Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ KLAUSIMAS ]: Kodėl nemetat Gretos iš moderatorių?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

atmazink neatmazinus, nevykelė buvai, nevykelė liksi.

Joo, žiauriai Renai čia sustūmei.. Nors, aš irgi nelabai tikiu jog ji paliko bibliotekoje tą pajungtą acc, ir prisijungė.. Na pas mus bibliotekoj padarai rr kompo ir viską ištrina, nors kita vertus, tikrai niekas nepalikinėtų.. Nu nelabai aš čia tikiu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Papraščiausias paaiškinimas moderatorė ji nes yra ''mergina'' supraskit kaip norit,na pvž aš buvau išmestas už nedarbą nes negalėjau moderuoti ten keletą savaičių,tad dėl to kad ji mergina tai nemanau kad kažkas rūpinsis kad būtų ji išmesta.

Aš rūpinsiuosi!

 

 

Ką jūs šnekat ? Aš nebūvau prisijungsi , vakar palikau kompiuterį įjungtą , poto išjungiau . Šiandien gryžau ~14:30 - seniau dar buvau prisijungusi per biblioteką mokykloje 

Išvada : šią temą kūriau ne aš , ir laukiu Valdo , kad pasižėtu kas buvo prie paskyros !

Na tiesa tikrai tame kad įkelta buvo ne iš tavo įprastinio vartotojo, kadangi IP kuriuo rašai šioje temoje skiriasi nuo to su kuriuo buvo sukurta ta tema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš rūpinsiuosi!

 

 

Na tiesa tikrai tame kad įkelta buvo ne iš tavo įprastinio vartotojo, kadangi IP kuriuo rašai šioje temoje skiriasi nuo to su kuriuo buvo sukurta ta tema.

bet tu man pasakyk Justai, kas per debile turi būti, kad palikti savo acc įjungta? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas tiesa, tas ne melas, tačiau vistiek viskas atrodo įtartinai. Kam tu palikai prijungtą paskyrą tuo met ? Vis tiek nemanau, kad kažkas išsiaiškins viską iki galo..

Aš moderatorių čhate jau buvau sakiusi , kad jai atsijungiu ir vėl įeinu į puslapį ir paskyrą vistiek būna ijungta

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas tiesa, tas ne melas, tačiau vistiek viskas atrodo įtartinai. Kam tu palikai prijungtą paskyrą tuo met ? Vis tiek nemanau, kad kažkas išsiaiškins viską iki galo..

False.

 

IP iš kurio buvo kurta tema su kenkėjiška programa pasak "Google" yra Norvegiškas(panašu į proxy, ar ne?).

 

 

dar buvau prisijungusi per biblioteką mokykloje 

Arba Greta mokosi Norvegijoje, arba jos mokykla naudoja proxy....

 

Tai pat, panašu kad tas "kenkėjas" įsibrovęs į Gretos paskyra ne toks ir kenkėjas, šis pranešimas tai pat parašytas iš to paties Norvegiško IP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

False.

IP iš kurio buvo kurta tema su kenkėjiška programa pasak "Google" yra Norvegiškas(panašu į proxy, ar ne?).

Arba Greta mokosi Norvegijoje, arba jos mokykla naudoja proxy....

Tai pat, panašu kad tas "kenkėjas" įsibrovęs į Gretos paskyra ne toks ir kenkėjas, šis pranešimas tai pat parašytas iš to paties Norvegiško IP.

Ji Lietuvoje.. :D tikrink jos dabartini IP adresa.

Galiu teigti, kad ji pagauta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3743 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...