inG

Narys
 • Pranešimų skaičius

  136
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

-1 Nepataikantis į temą

Apie inG

 • Nario rangas
  Naujokas (-ė)
 • Gimtadienis 2000.04.28

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Klaipėda
 1. inG

  Steam erroras kai perku zaidimus

  Visa mėnesi mėto šitą errora.
 2. Prašau pagalbos, galbūt kasnors esat susidure su šituo erroru?
 3. inG

  Pagalbos del steam zaidimu pirkimu

  Steam guardas įjungtas visą gyvenimą. O, kad kitas įrenginys tai tiesa, nes , kad eurus įmestu prašiau draugo, ir jam daviau savo duomenis, kadangi problema maždaug, supratau, galbūt žinai kiek laiko reikės laukti, kol galėsiu prekintis?
 4. inG

  Help dėl Steam

  Galbūt kas nutokiat kodėl man steamas nenori parduoti žaidimų, bandžiau įvairiausių, taipat neparduoda ir ingame jokių itemų, žaidimuose kaip cs:go, tf2 ir pnš. Prašau paėkit!
 5. Galbūt kas nutokiat kodėl man steamas nenori parduoti žaidimų, bandžiau įvairiausių, taipat neparduoda ir ingame jokių itemų, žaidimuose kaip cs:go, tf2 ir pnš. Prašau paėkit!
 6. Sveiki, noriu jūsų paklausti ar yra įmanoma pakeisti procesorių nešiojamui kompiuteriui, taip kaip turiu kompiuterį noriu galingesnio, o naujo kompiuterio pirkti nenoriu ir ar yra įmanoma kokį nors procesorių nusipirkus įkišti į nešiojamą kompą?
 7. http://www.youtube.com/watch?v=1O3VgljQn3M Štai.
 8. inG

  Ka pavilktu mano pc?

  Mano manymų, štai duodu svetainę ten kur visi naujausi ir geriausi žaidimai, be virusų ir su easy installu http://www.nosteam.ro
 9. inG

  kokius zaidimus gali pavest sitas pc

  GTA IV galbūt, bet nesu įsitikines.
 10. inG

  Ls Vairavimo mokykla [MAP]

  Gražu, sekmės tobulėjant.
 11. inG

  Radistai

  Los Santos mieste nėra prie ko prikibti, tiesiog darbai awesome. San Fierro mieste man pati vieta nelabai patiko, labai daug neišnaudoto ploto(Automobilių aikštelę), galėjei ofise pakeisti grindis į gražesnes, matau ant stogo laiptu yra sudėti rąstai man asmeniškai nelabai gražiai atrodo. Blueberry miestelyje vėlgi grindis užkliuvo man asmeniškai, o viskas kitas labai gražu tiesiog siūlau pakeisti grindis, ir mapas bus labai gražus.
 12. inG

  K.M.A **Bosas**

  1. Kam tokios didelios sienos? Nes tai atrodo tikrai netikroviška, o vis delto KMA aikšteles kuriamos serveriams bandantiems atkurti tikrą gyvenimą. Jeigu būtum įdėjas kokį nors stogą, tada būtu tikrai gražu, bet atviras dangus, ir sienos man atrodo negražiai, sekmės tobulėjant.
 13. inG

  AFK zona San Fierro **Bosas**

  Matosi, kad darbo įdėta ne mažai, sekmės tobulėjant.
 14. inG

  [Klausimas] Kuri naršyklė geriausia?(Updated)

  Opera ....
 15. inG

  Samsung galaxy s4

  Kiek žinau samsung telefonai po kažkiek laiko pradeda žiauriai laginti.