Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Supergames.lt konkursas: Naujas įvaizdis (2 Raundas)


SomethingHappened

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Iki 2013.11.27  

132 balsai

  1. 1. Kam atiduodi savo balsą? Jeigu nežinai kas sukūrė kokį darbą – žemiau yra visi pavyzdžiai.



Recommended Posts

Čia tiesiog apkarpyta ir tiek, todėl ir 3 layer.

Photoshop expertas... psd.png

Internete tų ikonų pilna, paieškai - atsisiunti .PNG failą ir viskas... Darbas nieko gero. :/

Wolk tai iš viso netinka prie šio dizaino tematikos... (Visi balsuoja dėl to, kad tai temos kūrėjas ir moderatorius).

Redaguota , nario Padauža
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Internete tų ikonų pilna, paieškai - atsisiunti .PNG failą ir viskas... Darbas nieko gero. :/

Wolk tai iš viso netinka prie šio dizaino tematikos... (Visi balsuoja dėl to, kad tai temos kūrėjas ir moderatorius).

Neeee tikrai neee nenusišnekėk man tai kaip tik patinka jo logotipas ! Gi jis nesakė kad balsuokit už mano darba aš moderatorius...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Internete tų ikonų pilna, paieškai - atsisiunti .PNG failą ir viskas... Darbas nieko gero. :/

Wolk tai iš viso netinka prie šio dizaino tematikos... (Visi balsuoja dėl to, kad tai temos kūrėjas ir moderatorius).

Taip, internete yra pilna ikonų, bet jomis nesinaudojau.

Wolk'o darbas yra kopijuotas nuo 5053d5dcf7d08cea41243b76a9ce0e40127.png, tad tikrai prastokai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas tau čia prastokai? Manai turėjau kažką unikalaus sukurti už dyką? Džiaugtųsi, kad bent kažkas kažką dar už dyką padaro.

Tai jeigu už dyką kuri tai reikia nuo kitų plagijuoti? Įdomiai moderatorius kalba, o dar ir pačio konkurso rengėjas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas tau čia prastokai? Manai turėjau kažką unikalaus sukurti už dyką? Džiaugtųsi, kad bent kažkas kažką dar už dyką padaro.

Manau esi moderatorius ir neturi būt tokių kalbų kaip už dyka pff... nedarysiu, koks tu moderatorius jai dar kašką nori gauti už tai ,kad kašką nupiešei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manai turėjau kažką unikalaus sukurti už dyką? Džiaugtųsi, kad bent kažkas kažką dar už dyką padaro.

Kur aš rašiau, kad noriu kažką gauti, nedarysiu? Man ne gaila padaryti kažko šiam forumui.

Redaguota , nario Wolk
Bereikšmis kitų pranešimų citavimas. Įspėjimas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3805 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...