Peršokti į turinį

IEŠKOMAS PAWNO KODUOTOJAS! ATSISKAITYMAS UŽ KIEKVIENĄ DARBĄ.


Recommended Posts

Ieškomas, pawno koduotojas, koduotojai. Už kiekvieną darbą atsiskaitome, tinka tiek senbuviai, tiek pradžiamoksliai galima pagalbą jeigu kažką nesuprantat ir pan. Galiu priimti, kad ir 5 koduotojus. Laukiu PM jūsų discord. SKUBIAI

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Justinux19
   Sveiki kaip supratote iš temos pavadinimo labai norėjau pasidomėti kur rast nemokama sa-mp serveriui hostinga, kadangi perrašiau pc tai dabar ieškau nes viskas išsitrynė. 
  • Parašė Paška.
   Įvadas,
   Su didžiausiu džiaugsmu pristatome jums dar vieną SA:MP projektą, kuris netrukus išvys dienos šviesą serverių tinkluose. Tai - Los-Santos.lt ! Mes žengiame didelį žingsnį į priekį su aktyvia, motyvuota ir savo darbą išmanančia komanda. Mes jus nustebinsime savo darbu, nematytomis ir ūnikaliomis serverio sistemomis, požiuriu į šios platformos žaidėjus. Todėl kviečiame Jus kurti istoriją kartu!
   Sistemos
   Vagių sistema,
   Ar atsibodo, kai mieste pastoviai mėtosi niekam nereikalingi automobiliai ? Nori pagaliau jiems įkrėsti proto, bet nekviesti mechanikų ? Ši sistema jums leis įsijausti į tikro vagies vaidmenį, bei šiek tiek prisidurti pinigų prie savo santaupų. Dažniausiai kiekvienas automobilis turės signalizacijos, bei savaime aišku spynos lygį. Signalizacija užtikrins jūsų mašinos saugumą ir aišku, jei vagiui nepavyks pralaužti jūsų spynos užrakto jis automatiškai bus nubaustas keliomis žvaigždutėmis prie savo statistikos. Signalizacija, bei spyna turi savo lygį todėl savaime suprantama, jog vagys taipogi turės kelis lygius. Kuo didesnis nusikaltėlio lygis, tuo didesnis šansas, jog pralaušite automobilio užraktą. Savo vagies lygį galite pasikelti įsilaušdami į kiekvieną automobilį. Sėkmingas prasilaužimas užtikrina, jog prisidėsite kelis patirties taškus.
   Registracija,

