Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[LT-EN] Real Future Trucking (Pradedam iš Naujo <Trucker World> )


DreDas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

V0.7.1

 

+ Mašinos valdymo komandos
    > /key arba /raktas
    > /engine
 
V0.7.2
 
+ Mašinos užsivedimas
    > Priklausantis nuo:
         - Mašinos dūžių
         - Akumuliatoriaus
         - Mašinos Išmanymo (Kuris padės užvesti mašiną, jei ji bus daužta, ar kitaip brokuota)
 
+ Optimizuotas Mašinos savybių saugojimas
 
+ Optimizuotas Žaidėjo Skillų saugojimas :
    > Car Ismanymas
    > Vezimo Kiekis
    > Kontrabanda
    > Apsimetinejimas
    > Apiplesimas
 
+ Level sistema
Sistema yra paprasta, reikės surinkti tam tikrą XP kiekį iki kito Levelio. Reikiamo kiekio principas:
 
   Levelis * 4550 pvz:
   2 Levelis = 1 Levelis * 4550 = 4550XP
   3 Levelis = 2 Levelis * 4550 = 9100XP
 
Pasiekus Lygį, xp anuliuojami, tad pvz iki trečio lygio jums reikės surinkti ne 4550XP, bet 9100XP.
 
Už pasiektą lygį, gausite papildomų pinigų.(Levelis * 5000).
Už pasiektą lygį, taip pat gausite vieną skill upgrade pointą, kurį poto išleisite skillų pirkimui.
 
 
+ Padaryta TextDraw animacija, gavus pinigus, prie pinigų HUD`o pasirodys textdrawas, kuris parodys kiek gavote ar praradote pinigų
 
Redaguota , nario DreDas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laukiam starto pats norejau kurti kazka panasaus bet kazkaip nera labai didelio noro ir ryzto tai kam kurti ir poto nestartuoti?

Tai geriau palauksiu kol tu statuosi :)

 

Dėkui, man irgi užeina toks , kad nieko nedarau. va per 3 savaites tiek tepadariau, ir tik per šiandien. O taip tai būna kai nedirbi, dažniausiai kai jau turi laiko ir nebeturi kas veikt tai taip ir dirbi, o dar mašinų sistema tokia nuobodi, tai prie jos nesinori dirbt. Labiausiai man idomu bus dirbt prie logisitikos centrų ir prie namų. :D. Tai va, lauk lauk starto :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eiliniai "scripteriai" patariu net nesilygint į šitą gm ir DreDą. Pats mačiau servo kodą ( ten biški košė makalošė (bent jau man) ) , galiu užtikrint kad NEI VIENA įdėja ar scriptas nebuvo paimtas iš kitų gm ar iš interneto. Viskas kurta jo pačio rankom (o gal kojom, aš gi nemačiau kuo jis ten rašo)..

 

SEKMĖS DIDŽIAUSIOS  :koman:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kazkas idomiaus ir naujo, SEKMES uzsuksiu :)

 

Dėkoju, lauksiu :)

 

 

Eiliniai "scripteriai" patariu net nesilygint į šitą gm ir DreDą. Pats mačiau servo kodą ( ten biški košė makalošė (bent jau man) ) , galiu užtikrint kad NEI VIENA įdėja ar scriptas nebuvo paimtas iš kitų gm ar iš interneto. Viskas kurta jo pačio rankom (o gal kojom, aš gi nemačiau kuo jis ten rašo)..

 

SEKMĖS DIDŽIAUSIOS  :koman:

 

Diekou, seni. :D. Pats esi projekto narys ir linki sekmės, no logic. Bitch, please. Eik skriptint Island :D. Visgi abu projektai mūsų :D.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gaila, kad sustojo darbai:(, o galbūt neišvysime šio serverio:(

 

Darbai pas mane niekad nesustoja, jie tik prisistabdo.

 

Iš kur čia trauki tokius gandus, gi atnaujinimai keliami, darbai juda juda.

 

Malonu, kad domiesi :D ir seki severio pakitimus :D

 

kažkaip jau labai lėtai, bet dabar pastebėjau kad yra kažkoks vienas padarytas

 

Na, aš nesu robotas, ir neturiu 10 rankų :D. ( Norėčiau, kad taip būtų :D). Turiu laiko - padarau, kartais nors ir turiu begalės laisvo laiko, vistiek mieliau žiūriu į sieną ir nieko nedarau, neskubu gyventi :). Ateis laikas, bus vaikas :). Galiu pasakyt, kad tik laukit serverio ir nenuleiskit rankų kažką darydami :),  bent jau aš vadovaujuosi šiom taisyklėm :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kažkaip jau labai lėtai, bet dabar pastebėjau kad yra kažkoks vienas padarytas

Jums, chebryte, tik taip atrodo, kad čia tuos atnaujinimus daryt ir skriptinti yra vienas malonumas, nors iš tikrųjų yra visiškai kitaip, ir ta motyvacija dažnai nuslopsta apmąsčius žmonių būsimas reakcijas ir kitus veiksnius, o kartais tiesiog nėra noro. Turbūt visiems kurie patys nėra kažko panašaus darę atrodo visiškai kitaip :D Kantrybės žmonės, viskas ateina su laiku. ;) Dar kartą sėkmės su projektu, būtinai užsuksiu ateityje. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3251 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...