Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu jus k.ur..vos *Myliu SuperGames.lt*.. nelaimingi!!! Laukiau kokia savaite kol atsidarys ir *Myliu SuperGames.lt* parašė - Kai užsiregistruosite, gausite suokėti 10Lt ir tada galesite naudotis forumu??? Eikit jus .*Myliu SuperGames.lt*.. atsiprašant, jei negalima net pamatyt kas vyksta forume?? Kazin ar SG ilgai gyvuotu, jei svečiai net paziuret kas forume vyksta negaletu??

Su SuperGames nuo 2013.11.10!

As tai kazkaip del webo nusivyliau, galvojau bus grazus HTML dizainas. Kazkas geriau nei paprastas phpbb dizainas su pakeistu paveiksleliu headerio :? Na bet sekmes.

Be to ar eis apmoketi paypal, ar banko pervedimu?

 

Nusprendėme , kad forumas bus patogiausias vartotojams. Kolkas banko apmokėjimo būdo nera. Bet su laiku jis bus pridėtas prie mokėjimo būdų.

Aprašymo temą matys tik užsiregistravę vartotojai.

Man tai skamba kiek neprotingai :D

Paprastas pvz. Nori pirkti naują kompiuterį. Pamatai parduotuvės lankstinuke paveikslėlį su tuo kompiuteriu ir kainą, bet be aprašymo (arba su minimaliu). Nuėjęs į parduotuvę nori sužinoti duomenis apie jį, bet pardavėjas pasako "Informacija apie šitą kompiuterį gausi tik tada, kai sumokėsi pinigus" Šiuo atvėju tu pirktum daiktą, pamatęs tik jo išvaizdą lankstinuke su minimaliu aprašymu?

  • Teigiamai 2
(redaguota)

Pirmiausiai reikia zaidimo TRAILER. Paskui aprasymo apie zaidima, ant kokiu kompiuteriu veiks ir t.t. Tada  nuotrauku zaidimu daugiau, o jau paskui pardavimas turetu eit... o dabar man labai visas projektas atsiduoda tuo kad zaidimo kurejai isviso sita zaidima kure del pinigu, ir nieko daugiau... 

Redaguota , nario 4NEX.LT - Mantas / Š.
  • Teigiamai 1

Hello, U WOT M8?

Jei tampate forumo narys jūms už žaidimą mokėti nebereikės. Informacijos apie žaidimą tikrai dar bus ją galėsite peržiūrėti neprisiregistravus ir įvertinti ar vertą pirkti ar ne. Penktadienį bus išleistas žaidimo trailer'is kurį pamatysite ne tik forume bet ir čia, jis bus įkeltas į youtube.

  • Teigiamai 2
(redaguota)

Tokį žaidimą bet kas galėtų sukurti. O jūs pabandykit sukurtį tokį kaip MC ar CS ar NBA 2K15. O ne, kažkokį 3D žaidimuka ;D

Eik tu *Myliu SuperGames.lt* duhe tai ir sukurt jei toks kietas. Ateina nahui pispročiai is dulkina prota pydare lavone tu *Myliu SuperGames.lt* mauk iš čia

Redaguota , nario Pranas
Įspėtas už: "Forumo narių užgauliojimas."
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

-REP DĖKUI

(redaguota)

Ko tai stipriai? Dabar apsiverks vaikas...

Pats esi vaikas o kitais vadini vaikais ;DDD apgailėtinas esi loxe gaila man tavęs :) NYK IŠ FORUMO DALBAJOBE

 

 

Retqu, on 24 Oct 2014 - 12:46, said:

Eik tu *Myliu SuperGames.lt* duhe tai ir sukurt jei toks kietas. Ateina nahui pispročiai is dulkina prota pydare lavone tu *Myliu SuperGames.lt* mauk iš čia

 

O tu pašol nachui :) nyk iš forumo dalbajobe :)

Redaguota , nario Pranas
Įspėtas už: "Forumo narių užgauliojimas."
  • Neigiamai 1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4254 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...