Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ KLAUSIMAS ]: Kodėl nemetat Gretos iš moderatorių?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hi,

 

norėčiau paklausti, kodėl nemetat Gretos iš moderatorių? ant tiek prisidirbus... man išvis atrodo, kad JIS pacukas 11-13m...

 

Šiandiena portale paviešino failą, kuris tik verčia daryti nustikalstomą veiklą. Ne aš vienas turiu įrodymus, dar keli žmones juos turi, patys nusifotografave.

 

fc425c8bd584a2b13ccdb5c1e74f1df1804.png

 

už tokias nesamones, mesti ją LAUK.

 

P.S Po narių pasipiktinimo ji ištrynė temą.

Redaguota , nario RenaldasJ
  • Teigiamai 7
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Papraščiausias paaiškinimas moderatorė ji nes yra ''mergina'' supraskit kaip norit,na pvž aš buvau išmestas už nedarbą nes negalėjau moderuoti ten keletą savaičių,tad dėl to kad ji mergina tai nemanau kad kažkas rūpinsis kad būtų ji išmesta.

 

tai čia galim sakyti, aš apsimetu pana, dwj man modera aš kūl, temos kartosis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu, kadangi jau spėjo uždėti free įspejimą su priežastimi, jog neaiškus temos pavadinimas su susijusia bėda, tačiau jei tos bėdos pats net nežinau ? Jei nemoku taisyklingai ją parašyti ? Bet dar ir kitas narys buvo padaręs ta patį, t.y. ne tokį temos pavadinimą uždėjo (nebuvo aiškus kokia bėda) ir jam NIEKO nepadarė, nors aš gavau įspejimą, bei temą ištrynė.. Šalinti ją..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką jūs šnekat ? Aš nebūvau prisijungsi , vakar palikau kompiuterį įjungtą , poto išjungiau . Šiandien gryžau ~14:30 - seniau dar buvau prisijungusi per biblioteką mokykloje 

Išvada : šią temą kūriau ne aš , ir laukiu Valdo , kad pasižėtu kas buvo prie paskyros !

Redaguota , nario Greta
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką jūs šnekat ? Aš nebūvau prisijungsi , vakar palikau kompiuterį įjungtą , poto išjungiau . Šiandien gryžau ~14:30 - seniau dar buvau prisijungusi per biblioteką mokykloje 

Išvada : šią temą kūriau ne aš , ir laukiu Valdo , kad pasižėtu kas buvo prie paskyros !

Tai tavo problema, kad nesugebi apsaugot savo acc, todėl reikia bausti tik tave. Ir aš kažkodėl tau netykiu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Papraščiausias paaiškinimas moderatorė ji nes yra ''mergina'' supraskit kaip norit,na pvž aš buvau išmestas už nedarbą nes negalėjau moderuoti ten keletą savaičių,tad dėl to kad ji mergina tai nemanau kad kažkas rūpinsis kad būtų ji išmesta.

Tu biški juokingas man ir nuskanbėjo juokingai kažkas rūpinsis ją išmesti ? kaip žmogus pasake ( Renas , ar sančio ) . SG geru moderatoriu nebera pasakius aš savo žodžiais PIRKTINIAI ir viskas pūse pirku pūse ne o kas mes ją rūpinsis dzin galvos tegul toliau tokes temas kūre ir viskas . cuuul . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką jūs šnekat ? Aš nebūvau prisijungsi , vakar palikau kompiuterį įjungtą , poto išjungiau . Šiandien gryžau ~14:30 - seniau dar buvau prisijungusi per biblioteką mokykloje 

Išvada : šią temą kūriau ne aš , ir laukiu Valdo , kad pasižėtu kas buvo prie paskyros !

Pašnekam per ,,Skype" ir bus viskas aišku :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką jūs šnekat ? Aš nebūvau prisijungsi , vakar palikau kompiuterį įjungtą , poto išjungiau . Šiandien gryžau ~14:30 - seniau dar buvau prisijungusi per biblioteką mokykloje 

Išvada : šią temą kūriau ne aš , ir laukiu Valdo , kad pasižėtu kas buvo prie paskyros !

atmazink neatmazinus, nevykelė buvai, nevykelė liksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...