Peršokti į turinį

[ KLAUSIMAS ]: Kodėl nemetat Gretos iš moderatorių?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nesvarbu ar jinai ar ne jinai tai parašė, bet ji turi už tai atsakyti. Kėkvienas už savo turtą ar kitus dalykus atsako jei buvo pasinaudota jos dalyku. Tas pats, kad aš nušaučiau žmogų su kito žmogaus ginklu tai ir aš pats kaltas būčiau, bet ir tas kurio irgi buvo ginklas vistiek būtų teisiamas, tad nereikia čia šūdo malti Greta, turi atsakyti vistiek už tokius prikolus. :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesvarbu ar jinai ar ne jinai tai parašė, bet ji turi už tai atsakyti. Kėkvienas už savo turtą ar kitus dalykus atsako jei buvo pasinaudota jos dalyku. Tas pats, kad aš nušaučiau žmogų su kito žmogaus ginklu tai ir aš pats kaltas būčiau, bet ir tas kurio irgi buvo ginklas vistiek būtų teisiamas, tad nereikia čia šūdo malti Greta, turi atsakyti vistiek už tokius prikolus. :)

+ jei rimtai kitas buvo prie jos acc, tai ji sukele pavoju siam forumui, bei jo nariams.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3735 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...