heatzy

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  969
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  699 +Pervesti

heatzy paskutinį kartą laimėjo Sausio 27

heatzy turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

384 Turintis ką pasakyti

Apie heatzy

 • Nario rangas
  Generolas

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

2.723 profilio peržiūros
 1. heatzy

  Atlikti darbai SG bendruomenėje! Atsisveikinimo galeriją.

  Labai solidūs, modernūs ir gražūs darbeliai! Sėkmės tavo tolimesnėje veikloje.
 2. heatzy

  Messinger problema

  Aš nežinau ar tai susiję, bet pastaruoju metu messengeris apskritai "šposus" krečia.. Neišsiunčia žinučių, būna rodo jog esu neprisijungęs prie interneto (nors esu) ir taip toliau.. Galbūt tai susiję ir su tavo problema, bet pabandyk prisijungti per PC į messenger.com, jei pavyks, tada bandyk išvalyti duomenis programėlės arba tiesiog perinstaliuok programėlę, gal trūksta atnaujinimo.
 3. heatzy

  Ieškau dainos

  Sveiki, labai senai šitą dainą žinojau ir jos pavadinimą. Tačiau dabar išgirdau po šitiek laiko ir norėčiau vėl ją rasti, daina šiam klipe girdisi apie 3-4sek, bet kas tikrai žino turėtų atskirti! Prašau pagelbėkit!! Laikas: 38:00
 4. heatzy

  Fort Carson remake latest version

  Map stealer veikia tik ant 0.3.7 ir jei neklystu ant R2. Tuo labiau šitame mape daug objektų bei tekstūrų vienoje vietoje, tad tik pradėjus "vogti" map gausi crash, nes neatlaikys. Map stealer padeda ir pavelka vogti tik pavienius statinius, kurie sudaryti iš mažai objektų.
 5. heatzy

  Fort Carson remake latest version

  Kaip visada! Dar vienas nepriekaištingai gražus map darbas.
 6. Labai kirs per įmonės įvaizdį, jau dabar labai didelė vartotojų dalis pastebėjau traukiasi iš citybee Labai domėjausi šiuo incidentu, ačiū už papildomą informaciją!
 7. heatzy

  Samp GM packas.

  Nieko blatno, bet už pastangas ačiū
 8. heatzy

  RHINEBECK.LT #RolePlay

  Labai solidus projektas! Nekantrauju pirmą kartą išvysti projektą savo akimis, tačiau apsaugos dėl kitų šalių IP mane nuvylė. Juk yra žaidėjų iš įvairių pasaulio lokacijų!!
 9. heatzy

  Failų Talpykla UPDATE

  Geros naujienos! Failams naudoju šią talpyklą, kol kas nenuvylė
 10. heatzy

  Ieškau Mapp Programų.

  Paspaudus ant linko yra žalias mygtukas code, paspausk jį. Paspaudus iššoks dar vienas langas ir rinkis Download ZIP.
 11. heatzy

  Ieškau Mapp Programų.

  Nu ar tikrai visi linkai yra pasibaigę? Viską suradau per 15sec (taip, net laiką skaičiavau) MTA - https://multitheftauto.com Map Editor - https://www.moddb.com/downloads/san-andreas-multiplayer-map-editor Texture Studio - https://github.com/Pottus/Texture-Studio
 12. heatzy

  Royal-Santos.lt | Karališkas Los-Santos Gyvenimas!

  Neilgai dirbat.. Į patį gamemode nesigilinkim. Ties tekstų spalvom gražiai padirbėta, graži paletė parinkta! Vienintelė priežastis kodėl sudominot. Kad ir kaip ten bebūtų, linkiu sėkmės.
 13. Sveiki, naršydamas po samp platybes aptikau vieną svetainę. Jos paskirtis teikti nemokamas sa-mp serverių hostingo paslaugas, sumaniau išbandysiu ar tikrai viskas legit. Nors serveris veikia, bet hostingas turi daugybę minusų, savaime suprantama jog tai nemokamas hostingas ir stebuklų nereikėtų tikėtis, tačiau kurti projektą būtų sunku. Hostingas talpina max 30 žmonių ir naujausia versija serveriui 0.3.7-R3, R4 kažkur pasigedo. Kiek skaičiau informaciją, turi būti aktyvus, kad serveris neišsijungtų ir panašiai.. Tačiau neskaitant to, serveris gauna nemokamą duomenų bazę, FTP prisijungimus ir nuotolinį valdymo pultą kas yra mano manymu labai patogu. Toks hostingas gal kam pravers testuojant serverius ar sukurti nemokamą serverį draugams susibėgti. Plačiau apie tai jų puslapyje - sa-mp.me
 14. heatzy

  Crashina serveris įkėlus MAPP darbą.

  Visus limitus gali peržiūrėti čia - https://sampwiki.blast.hk/wiki/Limits. Trinti galima iki 1.000 objektų. Deja, jokios galimybės nėra pakeisti limitus, tai sa-mp sukurti limitai, juos keisti galėtų tik Kalcor, kuris jau neturi nieko bendro su sa-mp ir yra palikęs šį žaidimą. Tačiau siūlyčiau nenuleisti nosies ir laukti naujo open.mp projekto, tai sa-mp atšaka, nes Kalcor apleido sa-mp, tad bendruomenė nusprendė kurti sa-mp tęsinį. Visi sa-mp serverio skriptai veiks, tačiau ant kito launcherio, kuris neturės jokių minėtų limitų t.y bus galima dėti kiek nori mašinų, kiek nori objektų ir trinti kiek nori objektų. Tuo labiau žinant tai, kad visi žinomi sa-mp bugai bus sutvarkyti ir pridėta daugiau funkcijų serverių savininkams stebina, siūlyčiau pasidomėti apie tai čia: https://open.mp/lt
 15. heatzy

  Reikia pagalbos su gamemode editinimu

  Pradžia: GM failas > pawno failas > pawno programa, atidarius turėtų išlįsti baltas ir tuščias lapas. Viršuje susirask OPEN mygtuką ir paspausk jį, susirask savo GM failą kur esi pasidėjęs (greičiausiai desktop) ir atsidarius rinkis gamemodes > failas su .pwn galūne. Atlikus visa tai, turėtum likti su atidarytu gamemode. Bandyk pirmiausia susirasti tekstus, juos pakeisti (mėlyni tekstai). O pradžiamokslis skriptinimo yra supergames forume, pasieškok ir išmoksi kaip susitvarkyti reikalingas sistemas.