Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[LT-EN] Real Future Trucking (Pradedam iš Naujo <Trucker World> )


DreDas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na dar truck serverio lietuvoje normalaus nemačiau, tai gal čia šitas serveris bus lietuvoje lietuviškas normalus :) Sėkmės

O aš išvis nemačiau nei vieno normalaus serverio Lietuvoje, nes kas tokius sukuria greitai uždaro dėl to, kad jose niekas nežaidžia, visi sėdi tuose GRP ir kituose šūdinuose edituose... O buvo tikrai įspūdingų serverių, kaip: Desert Life, Retro Life, Heafty Stuntages ir daug kitų, bet juos tiesiog išstūmė Lietuvių nesuvokimas, kad geras žaidimas yra ne tas, kuris duoda milijonus ir daug xp, kitaip sakant viską, o tas, kur gali stengtis, kažko siekti, praleisti laiką dėl kažko... Atvirai pasakysiu aš mažai tikiu, kad šiam serveriui gali taip neįvykti, kaip kietiems tikrai geriems serveriams...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sėkmės didžiausios. ;)

 

Dėkoju.

 

Būtinai apsilankysiu. Sėkmės darbuose.

 

Ačiū , lauksiu.

 

Tikrai mane sudomino :o Pirmą kartą šį serverį matau, tik gailą kad negalėsiu užsukt :(

 

Sekmės!

 

Malonu, girdėti.

 

 

Na dar truck serverio lietuvoje normalaus nemačiau, tai gal čia šitas serveris bus lietuvoje lietuviškas normalus :) Sėkmės

 

Tikiuosi :)

 

O aš išvis nemačiau nei vieno normalaus serverio Lietuvoje, nes kas tokius sukuria greitai uždaro dėl to, kad jose niekas nežaidžia, visi sėdi tuose GRP ir kituose šūdinuose edituose... O buvo tikrai įspūdingų serverių, kaip: Desert Life, Retro Life, Heafty Stuntages ir daug kitų, bet juos tiesiog išstūmė Lietuvių nesuvokimas, kad geras žaidimas yra ne tas, kuris duoda milijonus ir daug xp, kitaip sakant viską, o tas, kur gali stengtis, kažko siekti, praleisti laiką dėl kažko... Atvirai pasakysiu aš mažai tikiu, kad šiam serveriui gali taip neįvykti, kaip kietiems tikrai geriems serveriams...

Aš kuriu savo malonumui, darau paslaugą tiek sau, tiek kitiems, jei nepavyks tai nepavyks, paplatinsiu šitą modą ir viskas, kas norės, tas sukurs geresnį, nei aš padariau. 

 

Tikrai kažkas įdomaus bei unikalaus :) reikės pabandyti :)

 

Malonu girdėti :)

 

Reiks tikrai užeit, skamba tikrai gerai :) Web'o neturit dar?

 

Ačiū :). Ne, neturime, nematau prasmės, jo ir kurti dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O aš išvis nemačiau nei vieno normalaus serverio Lietuvoje, nes kas tokius sukuria greitai uždaro dėl to, kad jose niekas nežaidžia, visi sėdi tuose GRP ir kituose šūdinuose edituose... O buvo tikrai įspūdingų serverių, kaip: Desert Life, Retro Life, Heafty Stuntages ir daug kitų, bet juos tiesiog išstūmė Lietuvių nesuvokimas, kad geras žaidimas yra ne tas, kuris duoda milijonus ir daug xp, kitaip sakant viską, o tas, kur gali stengtis, kažko siekti, praleisti laiką dėl kažko... Atvirai pasakysiu aš mažai tikiu, kad šiam serveriui gali taip neįvykti, kaip kietiems tikrai geriems serveriams...

Čia savo projektus surašei? Nemokat prisitaikyt prie rinkos, tai niekas ir nežaidžia. Yra paklausa yra ir pasiūla. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na pas mus samp pasaulyje siekia visi aukštumu, direktoriaus,vip,admin pasiekti pareigas

ar žais kas nors ten kur nėra direktoriaus kuris karš tau sūbinę ir tu norėsi užimti jo vietą

buvau užėjes ,bet iš nuostabos greit išėjau ... liūdna buvo 1 žaisti

 

Projektas įdomus, bet ar vėl išsilaikysite žinoma linkiu sėkmės jums tobulėjant

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na pas mus samp pasaulyje siekia visi aukštumu, direktoriaus,vip,admin pasiekti pareigas

ar žais kas nors ten kur nėra direktoriaus kuris karš tau sūbinę ir tu norėsi užimti jo vietą

buvau užėjes ,bet iš nuostabos greit išėjau ... liūdna buvo 1 žaisti

 

Projektas įdomus, bet ar vėl išsilaikysite žinoma linkiu sėkmės jums tobulėjant

 

 

Tikriausiai ne čia papuolei :D.

 

1. Čia Trucking serveris :D. Aukštumų galėsi siekti pirkdamas biznius, gamyklas, degalines. Pardavinėk kontrabandą. Tapk Kurios nors logistikos firmos direktorius :).

2. Tikrai nebuvai pas mane serveryje, nes jis lockintas ir tik beta test versijoje stovi mano localhoste.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas , numestum skype'a ? Galeciau padeti su map darbais .

Iš tavęs maperis, kaip iš manęs kunigas. Nesiūlau su juo net pradėt turėt kažkokių reikalų, pučia miglą kai reikalas, ir dar meluoja tiesiai į akis, jog jo žemėlapiai, nors pasiima iš kur nors giliai interneto platybėse paslėpto website, graudumėlis. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš tavęs maperis, kaip iš manęs kunigas. Nesiūlau su juo net pradėt turėt kažkokių reikalų, pučia miglą kai reikalas, ir dar meluoja tiesiai į akis, jog jo žemėlapiai, nors pasiima iš kur nors giliai interneto platybėse paslėpto website, graudumėlis. :lol:

 

 

Dėkui už pranešimą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3250 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...