Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Į pabaiga kūriamas Lietuviškas žaidimas Z17 [Pirmojo asmens šaudyklė]


M0R3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3462 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kad dauguma lietuvių neiperka kompų geresnių, tai nereiškia, kad aš nusišneku... Jei rasi man kur nors parduotuvėj, kad parduoda pc su XP windows, tada tu kompofobas...  + Lietuviai, labai mėgsta laikytis senienų ir sakyti, kad geriausios firmos yra mėšlo gabalas :D

Jo blyn senienų, jūsų žiniai dauguma žmoniu naudoja win 7/8/8.1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Z17 pirmasis žaidimo trailer'is atsiprašome dėl kokybės per skubėjima ji šiek tiek suprastėjo, veliau kokybė bus pakeista.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=YXWqwmXSjM0&list=UUsjRnNCvRlaJVct3TLn3yCQ

Na šiaip tikėjaus geriau, trūko kažko... Norėjosi iš arčiau pamatyti tuos radiacijos paveiktus žmones, ir šiaip pats trileris galėjo būti ilgesnis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip suprantu, trailerio pradžioje pasakoja istorija ir yra jau "visa"? Tokiu atveju nekeičiu savo nuomonės, parašytos anksčiau. Istorija mano akimis yra nieko verta, bent jau pakeiskit tą "kažkokiomis būtybėmis" į ka nors panašesnio, kaip "būtybėmis, kurias mes ėmėme vadinti lalalal". Atrodys vis bent kažkiek geriau, nes dabar skamba tikrai be galo keistai ir blankiai.

Kiek daugiau supratau iš trailerio, tai čia tipas žaidimo bus "Start >> Run > Shoot > Run > Shoot >> Loading second level >> Run > Shoot..."?

Per kiek laiko galima pereiti visą žaidimą?

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas iš pirmūjų rimtesnių LT žaidimų?! Įdomu!

 

Pirmųjų ? Rimtesnių ? Kokiame bunkeryje gyvenai iki šiol ?

 

 

 

Trailer'is tai žinok... tiesą sakant - nelabai vykęs, verčiantis nusijuokti. Atrodo, kad kalba kažkoks nuskriaustas paauglys. Galėjai bent sumokėt kažkiek tai pinigų ir pasinaudot įgarsintojų paslaugomis. Nuojauta sako, kad pats žaidimas padarytas 90% iš pamokų. Aš bent jau, nematau už ką čia mokėti pinigus. Geriau reikėjo nesiskelbti ir toliau tobulėti kūrime, kol turėsi pakankamai patirties sukurti tikrai gerą žaidimą.

 

Ir dar, trailer'yje naudojai savo sukurtas nuotraukas ar ištraukei iš interneto ?

Redaguota , nario Virsenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3462 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...