vienintelis žodis galvoje - beviltiškumas. Gal jie galvoja, kad gali pragyvent visą likusį gyvenimą taip ir gaut lengvus pinigus. Būti streamer'iu - tai ne darbas. Darbas yra tada, kai tu įdedi pastangas į kažką ir darai tai vardan savęs ir kitų, kad padarytum pasaulį geresnį, kuriame gyveni tu pats ir visi kiti. Tikri darbai yra surišti. Jie išsišakoja vis toliau ir toliau, padeda kitiems, turi naudos. O streamer'is? Tai tiesiog vieni vartai, viena kryptis be jokių išsišakojimų. Kas yra įdedama ties tuom, viskas taip ir palieka. Akligatvis. Betikslumas. Jeigu ne dar viena našta žmonijai. Žmonijai, kuri turi tikslingus ir naudingus darbus sau ir kitiems. Jeigu nebūtų žmonių su tikslingais ir naudingais darbais, streamer'ių automatiškai nebūtų. Jeigu kažkam sunku su suvokimu. 21 amžiuj atsiranda vis daugiau ir daugiau tų akligatvinių "darbų". Jeigu tu iš tikrųjų galvojai būti streamer'e, tai visų pirma pasiklausk savęs kaip tau būtų ateityje. Kaip būtų dėl mokesčių. Kaip būtų dėl santaupų. Pasidomėk kaip gyvena jau daug laiko stream'inantys žmonės pasauly.
 20. Virsenas

  supergames.lt naujas dizainas

  O kam tą dizainą iš vis reikėjo keist? Buvo kažkokia apklausa ir buvo surinkta daug balsų už dizaino keitimą? Kuom senas dizainas buvo blogas? Ar čia tiesiog buvo padarytas "atnaujinimas", nes apart dizaino keitimo nieko daugiau nesugalvoja ir norėjo parodyt, kad vis dar daromi kažkokie tai atnaujinimai forume? Kažkoks debilizmas.
 21. Virsenas

  PWR.LT - Ieškau žmonių serverio darbams

  Vat būtent. Tas pasakymas, kad turėjo daug serverių kaip tik reiškia blogą dalyką.
 22. Virsenas

  Las Payasadas Mechanics

  ¯\_(ツ)_/¯
 23. Virsenas

  Ieškau SA:MP serverio

  Bug'o išnaudojimas, kad turėtum pranašumą prieš kitą varžovą. Kaip tai vadinama?
 24. Virsenas

  Ieškau SA:MP serverio

  Tai kas, palei tave, jei ne cheat'as? Super galios?