   Ar prisimeni laikus, kai keldavai savo vartotojo statusus ? Ir stengdavaisi būti kiečiausias ? Turime jums alternatyva mūsų serveryje tik registruodamasis prie serverio gali rinkis savo ateitį;
   - tapk investuotoju; pasirinkęs šią dalį turėsi mažiau patirties gatvėse, bet puikiai nusimanysi investicijose ir turėsi nemažai pinigų, bei akcijų.
   - tapk medžiotoju; Šaudai, kaip tikras agentas 47 ( hitmanas ) ginklą esi įvaldęs taip, kaip tarškinamą klaviaturą, turi didesnį šaudymo lygį ir begalę patirties šioje sferoje
   - tapk žveju; Ar pasiilgai laikų, kai išeini į lauką ramiai pažvejoti niekam netrukdomas ? Tau šis veikėjas patiks labiausiai. Pasirinkdamas šį veikėją gausi didesnį žvejojimo lygį.
   Gaujų sistema,
   Žaidėjas susikurti gaują galės už valiutą arba pinigus stovėdamas vienoje iš gaujų bazių. Gaujos bazė turės : vietą sraigtasparniui, ginklų sandėlį, narkotikų sandėlį, 4 furgonus, 4 automobilius, 4 motociklus. Progresuojant gaujai, kiekvieną šių dalykų gaujos galės tobulinti ir plėsti savo galimybes.
   O dabar apie veiksmus. Pirmiausia, gan paprasta sistema - pastatų grobimai, gaujos galės grobti nemažai skirtingų pastatų. Gaujiniai turės padėti 2 bombas pastate. Gaujos bombo sprogs po 10-15 minučių, todėl policija turės ją išminuoti. Sprogus bombai, gaujos galės imti pinigų maišus iš seifo ir vežti į savo bazę, taip pat pamiršau paminėti, kad gaujos galės vienytis prieš policijos pajėgas, o pinigų lagaminai riboti, tada pagalvokite su kuo vienijatės. 
   Vagonai - 15:00, 18:00 serveryje ant geležinkelio bėgių nuvirs vagonas su narkotikais, ginklais. Dėl šių vagonų kovos policija ir gaujos. Policijos tikslas bus krauti dėžės į furgoniuką ar sraigtasparnį ir gabenti į konfiskuotų daiktų sandėlį kur nelegalūs daiktai bus laikomi, gaujos dėsis dėžes į furgonus ir vešis į bazę kur ginklai ir narkotikai prisidės į sandėlius.
   Narkotikų laivas - 16:00 ir 20:00 per žemėlapį plauks laivas pilnas narkotikų ir pinigų. Jis stos stotelėse kuriose stovės po 2-3 minutes. Gaujos, policija turės iš laivo nešti narkotikus ir juos pristatyti kur jiems reikia. Į laivą patekti kol jis nestotelėje įmanoma bus tik jeigu turite sraigtasparnį, tad visada reiks apgalvoti strategiją kaip kovosite dėl vietos laive.
   Kitų gaujų grobimas - Gaujos galės grobti kitas gaujas. Norint užgrobti kitą gaują turėsite užlipti ant pickupo ir palaukti 30 sekundžių. Prasidėjus grobimui, po 4 minučių bus atrakinti sandėliai tad galėsite vogti iš kitų gaujų sandėlių ką tik norite. Norint sustabdyti grobimą kitai gaujai reikės sustabdyti grobimą užlipus ant pickupo, turėkite omenyje, kad šis veiksmas irgi užtruks keletą minučių. 
   Sandėlių bei narkotikų sistema,
   Sandėlyje bus galima laikyti mašinas, auginti marihuaną, laikyti ginklus, narkotikus. Iš sandėlio bus galima užsisakyti nelegalių cheminių medžiagų (skirtų narkotikų gamybai) arba nelegalių ginklų. Fūristai galės priimti užsakyma ir atvežti juos į sandėlį, tačiau sistema jiems neriboja krovinio iškrauti kur nors kitur, todėl užsakinėjant šias prekes reikės pasisaugoti apgavikų.
   Narkotikų gamyba sandėlyje:
   Užsisakius chemines medžiagas ir jas gavus turėsite nešti jas ant stalo iš ir sudėlioti tam tikra tvarka, kad gautųsi kokainas arba heroinas. Recepto neatskleisiu, todėl jum patiems jį reikės išsiaiškinti, tačiau tai netūrėtų būti per daug sunku (edited)Nunešus ant stalo ir viską sudėjus galime pradėti gamyba, ji truks 15 sekundžių x kiek medžiagų ant stalo. Jeigu receptas bus blogas, gaminimas nepavyks, jeigu viskas sudėliota tinkamai gausi atitinkamai arba heroina arba kokaina.
   Serveryje galėsite auginti marihuaną. Marihuana turės 3 augimo stadijas, kiekvienai stadija duos vis daugiau marihuanos ją nuėmus.
   Narkobaronai,
    Žemėlapyje stovės 3 narkobaronai, vieni toliau nuo mesto, kiti arčiau. Kiekvienas narkobaronas turės paklausą. Kuo daugiau narkotikų narkobaronas su savimi turi, tuo supirkimo ir pirkimo kaina bus mažesnė, todėl prieš parduodant narkotikus reikės gerai pagalvoti kur ir kada juos parduoti. Su laiku iš narkobaronų dings po biški narkotikų, tada kainos kils. Ši sistema labai aktuali sandėliams ir gaujoms. 
   Elektrikai,
   Šis darbas gan paprastas, tačiau labai svarbus serveriui ir jo žaidimui. Pirma elektrikų užduotis - taisyti sugedusias elektros skydines išsidėsčiusias po visą miestą. Sugedus skydinei bus pranešta ir turėsite skubėti jas sutaisyti, nes atlygis gan nemažas, o kolegos taip pat jų lauks. Elektrikai taip pat turės taisyti ryšio bokštus, kurių būklė po biški mažes, todėl mažės ir ryšys mieste. Bokštų bus 4 ir nuo jų priklausys koks ryšys mieste, todėl jeigu elektrikai nedirbs, žmonės kartais negalės išsiųsti sms žinučių ar prisiskambinti serverio žaidėjams.
   Sporto sistema,
   Ateityje ši sistema dar bus šiek tiek patobulinta. Šiek tiek apie pačią sistema - serveryje turėsite keltis savo jėgą, bei ištvermę. Su didesne jėga - daugiau duosite žalos kitam žaidėjui, o su ištvermę gausite mažiau žalos. Taip pat su didesne jėga atsirakinsite naujus kovos stilius.
   Priėjus prie treniruoklio paspaudžiate H - jūsų žaidėjas atlieka animacija, ir galite pradėti sportuoti su klavišu Y, norėdami iškelti štangą, reikia spaudinėti Y klavišą tol kol progress bar'as užsipildo, tada jūsų žaidėjas iškelia štangą. Bėgimo, ir dviračių treniruoklių principas labai panašus.
    
   Lobių sistema,
   Serveryje yra vienintelė mažą salą kurį yra itin radioaktyvi, vos tik nuvyktumėte į salą - jūsų gyvybės iškarto mažėtu, tačiau retkarčiais šioje saloje atsiranda lobis, šį lobį paimti nėra taip lengva. Pirmiausiai jums reikia surasti dėžęs kodą saloje, kodų saloje išviso yra 2, vienas teisingas, o kitas ne. Jeigu atrakinsite šį lobį - jūs gausite patirties taškų, ir šiek tiek pinigų.
   Ginklų sistema,
    Sukurta nors ir nedidelė, tačiau didelę įtaką daranti sistema. Šaudymo lygiai bus 3 : pradedantysis, gangsteris ir hitmanas. Lygiai veiks taip pat kaip ir paprastame gta, tačiau kėlimasis bus kitoks. Iš 1 į 2 lygį pasikelt reiks 250 xp, iš 2 į 3 800xp. Šie xp taškai gaunami nušovus policininką (4), gaujiniui nušovus kitą gaujinį (4) paprastam žmogui nušovus kitą žmogų (1). Taškus taip pat galima gauti mieste radus taikinį ir į jį šovus, už tai gaunama 5 xp. Gavus ginklinės mapp darbus bus sukurta šaudykla, kurioje galėsite šaudyti į judančius taikinius ir taip gauti daugiau xp. Apačioje galite rasti ką pakeičia ginklų lygiai tam tikriems ginklams:
   Kalėjimo sistema,
    Serveryje sėdint kalėjime galėsite vykdyti kalėjimo darbus. Norėdami pradėti dirbti, turėsite kalėjimo zonoje susirasti kalėjimo prižiūrėtoją ir iš jo gauti leidimą dirbti kalėjime, gavus leidimą iš jo turite eiti pas darbų prižiūrėtoją kurį taip pat rasite kalėjimo zonoje, nuėjus pas darbų prižiūrėtoją gausite 3 pasirinkimus, tai yra - pasimti, padėti kastuvą, ir priduoti resursus. Už resursų pridavimą darbų prižiūrėtojui gausite atlygį kalėjimo laiko sumažinimą(laikas priklauso nuo iškastos medžiagos).
   Pasiėmus kastuvą iš darbų prižiūrėtojo galėsite ne tik dirbti, tačiau ir kasti tunelį. Esant prie tunelio kasimo vietos paspausite H ir pradėsite kasti tunelį. Kasimas truks 12 sekundžių ir baigus prisidės nuo 1 iki 3 procentų prie tunelio progreso. Visi kaliniai tunelį kas bendrai. Pasiekus 100% galėsite paspaudę H nusileisti į tunelį ir jo gale pabėgsite į laisvę. Tačiau pabėgę gausite gaudomumo lygį. Kasimą apsunkins vaikštantys sargybiniai (NPC). Jeigu sargybinis bus arti jūsų kai kasite tunelį, gausite papildomai 10 minučių prie kalėjimo laiko ir visas tunelio progresas atsistatys į 0, tad kasant reikės pasisaugoti, kad sargybiniai jūsų nepamatytų.
   Reklaminiai stendai,
   Los Santos mieste yra 6 reklaminiai stendai (angl. billboard). Šie stendai bus skirti reklamai, kitaip nei skelbimų kontoroje, čia skelbimai stovės visą laiką ir bet kuris pravažiuojantis žaidėjas galės juos matyti. Stendų kainos svyruoja nuo 10,000€ iki 20,000€ priklausomai nuo vietos. Reklaminio stendo tekstą galėsite keisti kada tik norite, taip pat galėsite stendą išnuomoti kitiems žaidėjams nuo 1 iki 7 dienų labai paprastu būdu ir taip užsidirbti pinigų. 

   Daugiau sistemų aprašymų randasi mūsų projekto forume, kadangi tai dalis, išsiplėsti nenorime, o visą intrigą palikti per serverio startą.
   Projekto komanda,
   Micro_Mohito  (Paška) - Projekto savininkas kuris yra atsakingas už paslaugas, projekto vystymą, ateities planų kūrimą, idėjas.
   Michael_Scott (Scottas) - Projekto savininkas kuris yra atsakingas už projekto modifikacijos darbus iš techninės pusės.
   Nuorodos,
   Svetainė: Nuoroda
   Facebook: Nuoroda
   Instagram: Nuoroda
   Youtube: Nuoroda
   Discord: Nuoroda
   Aprašymas BETA stadijoje
  • Parašė Vardeniss
   Sveiki gal kas turite tgp life sena gm ir sfg.lt gm ?
  • Parašė T.K
   Sveiki visi, kaip ir matote man reikia GM, visų prašau gal galite numesti linku GM, kurie yra mažiausiai būgų, bet nesvarbu susitvarkysiu tuos būgųs, bet norėčiau tokio GM, Įdomesnio, suprantamo, kad būtų fainus /komandos, bei statistika darbo ar žaidėjo, - Veiksmai kad būtų, SF,KAIMELIAI,LAS VENTURO KAIMELIAI -  reiktų pagalbos, atsidėkosiu - REPAIS+
   P.S - Žinau kad pats galiu ieškotis, bet noriu jūsų nuomonės, katrie yra geriausi.
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.
×
×
 • Sukurti naują...